החברה שלי לא תיפתח אלי

חברה שלי ניצחה

אם אתה אומר,'החברה שלי לא תפתח לי,'אז סביר להניח שאתה נמצא בשלב היחסים שלך שבו היא איבדה את הכבוד אליך וכבר לא נמשכת אליך כמו בהתחלה.

הנה העניין ...

תחילת מערכת יחסים היא בדרך כלל החלק הקל מכיוון שהגבר והאישה בדרך כלל ירגישו הרבה תאווה, התרגשות ואהבה, כך שיהיה מהנה לבלות יחד.

גם אם אתם וחברתיכם אינם תואמים אחד את השני ב 100%, הריגוש וההתרגשות שבמערכת מערכת יחסים חדשה לרוב יאפילו על כל ספקות שיש ביניכם לגבי הסיכוי שהקשר שלכם יחזיק מעמד לכל החיים.

עם זאת, כאשר הבאז הראשוני אכן מתפוגג, יתכן ויהיה ברור כי משהו בינך לבינה אינו ממש בסדר.

אז מה זה בכלל גורם לאישה לא לרצות להיפתח לחבר שלה?5 סיבות מדוע היא סגורה סביבך

חברה שלי ניצחה

קרא את הסיבות הללו והחליט מי מהן מתאימה ביותר למצבך ...

1. אין לה עדיין רגשות חזקים מספיק עבורך.

אישה לא תמיד נפתחת מיד בפני בחור ומקדישה את לבה ומוחה באופן מלא לקשר איתו. לפעמים, לוקח לאישה קצת זמן לבדוק ולבדוק אם אתה מישהו ששווה לתת לו סוג כזה של מחויבות.

ההתחלה שלבי מערכת יחסים היכן אישה מחליטה,'האם הבחור הזה שווה את זה? האם הוא הולך להיות מישהו שאוכל להסתכל עליו, לכבד, לאהוב ולהעריך בטווח הארוך, או שהוא פשוט טוב לכמה צחוקים ולקצת יחסי מין עד שיגיע משהו טוב יותר? '

שקול זאת ...

שום דבר לא גרוע יותר עבור אישה מאשר להתפתות למערכת יחסים חדשה עם בחור שנראה בתחילה נהדר, רק כדי לגלות שהוא לא יודע להדריך אותה לתחושות עמוקות יותר של אהבה, כבוד ומשיכה.

או שזה או שהוא נשכב ויהיה חבר שלה ואז פשוט נרגע ולוקח את העניין שלה כמובן מאליו.

לפעמים, בחור יניח שאם הוא וחברתו מסתובבים יחד, ילכו לקולנוע, לחוף הים או לאכול ביחד, יחזיקו ידיים, יתנשקו ואז יקיימו יחסי מין, אז זה יספיק לה לרצות להיפתח לו ולהיות חברה שלו לנצח.

עם זאת, אם זה כל מה שיש לו להציע, הם יכולים גם להיות חברים או אח ואחות.

לעבור את השלבים הראשוניים של מערכת היחסים ולעבור לרמות גבוהות יותר הוא זה שמאפשר לאהבה, לכבוד ולמשיכה לגדול בין גבר לאישה.

בנוסף, היכולת להעמיק את המשיכה שאתה והיא מרגישים אחד כלפי השני היא המפתח לה ולעצמך מופעלים ורוצים יותר ככל שיעברו השנים.

כשאתה אומר,'החברה שלי לא תפתח לי,'קח בחשבון שכרגע יתכן שעדיין לא יצרת בתוכה רגשות חזקים מספיק כדי שהיא תסתכל עליך כמישהו שהיא באמת רוצה להיפתח אליו ולהיות איתו בטווח הארוך או לכל החיים.

כאשר לאישה יש רגשות עזים ועזים כלפי בחור, היא בדרך כלל לא תרצה להיות סגורה ולהרוס את ההזדמנות איתו.

במקום זאת, היא תאפשר לעצמה להתאהב בו בטירוף ולפתוח את לבה ומוחה לחוויה של להיות איתו בקשר אוהב ומחויב.

כפי שתגלה מהסרטון שלמעלה, יש לך השפעה ישירה רבה על איך החברה שלך מרגישה ומתנהגת סביבך.

ככל שתגרום לה להרגיש כלפיך יותר משיכה, אהבה וכבוד, כך היא תרצה להיפתח לך מהר יותר ולהיצמד איתך לפני שאישה אחרת תיקח אותך ממנה.

סיבה אפשרית נוספת מדוע חברה שלך לא נפתחת היא ש ...

2. היא לא סומכת עליך על מידע אישי עמוק.

חברה שלי לא

לעולם אינך יכול לסמוך באופן מלא על אדם אחר שיהיה לך בגב 100%, אך כאשר אתה נמצא במערכת יחסים עם אישה, שניכם צריכים להיות מסוגלים לקחת את קפיצת האמונה הזו ולתת אחד לשני את אמונכם המלא.

