מערכות היחסים שלי אף פעם לא מסתדרות

מערכות היחסים שלי אף פעם לא מסתדרות

חבר'ה שאומרים,'מערכות היחסים שלי אף פעם לא מסתדרות,'בסופו של דבר מאמינים שהם לא מספיק טובים עבור נשים ומיועדים להעביר חיים לבד עם שובל של מערכות יחסים שבורות.

או שזה או שהם מאשימים את זה בנשים שהן כל כך משוגעות, תובעניות, לא רציונליות ולא יציבות.

שקול זאת למרות ...

האם הסיבה מדוע לא הצלחת במערכות יחסים קודמות יכולה פשוט להסתכם בכך שאתה לא באמת יודע מה נשים רוצות בבחור?

אם כן, אל תדאג - אתה לא לבד.

רוב החבר'ה מוצאים נשים מבלבלות, ולכן הכנתי את הסרטון הזה כדי לנקות חלק מהבלבול הזה ...כפי שתגלה מהסרטון לעיל, אתה לא צריך לנסות לבסס את הבנתך על נשים על סמך דבריהם.

נשים לא מסתובבות עם מדריך ההוראות כיצד למשוך אותן למערכת יחסים ואז לשמור עליהן מאושרות.

במקום זאת, נשים פשוט דוחות או זורקות בחורים שלא מבינים אותם. למה? נשים לא רוצות להיות מורה של בחור איך להיות מושכות לנשים.

מערכות היחסים שלי אף פעם לא מסתדרות עם נשים

אם אישה צריכה ללמד בחור להיות בטוח וגברי באופן שמדליק אותה, זה גורם לה להרגיש יותר דמות אם או אחות גדולה עבורו, וזה כיבוי מוחלט.

נשים רוצות להיות מסוגלות להירגע ופשוט להיות נשיות סביב בחור שכבר יודע להיות גבר מושך.

האם עשית טעויות כלשהן בקשרים הקודמים שלך?

כמה מהטעויות הנפוצות ביותר שעושים חבר'ה, המביאות לאישה לאבד כבוד, משיכה ואהבה אליו כוללות ...

1. לחשוב שלהיות נחמדה לאישה זה מה שגורם לה לרצות להישאר איתך.

לחשוב שלהיות נחמד אליה יספיק כדי לגרום לה לרצות להישאר בסביבה

רוב הבחורים שמעו נשים אומרות,'הלוואי והייתי מוצא בחור נחמד,'אוֹ'למה לוקחים את כל החבר'ה הנחמדים? אני תמיד פוגש מטומטמים שמתעניינים רק בדבר אחד. למה אני לא יכול פשוט לפגוש בחור נחמד שמתייחס אלי כמו נסיכה? '

כשבחור שומע את זה, אז הוא עשוי להניח שכדי למשוך אישה יפה ולשמור עליה מאושרת במערכת יחסים, הוא צריך להיות ממש נחמד כלפיה ולהראות לה שהוא לא כמו כל החבר'ה האחרים.

עם זאת, זה לא עובד. למה? להיות נחמדה לאישה זה לא מה שגורם לה להרגיש מופעלת מינית ולהוט להיות בקשר איתך.

מה?

משיכה מינית.

כשאישה אומרת שהיא רוצה בחור נחמד, מה שהיא באמת מתכוונת אליו הוא בחור טוב שגם גורם לה להרגיש נמשכת.

היא לא מחפשת בחור נחמד לנשק את ישבנה ולהשתחוות לרגליה.

להיות נחמד אליה זה נהדר, אבל היא לא מתכוונת להעריך את זה אלא אם כן היא מרגישה מאוד נמשכת לבחור.

אם הוא פשוט נחמד, אז אין שום דבר במה שהוא עושה שיפעיל אותה מינית. במקום זאת, היא פשוט מרגישה נחמדה, ידידותית ואפלטונית סביבו.

מה שהרבה חבר'ה נחמדים לא מבינים זה שהם לא לבד להיות בחור נחמד.

