החברה שלי אמרה לי שהיא אוהבת בחור אחר

חברה שלי אמרה לי שהיא אוהבת עוד בחור

אם חברה שלך אמרה לך שהיא אוהבת בחור אחר, זו או אשמתך או שלה.

אם זו אשמתך, המשמעות היא שלא עשית מספיק לבנות על המשיכה, הכבוד והאהבה שהיא חשה כלפייך.

יתכן ולאט לאט הורסת את רגשותיה כלפי (למשל על ידי קנאה, חוסר ביטחון, נזקק וכו ') במקום לבנות על רגשותיה.

אם זו אשמתה, המשמעות היא שהיא לא נאמנה, לא מהימנה או שהשתמשה בך רק זמן מה כי היית נחמד אליה.

היא ידעה שהיא יכולה לשלוט בך במערכת יחסים ובסתר, היא תמיד התכוונה להיפרד ממך או לרמות אותך בשלב מסוים וזה עכשיו הגיע למצב זה.

אז מה עליכם לעשות אם מצאתם את עצמכם אומרים,'חברה שלי אמרה לי שהיא אוהבת עוד בחור'ותוהה מה הצעד הבא שלך?האם עליכם להרים ידיים בתבוסה ולראות כיצד היא יוצאת מחייכם עם הבחור האחר, או האם עליכם להילחם כדי לשמור עליה?

זה תלוי…

אם התקלה מוטלת עליכם, עליכם לשפר את יכולתכם לגרום לה להרגיש את סוג הכבוד, המשיכה והאהבה שהיא צריכה להרגיש כדי שתצדיקו להישאר אתכם.

אם זה המקרה, צפה בסרטון זה ...

אם האשמה מוטלת על חברה שלך (כלומר היא לא נאמנה, לא מהימנה, רק השתמשה בך זמן מה וכו '), אז אתה צריך להחליט אם תמשיך לסבול את חוסר הכבוד שלה כלפייך, או אם אתה הולך לזרוק אותה ולעבור הלאה.

אם היית בחור שיכול למשוך נשים אחרות בקלות, אז אתה יכול לזרוק אותה ואז להתחיל להתחבר לנשים אחרות.

עם זאת, אם אתה יודע שיהיה קשה למצוא בחורה חמה אחרת כמוה, אז אתה יכול לנסות להיאחז בה כמה שיותר זמן, למרות שאתה יודע שהיא בטח תתחיל לבגוד בך בקרוב אלא אם כן תחליף את הגישה שלך והתחל למשוך אותה.

מה גרם לחברתיך ליפול על בחור אחר?

מה גרם לה ליפול על בחור אחר?

בין אם אתה מרגיש בנוח להודות בכך ובין אם לא, משהו קרה (או הפסיק לקרות) במערכת היחסים שלך שגרם לחברתך לאבד קשר עם רגשות הכבוד, המשיכה והאהבה אליך.

לדוגמא: נעשית חסרת ביטחון לגבי האטרקטיביות שלך אליה וכתוצאה מכך התחלת לקנא, לשלוט או לרגיש רגשית.

לאחר מכן היא החלה לאבד את העניין בך מכיוון שנשים פשוט לא יכולות לשמור על תחושות משיכה מינית עבור בחור שאינו בטוח.

הנה העניין ...

אלא אם כן היא בוגדת רגילה או נהנית לגרום לחבר'ה לאהוב אותה ואז לזרוק אותם, אישה לא מתעוררת יום אחד ומחליטה שהיא פתאום מעוניינת בבחור אחר ורוצה לעזוב את החבר שלה.

עבור רוב הנשים, זה משהו שקורה לאורך זמן ובעיקר בגלל שהיא לא משיגה את מה שהיא צריכה מהחבר שלה.

כאשר אישה מפסיקה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש, (כלומר מוערכת, מוערכת, נמשכת, אהובה וכו '), היא באופן טבעי תתחיל להרגיש אומללה בקשר.

