החברה שלי אמרה שאני טוב מדי בשבילה ומגיע לי טוב יותר, אז היא נפרדה איתי

חברה שלי אמרה שאני

נשים רבות משתמשות בזה כתירוץ להיפרד מבחור טוב שלא באמת עשה שום דבר רע במערכת היחסים.

היא לא באמת יכולה להתלונן עליו, למעט דבר אחד קטן.

חוסר משיכה.

על פני השטח, הוא נראה מלכוד נהדר והיא מרגישה שהיא צריכה להיות מאושרת איתו, אבל היא לא.

הסיבה לכך היא שחוסר המשיכה גורם לדינמיקה של מערכת יחסים בה אין הרבה ניצוץ.

כמובן, הוא מרגיש את הניצוץ והוא בהחלט נמשך אליה, אבל זה לא הדדי.ברוב המקרים, זה בגלל שהוא נחמד מדי אליה, נותן מדי או צפוי.

כדי שהיא תהיה מאושרת איתו, הוא צריך להיות קצת יותר ססגוני, מאתגר וגברי לפעמים, כדי שהיא תרגיש נמשכת אליו בדרכים החשובות לה ביותר (אני אסביר את הדרכים הללו במאמר זה).

לכן, אם חברה שלך אמרה שאתה טוב מדי בשבילה ומגיע לך טוב יותר, יש לך הזדמנות מושלמת למשוך אותה מחדש ולגרום לה לרצות אותך בחזרה יותר מתמיד.

להלן חמש דרכים בהן תוכלו לעשות זאת ...

1. השתמש בתגובות שלה כדרך למשוך אותה בחזרה בהומור

השתמש בתגובות שלה כדרך למשוך אותה בחזרה בהומור

הומור תמיד גורם לנשים להרגיש נמשכות לגבר, כל עוד הוא בטוח בעצמו וגברי בעת השימוש בו.

זה לא קשור להיות טיפשי מדי, לפצח איתה כל הזמן בדיחות או להיות הקומיקאי האישי שלה.

במקום זאת, זה פשוט להיות בטוחה בעצמה, גברית וקצת כדורית וכתוצאה מכך, לגרום לה להרגיש ילדהית בהשוואה אליך ולכן, נמשכת אליך.

אז בפעם הבאה שהחברה שלך אומרת משהו בסגנון,'תראה, אתה טוב מדי בשבילי ומגיע לך טוב יותר. אני לא יכולה להיות האישה שאתה רוצה או מגיע לך. אז, הפסיקו להקשות עליי מכפי שכבר זה. אתה צריך פשוט לקבל את הפרידה ולהניח לי ללכת. מגיעה לך אישה טובה ממני ”אתה צריך לזעזע אותה (בצורה טובה) ולהפיץ את המצב באמצעות הומור בטוח וקולע (בעודך עדיין בחור טוב, כמובן).

זכור: היא כנראה תצפה ממך להתרגז ולהגיב במשהו בסגנון,'לא, בבקשה אל תגיד את זה. אתה מושלם בשבילי. אני לא רוצה שום אישה אחרת. אני רק רוצה אותך! אתה יותר טוב מספיק בשבילי. בבקשה, אל תעשו את זה. רק תן לנו הזדמנות נוספת. '

אל תגיד משהו כזה.

במקום זאת, כשהיא אומרת שהיא לא מספיק טובה עבורך, הגב באמירה כמו,'כן אתה צודק. אני טוב מדי בשבילך, לא? תמיד חשבתי את זה, ”וצחקו איתה על זה.

הערה: אל תסמס לה את השורה הזו.

למה?

כאשר אישה לא יכולה לראות את שפת גופך ואת הבעות הפנים שלך (למשל לראות שאתה מחייך, אתה נראה רגוע ונינוח) או לשמוע את הטונאליות של הקול שלך (למשל אתה נשמע בטוח, היא יכולה לשמוע אותך צוחק, היא יכולה להגיד לך רק מתבדח) ואז יכול בקלות לקחת את מה שאתה אומר בצורה לא נכונה.

גם אם תוסיף כמה אימוג'י של פנים סמיילי, היא עדיין עלולה לפרש את הבדיחה שלך בצורה לא נכונה, במיוחד אם היא מרגישה ממש לא בטוחה בעצמה ובערך שלה עבורך.

ואז, במקום לקבל את האפקט הרצוי (כלומר לגרום לה להירגע ולהתחיל להרגיש נמשך אליך בצורה טובה), היא עלולה לסגור את עצמה עוד יותר, מה שיקשה עליך למשוך אותה מחדש להחזיר אותה.

זו הסיבה שאתה צריך לומר לה את זה בשיחת טלפון (אודיו או וידאו), בטקסט קולי (באפליקציית צ'אט למשל), או באופן אישי, ולא באמצעות טקסט.

כשאתה אומר את זה בשיחה, בטקסט קולי או באופן אישי, היא יכולה לחוש שאתה רק מתבדח וכתוצאה מכך, היא יכולה ואז להרגיש נמשכת לביטחון שלך וליכולת להצחיק אותה במצב של לחץ.

כתוצאה מכך, היא יכולה להתחיל לחשוב על דברים כמו,'הממ ... חשבתי שהוא יתעצבן ויגיד לי שמה שאני אומר לא נכון, או אומר לי כמה אני מדהים. במקום זאת, יש לו את הכדורים להתבדח איתי ככה. אני אוהב את זה. ובכל זאת, עכשיו אני מרגיש כל כך מבולבל. הצד השני הזה מבחינתו מושך אותי. אני רוצה לראות אם זה אמיתי. האם הוא באמת יכול לצאת ממצב מר ניס גאי שלו ולהיות קצת יותר שקוע איתי לפעמים? אולי הפרידה ממנו הייתה טעות. אולי אני פשוט צריך לתת לו צ'אנס נוסף. '

דבר נוסף שאתה יכול לעשות כדי להחזיר את החברה שלך הוא ...

