החברה שלי אמרה שאנחנו צריכים לדבר

חברה שלי אמרה שאנחנו צריכים לדבר

כשחברה אומרת לחבר שלה שהם צריכים 'לדבר' זה בעצם אומר שהיא כבר לא מרגישה מספיק אהבה, כבוד ומשיכה כדי להצדיק את היותו במערכת יחסים.

האינסטינקטים שלה אומרים לה שהיא צריכה להיפרד ממך, אבל היא לא לגמרי בטוחה איך לעשות את זה.

לכן, לפני שהיא מחליטה להיפרד ממך לחלוטין, צפה בסרטון זה כדי להבטיח שהיא תשנה את דעתה לגבי פרידה ...

כדי לגרום לה לשקול מחדש את החלטתה, עליך להחזיר לה את הכבוד, ואז המשיכה שלה ואז היא תתחיל להתחבר מחדש לרגשות האהבה שלך אליך.

עם זאת, אם אתה מתעלם מדבריה ורק מקווה שהיא תעבור את זה, היא תתחיל בהדרגה ליפול מאהבה אליך ובסופו של דבר תיפרד ממך.

הישאר רגוע ומושך אותה מחדש

אם חברה שלך נתנה לך את ארבעת המילים הנוראיות האלה של,'אנחנו צריכים לדבר,'אז אתה בטח לא מרגיש אופטימי לגבי ההמשך.רוב הסיכויים שחשבתם דברים כמו ...

  • היא הולכת לזרוק אותי, אני מרגישה את זה!
  • אני לא יודע מה אני הולך לעשות אם היא תיפרד ממני. אני לא יכול לחיות בלעדיה בחיי.
  • כנראה שאין שום דבר שאני יכול לעשות כדי לגרום לה לשנות את דעתה.
  • זה מאוחר מדי; זה נגמר עבורנו.
  • מה אם היא תתחבר עם בחור אחר מיד לאחר שנפרד ממני?
  • האם היא כבר מעוניינת בבחור אחר?

לפני שאמרה כי אתה והיא צריכים 'לדבר', כנראה שהרגשת נינוחה, שמחה ומרוצה מהעובדה שיש לך חברה, היא אוהבת אותך והיא תהיה שלך לכל החיים.

אולם כעת, אתה כנראה מרגיש כי השטיח נשלף מתחת לרגליך. אולי לא תוכל לאכול או לישון כמו שצריך כי אתה חושש לאבד אותה.

אל תדאג ... אתה יכול לתקן את זה.

למרות שמערכת היחסים שלך נראית כרגע בצרות רציניות, יש הרבה דברים שתוכל לעשות מיד כדי לגרום לחברה שלך להרגיש אחרת לגביך. אתה לא צריך לחכות שהיא תיפרד ממך ואתה לא צריך לחכות עד שיהיה מאוחר מדי.

כאשר אתה גורם לה להרגיש אחרת כלפייך ולגרום לה לראות אותך באור חדש, ותוכל לעשות זאת החל כבר עכשיו, היא אוטומטית תתחיל לשקול מחדש את רגשותיה כלפייך.

לגרום לה להרגיש אחרת לגבי בעצם מסתכם בכך שהיא תחושה שהיא נמשכת אליך ומכבדת אותך כגבר שוב.

לדוגמא: כדי לגרום לה להרגיש מכבדת כלפיך, היא תצטרך לראות שאתה דוחף קדימה בחיים לעבר המטרות, השאיפות והחלומות הגדולים ביותר שלך, במקום להסתתר מאחורי הביטחון של להיות איתה במערכת יחסים.

מבחינת לגרום לה להרגיש נמשכת אליך, הרבה מה זה יסתכם ביכולת שלך לגרום לה להרגיש ילדותית ונשית סביבך, במקום להרגיש נייטרלית או גרועה יותר, להרגיש כמו הגברי / דומיננטי יותר במערכת היחסים.

עליכם להתחיל לתקשר איתה בדרכים שמפעילות את רגשות האהבה, הכבוד והמשיכה אליכם.

אתה לא יכול לצפות ממנה לרצות להישאר במערכת יחסים רק בגלל שאתה אוהב אותה ואכפת לה ממנה; אתה צריך לתת לה לחוות את סוגי הרגשות שהיא צריכה להרגיש בזמן מערכת יחסים.

אל תצפה ממנה שתסביר לך גם את כל זה, כי ...

נשים בדרך כלל לא אומרות למה הן מתכוונות באמת כשמדובר בהיכרויות ובזוגיות

אם יש לך 'את השיחה' עם החברה שלך, היא כנראה לא מתכוונת לספר לך מה באמת מפריע לה בקשר.

סביר יותר שהיא תשתמש באחת מההצהרות הקלישאות האלה כמו,'אני כבר לא מרגיש כמוך,'אוֹ'אני צריך קצת מקום כדי להבין מה אני באמת רוצה בחיי,'אוֹ'זה לא אתה זה אני,'במקום לצאת באמת ולומר לך מה באמת מפריע לה.