העובדה היא שיש בעולם הזה מיליוני חבר'ה נחמדים ומאוד קל לאישה לפגוש בחור נחמד שמוכן לעבוד את הקרקע שהיא הולכת עליה אם היא רק תיתן לו הזדמנות להיות איתה.

אם אישה מושכת, רוב החבר'ה שהיא פוגשת בחייה הולכים להיות נחמדים כלפיה בתקווה שזה גורם לה 'לחבב' אותו מספיק בכדי שתינתן לו הזדמנות.

לכן, כשהיא פוגשת בחור 'נחמד' אחר היא לא מתכוונת להתאהב בו מעל הראש, כי הוא לא ממש בולט מכל בחור אחר שהיא כבר פגשה.

הטעות הראשונה שאני מתאר בסרטון זה היא'לחשוב שלהיות נחמד עם אישה זה מספיק טוב'ואם ביצעת את הטעות הזו בעבר, כנראה שתלמד הרבה מצפייה בסרטון כולו ...

כפי שתגלה מהסרטון לעיל, אין שום דבר רע בלהיות נחמד לאישה, אבל זה לא הדבר שיגרום לה לומר,'וואו!'היא פוגשת אותך וזה לא מה שיגרום לה לרצות להישאר איתך לכל החיים בזמן מערכת יחסים.

האמת היא שאישה באמת מעריכה רק את ההתנהגות הנחמדה של בחור במערכת יחסים כאשר היא מרגישה נמשכת אליו, מכבדת אותו ואוהבת אותו.

2. לחשוב שלהעמיד אותה על כן תביא לה להישאר מכיוון שהיא מרגישה שסוגדים לה.

חבר'ה חסרי אמון ביכולתם למשוך נשים ולשמור אותם מעוניינים לעיתים קרובות לטעות בהעלאתם על חברתם.

בעיקרו של דבר, בחור יניח שלתלות בכל מילה של אישה, להסכים לכל מה שהיא אומרת, לאפשר לה לקבל את כל ההחלטות לאן היא רוצה ללכת ומה היא רוצה לעשות וכו '. היא אוהבת אותו יותר ורוצה לדבוק בו כי הוא גורם לה להרגיש כל כך מיוחדת.

אוו כמה מתוק.

למרות שיש כמה נשים שנהנות מ'סוגדים 'על ידי גבר בצורה כזו, רוב הנשים מבינות שסוג זה של התנהגות נובע מחוסר אמון של הבחור ביכולתו למשוך אותה ואת נשים אחרות.

האישה מבינה שהוא לא הצליח מאוד עם נשים אחרות ולכן הוא מקווה שאם הוא ייתן לה לקבל את כל השליטה והכוח בקשר, היא תישאר איתו מתוך רחמים.

מה שהוא לא מבין זה שביחסים עם אישה, גבר צריך להיות המנהיג.

כן, אישה לפעמים תקבל החלטות ותיקח את ההובלה (וזה בסדר גמור), אך בסופו של דבר באחריותו של הגבר להוביל ואישה לא תכבד אותו במלואו ולא תרגיש נמשכת אליו אם יעביר לה את כוחו .

3. להיות חסר ביטחון.

חוסר ביטחון יכול לבוא לידי ביטוי בדרכים רבות ושונות.

לדוגמא: כאשר בחור מתקרב ומדבר עם נשים, חוסר הביטחון שלו עלול להתבטא כביישנות, מנסה יותר מדי לחבב אותו או להיות עצבני במהלך שיחה.

במקום להיות בטוח בעצמו ולהגיד מה שמתחשק לו, הוא ידאג לומר את הדבר הלא נכון ובקרוב ייגמרו לו הדברים לומר.

בתאריך, חוסר הביטחון שלו עשוי לגרום לו להתאמץ מכדי שיאהבו אותו והוא עלול להיתקל בעצבני, מה שיבטל את האישה.

במערכת יחסים, חוסר הביטחון שלו עשוי להתבטא כנזקקות, דבקות, קנאה ומגן יתר.

