החברה שלי אומרת שאני אנוכי

חברה שלי אומרת שאני אנוכית

אם חברה שלך מציעה שאתה אנוכי, השאלה היא כעת: האם אתה מסכים איתה ואם כן, מה אתה הולך לעשות בקשר לזה?

אם אתה אוהב את החברה שלך ורוצה לוודא שהזוגיות שלך לא תסתיים בפרידה, ודא שאתה קורא את כל המאמר הזה כדי שאוכל לעזור לך לתקן את הבעיה ולהחזיר את הדברים למסלול איתה.

השתמש בזה כשיחת השכמה

חברה שלי חושבת שאני אנוכית

הגברים המצליחים ביותר בעולם הזה תמיד שומרים על ראש פתוח לגבי משוב שהם מקבלים מאחרים.

במקום לחשוב שהוא עושה הכל בצורה מושלמת כל הזמן, גבר מצליח יישאר פתוח לרעיון שאולי יצליח לשפר כמה דברים לגבי סגנון התקשורת, הגישה, ההתנהגות, האווירה והמעשים שלו כדי להפוך לגבר טוב עוד יותר.

זו ההזדמנות שחברתך מציגה לך כעת, אז השתמש בה כשיחת השכמה.לדוגמא: צפו בסרטון למעלה ותגלו כי מערכת יחסים צריכה לעבור את השלב של פשוט 'לעבוד' כדי שיימשך.

אם אתה לא רוצה בסופו של דבר להיות מרומה או זרוק, אז זה הזמן לעשות שינויים לפני שנמאס לה להיות מובנת מאליה.

הבעיות במערכת היחסים אינן כולן באשמתך, אך בתור הגבר, אתה צריך לקחת אחריות על מנת לתקן את כל הבעיות ולהדריך אותך ואת אשתך למקום שמרגיש טוב יותר, ולא רק לצפות שהיא תסבול את זה לכל החיים.

אז אם כרגע אתה אומר משהו כמו,'החברה שלי אומרת שאני אנוכית,'אז אולי אתה לא מרגיש טוב עם עצמך (או כלפיה) כרגע.

אולי אפילו תרגישו כועסים או ממורמרים כלפיה על כך שאמרתם דבר כזה וחשבתם,'איך היא מעזה שאומרת שאני אנוכי. אני אוהב אותה ואכפת לי ממנה ... אני איש טוב! על מה היא מדברת?'

אז על מה היא מדברת?

למה היא מתכוונת באמת כשהיא אומרת שאתה אנוכי

איך אני אנוכי?

רוב הנשים לא מסבירות את הסיבות האמיתיות מדוע הן אינן מרוצות מגבר, ולכן הן יגידו דברים כמו,'אתה אנוכי,'אוֹ'אתה כל כך שקוע בעצמך,'בתקווה שתביני שיש קשר עמוק יותר ודוחק יותר במערכת היחסים שגורמת לה לאבד כבוד ומשיכה אליך.

עכשיו בשלב זה אולי אתה חושב,'למה נשים חייבות להיות כל כך מבלבלות? מדוע הם לא רק אומרים מה באמת מפריע להם ונעשים עם זה במקום לגרום לחבר'ה לנחש? '

ובכן, מלכתחילה, במשך רוב ההיסטוריה האנושית, נשים דוכאו על ידי גברים.

משמעות הדיכוי הזה הייתה שאישה נאלצת לסבול גבר שהתנהג כלפיה בצורה רעה והיא לא יכלה לומר או לעשות שום דבר בקשר לזה, כי הסיכוי היה שאם היא תעשה, היא תקבל מכות, או אפילו נהרגה בגלל מאמציה.

למרבה הצער, גם כיום ישנם מקומות רבים בעולם בהם זה יכול וקורה עדיין.

אף על פי שנשים כיום הרבה יותר בטוחות ועצמאיות מנשים מדורות קודמים, הן עדיין קשות להימנע מלומר משהו שעלול לגרום לגבר שלה לפגוע בה.

