החברה שלי אומרת שהיא צריכה מקום, אבל עדיין אוהבת אותי

חברה שלי אומרת שהיא צריכה מקום, אבל עדיין אוהבת אותי

לפעמים אישה משקרת כשהיא אומרת את זה ולפעמים היא אומרת את האמת.

כדי לעזור לך להבין מה חל על המצב שלך, הנה 5 סיבות נפוצות לכך שאישה תגיד שהיא זקוקה למרחב, אך עדיין אוהבת אותך:

1. היא רוצה קצת מקום לראות אם היא מתגעגעת אליך

כאשר מערכת יחסים הופכת משעממת וסטגאנטית (למשל בגלל שהבחור הפסיק לבנות על רגשות הכבוד, המשיכה והאהבה של אשתו אליו והפך לה לחבר ניטרלי במקומה), אישה עשויה להחליט להתרחק ממנו במשך תוך כדי לראות איך היא באמת מרגישה.

לדוגמא: היא עשויה לחשוב,'אני מבולבל. אני עדיין אוהב אותו, אבל אני לא בטוח אם זה סוג האהבה שיימשך לכל החיים, או סוג האהבה שאני צריך לחוות. אני לא מרגיש פרפרים בבטן כשאני סביבו. אני מרגיש טיפש קהות. אולי אם אקדיש לי קצת זמן חוץ ממנו הדברים יתבהרו לי ואבין שהוא בחור נהדר ואני בר מזל שיש לי אותו. ואז, אם באמת תתגעגע אליו, זה ייתן לי את המוטיבציה שאני צריך להשקיע במאמץ לגרום לזוגיות שלנו לעבוד מעתה ואילך. מצד שני, אם אני מבין שאני נהנה להיות רווק ושאני לא מתגעגע אליו כל כך (או בכלל), זה יהיה הסימן שהייתי צריך כל הזמן שאמשיך הלאה ואמצא את עצמי אחר בחור שגורם לי להרגיש עליות חזקות של אהבה, כבוד ומשיכה אליו. אני רוצה שתהיה לי הרגשה של לעולם לא רוצה לעזוב כי אני כל כך אוהב את האיש. זה מה שאני רוצה. אני לא יודע אם יש לי את זה עם הבחור הנוכחי שלי. '

לאחר מכן היא מבקשת ממך מקום ומחכה לראות איך היא מרגישה.

זה יכול להתברר כדבר טוב, או דבר רע, תלוי איך היא מרגישה.אם אתה רוצה שזה יתגלה כדבר טוב, אז נצל את הזמן הנפרד כדי לשנות ולשפר כמה מהדברים שאולי מכבים אותה.

לדוגמא: אולי ...

  • התמקדו יותר במטרות ובשאיפות שלכם בחיים והתקדמו קצת בתחומים האלה, כך שאתם כבר לא כל כך תלויים בה ובקשר לתחושת הזהות שלכם.
  • תהיו בטוחים יותר לגבי האטרקטיביות שלכם אליה, כך שאתם כבר לא מרגישים, חושבים, מתנהגים, מדברים או פועלים בדרכים לא בטוחות סביבה.
  • תתכונן לפלרטט איתה ולגרום לה להרגיש נמשכת אליך מינית במהלך שיחות, כך שאתה כבר לא מרגיש נייטרלי זה סביב זה. תתכונן ליצור איתה ניצוץ חדש.
  • להבין שרוב הנשים מרגישות מכובה עמוק כאשר גבר אינו מסוגל לשלוט בהן במערכת יחסים (כלומר הוא יותר מדי גבר כן, נכנע לדרישותיה מתוך פחד לאבד אותה, לא יכול להתמודד עם זה כשהיא מציבה אותו בלחץ כלשהו על ידי העמדת פנים שהוא במצב רוח רע, רואה אותה כמנהיגת היחסים ורק רוצה להיכנע וללכת אחריה, כועס עליה כשהיא במצב רוח כי הוא לא יודע איך עוד לטפל בזה).

אלה דברים מאוד עדינים שאין להם שום קשר למשיכה הפיזית של הגבר וכל מה לעשות לגבי האטרקטיביות הרגשית שלו.

להיות מושך רגשית הוא המפתח להחזרת האקס שלך.

צפו בזה כדי להבין איך זה עובד ...

אז אחרי שנתת לאקס שלך 3 עד 7 ימים של מקום בו השתמשת את הזמן הזה כדי להפוך את עצמך לאטרקטיבי יותר מבחינה רגשית, קבל אותה לשיחת טלפון וקבע פגישה.

