החברה שלי רוצה לראות אנשים אחרים

החברה שלי רוצה לראות אנשים אחרים

אם החברה שלך רוצה לראות אנשים אחרים, זה אומר שהיא לא מרגישה מספיק כבוד ומשיכה כדי שתצדיק את היותך מחויב יותר.

היא לא באמת חושבת שלהישאר במערכת יחסים מחויבת איתך זו השקעה טובה של זמנה, ולכן היא חושבת להחליף אותך.

יתכן שהיא פגשה לאחרונה גם בחור חדש שיש לו את היכולת לגרום לה להרגיש את סוג המשיכה שהיא באמת רוצה, ולכן היא מתחילה להעריך את חווית האטרקציה אצלך פחות ופחות.

כתוצאה מכך, היא הייתה חושבת שהיא תרמה את עצמה מתוך הזדמנות נהדרת אם היא לא תראה איך זה מרגיש להיות איתו זמן מה.

היא יודעת שמשהו לא בסדר עם מערכת היחסים שלך, אבל אולי לא יודעת בדיוק מה זה.

פשוט יש לה תחושה שאתה כנראה לא זה בשבילה כי היא לא מתאהבת בך יותר ויותר לאורך זמן.במקום זאת, היא מתחילה להרגיש שאתה פשוט לא גורם לה להרגיש שמושך יותר.

אז, חברה שלך אולי באמת אוהבת אותך כאדם ותרגיש משיכה כלשהי עבורך, אבל משהו בך או במערכת היחסים שלך אומר לה שאתה לא הבחור שהיא צריכה להסתפק איתו ברגע זה.

לדוגמה:

 • יתכן שהיא פשוט רצתה להיות איתך זמן קצר כדי לגרום לעצמה להרגיש טוב יותר לאחר שנפרדה עם בחור אחר שממש אכפת לה.
 • יתכן שתתקשה למשוך נשים והיא עכשיו הבינה שיש לך מזל איתה.
 • היא הרגישה כבויה עם הגישה בה נקטת למערכת היחסים (למשל אם היית דביקה מדי, נזקקת ורגישה רגשית סביבה).
 • אולי אין לך הרבה מטרה ושאפתנות בחיים והיא חוששת שעם הזמן תהפוך לנטל יותר מתועלת עבורה.
 • היא אולי קיווה שהקשר שלך יתקדם לשלב הבא (למשל אירוסין, מעבר לגור יחד, נישואין, ילדים וכו '), אבל שום דבר לא קרה, אז היא ויתרה על כך איתך ופתחה את עצמה בפני בחורים אחרים.
 • אולי היית רוצה להתיישב איתה מהר מדי, ואילו היא עדיין רוצה להיות צעירה וחופשית איתך לזמן מה, מבלי שתצטרך לחשוב להתארס, להתחתן ולהביא ילדים לעולם.

אני יודע שזה אולי מבאס צורך לחשוב על האפשרויות הללו כשמדובר בך ואותה, אבל אם אתה רוצה למנוע ממנה להרגיש את הרצון לראות אנשים אחרים, תצטרך להתמקד בשיפור היכולת שלך לגרום לה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש.

החברה שלך עדיין לא נפרדה ממך לגמרי, אבל אם היא מעוניינת לראות אנשים אחרים, אז זה רק עניין של זמן עד שהיא תעשה זאת.

בשלב זה יש לך כמה אפשרויות:

 1. זרוק אותה ותן לה להרגיש את הכאב המיידי לאבד אותך. ואז, כשהיא חוזרת אליך, וודא שאתה מתמקד בהעמקת האהבה, הכבוד והמשיכה אליך.
 2. תסתובב שם ותקווה שהיא לא תמצא בחור אחר שיחליף אותך.
 3. התמקדו בלגרום לה להרגיש יותר כבוד ומשיכה אליכם ממה שאי פעם עשתה, לכן לגרום לחבר'ה אחרים להיראות כאופציה פחות מושכת.

אם אתה מעוניין לתת מספר 3, אז צפה בסרטון זה כדי להבין היכן ייתכן שאתה טועה איתה ומה אתה יכול לעשות כדי לשנות את זה ...