למרות שאישה עלולה להשלים עם חוסר הביטחון של הגבר לזמן קצר כאשר היא נמצאת במערכת יחסים, בסופו של דבר היא תיפרד ממנו אם תאבד יותר מדי כבוד ומשיכה אליו.

השארת משפחה מאחור לאחר פרידה

אישה לא רוצה 'לתינוק' בחור וצריכה ללמד אותו איך להיות גבר. אם הוא לא יכול לתקן את הבעיות שלו ולהתגבר על חוסר הביטחון שלו בכוחות עצמו, רוב הנשים לא יישארו להחזיק את היד.

יש בחורים שמרגישים מוטרדים מכך שנשים לא יכולות לקבל את חוסר הביטחון, הביישנות או חוסר הביטחון שלהן וכמוהן עבור מי שהן; אבל זו לא אשמת האישה.

אישה נמשכת באופן אינסטינקטיבי לעוצמה הרגשית אצל גברים ונכבתת בגלל החולשה, כי במשך כל ההיסטוריה האנושית החיים היו מאתגרים.

למרות שהחיים המודרניים קלים יותר הם כמה מובנים, זה עדיין מאתגר מאוד להצליח ולבחור צריך להיות כוח רגשי כדי להישאר חזק כשהחיים מעניקים לו כדור עקומות.

נשים אולי לא יוכלו להסתובב ולהסביר מדוע הן מרגישות נמשכות בצורה כזו, אבל יש להן אינסטינקט טבעי להתאחד עם בחור שיש לו כוח רגשי.

באופן אינסטינקטיבי, אישה יודעת שגבר אמיתי יעלה ברמות החיים, יגיע לפוטנציאל האמיתי שלו ויעקוב אחר מטרתו האמיתית בחיים ללא חשש.

אישה אולי לא תוכל להסביר מדוע נפרדה מגבר חסר ביטחון, אך היא תחושותיה יהיו ברורות מאוד. עמוק בפנים, היא תדע שזה כנראה לא רעיון טוב להישאר איתו.

עם זאת, אין זה אומר שאי אפשר לסלוח לבחור. אני באופן אישי עזרתי למאה בחורים להחזיר חברה לשעבר, ארוסה או אישה ופעמים רבות, הסיבה העיקרית לכך שהאישה נפרדה ממנו נבעה מחוסר ביטחון והוא לא היה מספיק גבר בשבילה.

למזלנו הבחור, זה משהו שאפשר לתקן בקלות. כל שעליך לעשות הוא ללמוד כיצד להיות גבר בטוח וחזק מבחינה רגשית והרבה בעיות שלך עם נשים יתחילו מיד להיעלם.

אתה יכול להצליח עם הקשר הבא שלך

במקום לעבור על כאב הלב של מערכת יחסים אחרת להיפרד, החלט עכשיו שתתחיל את המהפך המהיר לסוג הגבר שנשים רוצות מאוד להיות איתו.

צפו בסרטון זה כדי להבין שמערכות יחסים עוברות שלבים מאוד ספציפיים ואם אתם רוצים שהקשר הבא שלכם יסתדר, עליכם לעבור את השלבים הראשוניים ולהגיע לשלב 5.

כשאתה מגיע לשלב האהבה המאושר של מערכת יחסים ושומר עליו שם, החיים פשוט מרגישים כל כך מדהימים ביחד ממה שאתה אף פעם לא רוצה לעזוב אחד את השני.

אני יודע זאת גם מניסיון אישי מכיוון שאני נמצא עם אשתי עכשיו 5 שנים וזה פשוט ממשיך להשתפר ולהשתפר.

הכל מתחיל ביכולת שלך למשוך נשים כשאתה פוגש אותן ואז להעמיק את רגשות האהבה, הכבוד והמשיכה של האישה אליך כשאתה נמצא בזוגיות.

אתה לא צריך לעבור את החיים ואומר,'מערכות היחסים שלי אף פעם לא מסתדרות,'ולהרגיש כאילו שום דבר לעולם לא יסתדר לך.

אתה יכול להיות אחד הבחורים שמעמיק את מאמצי רגשות האהבה, הכבוד והמשיכה אליך לאורך זמן.