בפגישה, התמקדו בהרגשת תחושת כבוד חזקה ומחודשת ומשיכה כלפיכם ושיפרו אתכם, כך שהיא מרגישה שמחה להיות באינטראקציה איתכם שוב.

כשהיא מרגישה ככה, היא יכולה להתחיל לחשוב דברים כמו,'טוב, אני מניח שיש לי את התשובה שלי עכשיו. הזמן הנפרד היה בדיוק מה שאני צריך כדי להראות לי שהוא האיש בשבילי. אני מרגיש את זה עכשיו. אני רוצה אותו. אני לא רוצה לאבד אותו. '

כתוצאה מכך, היא שומטת על משמרתה ונפתחת בחזרה לרעיון להיות שוב זוג.

סיבה נוספת מדוע אישה תגיד שהיא זקוקה למרחב, אך עדיין אוהבת אותך היא ש ...

2. היא אוהבת אותך כאדם, אבל לא כחבר או מאהב

כאשר אישה מפסיקה לחוש משיכה מינית כלפי הבחור שלה, היא תתחיל לאבד עניין להיות איתו במערכת יחסים רומנטית ומחויבת.

כדי לצאת מהקשר בלי להילחם, היא עשויה לומר משהו בסגנון,'אני עדיין אוהב אותך, אבל אני צריך קצת מקום,'כדרך לאכזב אותו בעדינות ולתת לעצמה קצת זמן למצוא בחור מחליף.

אז בחור עשוי לחשוב,'טוב, אני מניח שאוכל לתת לה מקום. אחרי הכל, היא אומרת שהיא עדיין אוהבת אותי, אז זה בסדר. היא תפרוש זמן מה זה מזה, תבין שהיא מתגעגעת אליי ואז נוכל לחזור יחד. אולי זה יהיה טוב עבורנו. '

ובכל זאת, הנה העניין ...

אישה רק לעתים רחוקות תחזור עם חבר שכבר אין לה רגשות מיניים כלפיהם.

במקום זאת, היא בדרך כלל תמשיך להיתקע יותר ויותר זמן בנפרד (כלומר.'אני עדיין צריך זמן לחשוב'אוֹ,'אני עדיין לא יודע. תן לי קצת יותר זמן ”) בזמן שהיא מתמקדת באופן פעיל במציאת עצמה בחור מחליף.

ואז, כשהחבר שלה בסופו של דבר שואל משהו כמו,'אוקיי, אז אנחנו כבר בנפרד כבר שבועות, היה לך מספיק זמן לחשוב? אתה מתגעגע אליי? אתה רוצה שאחזור? אם כן, מתי נוכל לחזור יחד? 'היא יכולה להגיב באמירה,'תראה ... אני מצטער בסדר. אני באמת אוהב אותך, אבל לא בצורה של חבר-חבר. אני אוהב אותך כחבר, זהו. אני מצטער. כמו כן, יש לי מה לומר לך. אל תכעס, אבל לאחרונה פגשתי מישהו חדש ואני רוצה להיות איתו. אנחנו ממש שמחים ביחד. אתה ואני עדיין יכולים להיות חברים. שאלתי אותו על זה והוא בסדר עם זה. לא אכפת לו. אז מה עם זה? חברים? ”

בינתיים, היא מקיימת איתו יחסי מין, מתאהבת ואתה פשוט חבר?

לא תודה.

אם אתה רוצה למנוע מהסוג הזה להתרחש, אתה צריך לוודא שאתה לא רק נשען לאחור ומחכה שהיא בתקווה שתחזור אליך כשהיא מוכנה.

במקום זאת, השתלט על המצב על ידי אינטראקציה איתה וגרם לה להרגיש שוב משיכה מינית ואהבה רומנטית אליך.

השתמש בכל אינטראקציה שקיימת איתה (למשל בטלפון או באופן אישי) כדי לגרום לה לחייך, לצחוק ולהרגיש טוב להיות סביבך, כך שכשאתה בנפרד, היא לא יכולה להפסיק לחשוב עליך ולרצות אותך חזור.

זה מה שעובד על נשים.

אתה חייב לגרום לה באופן פעיל להרגיש נמשכת מינית ומתעוררת מהגישה החדשה שלך לשיחות ואינטראקציות.

סיבה נפוצה נוספת מדוע אישה אומרת שהיא זקוקה למרחב אך עדיין אוהבת אותך היא בגלל ...