2. קבל את הפרידה, תאחל לה בהצלחה, אך תביא אותה להסכים להישאר 'רק חברים'

קבל את הפרידה, תאחל לה בהצלחה ותסכים להיות רק חברים

השארת 'רק חברים' פירושה שאתה יכול לשמור על קווי התקשורת פתוחים ואז להשתמש בזה כדי למשוך אותה מחדש.

זה גם גורם לאישה להרגיש שהיא מאבדת את העניין הרומנטי שלך, מה שעלול לגרום לה לרצות להראות לך עניין כדי שתגלה שוב עניין רומנטי.

בתהליך של פעולה זו, זה יכול לגרום לה באמת לרצות להיות איתך שוב, או לפחות להתחבר אליך כדי לראות איך היא מרגישה אחר כך.

לכן, אל תדאגי לקבל את הפרידה, לאחל לה כל טוב ואז לגרום לה להסכים להיות 'רק חברים' מעתה ואילך.

זה עובד.

מצד שני, אם תנסה להתווכח איתה על האמונה שלה שהיא טובה מדי בשבילך, היא תדע שאתה פשוט לא מבין למה היא באמת מתכוונת (כלומר אתה נחמד מדי אליה. היא זקוקה לך. שיהיו יותר כדורים. בגלל זה היא באמת נפרדת ממך).

כתוצאה מכך, בסופו של דבר היא תגיד משהו כמו,'בבקשה פשוט קבל שזה נגמר. אתה צריך לדאוג לעצמך ולהפסיק לדאוג לי. תמצא את עצמך אישה טובה ממני. הֱיה שלום. מאחל לך את הטוב ביותר.'

לכן, כדי להימנע מללכת בדרך בה היא מרחיקה אותך, היי חכם לגבי זה וקבל את החלטתה.

לדוגמא: אמור משהו בסגנון,'היי, אם ככה אתה מרגיש, אני מקבל את זה. אנחנו נפרדים ולעולם לא נחזור ביחד. זה בסדר. כל מה שהייתי מבקש הוא שאנחנו מספיק בוגרים כדי לפחות להיות חברים. '

היא אולי תקבל את זה מיד ואז פשוט תשאירי את קווי התקשורת פתוחים ותשתמש בזה כדי למשוך אותה מחדש ולגרום לה לרצות אותך בחזרה.

עם זאת, אם היא אומרת משהו כמו,'אני לא בטוח שזה רעיון טוב. אני חושב שעדיף שלא נדבר אחד עם השני יותר 'אוֹ,'אני לא יודע. אני לא חושב שאני יכול להיות רק חבר איתך. זה יהיה קשה מדי בשבילי, ”לא רק לקבל את זה ולהסתלק מובס ודחוי.

במקום זאת, פשוט שמרו על הביטחון שלכם ואמרו בצורה נינוחה וקלילה,'היי, אתה לא צריך להיות כל כך רציני בקשר לזה. אנחנו יכולים להיות חברים. זה לא קשה לעשות את זה. זה פשוט להיות מסוגל להגיד שלום אחד לשני כחבר מדי פעם. היחסים שלנו הסתיימו ואני מקבל את זה. אני בטוח שגם אתה מקבל את זה. אז, עכשיו אנחנו יכולים לעשות את הדבר הבוגר ופשוט להיות חברים. '

בשלב זה, סביר להניח שהיא תסכים (למשל משום שהיא לא רוצה להיתפס כעקשנית מדי או להיראות כמו הבשלה, או מכיוון שהיא באמת עדיין מרגישה כלפיך ולא רוצה לחתוך אותך לגמרי מתוך חייה).

לא משנה מה המקרה, לאחר מכן תוכל להשתמש בידידות כדי למשוך אותה בדרכים חדשות שמעולם לא חוותה איתך.

לדוגמא: אם בחור שלו הושלך מבחור, שהשתמש בתירוץ הישן של,'אתה טוב מדי בשבילי. מגיע לך יותר'ואז הוא צריך:

להבין שהיא לא נפרדת ממנו כי הוא טוב מדי בשבילה. היא נפרדת ממנו כי הוא כנראה נחמד מדי, נדיב מדי (למשל מתנות, סיוע כספי, משלם על הכל) ואפשר לה לשלוט בו במערכת היחסים. היא אוהבת אותו, אבל היא פשוט לא רוצה סוג כזה של דינמיקה למערכת יחסים עם גבר.

להיות יותר מאתגר עבורה, ולכן היא מרגישה צורך להרשים אותו, במקום להיות כל כך נחמדה ומספקת איתה כל הזמן.

שיש את הכדורים לעמוד מולה על ידי להיות קצת יותר אסרטיבי לפעמים, תוך שהוא עדיין איש טוב כלפיה.

