החברה שלי רוצה לעזוב אותי

חברה שלי רוצה לעזוב אותי

אם חברה שלך רוצה לעזוב אותך, המשמעות היא שהיא כבר לא מרגישה מספיק אהבה, כבוד ומשיכה כדי שתצדיק להיות במערכת יחסים.

היא אולי תאהב אותך כאדם או שתדאג לרגשות שלך, אבל היא פשוט לא מסוגלת להרגיש את מה שהיא רוצה להרגיש בזמן מערכת יחסים.

ההלם של לאבד את חברה שלך באופן פוטנציאלי

למה חברה שלי רוצה לעזוב אותי?

אם אתה אומר,'החברה שלי רוצה לעזוב אותי,'רוב הסיכויים שאתה מרגיש המום, מופתע ונפגע כרגע.

אולי אפילו אתה אומר לעצמך,'אני לא מבין מה קרה. חשבתי שאנחנו מסתדרים בסדר. כן, היו לנו עליות ומורדות, אבל האם לא ככה כל מערכות היחסים? פשוט מעולם לא ראיתי את זה מגיע; זה פשוט כל כך פתאומי. למה היא לא יכולה פשוט לתת לזה צ'אנס נוסף? '

הדבר הראשון שאתה צריך להבין הוא שאישה לא רק מחליטה פתאום שהיא רוצה לעזוב אותך. היא עוברת תהליך ארוך תחילה תתן לך שפע אזהרות (בין אם באופן מילולי, או בדרך שהיא מתנהגת), כדי ליידע אותך כמה היא אומללה.אם אתה מתגעגע לאזהרות אלה, תמצא את עצמך אומר,'החברה שלי רוצה לעזוב אותי,'ותוהה מה השתבש ואיך היא יכולה לעשות נפל מאהבה איתך כל כך בקלות.

שנית, רק בגלל שחברתך אומרת שהיא רוצה לעזוב אותך כרגע, זה לא משהו שצריך לקרות בפועל. כאשר תשנה את חשיבתך, סגנון התקשורת והתנהגותך ותגרום לה להישמע ומובנת, היא באופן טבעי תיפתח לרעיון להישאר איתך.

אחרי הכל ... אהבה לא מתה. כרגע חברה שלך אולי לא תרצה להתחבר לאהבה שהיא חשה כלפיך, אבל היא עדיין שם ברקע ואתה יכול לשנות את התחושה שלה. אהבה תמיד נשארת בחיים, אבל לפעמים היא נדחקת לרקע מכיוון שרגשות שטחיים (למשל טינה, תסכול, בלבול) מקשים על הקשר אליה.

אחד הדברים החשובים ביותר שאתה צריך לעשות בכדי לגרום לה להתחבר מחדש לתחושות האהבה שלך אליך, הוא להתחיל לעורר את רגשות הכבוד והמשיכה אליך כגבר.

אם לא תעשה את זה, אז תרצה להישאר איתה, אבל היא פשוט לא תתעניין כי התחושות לא יהיו הדדיות ...

עליכם לוודא שמעתה והלאה, אתם גורמים לה באופן פעיל להרגיש שוב כלפיכם.

זה מה שהכי חשוב לה. היא לא ממש מודאגת מהרגשות שלך כרגע.

היא חושבת לעזוב אותך, אז היא הגיעה למצב שהיא חושבת שפשוט לעולם לא תבין איך לגרום לה לרגשות כלפייך.

הסיבות הסודיות שלה לעזוב אותך

אני לא

האם אתה יודע את הסיבות האמיתיות מדוע חברה שלך רוצה לעזוב אותך, או רק את הסיבות השטחיות שהיא נתנה לך?

למשל, האם היא אמרה דברים כמו,'אני פשוט צריך קצת מקום כדי לסדר את עצמי כרגע', 'אני חושב שהתפרקנו', 'אני כבר לא מרגיש כמוך',אוֹ'אני לא רוצה להיות בקשר עכשיו?'