במהלך אותה תקופה, אם תפגוש בחור מקסים, בטוח, גברי ומעניין ושממלא את החסר שחסר לה ביחסים שלה עם החבר שלה, באופן טבעי היא תפתח את עצמה לחוש משיכה אליו.

אם היא אישה נאמנה, אמינה וממש רוצה להישאר נאמנה לחבר שלה, היא אולי תנסה להילחם ברגשות המשיכה שלה לזמן מה, אבל זה לא יהיה קל אם היא תאבד קשר עם רגשות האהבה, הכבוד שלה. ומשיכה לחבר שלה.

זו הסיבה שאם אתה אומר,'חברה שלי אמרה לי שהיא אוהבת בחור אחר,'השאלה הראשונה שאתה צריך לשאול את עצמך היא,'מה הבחור הזה נותן לה שאני לא?'

אם תעמיק יותר, סביר להניח שתגלה כי החברה שלך מחבבת את הבחור האחר הזה מכיוון שהוא ממלא את החסר שהשארת פתוחים ביחסיך איתה.

לדוגמא: אם אתה לוקח את החברה שלך כמובנת מאליה בכך שאתה לא שם לב ומעריך את המאמצים שהיא עושה כדי להיראות טוב בשבילך, או אם ביטלת איתה תאריכים בהתראה קצרה והעמדת אותה במקום השני (שלישי או רביעי) ) עדיפות לעבודה, לחברים או למשפחה שלך, זה טבעי שהיא תרגיש שהיא לא חשובה לך במיוחד.

אישה בהחלט מעריכה את זה כאשר גבר עובד קשה כדי להשיג את מטרותיו ולשמור על יחסים נהדרים עם חברים ובני משפחה, אך לא אם הוא מרחיק לכת יותר מדי ומקבל את אהבתה, כבוד, משיכה ומחויבות כמובנת מאליה.

אחרי הכל, היא בן אנוש וצריכה להרגיש אהובה, רצויה, מוערכת ונחשקת גם היא.

היא אולי תוכל לסבול את ההתעלמות שלה לזמן מה, אבל אם זה נמשך יותר מדי זמן וקורה לעיתים קרובות מדי, היא תתחיל להרגיש חסרת מנוחה.

ואז, כשהיא תפגוש בחור אחר שהוא הרבה יותר קשוב, מתעניין וזמין, היא תתחיל לחבב אותו כי הוא נותן לה את מה שהיא לא מקבל ממך וגורם לה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש.

דבר נוסף שהאחר הזה יכול להציע לה שאתה לא הוא ביטחון ובגרות רגשית.

לדוגמא: אם אתה נזקק, נצמד וחסר ביטחון סביבה והוא בטוח בעצמו וחזק רגשית, היא הולכת להרגיש עבורו משיכה טבעית בהשוואה אליך.

למה? נשים באופן טבעי נמשכות לכוח הרגשי אצל גברים ונכבות על ידי החולשה.

חברה לרוב תשלים עם החבר שלה שעובר תקופה קשה מבחינה רגשית, אך אם הוא לא יבחר בעצמו וישתמש בחוויה כשיעור כדי להפוך לגבר חזק עוד יותר מבעבר, היא תאבד את הכבוד אליו.

נשים רוצות להיות עם סוג של בחור שיכול לקחת את אתגרי החיים בצעדיו ולהמשיך לצמוח ולהתחזק בכל יום, שבוע, חודש ושנה בחייו.

אם חברה שלך עכשיו אוהבת בחור אחר, הוא יכול להיות בחור בוגר יותר ממך במובן הזה. הוא יכול להיות בחור שעולה ברמות החיים על ידי הגעה לפוטנציאל האמיתי שלו כגבר.

מצד שני, אולי אתה מסוג הבחור ששימש את מערכת היחסים שלך כתירוץ להסתיר מהפוטנציאל האמיתי שלך בחיים.

במקום להתמודד עם הפחדים שלך כמו גבר, אתה בוחר 'להתחבא' מהחיים על ידי צפייה בטלוויזיה, בדיקת מדיה חברתית, משחק במשחקי מחשב והסתובבות עם החברה שלך כל הזמן.