למה? נשים לא רוצות לתת לך את כל הסיבות האמיתיות והעמוקות יותר מדוע הן אומללות בקשר כי הן לא רוצות ללמד אותך איך להיות גבר.

אישה רוצה שהחבר שלה יידע להיות גבר בלי שהיא תצטרך ללמד אותו. אם היא צריכה 'לאמא' אותו ולהראות לו איך להיות סוג הגבר שהיא באמת זקוקה לו, הכבוד והמשיכה שלו כלפיו יפחתו והיא תרגיש כבויה על ידו ברמה עמוקה.

זו הסיבה שבחורים שמצליחים לגרום לחברה שלהם להרגיש אחרת כלפיהם, מתחילים בזהות את הסיבות האמיתיות לאומללותה בקשר.

כרגע אולי אינך יודע מהן הסיבות הללו, אך שקול את הדברים הבאים ...

1. האם אתה לוקח אותה כמובן מאליו?

רוב החבר'ה לא היו עושים דברים בכוונה בכדי לגרום לחברתם (או לארוסה או לאשתו) להרגיש מוזנחים, לא אהובים או לא מוערכים. עם זאת, לחיים יש לפעמים דרך להפריע וחלק מהבחורים בסופו של דבר לוקחים את האישה שלהם כמובנת מאליהם מבלי ששמים לב שהם עושים זאת.

לקחת את החברה שלך כמובנת מאליה זה לא רק לגרום לה לעשות את כל עבודות הבית או את כל הקניות בעצמה. לעתים קרובות, זה פשוט לא להעריך את המאמצים שהיא עושה כדי להיראות טוב בשבילך.

זה יכול גם להסתכם בביטול התוכניות שלך איתה ברגע האחרון. כן, התוכניות אמנם משתנות, אבל אם ביטלת את התוכניות שלך עם החברה שלך באופן קבוע באמצעות התירוץ 'אנחנו יכולים לעשות משהו ביחד', זה רק באופן טבעי שהיא תתחיל להרגיש שהיא תופסת את המקום השני בחייך. .

כדי לשמור על אישה שמחה להיות בקשר איתך, חיוני שתמשיך להעמיק את האהבה, הכבוד והמשיכה ביניכם, במקום לקחת את זה כמובן מאליו ולחשוב שהיא לעולם לא תעזוב אותך.

בעבר אישה הייתה נשארת עם גבר אחד לכל החיים מכיוון שהיא נאלצה לשמור את בתוליה לנישואין ואז לכבד את הנדרים שנרתמה ביום חתונתה.

בעולם של היום, אישה יכולה לעזוב מתי שהיא רוצה. אם בחור רוצה שאישה תישאר איתו לכל החיים, עליו להיות מסוגל להדריך אותה לתחושות עמוקות יותר של אהבה, כבוד ומשיכה, ולא רק לצפות שהיא תישאר בסביבה כי הדברים הרגישו טוב בהתחלה.

2. האם נתת לה ללבוש את המכנסיים בזוגיות?

יש בחורים שמאמינים שהדרך היחידה לשמור על אישה מאושרת במערכת יחסים היא לתת לה 'ללבוש את המכנסיים' וללכת אחריה. עם זאת, למרות שאישה עשויה ליהנות מכוחו של הבחור לזמן מה, היא בסופו של דבר תאבד את הכבוד אליו בגלל זה וכשזה יקרה, היא תאבד קשר עם תחושות המשיכה כלפיו.

לעתים קרובות תשמע נשים בטלוויזיה שאומרות שהאישה של היום היא עצמאית ואינה זקוקה לגבר שיוביל ויגיד לה מה לעשות. זה יכול להיות מבלבל עבור בחורים שאינם מנוסים מספיק עם נשים לדעת שמה שנשים אומרות ומה שהם באמת עושים הם לרוב שני דברים שונים לחלוטין (למשל אישה אומרת שהיא רוצה בחור נחמד ואז מתחברת לילד רע) .

בחורים מבולבלים בסופו של דבר מדכאים את הגבריות שלהם במערכת יחסים (כלומר הם נותנים לה ללבוש את המכנסיים, הם מנסים קשה להרשים אותה ולקבל את אישורה וכו ') כי הם מניחים שזה מה שהאישה שלהם רוצה.

במציאות, בלי קשר למידת אישה אינטליגנטית, חזקה ועצמאית, האמת היא שהיא עדיין רוצה שהגבר שלה יהיה גבר.

היא לא רוצה להרגיש שהיא צריכה 'לאמא' בחור ולהוביל אותו במדרגות הזוגיות. אישה רוצה שבחור יהיה חזק ממנה נפשית ורגשית כדי שתוכל להירגע ולהיות האישה הנשית שהיא רוצה להיות.

אם תאלץ את החברה שלך לקחת על עצמך את התפקיד הטבעי והגברי שלך במערכת היחסים, היא לא תרגיש כמו אישה אמיתית והיא לא תיהנה להיות סביבך.