עם זאת, לפעמים לאישה יש בעיות אמון ולא תהיה מוכנה לסמוך על בחור במשך חודשים ואפילו שנים עד שהיא תרגיש בטוחה מספיק לעשות זאת.

אם החברה שלך לא תיפתח בפניך, זה יכול להיות בגלל:

 • היא גדלה בסביבה לא יציבה שבה האמון שלה נשבר פעמים רבות בזמן שגדלה (למשל הוריה התגרשו ואביה לעתים קרובות הבטיח לתפוס את מקומותיה, אך לא מילא אחר הבטחותיו וכו ').
 • יתכן שהיא ניהלה מערכת יחסים קודמת שבה החבר שלה התגלה כלא מהימן, למרות שהוא נראה כמו בחור ממש נחמד בהתחלה (למשל הוא אולי שיקר לה, בגד בה או אולי התעלל רגשית או פיזית).
 • היא חוששת שאם היא תיפתח בפניך, תשתמש בכל מה שהיא תגיד לך נגדה, או שתשתמש בו כדי להשיג כוח עליה.
 • היא חוששת שאם היא תגיד לך את כל 'הסודות הכהים העמוקים' שלה, תרגיש בסתר כבויה מכך, תמצא בחורה מחליפה ואז תיפרד ממנה.

אם אתה רוצה שהיא תירגע ותפתח בפניך, אתה צריך להיות זה שייתן לה קודם את אמונך המלא, כדי שהיא תוכל להירגע ולכבד אותך כגבר.

אם היא תראה כל הזמן שאתה לא חסר ביטחון ושתוכל להירגע מספיק כדי פשוט לאהוב אותה על מי שהיא, היא באופן טבעי גם תתחיל להירגע ולהרגיש אמון יותר בך, מה שבסופו של דבר יוביל לפתיחתה בפניך.

3. היא לא רוצה להגיד לך מה אתה עושה לא בסדר.

החברה שלי סגרה לי את הלב

ברגע שמערכת יחסים מתבססת וההתרגשות הראשונית מתחילה להירגע, לעתים קרובות זוג יתחיל להיות מודע לחוסר השלמות של זה.

בשלב זה, ייתכן שחברתך הבחינה ב'בעיות 'מסוימות שעליהן התעלמו בתחילת החיזור שלך ביחד (למשל, אינך בטוח, אין לך מטרה רבה בחיים ובעצם אתה מבסס את כל חייך סביבה וכו '. ).

אם לא תתקן את הדברים האלה לגבי עצמך, באופן טבעי היא תתחיל לאבד קשר עם רגשות הכבוד, האהבה והמשיכה אליך לאורך זמן.

עם זאת, כמו רוב הנשים, היא לא מתכוונת לצאת ולהגיד לך מה אתה עושה לא נכון ולהסביר איך לתקן את זה. במקום זאת, היא הולכת לתת לך רמזים ותישען לאחור ותאפשר לך להבין את הדברים בעצמך.

יתכן שתראו את זה כשהיא נסגרת וכבר לא מוכנה להיפתח בפניכם, אבל זו אולי רק הדרך שלה לנסות לגרום לכם לשים לב לעובדה שהיא מאבדת עניין במהירות להיות איתכם.

אז איפה אתה חושב שאולי טעית איתה עד כה?

 • האם הרגלת לקחת אותה כמובנת מאליה?
 • האם נתת לה 'ללבוש את המכנסיים' במערכת היחסים, להשתלט עליך, לשלוט בך או להתייחס אליך רע?
 • האם אתה לא מצליח לעלות ברמות החיים כמו גבר אמיתי ובמקום זאת מתחבא מהפוטנציאל האמיתי שלך מאחוריה והזוגיות?
 • האם הרגשת ממש 'בר מזל' שיש לה (כלומר כי לא קל לך למשוך נשים) וכעת אתה ממש מפחד לאבד אותה?
 • האם אתה לא מצליח לגרום לה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש בזמן מערכת יחסים?

לא משנה מה המקרה ביחסים שלך, היא לא מתכוונת להגיד לך בדיוק מה אתה צריך לשנות ואיך לתקן את זה. היא אולי תגיד לך כמה דברים, אבל היא לא תספר לך הכל כי היא לא רוצה להיות המורה שלך איך להיות גבר.

היא לא רוצה ללמד אותך איך להיות סוג של גבר שיהיה מושך אותה, מכיוון שהיא תעבור עבורך את התפקיד של 'אמא' או 'אחות גדולה', אשר יהרוס את תחושותיה המיניות אטרקציה בשבילך.

במקום להיות המורה שלך, היא רוצה שתוכל לעבד את הדברים האלה בעצמך ופשוט להתחיל להיות סוג הגבר שהיא באמת רוצה שתהיה.