אישה לא תמיד תגיד לך בדיוק מה גרם לה לאבד לך כבוד, אהבה ומשיכה.

למה? היא לא רוצה להיות המורה שלך איך להיות גבר.

היא לא רוצה שתצטרך ללמד אותך איך להיות הגבר שהיא זקוקה לו. היא רוצה שתעבוד את הדברים האלה בעצמך ואז תחזור אליה ותראה לה שבאמת שיפרת ושינית את עצמך. רק כך היא תרגיש מרוצה מהרעיון לפתוח את עצמה לאהוב אותך שוב.

רוב החבר'ה לעולם אינם יודעים באמת מדוע חברתם (או ארוסה או אשתו) רוצים להיפרד מהם, כך שהם לעולם לא מבצעים את השינויים הנכונים בחשיבה ובהתנהגות שלהם. לכן, כאשר הם מנסים להחזיר את חברתם או לגרום לה לשנות את דעתה, בסופו של דבר הם מציעים לה את הדברים הלא נכונים.

אם אתה רוצה למנוע מהחברה שלך לעזוב אותך, אתה צריך לדעת את הסיבות האמיתיות שהיא רוצה להיפרד ממך.

לדוגמה…

1. האם הפסקת לגרום לה להרגיש אהובה, מוערכת ונמשכת?

זו אחת הסיבות העיקריות לכך שכל כך הרבה מערכות יחסים נכשלות. בדרך כלל בתחילת מערכת יחסים, בחור יוצא מגדרו להיות רומנטי, קשוב ואוהב. עם זאת, עם הזמן הוא הופך להזניח יותר ומפסיק לשים לב לחברתו כפי שהיה נהוג בהתחלה.

בדרך כלל, זה לא דבר מכוון. אבל, לעתים קרובות חבר'ה מאפשרים ל'חיים '(למשל לשלם חשבונות, לעבוד מאוחר, ללמוד וכו ') לחדור למערכת היחסים שלהם.

שאל את עצמך, האם אתה לוקח את החברה שלך כמובנת מאליה? מתי בפעם האחרונה הבחנת בה באמת ונתנת לה משוב חיובי אמיתי עד כמה היא נראית טוב?

נקלעת לתבנית של אמירה, 'מממ ... זה בסדר,' כשהיא לובשת בגד חדש או עושה משהו מתחשב עבורך? מתי בפעם האחרונה אמרת לה באמת שהיא מיוחדת ושאתה אסיר תודה על המאמצים שהיא עושה כדי להראות לך טוב ולקלקל אותך?

או מה עם לשים אותה במקום הראשון בחיים שלך; האם ביטלת איתה דייט ברגע האחרון בגלל שנתפסת עם חברים, לא פעם או פעמיים?

למרות שסביר להניח שלא כוונתך לגרום לחברה שלך להרגיש שאתה לא מעריך אותה ומעריכה אותה, התנהגות מסוג זה אומרת את ההפך.

כדי לשמור על אישה מאושרת במערכת יחסים איתך, זה חיוני שתעמיק את האהבה, הכבוד והמשיכה ביניכם במקום לקחת את זה כמובן מאליו ולהניח שרק בגלל שבדעתך אתה אוהב ומעריך אותה, היא תדע זאת אוטומטית .

פעולות מדברות בקול רם יותר ממילים ואם מעשיכם גרמו לה לרושם שלא אכפת לכם ממנה או מעריכים אותה, באופן טבעי היא תגיד לכם שהיא רוצה לעזוב אתכם.

2. האם נעשית חסרת ביטחון, נזקקת ודבוקה?

איך אוכל למנוע ממנה לעזוב אותי?

בצד ההפוך של קבלת אישה כמובנת מאליה, יש בחורים שמעורבים מדי במערכת היחסים והופכים נזקקים או דביקים. הם מאבדים את המיקוד בכל שאר תחומי חייהם ובסופו של דבר משתמשים במערכת היחסים כתירוץ להסתתר מהפוטנציאל האמיתי שלהם בחיים.

