אשתי לא רוצה להתחתן יותר

אשתי לא

אם אשתך לא רוצה להתחתן יותר, זה בגלל שהיא הפסיקה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש בנישואין. היא לא חווה את סוג הרגשות המצדיקים להתמסר לגבר אחד לכל החיים.

יכול להיות שעשית עבודה נהדרת לגרום לה להרגיש הרבה אהבה, כבוד ומשיכה אליך השלבים המוקדמים של הקשר , אבל אם היא מרגישה שהיא רוצה לצאת, אז האלמנטים האלה חסרים כעת בנישואין.

אם לאשתך אכפת מהמחויבות שהיא התחייבה לך ביום חתונתך והיא מודאגת מאיך שהיא עלולה להיתפס על ידי בני משפחה, חברים ועמיתים לעבודה אם היא תתגרש, היא תהיה פתוחה יותר שתזכה בחזרה באהבתה.

כשאתה גורם לה להרגיש איך היא רוצה להרגיש איתך, באופן טבעי היא תשנה את דעתה לגבי לא רוצה להיות נשואה יותר.

יכול להיות שהתחלת היום לחשוב,'אשתי כבר לא רוצה להתחתן,'ולהרגיש שאתה הולך לאבד אותה לנצח, אבל זה לא צריך להיות ככה.

גם אם אשתך אומרת כרגע,'אני כבר לא אוהב אותך,'אוֹ'הרגשות שלי אליך מתים,'מה שהיא באמת מתכוונת אליו זה שברגע זה היא לא מרגישה שהיא יכולה להיות מאוהבת בך.עם זאת, האהבה שאתה והיא ניצחת בה בשלב מוקדם עדיין ברקע; היא פשוט לא מוכנה להתחבר לזה כרגע. היא לא מרגישה שהיא רוצה להיות מאוהבת בך כרגע, אבל זה לא אומר שזה חסר תקווה ואתה לא יכול לשנות את הדרך שהיא מרגישה כלפיך.

כשאתה גורם לה להרגיש מספיק כבוד ומשיכה אליך, תוך שתביא אותה גם לסלוח לך על טעויות העבר שלך, היא באופן טבעי תהיה פתוחה להתחבר מחדש לרגשותיה האוהבים כלפייך ותפסיק לחפש דרך לסיים את הנישואין.

אז איך תוכלו לשנות את תחושת אשתכם ברגע זה ולהציל את הנישואין שלכם?

להבין מה גורם לה לומר שהיא לא רוצה להתחתן יותר

רוב הסיכויים שאם בחור אומר,'אשתי כבר לא רוצה להתחתן,'ואז המילים הבאות שיוצאות מפיו הן,'מעולם לא ראיתי את זה מגיע. זה בא כמו בורג מן הכחול. '

עם זאת, המציאות היא שאשתו כנראה נתנה לו סימנים ואזהרות רבות לפני שהגיעה ל'נקודת שבירה ', רק שהוא מעולם לא הבחין בהם, או שהוא בחר להתעלם מהם או למחוק אותם להיות' מצבי רוח 'או' סתם אישה טיפוסית. ”

ללא קשר למה שנכון לך ולאשתך, אין זה סביר שהיא התעוררה בוקר אחד, ובמהלך כוס קפה חשבה לעצמה,'הממ ... אני לא רוצה להתחתן יותר.'

למעשה, סביר להניח שהיא עברה תהליך ארוך וקשה, תוך שהיא מנסה לעבור אליך כדי להודיע ​​לך כמה היא מרגישה אומללה, לפני שהגיעה להחלטה זו.

לכן, אם אתה תביא אותה לשנות את דעתה, עליך לוודא שאתה נותן לה את מה שהיא באמת צריכה ולא את מה שאתה חושב שהיא צריכה.

כאשר אתה מכיר את הסיבות האמיתיות מדוע אשתך לא רוצה להיות נשואה אליך יותר, אתה יכול לבצע את השינויים הנכונים שיגרמו לה להרגיש שמחה ושמחה להיות איתך שוב באינטראקציה.