3. היא מנסה ליצור מרחק בינך לבינה לפני שהיא נפרדת ממך לחלוטין

לפעמים אישה לא בטוחה כיצד להיפרד מבחור באופן שיהיה קל לשניהם.

אז במקום לומר משהו כמו,'זה נגמר בינינו ואני כבר לא רוצה להיות חברה שלך,'היא תגיד שהיא זקוקה למרחב, כדרך לצאת מהקשר בלי שום דרמה.

היא עשויה גם לומר לבחור שלה שהיא צריכה שהוא יכבד את משאלותיה ולא יצור איתה קשר בכלל (כלומר ללא שיחות או הודעות טקסט ומדיה חברתית), עד שהיא תפנה אליו תחילה.

באופן זה, היא מקווה שאם הוא לא ישמע ממנה זמן רב, הוא עלול להשתעמם מלהמתין ולעבור הלאה, או למצוא לאישה חדשה אישה חדשה ולהתמקד בה במקום.

כתוצאה מכך, היא לא צריכה להתמודד עם פרידה ממנו בפועל.

עם זאת, אם חברה שלך אומרת,'אני צריך מקום, אבל אני עדיין אוהב אותך,'דבר אחד בטוח…

זה בגלל שלא גרמת לה להרגיש כמו שהיא באמת רוצה להרגיש בזוגיות (למשל מכבד, נמשך, מאוהב, כמו אישה נשית).

זו הסיבה שאתה צריך להתמקד בשינוי ההרגשה של חברה שלך, על ידי ביצוע התאמות מסוימות לאופן שבו אתה חושב, מדבר, מתנהג ומתקשר איתה מרגע זה ואילך.

כשאתה משנה את האופן שבו אתה מתקשר איתה באופן שגורם לה לחוש שוב עליות של כבוד ומשיכה מינית, הרגשות שלה כלפיך והקשר ישתנו אוטומטית.

ואז היא יכולה להגיע למצב שהיא חושבת,“אני מרגיש שונה פתאום. עכשיו, הרעיון להיות נפרד ממנו כבר לא מרגיש לי נכון. למעשה, אני אפילו חושש שאם אקח יותר מדי מקום לעצמי, אני עלול לאבד אותו לאישה אחרת. מוטב שאפסיק לומר שאני רוצה מקום ואחזור איתו עכשיו, לפני שיימאס לי וימשיך הלאה. '

ואז, לחזור למערכת יחסים חדשה ומשופרת שמרגישה טוב יותר לשניכם (כלומר בגלל שהיא מבוססת על כבוד הדדי, משיכה ואהבה עכשיו) זה דבר שקורה באופן טבעי.

סיבה נפוצה נוספת מדוע אישה תגיד שהיא זקוקה למרחב, אך עדיין אוהבת אותך היא בגלל ...

4. היא מרגישה שמערכת יחסים איתך היא מלחיצה מדי

בחלק מהמקרים, בחור אינו יודע כיצד עליו להתנהג במערכת יחסים עם אישה (למשל משום שלא היה לו מודל לחיקוי חזק וגברי בעת התבגרותו, אינו מנוסה ממערכות יחסים, ממשיך לעשות את אותן טעויות במערכות יחסים. ולעולם לא לומד שיטות חדשות שעובדות בפועל עם נשים מודרניות).

לאחר מכן הוא מתנהג בדרכים שלדעתו מושכות נשים, אך למעשה מכבה אותן.

לדוגמא: הוא עשוי ...

  • שלחו הודעות טקסט והתקשרו אליה מספר פעמים ביום כי הוא רוצה שהיא תראה עד כמה הוא מחויב. עם זאת, היא מוצאת את זה נחנק ולעולם לא זוכה להזדמנות להחמיץ אותו.
  • השקיע את כל זמנו הפנוי איתה והפסיק לעקוב אחר מטרותיו או שאיפותיו. עם זאת, היא רואה בכך ילדותית מכיוון שהיא יודעת שגבר אמיתי ימלא אחר מטרותיו ויגיע לפוטנציאל האמיתי שלו כגבר.
  • דע כל פרט ופרט ביומה (למשל לאן היא הולכת, עם מי היא עוסקת ומה היא עושה, מה היא מרגישה). עם זאת, בסופו של דבר היא מרגישה מכובה עד כמה הוא דביק ואיך אין שום מסתורין ביחסים שלהם.

כתוצאה מכך, היא לא מרגישה שום התרגשות בקשר, או שום צורך להתאמץ בכדי להרשים אותו.

