החברה שלי אמרה שהיא מתגעגעת אליי

חברה שלי אמרה שהיא מתגעגעת אליי

אם היחסים התפרקו והחברה שלך אומרת שהיא מתגעגעת אליך, זה אומר:

1. היא באמת מתגעגעת אליך ומקווה שיש לך את הביטחון לגרום לה להיפגש איתך באופן אישי.

להיפגש עם חברה שהתגעגעה אליך

במפגש, היא מקווה שתגרום לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך והקשר מתחדש באופן טבעי ומתחיל מחדש.

להחזיר חברה שמתגעגעת אליך

אם אתה רוצה להחזיר חברה לשעבר, תצפה בסרט הזה כדי להבין מה אתה צריך לעשות כדי שזה יקרה.2. היא מתגעגעת אלייך כי היא עדיין לא הצליחה להתקדם כמו שצריך, אבל היא עדיין רוצה להמשיך הלאה.

אם זה המקרה, היא רק אומרת שהיא מתגעגעת אליך שתוציא את זה שם, אבל היא לא באמת רוצה לחזור יחד. לדוגמא: אולי היא פשוט אמרה את זה כי היית שולח לה הודעה או מסר לה ולא היה לה שום דבר אחר לומר.

3. היא לא מתגעגעת אליך ופשוט אומרת את זה כדי להגביר את התקוות שלך.

כשהיא תראה שאתה עדיין מתגעגע אליה נואשות ומקווה לחזור איתה, היא תשתמש בזה בכדי לגרום לעצמה להרגיש טוב יותר ולהמשיך להמשיך בלעדיך.

חברה מתעסקת עם חבר לשעבר או חבר חדש שהיא מתכוונת לזרוק

היא עשויה אפילו להוסיף דברים כמו, 'אני מבולבל ... אני מתגעגע אליך, אבל אני לא בטוח אם אנחנו צריכים להיות ביחד' כדי לקוות שתשיב ותנסה לשכנע אותה לתת זריקה נוספת למערכת היחסים.

מתלהב יותר מדי מסימני התעניינות

כשהיא תגלה שאתה לא מנסה לפגוש בנות אחרות ורק מחכה לה, זה עשוי לעזור לה להירגע בידיעה שהיא תוכל למצוא מחליף לפני שתעשה זאת.

4. היא בכלל לא מתגעגעת אליך, אלא רק אמרה את זה כדי להיות נחמדה.

אולי היא עדיין תדאג לך ולרגשות שלך, אז כדי לגרום לך להרגיש טוב יותר ולהרים את רוחך, היא אמרה שהיא מתגעגעת אליך. היא עדיין מתכוונת להמשיך בלעדייך, אבל היא רצתה לעשות משהו נחמד עבורך באמירה שהיא מתגעגעת אליך. היא ידעה שזה יגרום לך להרגיש טוב יותר.

אם אתם עדיין יחד והחברה שלכם אומרת שהיא מתגעגעת אליכם, זה אומר:

5. היא מנסה להגיד לך שהיא אוהבת אותך ורוצה לראות אותך יותר.

לדוגמא: זה עתה התחלת לצאת והיא רוצה שתדע שהיא מקווה שתמשיך לרדוף אחריה. היא לא רוצה שתרגיש כאילו היא לא מעוניינת.

היא מקווה שכשאתה קורא את ההודעה שלה ואומרת שהיא מתגעגעת אליך או כשאתה שומע אותה אומרת את זה בטלפון, זה גורם לך ליצור איתה קשר, לתאם פגישה, לקיים איתה יחסי מין ולהעמיק את הקשר שאתה והיא משותפים.

6. היא רק בודקת איך תגיב.

האם תתנהג שלא אכפת לך, תגיד לה שגם אתה מתגעגע אליה (בצורה נינוחה ונוחה) או תודה שהתגעגעת אליה כמשוגעת ולא הצלחת לאכול או לישון כמו שצריך כש היא לא מתקשרת אליך?

לפעמים, חבר יהפוך לאובססיבי מדי לחברתו מהר מדי. אם לאישה הייתה ניסיון במערכת יחסים עם בחורים שהופכים לאובססיביות בקלות ובמהירות רבה מדי, היא אולי תרצה להתרחק ממערכת יחסים אחרת כזו מכיוון שבחורים אלה בדרך כלל נעשים נזקקים, דבקים, קנאים מדי וכו '.

