החברה שלי חושבת שגדלנו

חברה שלי חושבת שאנחנו

אם חברה שלך חושבת שאתה והיא התפרקתם, זה יכול להיות ש:

1. היא מרגישה שהיא עכשיו הרבה יותר בוגרת ממך, או שאתה עכשיו הרבה יותר בוגר והגיוני בשבילה.

2. היא כבר לא מרגישה נמשכת אליך בדרכים שהיא עשתה פעם כי היא צמחה מהסוג הזה של מערכת יחסים (למשל סוג יחסים חמוד ואהבה גור).

3. היא עולה ברמות החיים ומגיעה לפוטנציאל האמיתי שלה, אבל אתה בכלל לא מגיע להשיג הרבה.

אָנוּ

4. נראה שאתה לא משתלב עם החברים החדשים שלה והיא מרגישה שאתה גורר אותה מטה, או מעכב אותה מלהפוך לאדם קריר יותר, מעניין יותר או לחיות אורח חיים קריר ומעניין יותר.5. מערכת היחסים הפכה להיות יותר ידידות, ולא דינמיקה של גבר ואישה מסורתיים שבהם אתה ברור שהגבר והיא האישה שלך.

6. היא כבר לא מרגישה מעוניינת לקיים איתך יחסי מין כי לא הצלחת להעמיק את הכבוד והמשיכה שלה אליך לאורך זמן.

7. היא אוהבת אותך כאדם, אבל היא כבר לא מרגישה שהיא 'מאוהבת' בך.

ישנן סיבות רבות ושונות מדוע אישה יכולה לומר שהתפרדת.

איזו מבין 7 הדוגמאות לעיל מתאימה ביותר למצבך?

4 מילים שאף בחור לא רוצה לשמוע מחברתו

צומחים בנפרד בזוגיות

קרוב לוודאי שחברתך התחילה את השיחה איתך באמירת ארבע המילים החששות האלה,'אנחנו צריכים לדבר.'

לשמוע אותה אומרת שכנראה גרמה לך להרגיש חולה עד לבטן, כי באופן אינסטינקטיבי, רוב החבר'ה יודעים שכשאישה אומרת שהיא צריכה 'לדבר' זה כנראה לא יהיו חדשות טובות.

קדימה קדימה זמן מאוחר יותר ועכשיו מצאת את עצמך במצב שאתה אומר,'חברה שלי חושבת שהתפרקנו,'ותוהה מה אתה יכול לעשות כדי לפתור את הבעיה.

אולי אתה מרגיש כאילו אתה עומד לאבד מישהו שחשוב לך באמת ואת תחושת האושר והרווחה שלך ואתה תוהה,'האם זה נגמר בינה לביני עכשיו?'אוֹ'יש משהו שאני יכול לעשות כדי לשנות דברים ... או שכבר מאוחר מדי?'

היא לא הולכת לספר לך את הסיבה האמיתית לכך שרגשותיה כלפיך השתנו

אָנוּ

מעטים הבחורים שממש מבינים למה אישה מתכוונת כשהיא אומרת,'אני חושב שהתפרקנו'כי זה לא הסבר מאוד ברור וברור לבעיות האמיתיות בינך לבינה.

לגדול בנפרד זה יכול להיות הרבה דברים שונים, כפי שציינתי בתחילת המאמר, אבל המשמעות של החברה שלך לא בהכרח תהיה משהו שהיא רוצה לחלוק בגלוי.

ברוב המקרים, כשבחור מבקש ישירות מחברתו להסביר למה היא מתכוונת, היא פשוט לא מתכוונת להגיד לו.

במקום זאת היא תתן תשובה מעורפלת למדי כמו,'אנחנו פשוט עסוקים מדי בחיינו כרגע,'אוֹ'אנחנו פשוט לא מבלים את אותו הזמן ביחד כמו פעם.'

עם זאת, אם תגיד לה שאתה יכול לשנות את זה, סביר להניח שהיא תבריש אותך באמירה קלאסית אחרת כמו,'אולי פשוט צריך לקחת קצת זמן זה מזה ולראות איך הדברים עוברים משם. אני חושב שאיבדנו את מה שאנחנו באמת רוצים אחד מהשני. '

זו הדרך שלה לאכזב אותך בקלות מבלי שתצטרך להיכנס לפרטים מה גורם לה לאבד אהבה ומשיכה אליך. אישה לעתים רחוקות תצא ותגיד לך שגישה והתנהגויות מסוימות דחו אותה.

במקום זאת, היא תתחיל בכך שתיתן לך רמזים באמירת דברים כמו,'אני חושב שאנחנו מתרחקים,'בתקווה שתקבל את המסר, תבין את הבעיה העמוקה יותר ואז נקט בפעולה כדי לפתור אותה.

