החברה שלי רוצה לקחת הפסקה

חברה שלי רוצה לקחת הפסקה

אם החברה שלך רוצה לקחת הפסקה ואתה מרגיש מבולבל לגבי מה זה באמת אומר, הפוסט הזה יבהיר לך את זה.

הדבר הראשון שאתה צריך להבין זה ...

1. הפסקה זמנית היא בדרך כלל דרך של אישה לרכך את מכת הפרידה בפועל

מרכך את המכה לפני הפירוק

אם אישה מרגישה שהיא יכולה להיפרד בקלות מהחבר שלה ולא יהיה לו ממש אכפת, היא בדרך כלל פשוט תצא ותבקש להיפרד ישירות.

לדוגמא: היא עשויה לומר,'אוקיי, אני רוצה שהקשר הזה יסתיים. אתה ואני לא מתאימים טוב. בואו ניפרד ופשוט נהיה חברים 'ואז הבחור יקבל את זה והם ייפרדו כחברים.

עם זאת, אם אישה מרגישה כאילו החבר שלה לא מתכוון לקחת את החדשות טוב והוא הולך להיצמד אליה, להטריד אותה ולהישאר בחייה ללא קשר לבקשתה להיפרד, היא תנסה לעבוד אחר דרכים בהן היא יכולה לצאת בהדרגה מהקשר.בנוסף, יש נשים שגם חוששות שהחבר שלהן עלול לכעוס או להיות אלים כשהוא שומע את הידיעה שהיא לא רוצה להיות איתו יותר.

לכן, הרבה נשים נוטות לרכך את המכה בפועל באמירה שהן רוצות הפסקה לזמן מה (או שהן צריכות קצת מקום) כדי לשמור על הבחור רגוע ולהבטיח שהיא תישאר בטוחה ולא נפגעת במהלך התהליך.

אם מצאת את עצמך במצב האומלל שבו אתה אומר,'החברה שלי רוצה לקחת הפסקה'יש סיכוי של 95% (על סמך כל הניסיון שלי לעזור לחבר'ה להחזיר נשים) שהיא פשוט מנסה להיפרד ממך.

ישנם מקרים מסוימים (כ -5%) בהם לא מדובר בפרידה (למשל, היא עסוקה מאוד בעבודה או בלימודים, סובלת מבעיות בריאות, החבר שלה דביק מדי והיא זקוקה לזמן מה וכו '), אך ברוב המקרים 'הפסקה' היא פשוט דרך עדינה לבנות לפירוק בפועל.

אז מה עליכם לעשות בקשר לזה?

מה שאתה צריך לעשות זה להבטיח שאתה לא אומר או עושה דברים סביבה שיבטלו אותה עוד יותר (למשל להיות חסרת ביטחון, להיות רגשית, להתחנן, לבכות, להתחנן וכו ').

עליכם להבטיח שתתחילו לבנות על רגשות האהבה, הכבוד והמשיכה אליכם בשלב זה, ולא להרוס עוד יותר את רגשותיה.

לדוגמא: אם חבר מתחיל לפתע להתחנן, להתחנן או לבכות לחברתו כשהיא תנסה להיפרד ממנו, היא תאבד עוד יותר כבוד ומשיכה אליו.

למה? באופן טבעי נשים נמשכות לעוצמה הרגשית אצל גברים (למשל ביטחון, דימוי עצמי גבוה, קשיחות רגשית) ונכבות על ידי חולשה רגשית (למשל חוסר ביטחון, דימוי עצמי נמוך, רגישות רגשית וכו ').

אם היא אומרת שהיא רוצה להיות חברות, אני ממליץ לך לקחת אותה בהצעה הזו, אך לא להתנהג כמו חבר.

צפה בסרטון זה למידע נוסף ...

פשוט השתמש במה שמכונה 'ידידות' כדי להבטיח שאתה והיא תישאר בתקשורת, כך שתוכל לגרום לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת עבורך ועבור גבה.