7. היא בודקת אם גם אתה מתגעגע אליה.

היא מקווה לברר אם ראית נשים אחרות או ששכחת אותה לחלוטין כשהיא לא בסביבה כי את עסוקה בקריירה או בלימודים שלך.

אם היית ממש עסוק, אבל אתה אומר לה,'היי - נהדר לשמוע ממך. הייתי ממש עסוק השבוע. אני מתגעגע גם אליך ואני מקווה לראות אותך בקרוב. אני אתקשר אליך בעוד כמה ימים ”ואז היא יודעת שהיא עדיין חשובה לך והיא יכולה להרגיש נרגשת לפגוש אותך בקרוב.

נשים לא תמיד אומרות למה הן מתכוונות באמת

אם נשים נוטות לבלבל אותך, אל תדאגי - את לא לבד.

מרבית החבר'ה עוברים את כל חייהם או את עצמם לעולם לא מבינים באמת מה נשים רוצות ולמה הן מתכוונות באמת כשהן אומרות דברים.

כדי להעלות אתכם במהירות, הכנתי את הסרטון החינמי הזה שמסביר 7 דברים על נשים שנראים מוזרים, מוזרים ואפילו מעצבנים עבור בחורים שלא מבינים מאיפה נשים באות כשהן עושות את זה ...

כגבר, אתה צריך להבין שנשים אינן גברים. נשים חושבות, מתנהגות ומתנהגות אחרת מגברים מסיבות טובות מאוד.

לדוגמא: האם חברה שלך אי פעם התחילה להתנהג מוזר בכך שהיא שקטה או פתאום נרגנת? ואז, כששאלת אותה,'מה לא בסדר? אתה בסדר?'היא אמרה,'שום דבר. אני בסדר!'למרות שהיא באמת רצתה לומר,'לא, אני בהחלט לא בסדר.'

מדוע היא לא רק אומרת לך שהיא לא בסדר כשאתה שואל אותה?

דוגמא נוספת היא אם אתה שואל אותה אם זה בסדר לצאת למסיבות עם החברים שלך בלעדיה. היא אולי תגיד,'כמובן שזה בסדר איתי אם אתה יוצא עם החברים שלך הלילה בלעדי שם. תיהני ... ביי! '

עם זאת, מה שהיא באמת רוצה לומר הוא,'אם אתה אוהב אותי, היית מבין שאני לא בסדר שתצא בלעדי הלילה. אם באמת היה אכפת לך ממך והיית גאה שיש לי חברה שלך, לא היית שוקל אפילו לשאול אותי אם זה בסדר. היית מזמין אותי ואנחנו היינו חוגגים עם החברים שלך כזוג. '

מדוע היא לא אומרת את זה סתם?

רוב הנשים מדברות עם גברים ב'קוד '

יש נשים שהן זקופות ישר ואומרות לבחורים בדיוק למה הן מתכוונות, אבל רוב הנשים לא.

במקום לספר לבחור למה הם באמת מתכוונים, הם מדברים ב'קוד 'שעליך להבין אם אתה רוצה להצליח לאסוף נשים ולקיים יחסים. אם אי פעם אתה לא מבין לגמרי נשים מדברות בקוד, סביר להניח שבסופו של דבר תרגיש ממורמר ועצבני כלפי החברה שלך ותיכנס לוויכוחים קבועים ומיותרים.

בשלב זה, כמה חבר'ה שקוראים יחד עשויים לחשוב,“מדוע נשים צריכות לשחק במשחקים המטופשים האלה? מדוע היא לא יכולה להיות פשוט איתי? '

התשובה היא פשוטה: נשים אינן גברים.

למרות שרוב הגברים בדרך כלל יגידו בדיוק מה שעומד בראשם, נשים רבות לא. להלן שלוש מהסיבות העיקריות לכך:

1. כדי למנוע התעללות רגשית או פיזית

בעבר (ובמדינות רבות ברחבי העולם כיום), נשים עברו התעללות רגשית ואף הוכו אם הביעו את דעתן לגבר שלהן. אז אישה אומרת לעתים קרובות,'זה בסדר,'גם כשזה לא, במקום לשים את עצמה במצב שבו היא עלולה להיפגע על ידי הגבר שלה בגלל שהוא לא מסכים איתו.