מדוע נשים פשוט לא יוצאות ואומרות מה הבעיה האמיתית?

בעיקרו של דבר, הם לא רוצים להוביל אותך דרך המצב ולהרגיש כמו אמא שלך או המורה שלך.

החברה שלך לא רוצה שתצטרך ללמד אותך איך להיות גבר, כי זה יכניס אותה למצב הכוח במערכת היחסים, שלא רק תביא את הדינמיקה של היחסים לסנכרון בינך לבינה, אלא היא כן בסופו של דבר גם תאבד כבוד אליך כגבר שלה, מה שיגרום לה להתחיל להתאהב איתך.

החדשות הטובות הן שתוכלו לתקן את הבעיות ביניכם ולשנות את הרגשתה כלפי הזוגיות.

אתה רק צריך לגרום לה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש במערכת היחסים והרגשות שלה כלפיך באופן טבעי יתחילו לחזור לחיים.

אם תתן לדברים להחליק ולא תנקוט פעולה כדי לגרום לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך, היא ככל הנראה תגיד,'אנחנו צריכים לדבר'שוב מתישהו בקרוב.

עם זאת, הפעם, היא אולי תרצה לנתק את הקשר איתך באמת.

להבין מה היא באמת רוצה שתשנה בעצמך

היא מחכה שתשנה את הרגשתה

אם אתה אומר,'חברה שלי חושבת שהתפרקנו,'אולי אתה לא באמת יודע מה היא באמת רוצה שתשנה.

במוחך נראה היה שהיחסים מתנהלים די טוב עד שהיא אמרה שאתה והיא התפרקתם. בזמן שהרגשת בסדר ושמחת להמשיך כמו שהיא, היא לא הרגישה את מה שהיא רוצה לחוות במערכת יחסים.

כדי לגרום לחברה שלך לחוש משיכה אליך ולהתאהב בך שוב, אתה צריך לגלות את הסיבות האמיתיות לכך שהיא מאמינה שהתפרקת. לאחר מכן עליך לבצע את השינויים הנכונים בהתנהגותך, בגישתך, בסגנון השיחה ובדרך שבה אתה מתייחס אליה.

שקול את הדברים הבאים…

1. האם אתה לוקח אותה כמובן מאליו?

האם אתה לוקח אותה כמובן מאליו?

זו אחת הסיבות העיקריות לכך שאישה תפסיק להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש בזוגיות.

התנהגויות מסוימות (למשל אי התעניינות אמיתית במאמצים שהיא עושה כדי להיראות טוב בשבילך, או שלא מעריכה את הדברים הנאים שהיא עושה למענך וכו ') עלולה להוביל לתחושה שהיא לא מוערכת ולא מוערכת.

יש בחורים שמרגישים שברגע שהם יקבלו ילדה כחברה שלהם, היא תישאר לאורך החיים כי המין היה נהדר בהתחלה, שניהם התאהבו והם חלקו הרבה תקופות טובות ביחד.

עם זאת, לא כך זה עובד בעולם של ימינו.

כדי שאישה תרצה להישאר בקשר עם גבר לכל החיים, הגבר צריך להיות מסוגל להעמיק את האהבה, הכבוד והמשיכה שהיא חשה אליו לאורך זמן.

הוא יכול פשוט לקחת את אהבתה כמובנת מאליה ולצפות שהיא תישאר בסביבה כי הדברים הרגישו טוב בהתחלה.

טעות נפוצה נוספת שעושים חבר'ה במונחים שלקחת את חברתם כמובנת מאליה, היא לאכזב אותה ברגע האחרון אחרי שהיא טרחה מאוד לבשל ארוחת ערב מיוחדת, או אפילו סתם לתכנן ערב שקט בבית יחד.

למרות שתוכניות יכולות להשתנות (וזה בסדר), אם תבטל אותה ברגע האחרון שוב ושוב, היא באופן טבעי תתחיל להרגיש לא אהובה והיא תתחיל להרגיש כאילו אתה 'מתפרק' ושהיא רק שם לנוחיותך.

2. האם לא הצלחתם לעלות ברמות החיים כמו גבר?

במערכת יחסים, אישה רוצה להיות מסוגלת לראות שאם היא תיצמד איתך, החיים הולכים להיות טובים יותר, מעניינים ומהנים יותר לאורך זמן.

היא רוצה לראות שיש לך מטרות ושאיפות גדולות שאליהן אתה עובד ושתהיה לך הביטחון והדחף לעקוב ולהצליח, לא משנה מה האתגרים שהחיים מטילים עליך.

אם חברה מרגישה כאילו הגבר שלה פשוט ישב לאחור ונותן לחיים לחלוף על פניו, היא תרגיש חוסר ביטחון במערכת היחסים.

היא תתחיל להטיל ספק במקומה בחייו והיא תתהה אם יהיה להם עתיד גדול ביחד.