היא יודעת שהוא מרוכז בה ב 100%, מה שגורם לה להרגיש חנוקה מהקשר.

לחלופין, היחסים מלחיצים אותה כי הם תמיד נכנסים לקרבות, או שהוא תמיד גועש, או שהוא רגיש רגשית מדי וכן הלאה.

אז, במקום להמשיך להתמודד עם הלחץ של מערכת יחסים עם בחור כזה, אישה תגיד משהו בסגנון של,'אני עדיין אוהב אותך, אבל אני צריך מקום,'כדרך להתרחק ממנו, כדי שהיא תוכל ואז להתמקד בעצמה ויהיה לה מקום לנשום ולהבין מה היא רוצה לעשות בחייה.

סיבה נפוצה נוספת מדוע אישה עשויה לומר שהיא זקוקה למרחב, אך עדיין אוהבת אותך היא ש ...

5. היא מנסה להימנע מכעס, או לגרום לך להתייאש אם היא אומרת 'זה נגמר' ופשוט מתרחקת ממך לגמרי

גם אם בחור הוא גבר טוב באמת שלעולם לא יעשה דבר בכדי לפגוע באקסית שלו, לאישה יש אינסטינקט טבעי להגן על עצמה מפני פגיעה פיזית, או צורך להתמודד עם חבר שמאיים עליה ורוצה לנקום.

אז במקום לומר,'זה נגמר. עזוב אותי לבד. אני כבר לא רוצה אותך, 'ולהסתכן בכך שהוא יגיב בצורה רגשית מדי (למשל לכעוס, להתעלל מילולית או אפילו לאלים, או שהוא נשבר, מתחנן, מתחנן, בוכה ואפילו מסרב לתת לה לעזוב עד שהיא תסכים לתת לו הזדמנות נוספת), היא אומרת משהו כמו,'אני עדיין אוהב אותך, אבל אני צריך קצת מקום. בסדר?'

היא מקווה בכך שהיא אומרת לו כי זה יפחית את הסיכוי שהוא ייקח את זה רע והיא תהיה בטוחה.

אז הוא יכול גם לסגת לזמן מה, ולתת לה את הזמן הדרוש לה כדי למצוא בחור מחליף או להכניס את עצמה למצב שהיא מוגנת.

ואז, עד שהאקס שלה מבין את זה,'אני עדיין אוהב אותך, אבל אני צריך מקום,'פירושו למעשה,'אני לא מרגיש מספיק כבוד, משיכה ואהבה רומנטית בשבילך לרצות להישאר בקשר איתך,'היא כבר תמצא את עצמה גבר מחליף או הגיעה למצב בו החבר שלה לא יכול לשלוט בה (למשל לעבור לגור עם כמה חברים, לומר להם שהיא מפחדת, לבקש הגנה וכו ').

לאחר מכן היא יכולה לומר לחבר לשעבר שלה, 'הספקתי לחשוב על זה ואני רוצה לדבוק בהחלטה שלי. אני מצטער, אבל זה נגמר. '

איפה החבר'ה משתבשים כשאישה מבקשת מקום

אל תדאגי בכל זאת.

אם חברה שלך אומרת שהיא צריכה מקום, אבל עדיין אוהבת אותך, זה בדרך כלל אומר שיש לך סיכוי טוב להחזיר אותה די מהר.

כדי להחזיר אותה, אתה צריך לוודא שמעכשיו אתה חושב, פועל ומתנהג בדרכים שימשכו אותה מחדש ויגרמו לה לא לרצות להיות בנפרד ממך אפילו יום אחד נוסף.

אֵיך?

נסה להימנע מלעשות את הטעויות הבאות:

1. לא לשפר את היכולת שלך למשוך אותה בזמן שאתה נותן לה מקום

לפעמים, כשאישה אומרת שהיא זקוקה למרחב, בחור מניח שאם הוא נותן לה את הזמן הנפרד שהיא מבקשת, אז הכל יסתדר מעצמו.

כתוצאה מכך, הוא בעצם יושב ומחכה לה, אבל לא עושה שום דבר אחר כדי לשפר את יכולתו למשוך אותה כשתחזור.

אם היא אכן פונה אליו לאחר מספר שבועות של מקום, הוא מקל עליה להסתלק לצמיתות מכיוון שהוא אותו בחור כמו קודם.

שום דבר לא השתנה או השתפר.