עם זאת, אל תגיד לה את זה!

פשוט קבל את החברות והסכים שאתה והיא עדיין יכולים לשמור על קשר כחברים במהלך ההפסקה.

2. זו למעשה הזדמנות עבורך לגרום לה להבין שאתה הגבר בשבילה

תגרום לחברה שלך להבין שאתה זה בשבילה

אם חברה שלך אומרת שהיא רוצה לקחת הפסקה, הגישה הטובה ביותר היא לתת לה להסביר את עצמה ואז לקבל את ההפסקה.

אמור לה שאתה אוהב אותה ושאכפת לך ממנה, אבל אם זה מה שהיא רוצה, אז אתה שמח לתת לה את הזמן הזה.

על ידי נקיטת גישה זו איתה, היא תראה שאתה בחור בוגר רגשית שלא הולך להשתגע, לכעוס, לאלים או להפוך לעוקב אם היא תיפרד ממך.

אתה בוגר ואתה יכול להתמודד עם סיטואציה כזו, שלמעשה תגרום לה להרגיש יותר כבוד ומשיכה אליך כגבר.

3. כדאי לתת לה מקום לכמה ימים, אבל לא לחכות יותר מדי זמן

לאחר שקיבלת את בקשתה לקחת הפסקה, תן לה מקום זה למספר ימים, אך אל תחכה זמן רב מדי בתקווה שאם אתה פשוט מתעלם ממנה (למשל באמצעות אין כלל קשר ), היא תחזור בריצה אליך.

הפעם היחידה שבה כלל No Contact באמת עובד הוא כאשר אישה באמת אוהבת את הבחור ורוצה להיות איתו, אבל רק צריכה קצת זמן בנפרד מכיוון שהם חווים בעיות ביחסים (למשל ויכוח מתמיד, יותר מדי קנאה וכו '. ).

במקרים כאלה האישה תזכור את כל התקופות הטובות, תתגעגע לחבר שלה, תסמס לו או תתקשר אליו ותיפגש כדי שיוכלו לחזור ביחד.

עם זאת, אם לחברה שלך חולה ועייפה מאיך שגרמת לה להרגיש ורוצה בכנות להיפרד ממך, היא פשוט תנסה להמשיך הלאה בשלב ללא קשר.

לכן, אל תשאירו את זה יותר מדי זמן.

באופן אישי טיפלתי במקרים רבים (דרך שירות האימון הטלפוני שלי) בו בחור הפסיק ליצור קשר עם חברתו במשך 30 יום והיא עברה הלאה כי חשבה שלא אכפת לו ממנה, או הניחה שהוא עושה את זה בגלל שהוא ממשיך הלאה.

אל תשחק איתה משחקים ככה.

פשוט תן לה קצת מקום לכמה ימים, הגע אליה בטקסט כמו,'היי - מה שלומך? רק חשבתי לומר לך שאני מתגעגע אליך ואני אוהב אותך. ”

לא משנה איך היא עונה לטקסט שלך, עליך להביא אותה לשיחת טלפון על ידי שיחת טלפון אליה (אם אתה חושב שהיא תענה) או שתשלח אליה הודעה ראשונה עם משהו כמו,'היי - אני יודע שאנחנו מפרידים זמן זה מזה, אבל אני אתקשר אליך במהירות להגיד שלום לרגע.'

כשאתה מתקשר אליה, עליך לוודא שאתה גורם לה להרגיש כבוד ומשיכה אליך בטלפון, על ידי היותה חזקה רגשית, בוגרת רגשית ולא אותן טעויות תקשורת ישנות שהיית עושה כשאתה מדבר איתה בעבר .

אז אתה צריך להיפגש איתה ולתת לה לחוות אותך החדש והשיפר אותך, כדי שהיא תוכל להרגיש אחרת סביבך ולשנות את דעתה לגבי הפרידה.