סיבה נוספת מדוע אישה לא רק תגיד מה שבאמת מפריע לה היא משום שהיא לא רוצה להיות חייבת ללמד את הגבר שלה איך להיות גבר.

היא מצפה ממנו שיוכל לקחת את מה שהיא אומרת לו, (למשל.'אתה אנוכי'ואז להבין את המשמעות העמוקה יותר שמאחורי מילים אלה.

היא מקווה שהוא יקבל על עצמו את המשוב הזה, יתקן את הבעיות שלו וישפר את עצמו, מבלי שהיא תצטרך להחזיק את ידו ולהדריך אותו במדרגות של להיות גבר.

באופן טבעי, אם הגבר שלה לא יבין את הדברים בעצמו, היא תתחיל לאבד לאט לאט את הכבוד אליו.

עם הזמן זה ישחוק את האהבה שהיא חשה גם אליו והוא בסופו של דבר יושלך ויהה לעצמו מה השתבש.

אז, במקום להרגיש רע עם קורא לך אנוכי, שאל את עצמך את זה ...

האם אתה לוקח אותה למען המענק?

אתה

בתחילת מערכת יחסים, בחור בדרך כלל יעשה כל שביכולתו כדי ליצור משיכה בינו לבין חברתו.

הוא יעשה כל שביכולתו כדי לשמור עליה שמחה, נרגשת ונמשכת (למשל להוציא אותה לארוחת ערב, לגרום לה לצחוק, לגרום לה להרגיש מאושרת וכו ').

עם זאת, עם הזמן, כשהם מכירים יותר זה את זה ו'הזיקוקים 'הראשוניים מתפוגגים ביניהם, יש חבר'ה שטועים בכך שהם מחליקים לקחת את החברה שלהם כמובנת מאליה.

ברוב המקרים זה לא משהו שעושה בחור בכוונה תחילה, אך לחצי חיי היומיום, כמו לוח זמנים קדחתני, בחינות, תשלום חשבונות וכו 'יכולים לגרום לו לשכוח לשים לב אליה שהיא זקוקה לה. להרגיש אהוב, מוערך ומוערך בזוגיות.

כשזה קורה, הוא עלול למצוא את עצמו נלחם עם חברתו לעיתים קרובות יותר על דברים 'מינוריים' לכאורה.

הוא לא יוכל להבין מדוע נראה שהיא רוצה להתווכח על כל דבר קטן ומדוע היא הפסיקה להיות כל כך חיבה כלפיו, ולכן הוא עשוי להגיב בכעס או מאבד עניין בניסיון לגרום לה לחייך, לצחוק ולהרגיש שַׂמֵחַ.

כמה דוגמאות קלאסיות של חבר שלוקח את חברתו כמובנת מאליה (הערה: לקחת אותה כמובנת מאליה היא בעצם אנוכיות), יכולות לכלול את הדברים הבאים:

1. לא מעריכה את המאמצים שהיא עושה כדי להיראות טוב בשבילך.

לא מעריך את החברה שלך

אם אישה מנסה באופן פעיל לשמור על הניצוץ במערכת יחסים בחיים, היא תנסה לגרום לעצמה להראות מושכת ומושכת יותר מבחינה פיזית כי זה מה שהגברים הכי נמשכים אליו בנשים.

לכן, היא עשויה לקנות נעליים חדשות, ללבוש בגדים סקסיים או אופנתיים יותר, להחליף שיער, להתאפר יותר או לרדת במשקל.

זה אולי נראה לא חשוב לחבר שלה (למשל, הוא עשוי לחשוב,'היא יפה ולא משנה מה היא לובשת או איך היא נראית'), היא תראה את זה כחשוב.

נשים יודעות שהמראה שלהן הוא מה שהגברים הכי נמשכים אליו ואם היא מרפה לעצמה, היא חוששת שמשיכת החבר שלה אליה בסופו של דבר תתחיל לדעוך.