כפי שתגלה מהסרטון שלמעלה, יש לך שליטה רבה בכמה או מעט משיכה שחברתך מרגישה כלפיך.

כגבר, אתה צריך לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך בהתבסס על מה שאתה אומר ועושה סביבה.

לדוגמא: אם אתה חסר ביטחון, נזקק או נצמד סביבה, המשמעות היא שאתה מכבה אותה באופן פעיל.

היא כנראה לא הולכת להגיד לך את הסיבה האמיתית מדוע

כשחברה אומרת לחבר שלה,'אני רוצה לראות אנשים אחרים,'בדרך כלל הוא מופתע ומזועזע שהיא תחשוב ככה. לעתים קרובות הוא ירגיש כאילו זה בא 'מן הכחול' ושהיא מקבל החלטה נפרצת, או עושה טעות.

עם זאת, ברוב המקרים, אישה תתן לחבר שלה שפע של 'רמזים' (למשל עם שפת גופה, בכך שהיא אמרה לו להפסיק לעצבן אותה, על ידי ויכוח איתו על דברים שלכאורה לא חשובים, באמירה שהיא לא בטוחה. מדוע מלכתחילה הגיעה איתו וכו ') להודיע ​​לו שהיא אומללה בקשר.

לרוע המזל, רוב החבר 'ה מתגעגעים לחלוטין ל'רמזים 'האלה, או פשוט כותבים אותם על היותה אישה מרתיעה. בחור יחשוב לעתים קרובות,'אהה, היא תעבור את זה'מכיוון שהוא מניח שברגע שהוא מכניס אישה למערכת יחסים, היא עכשיו 'האישה שלו' והיא לעולם לא תעזוב אותו.

ואז, לכאורה מחוץ לכחול, אומרת חברתו,'אנחנו צריכים לדבר,'ואומרת לו שהיא רוצה לראות אנשים אחרים. אם הוא ישאל אותה מדוע, היא פשוט תבריש אותו באמירה כמו,'אני פשוט לא מוכן להיות במערכת יחסים רצינית עם בחור אחד בלבד כרגע,'אוֹ'אני פשוט צעיר מכדי שיהיה לי חבר רציני'אוֹ'אני לא יודע ... אני פשוט חושב שאנחנו צריכים לראות אנשים אחרים.'

לא משנה מה הסיבה שחברתך נתנה לך כשהיא אמרה לך שהיא רוצה לצאת עם אנשים אחרים, אתה יכול להיות בטוח שהיא לא אמרה לך את הסיבה האמיתית.

למה? אישה לא רוצה ללמד בחור איך להיות גבר כי אם היא תלמד אותו פעם אחת, היא תצטרך ללמד אותו פעמיים ואז סוג זה של דינמיקה יגדל במערכת היחסים שלהם. לאחר זמן מה, היא תרגיש כמו דמות 'אם', אחות גדולה או חברה בשבילו, אשר יהרסו את רגשות המשיכה המינית שלה.

לנשים יש גם אינסטינקט טבעי לאכזב בחור כמה שיותר ברכות ולתת לו תחושה של תקווה שאם הוא רק ישמור על מרחק, בסופו של דבר היא תשנה את דעתה ותחזור אליו.

למה? במשך רוב ההיסטוריה האנושית ואפילו עד עצם היום הזה, אישה עלולה להיפגע או אפילו להיהרג בגלל שנפרדה עם בחור.

נשים יודעות שאפילו לנחמד ביותר שבגבר יש פוטנציאל להצמיד ולהיות אלים ומכיוון שהיא ככל הנראה לא תוכל להגן על עצמה, היא פשוט מרפה ממנו בקלילות ומנסה למצוא בחור אחר אשר בתקווה יוכל לשמור על האקס שלה חבר משם.