לדוגמא, בחור עשוי להפסיק לבלות עם חבריו כי הוא רוצה לבלות את כל זמנו עם חברתו.

לחלופין, הוא עלול לוותר על התחביבים שלו כי הוא מעדיף לקחת משהו חדש שהם יכולים לעשות ביחד. הוא עשוי להשקיע את כל זמנו הפנוי בסיוע לה במטלות, בריצות עבורה או בסיוע לה ללמוד.

הוא עשוי להרעיף עליה מתנות שהוא לא באמת יכול להרשות לעצמו. הוא עשוי אפילו לוותר על ההזדמנות להשיג קידום או עבודה טובה יותר מכיוון שזה ייקח לה זמן. לעתים קרובות הוא יגיד לה,'אתה הכול בשבילי. אין שום דבר שלא הייתי עושה בשבילך. '

בתודעתו הוא החבר הרומנטי, האוהב והקשוב, אבל כלפיה הוא דביק, נזקק ותושבנית.

למרות שבתחילה אישה תתחנף מכל תשומת הלב, בסופו של דבר החידוש יתפוגג והיא תתחיל לתהות מדוע אתה משתמש בה ובזוגיות שלך כדי להסתיר מהעולם.

היא תתחיל לשאול מדוע אתה מפחד להפוך לגבר גדול וטוב יותר שאוהב לעבוד קשה על מטרתו בחיים או בקריירה שלו, תוך יכולת לתת לה הרבה זמן, אהבה ותמיכה רגשית.

כדי להיות מסוג הגברים שחברתך תרצה להישאר איתו, אתה צריך לגרום לה להרגיש כבוד כלפיך. אתה צריך להיות סוג של בחור שהיא יכולה להרים אליו את עיניו ולהרגיש שאם היא תישאר איתך, 'תתפוס את המקומות שלה'.

מראה לה ששיפרת ושינית

אם אתה רוצה למנוע מחברה שלך לעזוב אותך, עליך לתקן תחילה את כל הבעיות הרגשיות שמכבות אותה (כלומר אינך מסוגל לשלוט בקנאה שלך , אתה נצמד, אתה לקחת אותה כמובנת מאליה , אתה מפחד להתחייב וכו ').

אתה לא יכול להבטיח לה,'פשוט תן לי הזדמנות נוספת ואשתנה,'אוֹ'כל מה שאתה צריך שאעשה אני אעשה את זה אם תישאר.'למעשה עליך לבצע את השינויים תחילה ואז לתת לה לראות את השינויים האלה בך, באופן אישי או באמצעות הנוכחות המקוונת שלך באתרי מדיה חברתית כגון פייסבוק, אינסטגרם וכו '.

אתה לא צריך לתקן הכל ולהיות מושלם בכדי לגרום לה לשנות את דעתה, אבל מה שאתה צריך לעשות זה להתחיל לעבוד על הנושאים הרגשיים האלה כמו שצריך, כך שכאשר היא תקשר איתך היא תוכל לאסוף את זה באמת השתפרת ושינית.

היא לא תעזוב אותך אם תגרום לה להבין שאתה אופציה טובה יותר מגברים אחרים

אתה יכול לשבת ולומר,'החברה שלי רוצה לעזוב אותי,'והמתינו ליום בו תשמעו שיש לה חבר חדש או שהיא נישקה בחור אחרי שהיא הלכה למועדון עם חברותיה ביום שישי או שבת. לחלופין, אתה יכול להראות לה שהיא תהיה טיפשה אם היא מרשה לך ללכת, כי שום בחור אחר לא יכול לגרום לה להרגיש כמו שאתה יכול.

כשאתה מבצע את השינויים הנכונים בחשיבה ובהתנהגות שלך ומציג את עצמך באופן שגורם לה להרגיש אהבה, כבוד ומשיכה מינית כלפיך, באופן טבעי היא תתחיל לחשוב אחרת, לדבר אחרת, להתנהג אחרת ואז היא באופן אינסטינקטיבי תרגיש נמשכת אליך שוב.