  • צוחקת עליה (בצורה אוהבת) כשהיא בודקת את הביטחון והגבריות שלו בכך שהיא מתיימרת להיות מצבי רוח, או לקחת את מה שהוא אומר בצורה לא נכונה. הוא עדיין מתייחס אליה טוב וטוב לה, אבל הוא מפסיק לקחת את הדרמה המזויפת שלה ברצינות כה רבה. זה גורם לה להרגיש את סוג הכבוד והמשיכה שהיא באמת מחפשת מחוויה זוגית, אך לעתים נדירות, אם בכלל, תודה בפני גבר; במיוחד גבר שהיא זורקת מהסיבה,'אתה טוב מדי בשבילי'כשהיא באמת מתכוונת,'אין לך מספיק כדורים לאישה כמוני. אתה רך מדי. אתה לוקח את מה שאני אומר ברצינות רבה מדי. אתה מפרגן לי מדי. אני זקוק לאיש שלא משלים עם BS שלי, אבל עדיין איש טוב בעיני. '
  • לא מנסה לדון בדרכו חזרה למערכת יחסים איתה (למשל על ידי מתן רשימת הסיבות לכך שהיא מספיק טובה בשבילו). במקום זאת, עליו להתמקד בלגרום לה להרגיש נמשכת אליו בדרכים שחסרו בפועל (למשל לגרום לה להרגיש את הרצון להרשים אותו ולעשות דברים טובים בשבילו, במקום שהוא זה שמכניס את רוב , או כל העבודה בזוגיות).
  • לא מנסה להיות היועצת שלה בחיים ולעזור לה לרפא מהמטען שהיא נושאת ממערכות יחסים קודמות, או מילדותה. כשאישה לא יודעת להיפרד מבחור טוב, היא תשתמש לרוב בתירוץ לומר שיש לה בעיות וכתוצאה מכך, לא מגיע לו בחור נהדר כמוהו. היא תגיד שהיא צריכה זמן כדי לסדר את עצמה. עם זאת, הסיבה האמיתית שהיא נפרדת ממנו היא שהיא פשוט לא מרגישה מספיק משיכה בהתבסס על הבחור הנחמד שלו, או גישה 'להציל את הילדה המבולגנת' למערכת היחסים. היא לא צריכה להציל אותה. היא צריכה להרגיש את סוג המשיכה שהיא מחפשת במערכת יחסים. זה יכול לקרות רק עם בחור שלא מנסה להציל אותה, או שלא קופץ בכל החישוקים שלה כדי לקוות לה להרשים אותה.

החברה שלך לא מתכוונת לספר לך את סוג הדברים שרשמתי לעיל.

בנוסף, מה שאתה בטח לא מבין הוא שחברתך השליכה את החבר / ה הקודמים מאותן סיבות.

היא לא צריכה להציל או להציל אותו בחור.

במקום זאת, היא רוצה להיות עם גבר טוב, שגורם לה להרגיש את הרצון להרשים אותו, להיות טוב אליו, לדברים טובים עבורו ולשמור על העניין שלו.

אם אתה יכול להעניק לה דינמיות של מערכת יחסים זו, היא שלך.

אם אינך יכול, אז תמשיך לקבל ממנה תירוצים מדוע היא לא רוצה לתת לך הזדמנות נוספת (למשל.'סליחה, אני לא יכולה להיות האישה שאתה רוצה. מגיע לך מישהו טוב ממני ”וכולי).

זו רק הדרך שלה לנסות להיות נחמדים ולא לפגוע ברגשות שלך בכך שאומרים לך את האמת (למשל.'סליחה, אני לא רוצה לחזור איתך כי אתה עדיין לא מבין איך לגרום לי להרגיש נמשך. אתה נחמד מדי, אתה נותן לי יותר מדי, אתה מאפשר לי ללכת עלייך וזה לא מה שאני רוצה לחוות במערכת יחסים עם גבר ').

אז, במקום לנסות לשכנע אותה שהיא מספיק טובה בשבילך, פשוט תביא אותה להסכים להיות 'חברים' בינתיים והשתמש בזה כדרך להישאר איתה בקשר כדי למשוך אותה מחדש.

כדי למשוך אותה מחדש ולגרום לה לרצות אותך בחזרה, התמקדי במשיכתה בדרכים שהיא באמת רוצה, אך כנראה לעולם לא תספר לך על כך.

דבר נוסף שאתה יכול לעשות כדי להחזיר את החברה שלך הוא ...

3. תן לה לראות אותך מסתובב עם נשים דרך פרופילי המדיה החברתית שלך

תן לה לראות אותך מסתובב עם אישה דרך פרופילי המדיה החברתית שלך

למרות שנשים נדירות מודות בכך, הן כל כך נמשכות יותר לגברים שיש נשים אחרות סביבם, בהשוואה לגברים שהם פשוט לבד.

אני יודע זאת מניסיון אישי בחיי, מאימון בחורים ועזרה להם להחזיר חברות לשעבר וממחקרים מדעיים שנעשו בנושא.

לדוגמא: מחקר שפורסם בכתב העת Journal of Experimental Social Psychology, מצא כי 90% מהנשים מצאו בחור מושך אם אמרו לו שהוא כבר בקשר עם אישה, לעומת 59% שהתעניינו אם יגידו לו שהוא יחיד.

ישנן גם עדויות רבות בפסיכולוגיה של זיווג המציעות לנשים לעסוק במה שמכונה 'העתקת בחירת בן זוג'.

זה המקום שבו נשים מרגישות יותר נמשכות לגברים שנשים אחרות נמשכות אליהן, או שנשים אחרות איתן.

אחת הסיבות לכך שמשיכה של אישה עובדת כך, היא שרוב מה שגורם לאישה להרגיש נמשכת לגבר מבוסס על תכונות האישיות שלו והתנהגותו וכיצד זה קשור לאופן שבו אחרים יכבדו אותו ומה שהוא יוכל להשיג בחיים.

מצד שני, גבר יכול להחליט לרצות לקיים יחסי מין עם אישה באופן מיידי על סמך המראה שלה ואז יכול להתאהב בה על פי המראה שלה.

אם יש לה גם אישיות חביבה וידידותית, אז נהדר, אבל הוא עדיין ירצה לקיים איתה לפחות פעם אחת לפחות.

ובכל זאת, אצל נשים הן רואות גברים וחושבות,'איזה סוג של בחור הוא? האם הוא בטוח סביב אחרים? האם אחרים מכבדים אותו? 'וכולי.