אם זה המקרה, אז בחור שאפתני ממך הולך להיות מושך אותה יותר.

היא עלולה להרגיש שאם היא תגיע איתו, היא תהיה מאושרת יותר והוא יוביל את עצמו וגם אותה לחיים טובים יותר ביחד.

החדשות הטובות הן, בהינתן מספיק זמן, הסיכויים גדולים מאוד שחברתיך תבין שהבחור הזה רק ממלא את החסר שחסר אצלך והמשיכה שלה אליו תסתיים.

אם תאפשר לה ללכת או אם היא תשאיר אותך להיות איתו, הוא ככל הנראה יהיה 'חבר ריבאונד'.

65% מיחסי הריבאונד נכשלים תוך 6 חודשים מכיוון שהאישה מבינה שבעוד שהבחור החדש בהחלט מילא כמה פערים רגשיים, אין לו את כל מה שהיא מחפשת.

עם זאת, אתה לא יושב ומחכה שהיא תתחבר אליו ואז תיפרד ממנו.

אם אתה רוצה להשאיר אותה כחברה שלך, עליך להתחיל להתמקד בשיפור היכולת שלך להעמיק את אהבתה, הכבוד והמשיכה אליך.

אם אתה תביא אותה לראות אותך כגבר האידיאלי שלה, אתה צריך להראות לה שלא משנה לאן היא תסתכל, בחורים אחרים מחווירים בהשוואה אליך. אתה יכול לעשות זאת רק על ידי:

תיקון הפערים הקיימים במערכת היחסים שלך איתה (למשל דברים כמו להיות נזקק או חסר ביטחון, להיות לא מסוגל לגרום לה להרגיש כמו אישה אמיתית, להיות לא מסוגל להתחייב באופן מלא למערכת היחסים וכו ').

להיות סוג הגבר שהיא באמת זקוקה לך שתהיה.

מראה לה שאתה גבר טוב יותר וששום בחור אחר (אפילו לא הבחור שהיא אוהבת כרגע) לא יכול לגרום לה להרגיש כמו שאתה יכול.

טעויות שיש להימנע מהן

אם חברה שלך אמרה לך שהיא אוהבת בחור אחר, זה מובן לחלוטין אם אתה מרגיש פגוע מכך.

עם זאת, במקום לאבד שליטה על הרגשות שלך ולהגיד או לעשות משהו שתתחרט עליו בהמשך, אתה צריך להישאר חזק ולעשות מה שנדרש כדי לגרום לה להרגיש את סוג האהבה, הכבוד והמשיכה שהיא תצטרך להרגיש אליו. להצדיק להישאר איתך.

להלן שלוש טעויות קלאסיות להימנע מלעשות במצב זה ...

1. מנסה להתחרות עם הבחור השני.

לנסות להתחרות עם הבחור השני בכל דרך שהיא (למשל על ידי רעיון רע, להראות שיש לך מכונית / עבודה / חשבון בנק טובים יותר וכו '), רק יגרום לך להיראות כמו פצע קטנוני, לא בוגר וילדותי מפסיד במצב זה.

הנה העניין ...

החברה שלך כבר משווה אותך אליו באופן לא מודע (ואפילו במודע) ועל ידי ניסיון להתחרות בו, היא ממש תראה בו את האיש הטוב יותר.

למה?

היא תראה שאתה מרגיש לא בטוח לגבי האטרקטיביות, הערך והערך שלך בהשוואה אליו.

מה שהיא בעצם צריכה לראות כדי להרגיש כבוד ומשיכה אליך, זה לראות שאתה לא מאוים מהרעיון שהיא תאהב בחור אחר.

עכשיו, זה לא אומר שאתה צריך להראות לה שלא אכפת לך.

אתה אכן צריך לדאוג, אבל פשוט אל תהיה חסר ביטחון ומאוים על ידי זה.

אם אתה אכן נהיה חסר ביטחון, הבחור השני ייראה אוטומטית יותר מושך ממך אם הוא חשב, התנהג ונהג בביטחון סביבה.