תשנה את דעתה לגבי הפרידה

אם אתה רוצה לדעת בדיוק מה לומר כדי לגרום לחברה שלך להיפגש איתך ואז מה להגיד ולעשות כדי להחזיר את הקשר, אני ממליץ לך לראות את התוכנית שלי, החזיר את האקס שלך: מערכת סופר

4. יכול להיות שיהיה לה בחור אחר שיעמיד בשורה

יכול להיות שהיא תעמוד בבחור אחר
אם חברה שלך רוצה לקחת הפסקה, זה יכול גם להיות שיש לה בחור אחר (למשל עמית לעבודה, סטודנט באוניברסיטה, חבר לשעבר, חבר וכו ') שיחליף אותך בתקופת ההפסקה. .

בקשתה לקחת פסק זמן ממך או מהקשר יכולה למעשה להיות שהיא רוצה להרגיש פחות אשמה כשהיא בוחנת איתו קשר אפשרי.

בהתבסס על כל הניסיון שלי בסיוע לבחורים להחזיר נשים, גיליתי שהרבה פעמים אישה אומרת שהיא רוצה לקחת הפסקה מהחבר שלה, היא גם תוסיף שהיא לא תהיה לראות מישהו במהלך אותה תקופה והיא גם לא רוצה שהוא יפגוש נשים חדשות.

בעיקרו של דבר היא מבקשת ממנו להישאר נאמן לה כאילו הם ביחד, אך הם מפורקים טכנית.

עם זאת, לעתים קרובות אישה תגיד זאת כדי להבטיח שהחבר שלה לא ימשיך לפני שהיא עוברת, כי היא לא רוצה להרגיש את הכאב להישאר מאחוריו.

היא רוצה להכניס את עצמה למצב שבו היא יכולה לומר,'אמממ, יש משהו שאני צריך להגיד לך. אל תכעס, אבל בתקופת ההפרדה שלנו פגשתי מישהו אחר. '

ככה היא יוצאת מהקשר בצורה נקייה (למשל היא לא מרגישה את הכאב של החבר שלה שעובר עם אישה לפני שהיא מוצאת בחור, יש לה חבר חדש כדי שתוכל להשתמש בזה כדרך לסרב להיפגש עם החבר לשעבר שלה לשעבר).

אם אתה שואל אותה משהו כמו,'אתה מבקש לקחת הפסקה כי אתה רוצה לראות בחור אחר?'היא כמעט בוודאות תגיד,'לא'כי לנשים יש פחד שהחבר שלהן יכעס או יהיה אלים והיא ככל הנראה לא תרצה ליצור דרמה בינך לבין הבחור האחר.

לכן, אם אינסטינקט המעיים שלך אומר לך שחברתך היא סוג האישה שתתחיל לראות בחור אחר בתקופת ההפסקה, אז אתה צריך להמשיך לפגישה בהקדם האפשרי כדי שתוכל להחזיר אותה לפני שהיא תתחבר למעלה איתו.

מצד שני, אם אתה מרגיש כאילו אינך רוצה להחזיר אישה כמוה, אז אתה צריך לנתק איתה את כל התקשורת ולהתחיל להתחבר לנשים אחרות בהקדם האפשרי.

אם לא תעשה את זה (בשני המקרים), סביר להניח שהיא תוביל אותך הלאה (כלומר תיתן לך תקווה שאתה והיא תחזור יחד) עד שהיא בסופו של דבר תאמר,'יש משהו שאני צריך להגיד לך. '

לאחר מכן היא תמשיך לומר לך שהיא מרוצה מהבחור החדש, הם חבר וחברה והיא לא רוצה שום קשר איתך.

זו חוויה קשה ונוראית לעבור כבחור, אז הייתי ממליץ לך לתקן איתה דברים לפני שזה יגיע למצב זה.

תיקון דברים בינך לבינה מסתכם בעצם בכך שאתה מפסיק לומר ולעשות מיני דברים שמכבים אותה ומתחיל לגרום לה להרגיש כבוד, משיכה ואהבה אליך בדרכים חדשות ומרגשות.