זה לא אומר שאתה סוג הבחור שירצה להכות אותה על כך שהוא יוצא מהקו בשיחה, אבל זה אומר שיש לה אינסטינקט מובנה להימנע מעימותים עם גבר שהיא במערכת יחסים עם.

2. להימנע מלתת לו דרך לתרץ את התנהגותו

לפעמים, חברה לא רוצה שהחבר שלה יבריש או יתעלם מרגשותיה בכך שהוא מנסה לנמק איתה או להמציא תירוצים להתנהגותו לא מושכת, לא מכובדת או לא אוהבת.

לדוגמא: אם חברה אומרת'לא, אני לא רוצה שתצא עם החברים שלך הלילה. תישאר איתי בבית בבקשה? אני אכין לך חלק מהעוגה שאתה אוהב 'לגבר שלה קל לומר אז,'תראה, אני מבטיח לבלות איתך מחר בערב. אני אוהב אותך בסדר? אל תדאג 'ואז לצחצח את רגשותיה ככה.

אם היא אומרת אז'לֹא'שוב ומבקש שהוא יישאר איתה בבית, בסופו של דבר היא תישמע כמו החברה השולטת והנדנדה והיא לא רוצה להיתקל בזה.

עם זאת, אליה, אומר'לֹא'עליו לצאת הוא לא הדרך שלה לנסות לתזמן עוד ערב משותף, אלא על בעיה עמוקה יותר, שברור שהוא לא מצליח להבחין בה כשהוא מצחצח את החששות שלה ככה.

הבעיה העמוקה יותר היא שאם הוא היה גאה בכך שהיא חברה שלו, אז לא היה אכפת לו שהיא תצא למסיבה איתו. כמו כן, אם היה רואה בה בעתיד את אשתו הפוטנציאלית, הוא לא היה רוצה לצאת לפלרטט עם נשים אחרות ועלול בסופו של דבר לבגוד בה אם היה שיכור ופגש בחורה חמודה.

במקום זאת, הוא ירצה לבנות איתה חודשים של זיכרונות מהנים וחוגגים לפני שיעשו את המעבר להיות זוג מחויב יותר (כלומר הם התארסו) ואז התחיל לעשות דברים שזוגות מחויבים נוטים לעשות (למשל לבלות עם אחרים זוגות, עוברים לגור יחד, מקבלים חיית מחמד ביחד, יוצאים לחופשות ביחד או עם המשפחה, מבלים אחד עם המשפחה של השני וכו ').

אם היא תראה שהוא לא נמצא באותו גל כמוה ומתייחס אליה כמו ליחסי היכרויות מזדמנים, אבל היא רוצה משהו רציני יותר, היא עלולה להתחיל לומר דברים כמו,'אני מתגעגע אליך ... אנחנו כמעט לא מבלים יחד'לראות אם הוא קולט למה היא באמת מתכוונת.

לפעמים אישה תצא החוצה ותגיד, 'היי, אני רוצה שאתה ואני נבלה יחד וכשאנחנו משועממים לחגוג, ואז אנחנו מתמקמים, מתחתנים ומקים משפחה 'אבל ברוב הפעמים היא לא.

במקום זאת, היא פשוט תגיד דברים כמו,'אני מתגעגע אליך. אתה מתגעגע אליי?'ושאל דברים כמו,'לאן אתה רואה את מערכת היחסים שלנו הולכת? אתה חושב שנהיה ביחד בעוד שנתיים? 'אוֹ'מה אתה חושב על נישואים?'

אם הבחור שלה לא קולט את הרמזים שלה, היא תישאר בסביבה ותמתין אם הוא מהסוג של הבחור שכדאי לחכות לו, אבל אם היא כבר מאבדת הרבה כבוד ומשיכה אליו במהלך הקשר, היא תעשה זאת להתחיל לשאול אם היא צריכה להיות איתו או לא.

ככל שהיא מאבדת יותר כבוד ומשיכה כלפיו, כך היא תהפוך פתוחה יותר לפלרטט עם בחורים אחרים ואולי להשליך אותו ולהמשיך הלאה.

3. כדי להימנע מללמד אותו איך להיות גבר

על ידי הצורך 'לאיית דברים' עבור החבר שלה, אישה יכולה בסופו של דבר להרגיש שהיא המורה שלו, או גרוע מכך, אמו וזה הורג כל כבוד ומשיכה שיש לה כלפיו.