ברוב המקרים, נשים צריכות לברר איזה סוג בחור הוא, לפני שהן יכולות להחליט באמת אם יקיימו איתו יחסי מין.

זה נובע מהעובדה שלמרות שנשים משתתפות בכוח העבודה ומוגנות על ידי המשטרה ומערכת בתי המשפט בחברה המתורבתת של ימינו, נשים עדיין מרגישות שהן צריכות להסתמך על גבר להגנה ולספק אותן אם הן היו צריכות לקבל בְּהֵרָיוֹן.

אחת הדרכים המהירות ביותר לאישה לגלות אם לגבר יש את מה שנשים אחרות מחפשות באמת, היא לבדוק אם נשים אחרות כמוהו ורוצות להיות איתו, או שיש לו כבר אישה מושכת כחברה או אשתו.

אם נשים אחרות אוהבות אותו או שיש לו חברה או אישה מושכים, היא לא צריכה לבזבז זמן בניסיון להבין אם הוא מושך או לא.

נשים אחרות כבר אישרו זאת עבורה.

זו הסיבה שלעולם, לעולם אל תחששו לתת לחברתיכם לראות אתכם נהנים מהחיים בלעדיה, גם אם זה כולל נשים בחלק מהתמונות שתפרסמו ברשתות החברתיות.

אם נשים נמצאות בחלק מהתמונות שלך, וודא שאת נראית בטוחה ושהנשים נראות מאוד שמחות להיות בתמונה איתך.

אם הם נראים מרחק, או אם התמונה נראית מבוימת (למשל, אתם מבקשים מזוג נשים אקראיות להצטלם איתכם ונראה שהם לא אוהבים אתכם, או רוצים להיות קרובים אליכם), חברה שלכם תאסוף על זה וזה יכבה אותה.

עם זאת, אם תפרסם תמונות וכמה מהן כוללות אותך סביב נשים אחרות שנהנות בבירור לבלות איתך וממש רוצות להיות קרוב אליך, זה בהחלט, ללא ספק, יגרום לחברה שלך להרגיש נמשכת יותר אליך.

בנוסף, לתת לאקס שלך לראות אותך סביב נשים אחרות גם משרת מטרה חשובה מאוד.

ההוויה הזו, זה מראה לה שאתה לא בודד ויושב בבית מרגיש עצוב ודיכאון כי היא נפרדה ממך.

במקום זאת, אתה בטוח בעצמו, אתה מאמין בעצמך ומתקדם בחיים בלעדיה.

זה מושך אותה.

כמובן, היא כנראה לא תודה בכך ואולי אפילו תתעצבן ותגיד משהו כמו,'טוב, ברור שלא אכפת לי ממני יותר. בסדר גמור! אני לא מאמין שעברת כבר. אני מניח שצדקתי להיפרד ממך. ברור שלא אהבת אותי כמו שאהבתי אותך. פשוט פירצת איתי את הסיכויים שלך. הֱיה שלום!'

ובכל זאת, הנה העניין ...

להתעצבן זו דרך של אישה להסתיר את רגשותיה העמוקים יותר (למשל, היא מרגישה קנאה ודואגת שכבר החלפת אותה, היא כועסת שכבר אין לה שליטה או כוח רב עליך כמו שהיא חשבה פעם).

היא גם לא רוצה להודות שלראות אותך עם נשים אחרות גורם לה להרגיש נמשכת (כלומר כי זה מוכיח לה שאתה מסוג הגברים שנשים אחרות מרגישות נמשכות אליו - במילים אחרות, מלכוד).

היא לא רוצה שתדע את זה (כלומר כי זה אומר שההגנות שלה למטה והיא פגיעה יותר להתפתות למערכת יחסים איתך), ולכן היא מסתתרת מאחורי כעס ורגשות פגועים.

בנוסף, אישה גם תתעצבן או תעמיד פנים שהיא כועסת לראות אם התמונות שלך מזויפות.

במילים אחרות, האם היא יכולה להתנהג כל כך כועסת שאחר כך אומרים,'בבקשה, אני רק רוצה להיות איתך. אפילו לא אהבתי את הנשים האלה 'וכתוצאה מכך, היא יכולה להירגע ולדעת שיש לה עדיין את אותו הכוח עליך כמו שתמיד היה לה?

אם כן, התמונות מאבדות באופן מיידי את מרב האפקט שלהן.

לכן, אם היא מגיבה רע (רוב הנשים אינן BTW. אני רק מכינה אותך לגרוע מכל, כדי שלא תטעו), אל תשאבו לדרמה המזויפת שלה ותתחילו להגן על עצמכם.

הישאר רגוע, בטוח ובשליטה ופשוט דע שהיא מרגישה נמשכת אליך, גם אם היא לא רוצה להיות.

בהתבסס על האטרקציה שהיא חשה כלפייך, זה יטריף אותה לחשוב על כך שאתה עלול לשכב עם אישה אחרת.

היא ממש תאבד שינה בגלל זה ולפני שאתה יודע את זה, תקבל ממנה טקסטים או שיחות.

לאחר מכן תוכל להשתמש בזה כדי לגרום לה להיפגש איתך באופן אישי ואז להתחבר אליה מינית כדי להחזיר את הקשר.

כמובן שלא כל הנשים מגיבות בצורה רעה לראות תמונות של האקס שלהן נראות בטוחות, שמחות, כלולות ואהובות.

רוב הנשים פשוט מגיבות על ידי שליחת הודעות טקסט או התקשרות לאקסית שלהן בתקווה שיש לו את הכדורים לבצע מהלך על ידי סידור ההתאוששות באופן אישי, כדי שהיא תוכל להחזיר אותו, או לפחות להתחבר אליו שוב כדי לראות איך היא מרגישה לאחר מכן.