אם החברה שלך רוצה לראות אנשים אחרים, זה אומר שהיא ככל הנראה מנסה למצוא בחור מחליף, כך שהיא יכולה בסופו של דבר לומר לך,'סליחה, אני לא רוצה לראות אותך יותר. יש לי חבר חדש ואני מאוהב בו. לעולם אל תפנה אליי שוב. ”

אם אתה רוצה להימנע מלהגיע לאותה נקודה, עליך להבין איפה טעית במערכת היחסים (למשל לקחת אותה כמובנת מאליה, להיות דביקה או חסרת ביטחון וכו ') ולתקן זאת. אתה צריך גם להתמקד בלגרום לה להרגיש נמשכת אליך בדרכים חדשות ומרתקות (למשל על ידי היותה כריזמטית, בטוחה יותר, כיפית להיות בסביבה, גברית וכו ').

3 טעויות נפוצות להימנע

אם חברה שלך רוצה לראות אנשים אחרים, זה בעצם אומר שהיא נפרדת ממך ... לאט.

לכן, כמו מצב פרידה טיפוסי, דאג שלא תעשה את אחת הטעויות הבאות, מה שיבטל אותה עוד יותר ...

1. מתחנן ומתחנן אליה לשנות את דעתה

לפעמים, ההלם מכך שהוא עשוי להיות מושלך משתפר מגבר והוא בסופו של דבר מתחנן ומתחנן בפני חברתו שתשנה את דעתה.

יש חבר'ה שאף מנסים לגרום לחברה שלהם להרגיש אשמה, בכך שהם אומרים לה,'אני לא יכול לחיות בלעדיך. אם אני לא יכול להיות איתך אני מעדיף למות. '

עם זאת, סוג זה של התנהגות לא יביא אותה לשנות את דעתה ופשוט יגרום לה להרגיש מכובה יותר. נשים רוצות להיות עם גבר שהן יכולות להסתכל עליו, לכבד ולהעריץ ... לא בחור שהן מזלזלות בו, לא מכבדות ולא אוהבות אותו.

למרות שהתחננות והתחננות היא טכניקה קלאסית 'איך לגרום לחברה שלך לקחת אותך בחזרה' בסרטים קומיים רומנטיים, אבל בעולם האמיתי זה רק גורם לאישה לאבד עוד יותר כבוד ומשיכה לבחור.

אז במקום להתחנן או להתחנן אליה, פשוט קח את זה כמו גבר.

קבל את זה, אבל אז לעבור לגרום לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך.

2. מבטיח לה שתשתנה אם היא תתן לך הזדמנות להוכיח את עצמך

במאמץ לגרום לחברתו לשנות את דעתה, כמה גברים יבטיחו לשנות כל מה שהיא רוצה.

הוא יגיד לה שאם היא רק תיתן לו הזדמנות להוכיח את עצמו, הוא יראה לה שהוא האיש בשבילה.

עם זאת, הבעיה בגישה זו היא שנשים לא רוצות להרגיש שהן עושות טובת בחור בכך שהן איתו. אישה רוצה להיות עם בחור שגורם לה להרגיש בר מזל להיות איתו ושהיא צריכה להרשים כל הזמן, ולא להפך.

מכיוון שאישה לעיתים רחוקות תיתן לחבר שלה עצות כיצד להיות סוג הגבר שהיא באמת רוצה, בסופו של דבר הוא יציע לה דברים שלא פוגעים במטרה.

לדוגמא: חבר עשוי לומר לחברתו,'בואו פשוט נלך יחד. אני יודע שהיינו עסוקים בעבודה / במכללה ולכן זה יעזור לנו להתחבר זה לזה מחדש. '

עם זאת, אולי הייתה מרגישה שהוא תמיד היה דביק, נזקק וחסר ביטחון בזוגיות וכלפיה, זו רק דוגמה נוספת להתנהגותו הנזקקת. היא תופסת את זה שהוא רק רוצה להיות בסביבה יותר, כך שהוא יכול להרגיש טוב עם עצמו, אבל היא יודעת שהיא לא הולכת להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש, כי הוא לא יודע ממה שהיא באמת רוצה אוֹתוֹ.

מבלי להבין את העמדות וההתנהגויות האמיתיות שאתה באמת צריך לשנות כדי לגרום לה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש, רוב הדברים שאתה מבטיח לא יתחברו אליה.