מדוע זה הורג את הכבוד והמשיכה? נשים רוצות להיות עם בחור שהן יכולות להסתכל עליו ולכבד, ולא בחור שעליו להרים, ללמד ולשאת סביב.

כאשר אישה מאבדת כבוד לבחור (למשל, היא מרגישה חזקה ממנו, לא יכולה לסמוך עליו שהוא גבר, צריכה לאם אותו וכו ') ואז היא מאבדת קשר עם תחושות המשיכה שלה אליו. אם זה יימשך מספיק זמן, היא בסופו של דבר תתאהב בו.

מתגעגע אליך כשאתה עדיין בקשר איתה

במערכת יחסים, זו האחריות של הגבר לשמור ולבנות על הכבוד, המשיכה והאהבה בינו לבין אשתו.

אם בחור הופך להיות מזניח את האחריות הזו, חברתו תתחיל בהדרגה להרגיש אומללים במערכת היחסים ותתחיל להרגיש שמשהו פשוט 'לא בסדר'.

בסופו של דבר זה יוביל לכך שהיא תאבד כבוד ומשיכה אליו כגבר שלה ואף עלולה לגרום לה להיפרד ממנו.

אז במקום לשבת ולומר,'חברה שלי אמרה שהיא מתגעגעת אליי'ומקווה שזה לא מחליט למצוא לעצמה בחור חדש, שאל את עצמך,'איזה חלק בגישה, בהתנהגות או במעשים שלי שהוצגתי לאחרונה גורם לה להרגיש ככה?'

יתגעגע אליך אולי דבר טוב (למשל אתה בחור מגניב ובטוח שעולה ברמות החיים ומגיע לפוטנציאל האמיתי שלך כגבר. היא מנסה לבלות איתך יותר זמן ונהנית מהאתגר. היא תיצמד לצידך ותקווה שתגמול לה יותר מזמנך אם היא טובה לך) או שזה יכול להיות דבר רע.

אם זה דבר רע, היא מתגעגעת אליך כי אתה לא מבלה איתה מספיק זמן וגם אמרת ועשית דברים שגרמו לה לאבד לך כבוד ומשיכה.

במקרה כזה היא עלולה להתגעגע אליך לזמן מה, אך אם היא לא תתחיל להרגיש את סוג האהבה, הכבוד והמשיכה אליך שהיא צריכה להצדיק את היותה נאמנה לך, אז היא עלולה להחליט להיפרד ממך או התחל לראות בחורים אחרים מאחורי הגב ואז תנתק את זה איתך.

אם האמירה שלה שהיא מתגעגעת אליך מכניסה במוחך פעמוני אזעקה ואתה עכשיו חושש שאתה לא מקדיש לה מספיק תשומת לב, שקול את הדברים הבאים ... שקול זאת ...

1. האם אתה לוקח אותה כמובן מאליו?

אחת הטעויות הגדולות ביחסים שעושים חבר'ה במערכת יחסים היא להחליק לקחת את החברה שלהם (ארוסה או אשתו) כמובנת מאליה.

לעתים קרובות זה לא משהו שבחור יעשה בכוונה תחילה, אך לחצי חיי היומיום עלולים לגרום לו להזניח את צרכיה על ידי התנהגות בדרכים מסוימות, שאמנם בעיניו אינו גדול, אך בעיניי זה סימן שהוא כבר לא מוכן. לגרום לה להרגיש אהובה, מוערכת ומוערכת במערכת היחסים.

במוחה היא תחשוב,'האם בכלל אכפת לו ממני?'וזה בסדר אם אתה מסוג הבחור שגורם לה להרגיש משיכה, כבוד ואהבה. עם זאת, אם אתה לא באמת יודע לגרום לה להרגיש הרבה משיכה אליך והיחסים שלך עוברים מעט מחוספס, היא אולי תחשוב,'האם הוא הבחור בשבילי?'

דוגמה קלאסית של קבלת אישה כמובנת מאליה כאשר בחור משנה תכניות שהוא עשה איתה, לעתים קרובות וברגע האחרון, או גרוע מכך, שקרים עד כמה הוא עסוק בללעשות איתה משהו שהיא רוצה אבל הוא לא משוגע במיוחד (כמו לבקר אצל הוריה, או לעשות קניות, ללכת לקולנוע, ללכת למסיבה של חברתה וכו ').