בכך שאתה 'לובש את המכנסיים', זה לא אומר שאתה צריך להוביל הכל, להחליט על הכל ולנהל אותה בסביבה. במקום זאת, המשמעות היא שאתה פשוט צריך לקחת על עצמך את התפקיד של להיות חזק יותר רגשית ולהוביל את הדרך לחיים טובים יותר עבורך ועבורה.

אתה יכול גם לגרום לה לקחת אחריות על משימות מסוימות, לקבל החלטות לפעמים ולהוביל את הדרך, אבל אתה עדיין צריך להיות זה שהיא יכולה לסמוך עליו כשהיא נשברת ובוכה או מוותרת כשהמצב קשה.

לא כל הנשים יתפרקו ויבכו או יוותרו כשמצב קשה, אבל אם אישה היא נשית (כלומר היא ילדה, רגשית) ואין לה את הלך הרוח, האנרגיה או הגישה של גבר, היא לא תאהב צורך לחשוב, להתנהג ולהתנהג כמו גבר.

אם אתה גורם לחברה שלך להרגיש שהיא חייבת להיות גבר כמוך, בסופו של דבר היא תשתעמם להיות סביבך ותשתוקק להיות עם גבר שיכול לגרום לה להרגיש שוב אישה נשית.

3. האם נעשית דביקה, נזקקת וחסרת ביטחון?

טעות נפוצה שנעשית לעתים קרובות על ידי בחורים שאומרים,'חברה שלי אמרה שאנחנו צריכים לדבר,'זה להיות נזקק רגשי או חסר ביטחון.

לדוגמא: בחור עשוי להתחיל לבקש ביטחון קבוע שהיא עדיין אוהבת אותו ורוצה להיות איתו ויסביר שבלעדיה הוא כלום ובעצם יתפורר וימות. הוא עשוי גם לנסות לגרום לה לחוש אשמה בכך שהוא מציע שהוא יתאבד אם היא תעזוב אותו.

'אם אתה ואני לא היינו ביחד, אני אפילו לא יודע אם הייתי רוצה לחיות. איך הייתם מרגישים אם הייתם אחראים לכך שהתאבדתי? אני אעשה זאת. אתה הכל בשבילי, אז מה הטעם לחיות אם אין לי אותך? '

כל סוג של חולשה רגשית (למשל חוסר ביטחון, נזקקות, חרדה, דבקות, פחדים חברתיים וכו ') הוא כיבוי מיני עבור נשים. אישה עשויה להשלים עם בחור שהוא חלש רגשית במשך זמן מה, אך אם הוא לא יתקן את הבעיות שלו וישפר את עצמו, חוסר הכבוד והמשיכה אליו יגרום לה להתחיל להתאהב בו. .

נשים נמשכות לעוצמה אצל גברים, ולא לחולשה, ולכן ככל שבחור מנסה לאחוז בה בצורה חלשה רגשית (למשל, מתחנן, בוכה, מתחנן וכו '), כך היא מתרחקת והוא פחות מושך הופך בעיניה.

אתה יכול לשנות את הרגשתה לגביך

לא משנה אם החברה שלך כרגע לא מרגישה מה היא באמת רוצה להרגיש בזוגיות. מה שחשוב הוא שעכשיו אתה מתחיל לעורר את רגשות הכבוד והמשיכה אליך. כשתעשה זאת, באופן טבעי היא תתחיל להתגבר על הרעיון שלה להיפרד ממנה.

כרגע היא נמצאת בקשר איתך, כך שיש לך הזדמנות מושלמת לתקן דברים לפני שזה יביא לפירוק בפועל. לגרום לה לשקול מחדש את החלטתה מסתכם בעצם בכך שאתה משפר את עצמך כדי להיות מושך יותר מבחינתה שהיית לאחרונה.

יתכן שיש כמה דברים שחברתך מוצאת אטרקטיביים לגביך כרגע, אבל אם היא מרגישה שהיא 'צריכה לדבר', המשמעות היא שהדברים שמכבים אותה עולים על הדברים שמשאירים אותה במערכת היחסים עם אתה.

אם אתה רוצה לשנות את הרגשות השליליים שיש לה כלפיך כרגע, אתה צריך לעשות שינויים בדרך החשיבה וההתנהגות שלך שמכבים אותה.

לדוגמא: אם אתם דבקים וחסרי ביטחון, עליכם להיות בטוחים יותר בפנייה המינית אליה, בערך שלכם וביכולתכם לשמור עליה מאושרת בזוגיות.

אם נתת לה ללבוש את המכנסיים במערכת היחסים, אתה צריך להתחיל לקחת את ההובלה ולאפשר לה להירגע ולהרגיש כמו אישה נשית יותר כשהיא איתך.

אינך צריך לתקן הכל באופן מלא ולהיות מושלם בכדי לגרום לה להרגיש אחרת לגביך, אבל אתה צריך להתחיל לעבוד על הנושאים הרגשיים האלה כמו שצריך.

אם התחלת לתקן את הבעיות שלך ולשפר את עצמך רגשית כגבר, היא תוכל לראות את זה במעשיך, בשפת הגוף ובסגנון השיחה שלך והיא תרגיש תחושת התרגשות מחודשת מהקשר איתך.