זו הסיבה, כשאתה לא מצליח להבחין במאמציה, או גרוע מכך, אם היא שואלת אותך,'איך אני נראה?'אתה פשוט רוטן בתשובה או אומר משהו כמו,'אתה נראה בסדר,'היא תרגיש פגועה ולא מוערכת.

היא תרגיש כאילו איתך, נראה שהיא פשוט לא מצליחה ליצור את הניצוץ הנכון של משיכה ורצון שהיא מקווה שבחור ימשיך להרגיש כלפיה.

אם היא הופכת לחסרת ביטחון בקשר לזה, לעתים קרובות היא תתחיל לפלרטט עם גברים אחרים ולגרום להם לגלות בה עניין מיני, כדי לקוות להגביר את ההערכה העצמית שלה.

עם זאת, כאשר היא תתחיל לפלרטט עם גברים אחרים בזמן שהיא לא מרגישה הרבה כבוד, אהבה ומשיכה כלפי החבר שלה, היא צפויה להיות פתוחה יותר לרמאות או באמת לרמות אם תפגוש בחור שגורם לה להרגיש כמו שהיא באמת רוצה להרגיש סביב גבר.

למרות שהיא אולי מפלרטטת עם בחורים אחרים שמאחורי גבה של החבר שלה, היא עדיין תאשים את החבר שלה שהוא אנוכי כי הוא פשוט לא מראה לה את סוג ההערכה שהיא רוצה להרגיש לגבי האטרקטיביות שלה אליו.

2. לא שמה לב לרוב הדברים הקטנים שהיא עושה בשבילך.

כשאישה אוהבת אותך, מכבד אותך כגבר ומרגישה אותך, היא תעשה עבורך כל מיני דברים קטנים ונחמדים.

לדוגמא: היא תכין לך קפה, תנקה את הבית, תכבס את הכביסה, תאפשר לך לקחת את רוב המיטה בזמן השינה וכו '.

עם זאת, אם אתה אף פעם לא מפרגן לה או מודה לה על חלק מהדברים הקטנים שהיא עושה ואתה גם חושב, מתנהג ומתנהג בצורה שמכרסמת את רגשות האהבה, הכבוד והמשיכה אליך, אז היא בסופו של דבר תגיע למצב שהיא אומרת שאתה אנוכי.

במערכת יחסים, קל ליפול לדפוסים.

לדוגמא: יכול להיות שקבעת שגרה שבה חברה שלך מבשלת ארוחת ערב בשני כל לילה.

אולי יש לך לוח זמנים עמוס מאוד ולכן היא הסכימה לנהל כמה שליחויות, כמו לעשות קניות במכולת שלך, לקחת את הבגדים שלך מניקוי יבש וכו '.

לעזור אחד לשני הוא חלק נורמלי ובריא מלהיות במערכת יחסים עם מישהו.

ובכל זאת, כשאתה מתחיל להניח שהיא צריכה תמיד לבשל, ​​או שהיא תמיד חייבת להיות זו שתביא את הניקוי היבש שלך או שתעשה קניות, בלי לומר לה עד כמה אתה מעריך את המאמצים שלה, או לעשות משהו ממש נחמד עבורה תחזור, באופן טבעי היא תתחיל לראות אותך כאנוכית ואסירת תודה.

3. לא לקחת בחשבון את הרגשות שלה כשאתה מתכנן תוכניות.

דוגמה נוספת ל'אנוכיות 'של חבר היא לאכזב את חברתו באופן קבוע או לשנות את תוכניותיו ברגע האחרון.

בואו נגיד שתכננתם עם החברה שלכם לבלות לילה שקט בבית ולצפות ב'צ'יק פליק 'חדש שהיא רוצה לראות כבר הרבה זמן.

לאחר מכן אתה מתקשר אליה ברגע האחרון כי אתה וכמה חברים נתפסתם בכיף אחרי העבודה (או בקולג ') ואיבדתם את הזמן.

אולי אתה לא מחשיב את זה כעניין גדול כי אתה יכול לחשוב,'אשלים אותה בפעם אחרת,'אבל מבחינתה זה עניין גדול מאוד.