לכן, אם אתה רוצה לעורר שוב את הרגשות של החברה לשעבר שלך, אל תפחד לגרום לה לקנא באמצעות המדיה החברתית.

זכרו את המדע.

זה עובד.

אני יודע את זה מניסיוני האישי עם נשים (חייתי אורח חיים של שחקן מעל 10 שנים, שיש לי חברות רבות בבת אחת ואז התיישבתי עם הילדה המושלמת שלי ונשוי עכשיו), מעזרה לחבר'ה מכל רחבי העולם להשיג נשים חזרה ומהמדע שלמדתי בנושא.

אולי אתה דואג לעשות זאת, אך בבקשה אל תהיה.

אם אתה חושש לפגוע ברגשותיה, אתה פשוט תמשיך בגישה של מר נייס גאי שגרם לך להיות זרוק מלכתחילה.

היא רוצה להרגיש את הכאב שעלול לאבד אותך.

אז אתה צריך להיות האומץ לגרום לה להרגיש את הכאב הזה ואז להתכונן לכל כעס מזויף שהיא עשויה להפגין כדי לבחון את הביטחון והיכולת החדשה שלך למשוך אותה.

שים זאת כך, אם אתה רואה אותה כועסת, זה אומר שאכפת לה, אז אל תדאגי לעולם.

רק תגרום לה להרגיש את הכאב שעלול לאבד אותך ואז לגרום לה להרגיש רגשות חיוביים (כלומר תחושת כבוד מחודשת, משיכה ורצון אליך) כשאתה מדבר איתה.

אם תעשה זאת, היא פשוט לא תוכל למנוע מעצמה להתגעגע אליך ולרצות לראות אותך.

אתה תהיה בראש שלה כל הזמן.

דבר נוסף שאתה יכול לעשות כדי להחזיר את החברה שלך הוא ...

4. תביא אותה להדביק אותך כידיד, למשוך אותה מחדש מינית ואז ללכת בלי לנסות להחזיר אותה

התעדכן כחברים, משוך אותה מחדש ואז הסתלק מבלי לנסות להחזיר אותה

זה מאוד חזק, במיוחד אצל נשים שהשתמשו בישנים,'אתה טוב מדי בשבילי'תירוץ לפרידה, כשהם באמת מתכוונים,'אני לא מרגיש מספיק משיכה עבורך כי אתה לא מספיק אתגר בשבילי.'

לכן, כאשר יצרת איתה קשר בשיחת טלפון (אודיו או וידאו) והיא מרגישה נמשכת לזה שאתה החדש, מציע להתעדכן כחברים להגיד שלום.

תן לה לדעת שאתה מקבל את הפרידה ולדעת שאתה והיא לעולם לא הולכים לחזור יחד, אבל שיהיה טוב להתעדכן ולהגיד היי כחברים, גם אם זו הפעם האחרונה שאתה רואה אי פעם אַחֵר.

אתה יכול להציע את זה כפרידה בוגרת כחברים, להשאיר דברים בנימה טובה כששניכם ממשיכים בחייכם.

היא אולי תאמר מיד'כן,'לזה, ובמקרה כזה אתה פשוט ממשיך לעשות סידורים.

עם זאת, אם היא מנסה להתפתל מהתעדכנות, פשוט אמור לה שזה בסדר גמור להתעדכן ולהגיד היי כחברים וזה הדבר הבוגר לעשות, בהתחשב בנסיבות (כלומר, אתם עדיין אוהבים אחד את השני, אבל אתם הולכים להיפרד ולעולם לא לחזור ביחד. אז, המעט שתוכלו לעשות זה להתעדכן ולהגיד היי פעם אחרונה לפני שתמשיכו בחיים).

הדבר החשוב הוא לא רק לוותר אם היא בתחילה קצת עמידה ביחס להתעדכן.

כמובן, זה לא אומר ליילל, לגדוע או להתחנן.

במקום זאת, פשוט שמרו על הביטחון, שמרו על קור רוח והיו מעט אסרטיביים כשאתם מציעים פשוט להתעדכן להגיד היי, או להיפרד ולהיפרד כחברים כששניכם עוברים הלאה עם חייכם.

דאג להוסיף גם את המילה 'הבוגרת'.

לאחר יותר מעשור של בדיקות תוך עזרה לגברים להחזיר נשים, גיליתי שנשים לשעבר מגיבות היטב למילה 'בוגרת'.

האישה לא רוצה להיראות כמו הבוגרת מבין השניים ואז תסכים להתעדכן.

זה סוג של סודות עדינים להחזרת אישה לשעבר שעושים את כל ההבדל.

לפעמים בחור קרוב כל כך להחזיר את חברתו לשעבר, אבל אז הוא אומר או עושה את הדבר הלא נכון שגורם לה לומר,'לֹא'או לשמור על המשמר שלה.

לכן, וודא שאתה מודע למה שאתה צריך לעשות כדי להבטיח שהפרידה בינך לבינה תהפוך.

אחת הדרכים בהן ניתן להפוך את הפרידה ממנה היא לגרום לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך (באופן אישי) ואז לא לנסות להחזיר אותה.

פתאום, היא מרגישה כל כך נמשכת ופתוחה אליך, אבל אתה לא מנסה להחזיר את הקשר.

היא תמיד רצתה להרגיש את הרצון להרשים אותך יותר, לגרום לך לרצות אותה יותר ועכשיו היא מרגישה את זה.

היא יודעת שהיא רוצה אותך, היא רוצה להרשים אותך, אבל עכשיו נראה כאילו באמת קיבלת את הפרידה.