כשתאפשר לה להירגע לתוך העצמי הנשי האמיתי שלה ולהיות בעקביות הגבר שהיא יכולה לכבד, אז היא תרגיש שזה בטוח וחכם סוף סוף להיפתח אליך ולתת לך את הלב.

4. היא תפתח בפניך רק כשתראה שאתה לא צריך אותה.

למה חברה שלי כל כך מרושעת כלפיי?

רוב הנשים לא אוהבות בחורים דבוקים ונזקקים לאהבה, תשומת לב וחיבה. אם אישה מרגישה שבחור משתמש בה ובמערכת היחסים כתירוץ להסתתר מלהגיע לפוטנציאל האמיתי שלו כגבר בחיים, היא תרגיש כבויה על ידו ברמה עמוקה ואינסטינקטיבית.

אם הוא ממשיך לשאול,'למה לא תיפתח לי? אתה לא סומך עלי? 'אוֹ'אתה יודע שאתה אומר לי הכל. אתה לא מבין שהישאר סגור ממני ככה הורג אותי? אני אוהב אותך כל כך'היא תתרחק אינסטינקטיבית ממה שהיא תופסת כחולשה רגשית וחוסר בגרות.

נשים נמשכות באופן אינסטינקטיבי לעוצמה הרגשית אצל גברים ונדחות מחולשה. אם אתה אומר,'החברה שלי לא תפתח לי,'שאל את עצמך את השאלות הבאות:

 • למה אתה צריך שהיא תיפתח בפניך? מה זה יעשה בשבילך?
 • למה אתה לא יכול להירגע ולתת לה להיפתח בזמן שלה?
 • באילו דברים חשובים אתה באמת מרוכז בחייך מחוץ לזוגיות?
 • האם אתה מרגיש כאילו היא כל מה שקיבלת בחיים ובלעדיה, חייך יהיו ריקים וחסרי משמעות?

אישה בהחלט רוצה גבר שרוצה אותה גם בחזרה (ואוהב אותה ומכבד אותה), אבל היא לא רוצה בחור שמרגיש שהוא לא יכול לתפקד בלעדיה בחייו.

אם בחור זקוק לאישה כזו, זה גורם לה להרגיש כאילו היא צריכה לטפל בו רגשית, וזה מפנה עצום עבורה. נשים רוצות שיהיה לה גבר שהן יכולות להסתכל עליו ולכבד, ולא ילד מבולבל, רגשי ובלתי רגשי שצריך לטפל בו.

5. היא לא מכבדת אותך מספיק כדי לשתף את המידע.

אחד הדברים החשובים ביותר שאתה צריך לעשות בכדי לגרום לחברה שלך להיפתח בפניך, הוא לגרום לה להרגיש כבוד כלפייך כגבר.

לפעמים, אישה תהיה בקשר עם בחור שהיא בסתר לא מכבדת, כך שדעתו לגבי הדברים או רגשותיו כלפיה באמת לא תהיה כל כך חשובה לה.

מה הם חלק מהדברים שיגרמו לאישה לאבד כבוד לבחור?

 • לא מקיים את הבטחותיו.
 • להיות מגונן עליה מדי או לחשוד במה שהיא חושבת, מרגישה או עושה כשהוא לא בסביבה.
 • זלזול בה או ביקורת מתמדת עליה.
 • מניח אותה.
 • להיות חסר ביטחון, נצמד או נזקק.
 • מסתתר מהפוטנציאל האמיתי שלו בחיים שמאחוריה ומערכת היחסים.
 • להיות עצבני במצבים חברתיים, במיוחד סביב בחורים בטוחים או נשים מושכות.
 • תמיד נותן לה לזכות בוויכוחים או לנקוט את דרכה כי הוא חושש שהיא תיפרד ממנו.
 • אף פעם לא נותן לה לנצח או לקבל את הדרך כי הוא רוצה לשלוט בה.

ישנן סיבות רבות ושונות מדוע אישה תאבד כבוד ומשיכה לגבר שלה.

לא משנה מה נכון לך ולחברה שלך, הדרך היחידה שאתה מפסיק לומר,'החברה שלי לא תפתח לי,'היא לוודא שהיא לא רק מרגישה נמשכת אליך מבחינה מינית, אלא שהיא גם מסתכלת אליך ומכבד אותך כגבר שלה.

כאשר היא תוכל להביט אליך ולכבד אותך כגבר שלה, תוך שהיא חשה בתשוקה מינית עמוקה עבורך, היא תירגע באופן אינסטינקטיבית ותניח לה לשמור על עצמך סביבך.

להיפתח בפניך תרגיש כמו הדבר הנכון עבורה לעשות.

זה יקרה באופן טבעי וכל עוד שתעמיקו את רגשות האהבה, הכבוד והמשיכה שלה, מערכת היחסים שלכם תמשיך באופן טבעי בכל השלבים הבאים עד שתגיעו לאהבה אמיתית, מחויבת ומסירות זה לזה.