מצד שני, אם אתה לא יודע בדיוק מה היא באמת רוצה לשנות, סביר להניח שתעשה טעויות קלאסיות שיבטלו אותה ותשכנע אותה עוד יותר שהיא לא רוצה להיות נשואה.

לדוגמה:

1. אל תבקש ממנה להסביר מדוע.

כרגע אתה בטח חושב,'למה אתה לא רוצה להתחתן יותר?'אוֹ'מה עשיתי? מה אוכל לשנות בכדי לגרום לך להרגיש אחרת? '

עם זאת, למעשה לצאת ולשאול את אשתך את השאלות הללו אינו רעיון טוב (אך אל תלחץ אם כבר עשית זאת; זה רק טבעי שתרצה ממנה תשובות).

מדוע שלא תבקש ממנה להסביר מדוע?

אישה לא רוצה להיות מורה של גבר בחיים.

היא לא רוצה ללמד אותו איך להיות מסוג הגברים שגורמים לה להרגיש כמו שהיא באמת רוצה להרגיש.

אם היא תלמד אותו פעם אחת, הוא בטח ירצה שילמדו אותו שוב בהמשך וזה ייצור מעגל מתמשך של קשר זוגי בין אם לבן, שבו בעצם היא צריכה ללמד אותו איך להתבגר ולהיות גבר.

כשאתה מבקש מאשתך להסביר 'למה' היא לא רוצה להיות נשואה יותר, אתה בעצם אומר לה שאתה לא מסוגל לעבוד על זה בעצמך.

אתה אומר שאתה לא יודע להיות גבר, אלא אם כן היא יכולה ללמד אותך מה לעשות, אתה תקוע, אבוד וחסר תקווה.

זה פשוט גורם לה להרגיש אכזבה ממך כגבר. היא מרגישה שאתה לא יכול להיות סוג הגבר שהיא צריכה שתהיה אם היא לא תלמד אותך איך לעשות את זה.

רוב הנשים לא רוצות לשחק את התפקיד של להיות מורה של בחור או אמא בחיים, מכיוון שלוקח על עצמו את התפקיד הזה לא גורם להן להרגיש שהן רוצות להרגיש, (כלומר נשיות, ילדותיות וכאישה אמיתית).

אשתך רוצה להרגיש שאתה מוביל במערכת היחסים ושהיא יכולה לכבד אותך ולשים אליך עיניים. היא רוצה להרגיש נשית בנוכחותך, לא כמו שהיא צריכה 'ללבוש את המכנסיים' ולהוביל אותך.

2. אל תכניס את עצמך למצב שבו אתה מתנצל ומבטיח לה כל דבר רק כדי לרצות אותה.

זה עשוי להרגיש כמו הדבר הנכון לעשות להתנצל כל הזמן בפני אשתך ולהגיד לה שאתה מצטער על כל מה שעשית כדי לגרום לה להרגיש שהיא לא רוצה להיות נשואה לך יותר, אבל תאמין לזה או לא זה לא מה שהיא רוצה לשמוע ממך כרגע.

למעשה, רוב הסיכויים שכבר התנצלתם פעמים רבות ובטח אפילו הבטחתם שתשתנו בכל פעם שהיא איימה לעזוב אתכם. עם זאת, ברגע שההלם הראשוני חלף והדברים חזרו לשגרה שכחת את הבטחותיך.

האמת היא, כי התנצלות ממהרת לא תעבוד, מכיוון שההחלטה שלה להפסיק להתחתן אינה מבוססת על בעיות שטחיות, אלא על נושאים עמוקים ומורכבים יותר.

לדוגמא: ייתכן שהיא תזדקק לך להיות יזום יותר בהגשמת מטרותיך ובעלייה ברמות החיים.