3. מנסה לגרום לה לקנא בכך שהיא משקרת על היותם עם נשים אחרות

למרות שיציאה, זוגיות וקיום יחסי מין עם נשים אחרות זו בהחלט דרך טובה לגרום לאישה לחוש קנאה, אבל מה שקורה לפעמים הוא שבחור ישקר על כך לחברתו 'לזעזע' אותה לרצות אותו בחזרה.

הוא יכול לומר משהו כמו,'בטח, אין בעיה אם אתה רוצה לראות אנשים אחרים, קדימה. יש לי כבר נשים אחרות שמתעניינות בי וכבר יצאתי עם כמה נשים חדשות לוהטות, 'או משהו בסגנון הזה.

במציאות, הוא פשוט יושב לבד בבית ומחכה על חברתו, אבל מכיוון שהוא לא יודע מה עוד לעשות, הוא מקווה שאם הוא יראה לה שהיא עומדת לאבד אותו לאישה אחרת, היא פתאום תבין מה בחור נהדר שהוא והיא תחזור בריצה אליו.

זו לא אסטרטגיה טובה, כי לאישה יש דרך פשוטה וקלה לתפוס אותו אם הוא משקר לה. כל מה שהיא צריכה לעשות זה לברך אותו ולהעמיד פנים שהיא שמחה בשבילו.

אם הוא אומר לה במהירות,'זה לא רציני ביני לבין הנשים האלה. אני אפסיק לראות אותם אם אתה רוצה לנסות שוב. אתה יודע שאתה זה בשבילי,היא תדע שהוא פשוט שיקר כדי לגרום לה להרגיש קנאה.

באופן טבעי, בשלב זה היא תאבד עוד יותר כבוד ומשיכה אליו כגבר והיא תשתדל להתחיל לראות אנשים אחרים בהקדם האפשרי כדי לוודא שהוא לא ינסה לתמרן אותה שוב כך .

לכן, אתה לא צריך לנסות לשקר או להטעות אותה לחשוב שאתה בסדר בלעדיה.

למעשה אתה צריך להיות בסדר בלעדיה כדי לגרום לה באמת להרגיש את סוג הקנאה (ורגשות כואבים אחרים) שיגרמו לה לשקול מחדש את החלטתה לרצות לראות אנשים אחרים.

לגרום לה לשנות את דעתה

רק בגלל שחברתך רוצה לראות אנשים אחרים, אין זה אומר שאהבתה אליך מתה.

אחד הדברים החשובים ביותר שלמדתי על אהבה הוא שהיא לא מתה.

האהבה עדיין שם ברקע, אבל היא פשוט לא מוכנה להתחבר אליה כרגע.

כרגע, חברה שלך לא מרגישה שהיא רוצה להיות מאוהב בך, אבל אתה יכול לשנות את הדרך שהיא מרגישה כלפייך על ידי ביצוע 4 דברים פשוטים:

 1. למד להבין מה היא באמת רוצה שתשנה לגבי עצמך. תזכורת: אישה לעתים רחוקות תסביר מה היא באמת רוצה.
 2. תקן את הבעיות הרגשיות שלך (למשל חוסר ביטחון, דבקות, קנאה, בעיות מחויבות וכו ') והראה לה שהשתפרת ושינית.
 3. תביא אותה לטלפון במהירות האפשרית כדי לתאם פגישה כדי שתוכל לחוות את האדם החדש שלך באופן אישי.
 4. תן לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך במפגש.

אל תבלה יום אחד נוסף באמירה,'החברה שלי רוצה לראות אנשים אחרים,'ולהרגיש שאיבדת דבר טוב.

כשחברה שלך מבינה שתיקנת את הבעיות שלך ושיפרת את עצמך ושעכשיו אתה גבר הרבה יותר טוב מזה שהוא התאהב במקור, היא באופן טבעי תפתח את עצמה להתחבר מחדש לאהבה, לכבוד ולמשיכה ש היא הרגישה כלפיך קודם.