למרות שתוכניות יכולות להשתנות ברגע האחרון, אם זה תרחיש נפוץ במערכת היחסים שלכם, זה יכול להפוך לבעיה. לחברה שלך, היא תתחיל לראות את ביטול התוכניות שלך כמשמעות שאתה באמת אומר,'אתה לא כל כך חשוב לי. אני הולך להתייחס אליך בצורה כזו ואתה הולך להישאר בגלל שאתה חברה שלי. תתמודד עם זה.'

אם היא רואה את ההתנהגות שלך ויש לך סוג כזה של משמעות, היא באופן טבעי הולכת להרגיש לא חשובה בחייך ולהתחיל להרגיש כאילו אתה מובן מאליו.

אם זה יימשך מספיק זמן, היא עשויה לנסות למלא את הפער הרגשי שהשארת פתוחה לרווחה ולהחליט לפלרטט ואפילו לקיים יחסי מין עם בחורים אחרים מאחורי הגב.

עם זאת, אם היא אישה טובה שאוהבת אותך בבירור, במקום להילחם על זה, לרמות אותך או לזרוק אותך, היא במקום זאת תגיד משהו,'אני מתגעגע אליך'בתקווה שהיא מתחילה להרגיש מוזנחת. היא מקווה שתתחיל לכבד את ההתחייבויות שלך כלפיה בתדירות גבוהה יותר (למשל לשמור את התאריכים שלך איתה, לעשות איתה דברים שאתה מעדיף לצאת מהם וכו ').

כאשר אתה יכול להראות לה שאתה משקיע מאמץ נוסף זה, היא תרגיש שלא רק שהרגשות שלה חשובים לך, אלא שהיא גם מסוגלת למשוך לפעמים את תשומת הלב הבלתי מחולקת שלך, ואז תגרום לה להרגיש אהובה, מוערכת ותשים קץ לזעקת הנואשות שלה לתשומת לב.

כמו כן, עליכם להיות מודעים לכך שזה פשוט לא להיות איתה באופן אישי כדי לגרום לה להרגיש שאכפת לכם ממנה, לאהוב אותה, למצוא אותה סקסית ולהעריך אותה.

רק בגלל שחבר עשוי לראות את החברה שלו מדי יום, לשבת בשקט מול הטלוויזיה ביחד זה לא זהה לבלות איתה זמן איכות. הם אולי יושבים אחד ליד השני וצופים בטלוויזיה, אבל זה לא יגרום לה להרגיש שהיא אכן זוכה לתשומת ליבו הבלתי מחולקת.

בילוי זמן איכות משותף הוא על התחברות נפשית (למשל דיבור על החיים), שיתוף חוויות שגורמות לכם להתחבר (כלומר לעשות דברים מהנים, מעניינים או מאתגרים יחד) ולהתחבר פיזית (למשל חיבוק, נשיקה, קיום יחסי מין וכו ').

כשחברה שלך אומרת שהיא מתגעגעת אלייך, היא זקוקה לך שתתן לה את סוג זמן האיכות שיקרב אתכם ויעמיק את האהבה והמשיכה שלכם אחד לשני.

2. האם יש נסיבות חיצוניות שמבדילות אותך?

לפעמים יש נסיבות חיצוניות שמפרידות בין חבר לחברה, ולכן היא בסופו של דבר אומרת שהיא מתגעגעת אליו.

אם זה המקרה מבחינתך, תמיד יש משהו שאתה יכול לעשות כדי שהיא תרגיש אהובה, גם כשאתה לא יכול לבלות איתה כמה שיותר זמן כמו ששניכם הייתם רוצים.

לדוגמא: האם כל אחד מהמצבים הבאים חל עליך ועל מערכת היחסים שלך עם החברה שלך? אם כן, להלן כמה פתרונות פשוטים שתוכלו ליישם באופן מיידי כדי לגרום לה להרגיש שאתם 'שם' בשבילה ...

1. האם אתה גר רחוק אחד מהשני? האם מערכת היחסים שלך עם החברה שלך היא מערכת יחסים למרחקים ארוכים?

הפתרון:

מערכות יחסים למרחקים ארוכים יכולות לעבוד כל עוד אתה מוכן לשנות את הגישה שלך קצת כדי להתאים את עצמך למצב של להיות בנפרד.