אם בחור מבלה יותר זמן בצפייה בטלוויזיה, מסתובב בעבודה ללא מוצא ובדרך כלל מסתובב בחיים בזמן שחברתו עסוקה בלהתקדם בעולם העסקי או לשפר את עצמה באמצעות לימודיה, היא תרגיש כאילו הם צומח בנפרד.

היא עשויה להשלים עם זה זמן מה, במיוחד בשלבים המוקדמים של מערכת יחסים בה המין חדש והיא עדיין נהנית לבלות עם הבחור, אך אם זה יימשך זמן רב מדי, היא תתחיל לאבד את הכבוד אליו. .

3. האם הפסקת לגרום לה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש?

בעבר אישה נאלצה להישאר עם גבר לכל החיים, גם אם היא לא הייתה מרוצה.

נשים היו צריכות לשמור את בתוליהן לנישואין, להתחתן עם גבר אחד ולעמוד בנדר של'עד שהמוות שנפרד מאתנו.'

לא עוד.

הנשים של היום יכולות לקום ולעזוב אם הן לא מרוצות.

אם לא שמתם לב, קיים שיעור גירושין משוער של 50% ברוב העולם המפותח כיום, לעומת פחות מ -10% בשנת 1900.

במילים אחרות, אתה צריך להיות מסוגל להעמיק את האהבה, הכבוד והמשיכה של החברה שלך אליך ו לקחת את הקשר לשלב הבא אם אתה רוצה שיימשך לכל החיים.

בזוגיות, זו האחריות של הגבר לשמור ולהגדיל את המשיכה בינו לבין אשתו.

אם הוא ייחלש, רגשותיה כלפיו יצטמצמו בהדרגה והיא תתחיל להיות פתוחה לחגוג שוב עם חברותיה הרווקות או לפלרטט עם חבר'ה כדי לראות מה קורה.

אם גלשת ל'אזור נוחות 'עם חברה שלך ולא באמת מודאגת מהתחושה שלה, אז זה יהיה רק ​​עניין של זמן עד שהיא תשלים את התקע במערכת היחסים.

אתה יכול להפוך את הדברים, אבל אתה צריך להיות מוכן לשפר את היכולת שלך לגרום לה להרגיש את סוג המשיכה שהיא רוצה להרגיש בזוגיות.

כפי שתגלה מהסרטון שלמעלה, אם אתה ממשיך לגרום לה להרגיש מכובה על ידך, זה רק עניין של זמן עד שהיא תבגוד בך או תיפרד ממך.

מה שאתה צריך להבין הוא שאתה יכול למשוך מחדש את חברה שלך באופן פעיל על ידי התחלה להציג יותר מתכונות האישיות וההתנהגויות שנשים באופן טבעי מוצאות מושכות לגבי גברים.

אתה יכול גם להחזיר את הכבוד שלה על ידי התחלה להראות לה שאתה עולה ברמות החיים ומגיע לפוטנציאל האמיתי שלך כגבר, ואתה גם מקדיש תשומת לב רבה יותר לרגשות שלה ולגרום לה להרגיש אהובה, שמה לב והוקרה. .

אהבה לא מתה

למרות שאתה אומר כרגע,'חברה שלי חושבת שהתפרקנו,'ואולי אתה מרגיש מודאג או מדוכא מרעיון לאבד את חברה שלך, אתה צריך להבין שאהבה לא מתה סתם.

כן, זה עשוי להרגיש כאילו האהבה מתה כרגע וחברתך אולי אפילו אומרת,'אני כבר לא מרגיש כמוך,'אבל מה שמשמעות הדבר היא שהיא לא מרגישה שהיא הרגישה בתחילת הקשר שלך.

זה לא אומר שאתה לא יכול להצית מחדש את האהבה הזו בתוכה ולגרום לה לאהוב אותך שוב באותה הדרך. זה גם לא אומר שאי אפשר להפוך את האהבה לחזקה יותר ממה שהייתה קודם.

כשאתה נותן לה את מה שהיא באמת צריכה, הרגשות שלה כלפיך באופן טבעי יתחילו להשתנות מכיוון שהיא תרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש.

במקום להסתכל על המצב הזה כדבר רע, אתה יכול להשתמש בו כהזדמנות לא רק לגרום לחברה שלך להתאהב עמוק יותר ויותר, אלא גם כסיכוי לתקן את כל חוסר הביטחון שיש לך ולהיות טוב יותר, אדם חזק ושלם יותר ממך כרגע.

אתה יכול להיות בחור נהדר, אבל אתה תמיד יכול לעשות טוב יותר.

אם חברה שלך מרגישה כאילו אתה מתרחק, אין ספק שאתה יכול לעשות עבודה טובה יותר בלהיות הגבר שהיא צריכה שאתה תהיה.