הוא תקוע באותה רמה בה היה כשהוא ביקש מקום (למשל, הוא עדיין לא מספיק סוער כדי לעמוד על שלו כשהיא מדברת אליו, הוא עדיין מתייחס אליה יותר כמו לחבר מאשר לאישה נחשקת, הוא עדיין מרגיש חסר ביטחון בקבלת החלטות ללא תמיכתה, הוא עדיין מסתכל עליה כעל המטרה העיקרית של חייו, במקום להיות גבר שיש לו מטרות ושאיפות גדולות בחיים ומתקדם בכך תוך שהוא אוהב גם את אשתו).

אם האקס שלה עדיין באותה הרמה בה היה כאשר היא עזבה אותו, זה גורם לה לאבד עוד יותר כבוד ומשיכה אליו.

אז היא יכולה לומר משהו כמו,'הספקתי לחשוב על דברים ואני מבין שאני לא רוצה להיות בקשר רציני עם אף אחד כרגע. אנא אל תרגיש רע. זה לא אתה זה אני,'כדרך להיפרד ממנו בעדינות ולנסות לגרום לו להרגיש כאילו זו אשמתה ולא שלו.

לכן, אם אתה לא רוצה לאבד את החברה שלך, אל תבזבז את הזמן בנפרד.

נצל את הזמן הנפרד כדי לשפר במהירות את היכולת שלך למשוך אותה ולגרום לה להרגיש עליות של כבוד, משיכה מינית ואהבה רומנטית אליך.

ואז פנה אליה אחרי שבוע (כל דבר ארוך מזה הוא בזבוז זמן) והראה לה שאתה גבר חדש ומשופר (למשל יותר בטוח, גברי רגשית, בוגר רגשית, כריזמטי יותר, מעניין יותר, מושך יותר) .

ככל שתוכל למשוך אותה מחדש בדרכים חדשות ומרתקות, כך גדל הסיכוי שהיא תגיד משהו כמו,'התגעגעתי אליך, אתה יודע? לראות אותך שוב גרם לי להבין כמה טוב היינו. אני חושב שהיה לי מספיק מקום. עכשיו אני יודע שאני אוהב אותך ואני רוצה שננסה שוב. '

טעות נוספת להימנע מלעשות היא ...

2. לא מבין את הדרכים העדינות שבהן כיבית אותה

ברוב המקרים, בחור בדרך כלל יודע את הסיבות הברורות לכך שאישה לא מאושרת בקשר שלה איתו (למשל, יש להם בעיות כלכליות, היא לא אוהבת את חבריו, היא רוצה להתיישב והוא לא או להיפך, הם ממשיכים להיכנס לקרבות).

עם זאת, ישנם גם דברים רבים ועדינים יותר שמכבים אישה ומובילים לפרידה.

אלה דברים שאישה רק לעתים רחוקות אומרת לגבר שלה כי זה מסובך מדי להסבר, אישי מדי ויפגע בו, או שזה יביא אותו להבטיח לשנות את אותם דברים בדיוק כדי לקוות להחזיק אותה או להחזיר אותה.

לכן, במקום להיכנס לכל הפרטים העדינים, היא מבקשת מקום כדרך להתחיל בתהליך הפרידה.

היא מרחיקה את עצמו ממנו ומהקשר ומחכה לראות האם הוא הולך להשתנות ולהשתפר בדרכים העדינות שחשובות לה.

אם הוא אכן ישתפר וישתנה, היא תרגיש תחושת כבוד מחודשת ומשיכה כלפיו ובדרך כלל תיתן לו הזדמנות נוספת.

עם זאת, אם הוא לא ישתנה מכיוון שהוא עדיין חסר מושג לגבי הפסקות העדינות, היא תבקש יותר ויותר מקום עד שלבסוף יתברר לו שהיא לעולם לא תחזור.

לכן, אם אתה לא רוצה שזה יקרה לך, זה חיוני שתגלה את הסיבות האמיתיות והסודיות שחברתך מבקשת מקום (למשל, אתה מהסס מדי סביבה והיא רוצה בחור גברי ובטוח יותר. כאשר היא בודקת את הביטחון שלך בכך שאתה קשה או נכנסת למצב רוח, אתה מאבד את קור רוחך ומתחיל לכעוס עליה או להתעצבן על העובדה שהיא לא נחמדה, מתוקה ואוהבת. אתה נהיה עצבני סביב בחורים אחרים, או בדרך כלל נראה מודאג ולא בטוח בעצמך במצבים חברתיים).

יש כל כך הרבה כיבויים עדינים וזה לגמרי שאתה מזהה את אלה שחלים עליך.