זה גורם לרוב הנשים כאלה לומר משהו כמו,'החלטתי שאני רוצה לתת לנו הזדמנות נוספת'או לכל הפחות, לשמור על קשר עם הגבר כדי לקוות להראות לו שהיא עדיין מעוניינת.

לכן, אם היא אומרת שהיא רוצה לתת לך ולזו צ'אנס נוסף, תוכל לקבל את זה ולחזור למערכת יחסים איתה.

אם היא לא אומרת משהו ישירות ורק ממשיכה לשלוח לך הודעות אחרי שהתעדכנה בך, אתה יכול לקחת את זה כסימן שהיא עדיין מעוניינת.

ואז, לאחר קופה של ימי הודעות טקסט, היא תבהיר שהיא רוצה לראות אותך שוב, או שתרצה אותך בחזרה.

עם זאת, אם היא לא עושה זאת, פשוט התקשרו אליה, הצחיקו אותה ותרגישו נמשכת בטלפון וסדרו התעדכנות נוספת.

ואז, כשתתעדכן, המשך לגרום לה להרגיש נמשכת והיא באופן טבעי תרצה לחזור יחד.

לפני שתדעי את זה, תחבק, תתנשק, תחזור לקיים יחסי מין וכמעט בוודאות תחזור למערכת יחסים לאחר מכן.

כמובן שהיא עשויה לשחק קשה להשיג את זה אחרי כן ולהשתמש בטריקים הישנים שלה עליך באמירה,'אני עדיין לא בטוח.'

אם זה המקרה, אל תפחד לגרום לה להרגיש נמשכת עם הומור קלועי או מאתגר.

לדוגמא: אתה יכול להגיב באומרו,'גם כן. אולי אני טוב מדי בשבילך ”וצחקו איתה על זה, במקום להאמין לדרמה המזויפת שלה ולקחת את הכל כל כך ברצינות.

רק גבר שיכול לעשות זאת באמת ינצח את לבה.

היא לא רוצה בחור שיושב כשהיא אומרת שב, או מתהפך כשהיא אומרת מתהפך, או בעצם עושה כל מה שהיא אומרת כל הזמן.

היא רוצה בחור שיודע להתמודד עם הדרמה המזויפת שלה ובדיקות הביטחון שלו.

אם אתה יכול לעשות זאת, היא שלך.

למה?

היא יודעת כמה קשה למצוא גבר כזה.

דבר נוסף שאתה יכול לעשות כדי להחזיר את החברה שלך הוא ...

5. הפסיקו לעשות את הדברים שכיבו אותה וגרמו לה להרגיש שהיא יכולה לקחת אתכם כמובן מאליו

הפסיקו לעשות את הדברים שכיבו אותה וגרמו לה להרגיש שהיא יכולה לקחת אתכם כמובן מאליו

ברוב המקרים, בחור יהיה מודע לחלק מהדברים שעשה בכדי לכבות את חברתו לשעבר, אך הוא לא יידע הכל.

הסיבות האמיתיות שלה להיפרד ממנו יישארו בגדר תעלומה בעיניו, לעתים קרובות לכל ימי חייו.

הוא עשוי לחשוב,'היא אמרה שאני טוב מדי בשבילה ומגיע לי טוב יותר. נשים לא רוצות בחור מדהים? אם הייתי כל כך מושלם עבורה והייתי בחור מדהים, אז איך היא יכולה להיפרד ממני? מדוע היא לא אחזה בי במקום לדחוק אותי? מדוע נשים נפרדות מגברים טובים? האם הם רוצים גברים רעים? אני לא מבין את זה. '

בסופו של דבר יש בחורים שיכולים להבין את האמת (כלומר, זה לא שהוא טוב מדי בשבילה. במקום זאת, היא פשוט לא אהבה את הדינמיקה ביחסים שהוא מנסה לקנות לה אהבה או מנסה בכוח לזכות בה בכל זמן. היה לה יותר מדי כוח והוא נתן יותר מדי. היא רצתה גבר שהוא יותר אתגר), אבל רבים לא.

למעשה, אני שומע מגברים חדשים כל הזמן ולפעמים בחור עושה את הטעות הזו כשהוא בן 18 עם חברתו הראשונה, בן 30 לאחר שניהלו כמה מערכות יחסים כושלות, או כשהוא בן 50+, חווה 2 נישואים כושלים ועדיין עושה את אותן טעויות ישנות עם נשים.

יש גברים שפשוט אף פעם לא לומדים שנשים רוצות להרגיש שהן צריכות להרשים אותך ולנצח אותך, תוך שהם רואים שאתה גבר טוב עבורן.

בעיקרו של דבר, נשים רוצות גבר טוב שהוא אתגר, לא גבר נחמד שיעשה הכל בשבילה בלי קשר לאופן שבו היא מתייחסת אליו.

אבל מה איתך?

מהם חלק מהדברים שלדעתך חברתך כובתה על ידי ההתייחסות אליה והקשר?