במקום לנסות לשכנע אותה שאתה יותר טוב ממנו, יש לחשוב שאתה כבר טוב ממנו.

אם אתה מאמין במשיכה שלך לחברה שלך ולנשים אחרות, אז הפעולות שלך, סגנון השיחה ושפת הגוף שלך יתקלו בצורה מושכת.

החברה שלך תשים לב שללא משנה מה היא אומרת על חיבוב של בחור אחר, אתה עדיין מאמין שאתה הרבה יותר מושך ומושך ממנו ואתה אפילו לא צריך לנסות להוכיח לה את זה.

אתה פשוט יודע והיא יכולה לראות את זה בשפת הגוף שלך, להרגיש את זה באווירה שלך ולראות את זה במעשים שלך.

כשחברתך תראה זאת, באופן טבעי היא תרגיש נמשכת אליך מכיוון שנשים נמשכות אינסטינקטיבית לגברים חזקים וגבריים המאמינים בעצמם לא משנה מה החיים או מישהו אחר זורק לעברם.

2. מנסה לקנא לה על ידי דיבורים על נשים אחרות שאוהבות אותך

Tit for tat (עין בעין) אולי נראה רעיון טוב, אבל אלא אם כן אתה באמת מסוגל להתחיל לצאת ולנהל יחסי מין עם נשים חדשות מיד, החברה שלך תראה דרך כל הניסיונות שתעשה לגרום לה להרגיש קנאה.

3. מבטיח לה שתשתנה אם היא תתן לך הזדמנות נוספת להוכיח את עצמך

אישה לרוב תיתן לחבר שלה כמה סיכויים להשתפר או לשנות לפני שתקבל את ההחלטה להיפרד ממנו, במיוחד אם עדיין יש לה תקווה לזוגיות.

עם זאת, אם נראה שהוא לעולם לא משתנה ובסופו של דבר יגרום לה להרגיש באותה צורה לאחר שנתנה לו הזדמנות נוספת, היא תכבה את רגשותיה כלפיו ותפתח את עצמה בפני בחורים אחרים.

זו הסיבה שהבטחת הבטחות ואמירה לה שאתה משתנה לא תביא אותה לפתע לראות בך אופציה טובה יותר מהבחור השני.

אחרי הכל, אם היא נתנה לך סיכויים בעבר ועדיין לא עבדת איך להיות סוג של בחור שהיא צריכה שתהיה, איך היא יכולה להיות בטוחה שתקבל את זה נכון הפעם?

אם אתה רוצה שחברה שלך תיקח אותך ברצינות ותרגיש מחויבת לגרום למערכת היחסים איתך לעבוד, אז תצטרך למלא את החסר שגורם לה לחוש משיכה כלפי הבחור השני, ולהראות לה שהיא מספיק חשובה שתשתנה.

אם אינך מוכן לתקן בעיות רגשיות שיש לך (למשל חוסר ביטחון, נזקקות, קנאה וכו ') ולשפר את עצמך, היא תרגיש כאילו אתה לא לוקח את הרגשתה ברצינות.

זה תלוי בך להראות לה שלא רק שאתה מעריך את עצמך, אלא שאתה גם מעריך אותה ואת מערכת היחסים. אתה יכול להראות לה את זה על ידי שינוי בפועל, במקום להבטיח לשנות.

תן לה להרגיש בר מזל שיש לך

תן לה להרגיש בר מזל להיות חברה שלך

אתה יכול לשבת כל היום ואומר,'חברה שלי אמרה לי שהיא אוהבת עוד בחור'ולהרגיש שכבר איבדת אותה, או שאתה יכול להשתלט על המצב ולהפוך אותו ולגרום לחברה שלך לא רק לחוש כבוד, משיכה ואהבה אליך שוב, אלא גם לגרום לה להרגיש שהיא ברת מזל שיש לך שהיא תפסיד אם אי פעם תאפשר לך ללכת.

אז זו תהיה ההחלטה שלך אם אתה רוצה להישאר איתה בקשר, או אם אתה מעדיף להיפרד ממנה ולמצוא לעצמך אישה אחרת.