למה? בעיניה אתה בוחר להציב לפניה אנשים אחרים ואם אתה עושה דברים מסוג זה מעט מדי, היא באופן טבעי תניח שאתה לא רק שאתה אנוכי, אלא שאתה פשוט לא שם את אותו הערך על להיות איתה שהיא מתלבשת להיות איתך.

זה בסדר להתייחס לבחורה ככה אם אתה יוצא עם מספר נשים בבת אחת ולא אכפת לה שהיא זורקת אותך, אבל אם זו חברה אחת ויחידה שלך, זה פשוט לא מגניב. אתה חייב להראות לה יותר כבוד מזה.

כן, אפילו עם חברה מחויבת, התוכניות יצטרכו לשנות ברגע האחרון לפעמים, אבל אם הרגשת 'להפר לה את ההבטחות שלך', היא באופן טבעי תרגיש אומללה מכך ותקרא לך אנוכית התקוות שתבינו שהתנהגותכם גורמת לה להרגיש מובנת מאליה ואומללה להיות סביבכם.

אתה יכול לשנות את הרגשתה היום

במקום להרגיש מוטרד או מבולבל ולהגיד,'החברה שלי אומרת שאני אנוכית,'שקול עצמך בר מזל, כי יש לך הזדמנות לתקן את ההתנהגות שלך לפני שיהיה מאוחר מדי.

לפעמים בחורים אחרים נזרקים על ידי אישה מייד, אבל ברור שחברתך דואגת לך מספיק כדי לירות כמה זריקות אזהרה. אז, הכין

אם אתה רוצה לשנות את התחושה שחברה שלך מרגישה כלפיך כרגע, אתה צריך להיות זה שגורם לה באופן פעיל לראות אותך באור חדש.

אל תצפה ממנה שתראה שאתה באמת לא אנוכי, מבלי שתשנה משהו בחשיבה, בהתנהגות, בגישה, באווירה או בפעולות סביבך.

אתה לא צריך לתקן הכל ולהיות מושלם כדי שהיא תראה אותך אחרת, אבל אתה גם לא יכול לומר שתשתנה בשלב כלשהו בעתיד אם היא רק תשתק ותפסיק להתייחס אליך כאנוכית.

במקום זאת, מה שאתה צריך לעשות זה לשאול את עצמך בכנות,“מדוע חברה שלי אמרה שאני אנוכית? מה היא באמת אומרת לי ואיך אוכל להשתמש בזה בכדי לשפר את מערכת היחסים שלנו ולגרום לה להרגיש יותר כבוד, משיכה ואהבה מאי פעם? '

מכאן והלאה, התמקדו בביצוע שינויים ושיפורים קטנים כל יום וזה יראה לה שלקחתם את החששות שלה ברצינות ונקטתם בצעדים להיות ולהיות הגבר שהיא צריכה שתהיו.

לאחר מכן היא באופן טבעי תפיל את המשמר ותפתח את עצמה להרגיש שוב הרבה יותר אהבה, משיכה וכבוד אליך.

למעשה, כשתראה כמה שינית כל כך מהר, היא תרגיש נרגשת מהעובדה שיש לה גבר שיכול לקחת משוב ולהשתמש בו כדי להפוך לגבר טוב עוד יותר.

גברים כאלה הם נדירים וכשאישה מבינה שיש לה גבר כזה, היא אוחזת ולא מרפה.

כמובן, זה רק אחד מהסודות הרבים שאני יכול ללמד אותך.

המשך ללמוד עכשיו ואני אלמד אותך איך לגרום לה להרגיש נמשכת אליך מינית, מכבדת אותך ומאוהבת בך לגמרי לכל החיים.

אל דאגה - זה קל.

הגישה שלי למערכות יחסים היא בעצם לגרום לאישה להיות אישה טובה עבורך, במקום שתצטרך להשקיע המון עבודה כדי לשמור עליה מאושרת.