אם אינך בטוח, הנה כמה שאלות עבורך:

  • האם תמיד היית נחמד ומתוק כלפי חברה שלך, בלי קשר לאופן שבו היא התנהגה (למשל, גמרה, זרקה התקפי זעם, הייתה במצב רוח רע כל הזמן) או עד כמה היא התייחסה אליך בצורה נוראית?
  • האם לעיתים קרובות הנחת את עוצמותיך והישגייך סביבה כדי לגרום לה להרגיש טוב יותר עם עצמה (למשל אם היא הייתה חסרת ביטחון ביחס לאינטליגנציה שלך לעומת שלה, לעתים קרובות פעלת מטופשת או העמיד פנים שאתה לא יודע כמו שאתה מקווה לשמח אותה) ?
  • האם תמיד שמת את הצרכים שלך במקום השני שלה, כדרך לשמור אותה מאושרת בזוגיות?
  • האם היא בעיקר קיבלה את דרכה במערכת היחסים, גם אם באמת לא הסכמת איתה?
  • האם הרגישה שהיא פשוט יכולה לזרוק התקף זעם, לאיים עליך על פרידה או להתנהג כאילו היא מאבדת עניין ואז תבהלי, תתנצלי שוב ושוב ותשתדל להרשים אותה?
  • האם גרמת לה להרגיש שתמיד מנסה לתקן את הבעיות שלה (כלומר הטראומה שחוותה מהיותה עם חבר גרוע לשעבר, או איך התייחסו אליה כילדה)? האם אתה מבין עכשיו שאישה כמוה לא רוצה להינצל על ידי בחור נחמד? אם היא נמשכה לרעים בעבר (כי הם לא השלימו עם הדרמה המזויפת שלה), היא כמעט בוודאות לא תסתדר עם בחור נחמד שמציל אותה. אם היא אכן תתיישב עם בחור נחמד, היא תבגוד בו או תתגרש ממנו. מה שאישה כמוה רוצה זה להיות עם גבר טוב שלא מתייחס ברצינות לדרמה ולמצבי הרוח המזויפים שלה. זה לא איש רע. זה גבר חכם שמבין איך להתמודד עם אישה כמוה. אז ניסית לתקן את הבעיות שלה ולהציל אותה מעברה?

אם ענית'כן,'לכל אחת מהשאלות שלעיל, אתה מכבה את החברה לשעבר שלך בדרכים שהיא כנראה לעולם לא תספר לך עליהן.

הנה העניין ...

למרות שאישה אולי נראית כאילו היא רוצה בחור שתמיד נחמד אליה, מסכימה עם כל מה שהיא אומרת, נותנת לה את מה שהיא רוצה ומנסה בכל כוחו לשמח אותה תמיד, האמת היא שהיא לא באמת רוצה בחור כמו זה.

למה?

כאשר גבר מוסר את כוחו לאישה במערכת יחסים מינית ורומנטית (במיוחד אם הוא חושב שזה ישמח אותה, או בגלל שהיא איימה להיפרד ממנו), היא פשוט לא תוכל לכבד אותו יותר.

היא תראה בו בחור שלא יכול אפילו לעמוד מול אישה ולקבל את דרכו איתה.

לא משנה כמה הבחור מצליח בחיים, או אם הוא מנהל 100 איש במשרד.

כשהוא חוזר אליה הביתה, או כשהם נפגשים, אם הוא לא יכול אפילו לשמור עליה בתור ולגרום לה להרגיש את הרצון להרשים אותו ולהיות ילדה טובה בשבילו, היא פשוט לא תוכל לכבד אוֹתוֹ.

אתה צריך לגרום לה להרגיש צורך להרשים אותך

אם אישה לא יכולה לכבד אותך, אז היא לא תוכל להרגיש נמשכת אליך מינית וללא הרגשות האלה במערכת יחסים, היא תחפש תירוץ כלשהו (למשל שאתה טוב מדי בשבילה ומגיע לך טוב יותר, היא זקוקה לזמן כדי להבין מה היא רוצה, היא לא מוכנה לקשר בגלל בעיותיה) כדי לצאת מהקשר.

לכן, אם אתה רוצה להחזיר את החברה שלך, אל תתן לה לשלוט בהתנהגותך על ידי האזנה לסיפור ההתייפחות שלה על כך שהיא לא מספיק טובה בשבילך.

אל תתכופף לאחור כדי לשכנע אותה שזה לא נכון באמירה,'לא. אתה מספיק טוב בשבילי. אתה טוב יותר אני. אני זה שיש לי מזל שיש לך. בבקשה, אל תעשו את זה. אני אוהב אותך. אתה מושלם בשבילי. אני כל כך בר מזל שיש לי אותך ”וכולי.

אם היו לה חברים קודמים שהיו חבר'ה נחמדים או שניסו להציל אותה מעברה, אז הם יגיבו באותה צורה.

3 טעויות שיש להימנע מהן כשאתה מחזיר חברה לשעבר שאמרה שאתה טוב מדי בשבילה ומגיע לך טוב יותר

1. מנסה לגרום לה לשנות את דעתה על ידי הבעת אהבתך הבלתי פוסקת אליה בדוא'ל, או בסדרת טקסטים או הודעות

במקרים מסוימים, אישה באמת חושבת שבחור פשוט טוב לה יותר מדי (למשל, הוא נראה טוב מדי, אמיד מדי, מגיע ממשפחה נהדרת, גר בשכונה עשירה, מסתובב עם אנשים אינטליגנטים ומצליחים וכן הלאה) .

היא פשוט לא מרגישה שהיא מספיק טובה בשבילו.

היא מסתכלת עליו כמעמד כל כך גבוה שהיא לא יכולה שלא לחוש חוסר ביטחון ולדאוג שהוא בוגד בה ומשאיר אותה בהמשך הדרך.

אם זה המקרה ואז הוא ממשיך לשלוח דוא'ל, לשלוח לה הודעות או לשלוח לה הודעות כדי להצהיר על אהבתו הגוססת עליה, זה יכול בסופו של דבר לגרום לה לתהות אם אולי היא טובה מדי בשבילו.