אולי היא צריכה שתפסיק להיות כל כך קנאית וחסרת ביטחון, או אולי היא מרגישה שהיא מובנת מאליה יותר מדי זמן.

לא משנה מה המקרה, על ידי התנצלות מבלי לדעת באמת מה גורם לה לרצות, אתה פשוט גורם לה להרגיש שאם היא תשנה את דעתה, כל מה שהיא תצטרך לצפות לו זה הרבה מאותן בעיות ישנות.

3. אל תבכה, תחנן, התחנן או תיילל להזדמנות נוספת, למרות שטרם שינית.

גם כאשר פרידה היא רק בין חבר לחברתו של כמה חודשים, הרבה חבר'ה הופכים להיות מאוד אמוציונליים. אז כמה מוצדק יותר בחור שבוכה, מתחנן, מתחנן או מיילל כשאשתו אומרת לו שהיא לא רוצה להיות נשואה יותר.

למרבה הצער, זה סוג ההתנהגות הגרוע ביותר שהוא יכול להציג כעת.

למרות שכרגע אתה עלול להיות בהלם ולהרגיש מוצדק ברגשות שלך, אתה חייב להבין שנשים מכובות מאוד בגלל חולשה רגשית אצל גבר.

בכל פעם שבחור נהיה רגשי בצורה כזו, זה מפנה חשוב ביותר עבור רוב הנשים.

חוץ מזה, זה לא מה שאשתך רוצה.

היא רוצה לדעת שהבנת מה גורם לה להרגיש כמו שהיא מרגישה וכדי שתתמקד בתיקון הבעיות שלך ושיפור עצמך.

ואז, ורק אז, היא תרגיש בנוח עם הרעיון לתת לך הזדמנות נוספת; לא בגלל שהתחננת או בכית.

אהבה לא מתה

כרגע זה לא מרגיש שאתה יכול לגרום לאשתך לשנות את הרגשתה כלפיך, ולגבי נשואה אליך.

עם זאת, אם הייתה אי פעם אהבה בינך לבינה, זה משהו שהיא יכולה וכמעט בוודאות שתתחבר אליו אם תעבור את המיקוד שלך כדי לגרום לה להרגיש את סוג הכבוד והמשיכה שהיא רוצה להרגיש כלפיך.

המפתח לכך הוא שאתה מאמין בעצמך ומאמין שאתה יכול לגרום לה להרגיש אחרת כלפייך, ושתוכל לקבל איתה הזדמנות נוספת.

יש גברים שמחזירים את אשתם מיד, ואילו אצל אחרים זה לוקח כמה ימים, שבועות של חודשים.

אולי זה לא יקרה בשבילך בן לילה, אבל אם אתה מאמין בעצמך זה יקרה.

עצם האמונה הזאת בעצמך, והיותך גבר חזק נפשית ורגשית שמתמודד עם הבעיות שלו בראש ובראשונה, יהפוך אותך למושך יותר לאשתך.

למה לשבת ולומר,'אשתי כבר לא רוצה להתחתן,'ולהרגיש כאילו כל התקווה אבודה, כשאתה יכול לראות לפי מה שקראת כאן שאתה יכול לגרום לה לשנות את הרגשתה.

לא רק זאת, אלא שאתה באמת יכול לגרום לה להתאהב בך אפילו יותר מאי פעם.

כדי להשיג זאת, עליך להסיט את המיקוד שלך מהניסיון להיות אפילו יותר נחמד אליה ובמקום זאת להתמקד בלהיות מושך עבורה.

תן לה לראות שאתה יודע איפה טעית וכבר התחלת לשנות.

כשתראה זאת, היא תרגיש תחושת כבוד מחודשת כלפייך כגבר.

ואז, כל עוד אתה מתמקד להחזיר את הניצוץ בינך לבינה, היא תתחיל באופן טבעי להתחבר מחדש לרגשות האהבה שלה ואז תתחיל לשקול מחדש את החלטתה בדבר עזיבת הנישואין.