לדוגמא: אם חברה מנסה לזרוק את החבר שלה מכיוון שהיא מכובה עד כמה הוא חסר ביטחון, היא תרגיש תחושה מחודשת של כבוד ומשיכה כלפיו אם הוא הופך לפתע לבחור מאוד בטוח.

אם קודם לכן נתן לה יותר מדי כוח במערכת היחסים ויתן לה לדחוף אותו מסביב, היא תרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליו אם לפתע יקבל על עצמו את התפקיד של חבר אסרטיבי אך אוהב שמוביל את הדרך ו לא נותן לעצמו להידחף.

אם היא איבדה את העניין בו מכיוון שהוא לא באמת גרם לה להרגיש יותר משיכה, היא תהיה נרגשת לראות שכעת היא מרגישה אחרת סביבו והיא תהפוך פתוחה לתת צ'אנס נוסף לזוגיות.

5. שליחת הודעות SMS לא תתקן את הבעיה

בימים אלה, כמעט לכל אחד יש סמארטפון או מכשיר טאבלט והוא מחובר לאינטרנט כל הזמן, כך שקל מאוד לחבר לשלוח הודעות לחברתו באמצעות מדיה חברתית, לשלוח לה הודעה או לשלוח בדוא'ל.

עם זאת, זו בדרך כלל הגישה הגרועה ביותר לשימוש כאשר מנסים להחזיר חברה לאחר פרידה או במהלך תקופת הפסקה.

למה? אם חברה שלך ביקשה הפסקה מכיוון שהיא חולה ועייפה מהטעויות שעשית (למשל להיות חסרת ביטחון, דבקה, לשלוט, לקחת אותה כמובן מאליו וכו '), היא לא מתכוונת להאמין ששינית על סמך האופן שבו אתה שולח לה הודעה.

היא תצטרך לשמוע את השינויים באיך אתה מדבר איתה (כלומר הטונאליות שלך, איך שאתה מבטא את עצמך, איך אתה מגיב אליה במהלך השיחה וכו ') ולהתבונן בך באופן אישי להאמין שלמדת את הלקח שלך באמת השתנו.

גם אם התחלפת, חברה לא תהיה מוכנה להחזיר אותך אוטומטית. מה שהכי חשוב זה לא ששינית, אלא שהיא מרגישה אחרת כשהיא סביבך.

זה מסתכם ביכולת שלך לעורר את רגשותיה של כבוד, משיכה ואהבה בזמן שאתה מתקשר איתה באופן אישי או בטלפון. זה לא משהו שאי פעם ניתן להשיג על ידי טקסט, כיוון שהטקסט לא אתה.

אז אל תחשוב לעולם כי הודעת טקסט הולכת לפתור את הבעיות האמיתיות בינך לבינה.

ברוב המקרים, הודעות טקסט מחמירות את המצב מכיוון שהבחור נראה נואש כשהוא מנסה להסביר את עצמו באמצעות הודעות טקסט ארוכות, שמבטלות את חברתו ומעניקות לה יותר מדי כוח במצב.

לשפוך את ליבך לחברה שלך באמצעות טקסט, הודעות מדיה חברתית, מיילים או מכתבים זו לא הדרך להחזיר אותה.

לאף אחד מאותם צורות תקשורת אין אותו סוג של השפעה מיידית כמו שיחת טלפון או מפגש אישי, שם חברה שלך יכולה לחוות אותך באמת ושיפרה אותך.

אם אתה מתכנן להחזיר את החברה שלך לאחר ההפסקה הקצרה, תצטרך להביא אותה לשיחת טלפון ולהיפגש איתה באופן אישי.

לא משנה מה שתעשה, פשוט אל תסתתר מאחורי טקסט ואל תבזבז זמן בניסיון להסביר את עצמך באמצעות טקסט, דואר אלקטרוני או הודעות אחרות.

בהתבסס על כל הניסיון שלי שעזרתי לבחורים להחזיר נשים, הודעות טקסט בדרך כלל הן בזבוז זמן ובסופו של דבר דוחקות את האישה הלאה.