בתוכנית שלי, קבל את מערכת הגב שלך לשעבר , אני מזהה 70+ כיבויים עדינים ומסביר כיצד תוכלו לשנות במהירות, להתאים או לשפר כדי למשוך מחדש את חברכם לשעבר.

כשאתה יודע מה לשנות, תוכל לשנות את הדברים החשובים לה באמת, במקום להציע לה שינויים שהיא אפילו לא מעוניינת בהם (למשל להציע לטפל בה אפילו טוב יותר ממה שקודם לכן, כאשר זה לא מספיק טוב. אפילו לא ממה שהיא כיבתה).

טעות נוספת להימנע מלעשות היא ...

3. מחכה בסבלנות כשהיא ממשיכה להרחיב ממך את כמות המרחב והזמן שהיא צריכה

לפעמים בחור חושב שהוא חבר טוב (או בעל) אם הוא נותן לאישה שלו את כל המרחב שהיא מבקשת.

הוא עשוי לחכות שבועות ואפילו חודשים כשאשתו ממשיכה לומר דברים כמו,'אני עדיין לא מוכן. אני זקוק ליותר מקום, אבל אני עדיין אוהב אותך. אנא התאזר בסבלנות.'

בינתיים היא מנצלת את הזמן בנפרד כדי להתגבר עליו.

ואז, הוא בסופו של דבר המום לגלות שבמקום לחזור אליו, היא המשיכה הלאה ואולי כבר בקשר חדש.

הנה העניין ...

אם אתה רוצה לשמור על החברה שלך ולא לאבד אותה, אז אל תיפול בשבילה,'אני צריך מקום'שגרה.

ככל שיש לה זמן רב ממך במקום בו אינך מעורר את רגשות המשיכה המינית והרומנטית שלה, כך גדל הסיכוי שהיא תעבור אותך.

זו רק האמת.

זמן הרחק ממישהו שאתה לא נמשך אליו, לא גורם לך להרגיש נמשך אליו.

זמן הרחק ממישהו שאתה נמשך אליו, גורם לך להתגעגע אליו ולרצות אותו בחזרה.

הבדל גדול.

לכן, אם חברה שלך לא נמשכת אליך יותר, עליך להשתמש בכל האינטראקציה שיש לך איתה כדי להעיר מחדש את רגשותיה כלפייך.

אם לא, היא לא באמת תתגעגע אליך ותרגיש נאלצת להתחיל להכיר בחורים חדשים כדי למצוא אהבה חדשה.

טעות נוספת להימנע מלעשות היא ...

4. מופיעה עצובה, דחויה ואבודה בלעדיה

לפעמים בחור ישתמש ברשתות החברתיות כדרך להודיע ​​לחברתו כמה הוא חש בודד, עצוב ודחוי מאז שהחליטו להפריד זמן מה.

בסתר, הוא מקווה שכשהיא תראה שהוא מתפרק בלעדיה, היא תרגיש רחמים כלפיו, תרגיש אשמה ותרצה להיות איתו כדי לגרום לו להרגיש טוב יותר.

ובכל זאת, במקום לחשוב,'וואו, זה כל כך רומנטי לראות את הבחור שלי נופל לרסיסים בלעדי. זה בדיוק כמו בסרטים. אני מרגיש כל כך מחמיא. אני רואה עכשיו שאני כל כך בר מזל שיש לי בחור שכל כך זקוק לי. אני חושב שהיה לי יותר ממספיק זמן בנפרד. הגיע הזמן שאשוב איתו, 'היא תאבד עוד יותר כבוד אליו על היותו כל כך חלש רגשית בלעדיה.

לאחר מכן היא עשויה להחליט שהוא כבר לא מהסוג שהיא רוצה להיות איתו בקשר ולא לנסות לעבוד איתו על הדברים, היא תתמקד להתגבר עליו ולהמשיך הלאה.

לכן, אם אתה רוצה את החברה שלך בחזרה, ודא שאתה מראה לה שלמרות שאתה עדיין דואג לה ורוצה שהיא תחזור, אתה לא צריך אותה בחזרה.

אתה לא מתפרק בלעדיה.

כאשר היא תוכל לראות שאתה בטוח, מאושר וממלא רגשית למרות שהיא לא בחיים שלך, היא תרגיש לך באופן טבעי ובאופן אוטומטי כבוד ומשיכה.

אפילו רק מזה בלבד, השומר שלה יירד מעט.

עם זאת, ישנן דרכים רבות אחרות בהן אתה יכול לגרום לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך.

יש דברים שאתה יכול לעשות עכשיו.