היא עשויה לחשוב,“למה הוא כל כך רוצה להיות איתי? האם זה בגלל שהוא נאבק להשיג לעצמו חברה? האם נשים אחרות לא אוהבות אותו? אני יודע שהוא הושלך על ידי נשים אחרות בעבר. אולי הנשים האלה ידעו עליו משהו שלא ידעתי. אולי בכל זאת הוא לא כזה בחור נהדר. אם הוא היה, היו לו הרבה נשים באיכות גבוהה שרוצות להיות איתו והוא היה בוחר אחת מהן. עם זאת, מעולם לא ראיתי נשים באיכות גבוהה פוגעות בו. אולי בגלל זה הוא כל כך נואש להחזיר אותי. אולי אני איכותית ואני האישה הכי טובה שהוא קיבל אי פעם כי נשים אחרות לא רוצות אותו. אולי בגלל זה הוא ניסה לנצח אותי כל כך הרבה. '

זוכר את מה שאמרתי קודם במאמר על מדע המשיכה?

נשים נמשכות יותר לגברים שנשים אחרות רוצות, או בעצם הן בקשר או נישואים איתן.

על אותו הערה, נשים מכבות גברים על ידי מיואשים לנשים.

נשים גם מרגישות פחות נמשכות לאותו גבר בדיוק, כשאומרים להם שהוא רווק לעומת כשאומרים להם שהוא כבר בקשר עם אישה.

במילים אחרות, נשים לא נמשכות לגברים נואשים, נזקקים או לא רצויים.

אז לשפוך את ליבך לחברה שלך ולהצהיר על אהבתך הבלתי פוסקת לא יגרום לה לרצות אותך בחזרה.

במקום זאת, זה עלול לגרום לה לראות אותך נואשת, מה שיבטל אותה עוד יותר.

טעות נוספת להימנע מלעשות היא ...

2. אף פעם לא היה אומץ למשוך אותה בדרכים חדשות, לאבד אותה ואז לחוות סוג של פרידה עם אישה נהדרת אחרת חודשים או שנים אחר כך.

אם אתה אף פעם לא מנסה לשנות את הגישה שלך למשיכה עם החברה לשעבר שלך (למשל, להיות יותר אתגר, לצחוק עליה בצורה אוהבת כשהיא יוצרת דרמה על לא להיות מספיק טובה עבורך, לגרום לה להרגיש את הרצון להרשים אותך), היא בטח לא תרגיש מספיק מוטיבציה כדי לחזור איתך.

אז תאבד אותה.

ואז, בסופו של דבר תוכל למצוא אישה נהדרת אחרת ולהיכנס איתה למערכת יחסים.

עם זאת, בסופו של דבר אתה עלול לעשות את אותן טעויות ישנות כמו בעבר (למשל להיות נחמד מדי, תמיד לשים את עצמך במקום השני כדי לרצות אותה, לתת לה לקחת אותך כמובנת מאליה) ולהיפטר שוב, או להיראות או להתגרש.

שמעתי מכל כך הרבה גברים לאורך השנים שהתיישבו עם אישה שלא הצליחו להתמודד איתם, רק אז נבגדו והתגרשו ממנה, שם הוא לקח חצי מכל מה שהיה בבעלותו.

האיש חשב שיש לו אותה כשהם התחתנו כי היא נראתה מאושרת מספיק.

עם זאת, אם גבר לא יודע לגרום לאישה כזו להרגיש את הרצון להרשים אותו ולשמור על העניין שלו, היא לעולם לא תהיה מאושרת איתו.

לא משנה מה הוא קונה לה, כמה דברים טובים הוא עושה עבורה או כמה הוא מצליח בקריירה שלו.

היא תבגוד בו, תזרוק אותו או תתגרש ממנו כי אישה כזו פשוט לא יכולה להיות מאושרת עם בחור שלא יודע להחזיר אותה למקומה בצורה דומיננטית, אך אוהבת.

לכן, אם אתה באמת רוצה להחזיר אותה ולקיים מערכת יחסים מאושרת ומוצלחת, אז אתה צריך להיות אומץ לנסות גישה חדשה למשיכה.

אם לא, אז אתה עלול לחוות חיים מחורבנים למדי עם נשים, שם הם מנצלים אותך, לעולם לא מעריכים אותך וזורקים אותך למרות שאתה גבר טוב.

כרגע, יש לך את ההזדמנות המושלמת להפוך את חייך ולהיות מכובד, אהוב ומוערך על ידה.

לחלופין, אתה יכול להמשיך ולגרום לה להרגיש שהיא לא צריכה להעריך אותך כי פשוט תמשיך להציע לעצמך את כל מה שאתה יכול לה, בלי להבין את הסיבות האמיתיות לכך שהיא מרגישה כבויה.

טעות נוספת להימנע מלעשות היא ...

3. מנסה לשכנע אותה שהיא מספיק טובה בשבילך ולא צריכה להניח את עצמה ככה

לאחר שעבדתי על אינספור תיקים בגב לשעבר לאורך השנים, אני יכול לומר לך שהיא כמעט בוודאות אומרת,'אתה טוב מדי בשבילי'כתירוץ להיפרד ממך בגלל חוסר משיכה, או לא נהנה מהדינמיקה של היחסים (כלומר, אתה נותן יותר מדי, מפרגן, היא יכולה לשלוט בך בקלות עם התקפי הזעם או מצבי הרוח שלה והיא לא אוהבת את זה. היא רוצה בחור עם יותר כדורים וקור רוח, לא בחור שמתפורר בלחץ נשי).

לכן, לא משנה אם תבזבזו את 6 החודשים הקרובים למה היא מספיק טובה בשבילכם.

היא כבר יודעת שהיא מספיק טובה בשבילך.

מה שחסר הוא אותה 'תחושה' שאישה מקבלת כשהיא עם גבר שגורם לה לרצות להרשים אותו, לשמור על העניין שלו ולהיות אישה טובה בשבילו.

אם אתה לא יכול לתת לה את התחושה הזו, היא תמשיך להתקדם בלעדיך.

אם אתה יכול, אז היא מרגישה נמשכת אליך מגנטית וחוזרת איתך בדופק.