אם אתה לא יודע בדיוק מה להגיד בטלפון או מה לעשות כדי להחזיר אותה כשאתה נפגש איתה באופן אישי, כל זה מוסבר ב החזיר את האקס שלך: מערכת סופר

6. לפעמים יש צורך בהפסקה מכיוון שהבחור דביק או נזקק מדי

אם החברה שלך אכן רוצה להיות איתך, אבל פשוט רוצה לקחת הפסקה בגלל שהיא מרגישה חנוקה במערכת היחסים, יהיה די קל להחזיר אותה.

כל עוד היית חבר נהדר והיא מכבדת אותך, מרגישה נמשכת אליך ועדיין מאוהבת בך, המרחב פשוט יגרום לה להתגעגע אליך ולרצות להיות סביבך.

כשאתה חוזר יחד, עליך לבנות הבנה הדדית חדשה של שניכם ניגשים למערכת היחסים כך שאף אחד לא או שאתה מרגיש חנוק או מוזנח.

אם הייתם דבקים, עליכם להראות לה שעכשיו יש לכם גישה הרבה יותר מאוזנת לחיים ולקשר שלכם איתה.

לדוגמא: עכשיו אתה שואף להשיג את המטרות והשאיפות הגדולות שלך בחיים, במקום להיות כל כך מרוכז בה.

אתה עדיין מבלה איתה, אוהב אותה, מכבד אותה ורוצה בה, אך כעת אתה עולה ברמות החיים כדי להגיע לפוטנציאל האמיתי שלך כגבר בו זמנית.

כשחברתך תראה שעכשיו אתה מבין איך להיות גבר מאוזן יותר במערכת יחסים, היא תירגע ולא תצטרך לדאוג שתהיה דביק או נזקק.

היא תדע שאתה רוצה אותה בחיים שלך, אך אינך זקוק לה לתחושת זהות כמו שעשית בעבר, מכיוון שאתה יוצר כעת תחושת זהות חזקה יותר על ידי חייה עם מטרה רבה יותר (כלומר דרך להשיג את המטרות והשאיפות הגדולות ביותר שלך בחיים).

זה יכול לקחת לך 10, 20 או אפילו 40 שנה להשיג את המטרות הגדולות שלך בחיים, אבל העניין הוא שאתה עושה את זה עכשיו. אתה לא בחור מבולבל ואובד שעדיין לא מבין שהוא צריך לקום ולהיות גבר שהיא יכולה להיות גאה להיות איתו בטווח הארוך.

7. אתה יכול להחזיר אותה

אתה יכול להחזיר אותה לאחר פרידה זמנית
כרגע, אתה עלול להרגיש קצת עצוב, כועס או אפילו נבגד על ידי חברה שלך על שביקשת לקחת הפסקה ממך ומהקשר.

אתה עלול גם להרגיש מבולבל לגבי האופן שבו אתה מתקן את הבעיה ולקבל אותה בחזרה.

החדשות הטובות הן שלמעשה קל מאוד להחזיר אישה, כל עוד אתה עוקב אחר התהליך הנכון.

בעיקרו של דבר, מה שאתה צריך לעשות זה לגרום לחברה שלך להרגיש כלפיך תחושת כבוד ומשיכה חזקה ומחודשת, להתנצל על הטעויות שלך ולהראות לה שבאמת השתנית כגבר.

היא אולי לא תקבל אותך בחזרה מיד, אבל אם אתה רוצה אותה בחזרה, תצטרך להאמין בעצמך ובאהבה שאותה חלקת פעם היא והיא.

כשאתה שומר על אמונה בעצמך ועוקב אחר התהליך הנכון, הקשר יחזור באופן טבעי למפגש הראשון או השני.

אם ברצונך לעקוב אחר תוכנית שלב אחר שלב להחזרתה, אני ממליץ לך לראות את התוכנית המהפכנית שלי, החזיר את האקס שלך: מערכת סופר