זה עלול להרגיש כמו כאב בתחת אם תצטרך לעשות את זה, אבל אתה צריך לנסות לתזמן זמן איכות בטלפון, בסקייפ או באמצעות שירות אחר של צ'אט וידאו (למשל Facetime, צ'אט וידאו בפייסבוק וכו ') איתה.

הקדיש זמן ל'התחברות 'אליה בתדירות האפשרית (למשל לדבר על הדברים בצורה חיובית, לגרום לה להרגיש טוב עם לדבר איתך ולהתחבר על החיים, האתגרים איתם היא מתמודדת, מה אתה מתכוון וכו ').

לאחר מכן, הקפידו על תכנון זמנים להיפגש באופן אישי. קבעו זמנים ותאריכים מוגדרים שמתאימים לשניכם וודאו שאתם עומדים בתאריכים האלה ולא משנה מה.

2. שניכם עסוקים מאוד בדברים חשובים בחייכם כמו בחינות, משימת עבודה גדולה או ניהול עסק פורח?

הפתרון:

פרויקטים זמניים בעבודה, בחינות או לוחות זמנים עסקיים עמוסים אינם צריכים לעלות לכם בזוגיות. להיות עסוק אינו תירוץ לכך שלא תיזמן זמן לגישה מאוזנת יותר לחיים.

אולי לא תצליח להיפגש כל הזמן כמו זוג רגיל, אבל נסה לפנות זמן לדבר איתה ולבלות אפילו כמה דקות של זמן איכות ביחד (כל כמה ימים במידת הצורך).

כשאתה מדבר איתה או נפגש איתה, אם נראה שתודעתך תמיד קשורה לדברים אחרים, היא תרגיש כאילו אתה לא באמת איתה. אולי אתה שם באופן אישי, אבל אתה לא נוכח איתה מספיק כדי להראות לה שאכפת לך ממנה ואוהב אותה.

כאשר אתה יכול להיות נוכח מספיק בכדי לתת לה את תשומת לבך הבלתי מחולקת (אפילו בקצרה), היא תרגיש מחוברת, תעריך את זמן האיכות ואז היא לא תטריד אותך עם התגעגעותך לעתים קרובות.

3. האם יש סיבות לכך שאתה והחברה שלך לא יכולים להתראות מספיק פעמים? לדוגמא: אתה עובד במשמרות שונות, הקשר שלך סודי וכו '.

הפתרון:

עבודה במשמרות לילה או אי יכולת להתראות לעיתים קרובות מכיוון שאנשים אחרים לא יכולים לברר אודות היחסים שלכם יכולים להיות מאתגרים, אך זו לא חייבת להיות בעיה.

מצא דרך להתאים תאריכים קצרים אך איכותיים יחד. במקום לתכנן מועד לארוחת ערב ארוכה אחת מדי פעם ואז לא להתראות בשאר הזמן, נסו להתאים לדייטים קצרים באופן קבוע.

לדוגמא: נפגשים לכריך בפארק בהפסקת צהריים בתדירות האפשרית, או שותים קפה אחד או משקה אחד יחד פעמיים בשבוע. תפוס מוטל במשך שעה ותיהנה או התכרבל ותנשק על החוף אחרי העבודה או במקום אחר שאנשים שאתה מכיר לא יוכלו לראות.

אתה יכול לגרום לחברה שלך להרגיש כמו שהיא באמת רוצה להרגיש בזוגיות

לפעמים, אומר'חברה שלי אמרה שהיא מתגעגעת אליי,'ולהרגיש חסר אונים יכול להיות פשוט בגלל שאתה משקיף על המובן מאליו בקשר שלך איתה.

בסופו של דבר, כל מה שחברה שלך באמת רוצה לדעת היא שהיא אהובה ומוערכת על ידך. כשאתה גורם לאישה להרגיש מה שהיא באמת רוצה להרגיש כשמסביבך, הזמנים הנפרדים יהיו קלים יותר לשאת מכיוון שהיא תרגיש אהובה.

במקום לחשוב,'מה היא עוד רוצה ממני? מדוע הזמן שאנו מבלים יחד אינו מספיק? האם עלי לוותר על כל תחומי העניין האחרים שלי רק כדי לרצות אותה? 'נסה במקום למצוא תשובה שתועיל לך, לה ולזוגיות.

בסופו של יום, לא משך הזמן הכולל שאתה מבלה יחד הוא החשוב לרוב הנשים; זה כמה 'יחד' ומחוברים שניכם בזמן שאתם חולקים.