אשתי עזבה אותי לגבר אחר

אשתי עזבה אותי לגבר אחר

סביר להניח שכאשר הצעת לאשתך קיווית שלעולם לא תמצא את עצמך במצב האומלל לומר:'אשתי עזבה אותי לגבר אחר.'

כרגע אתה בטח מרגיש שהעולם שלך התרסק סביבך. באופן טבעי, כל התוכניות והחלומות לעתיד שלך עם אשתך הולכים להשתנות (גם אם היא תחזור אליך).

אמנם זה נורמלי להרגיש למטה ומדוכא, אבל להישאר תקועים עם הרגשות האלה לא ישנה את מה שכבר קרה. בסופו של דבר, אתה נמצא בצומת דרכים בחיים שלך ובקשר שלך עם אשתך, ויש לך כמה החלטות לקבל.

השאלה שאתה צריך לשאול את עצמך היא: “עכשיו כשאשתי עזבה אותי לגבר אחר, מה אני רוצה לעשות בקשר לזה? האם אני רוצה להחזיר אותה, או שאני רוצה להמשיך הלאה ולמצוא אישה אחרת, אפילו טובה יותר, אמינה ומושכת יותר ממנה? '

אם אתה רוצה להחזיר אותה, אנו ממליצים שתצפה בסרטון חשוב זה מאת ובייקון (מייסד האדם המודרני) על המקום שבו גברים רבים מחליקים כשמנסים להחזיר אישה ...

כפי שתגלה מהסרטון למעלה, ניתן להחזיר את אשתך אם תרצה בכך. אם היא מרוצה מהגבר החדש, ייתכן שיידרשו 2-3 מפגשים כדי להחזיר אותה באופן מלא, אבל זה אפשרי.אז מה אתה רוצה לעשות בשלב זה?

להחליט מה אתה באמת רוצה

למרות שזה לא יכול להרגיש כרגע, אתה זה עם כל הכוח.

בעיקרון, זה תלוי בך אם אתה רוצה לסלוח לאשתך, לקבל אותה בחזרה ולהצליח איתה עם הנישואין שלך, או שאתה יכול להחליט לקצץ איתה את ההפסדים שלך ולהתחיל מחדש עם אישה שראוי להיות איתה. בחור נהדר כמוך.

אם אינך מרגיש בטוח לגבי הרעיון למשוך אישה חדשה, או אפילו למשוך את אשתך בחזרה, צפה בסרטון זה כדי להבין כיצד משיכה אישה לגבר באמת עובדת ...

כפי שתגלה מהסרטון שלמעלה, אתה יכול לגרום לנשים חדשות או לאשתך להרגיש נמשכת אליך בהתבסס על מה שאתה אומר ועושה כשאתה מתקשר איתן.

לדוגמא: אם גבר מקיים אינטראקציה עם אישה והוא נתקל בעצבני, בספק עצמי ועושה מעשה של בחור נחמד עוד יותר ממה שהוא באמת, נשים ירגישו כבויות ממנו.

עם זאת, אם גבר מקיים אינטראקציה עם אישה ונתקל בביטחון, ביטחון עצמי ואותנטי, מרבית הנשים יחושו מיד משיכה טבעית לאישיותו, התנהגותו ותכונותיו הפנימיות כגבר.

לכן, לפני שתוכלו לעשות משהו, עליכם לדעת באמת מה אתם רוצים ואז לעשות את מה שנדרש בכדי לגרום לזה לקרות.

מדוע אשתך עזבה אותך לגבר אחר?

עד כמה שכואב להודות בזה עכשיו, אשתך עזבה אותך לגבר אחר מסיבה כלשהי.

שאל את עצמך…

האם זו הייתה אשמתה?

אם אשתך התחילה לנהל רומן עוד כשהיתה נשואה אליך, זה יכול להיות שהיא אישה בעלת אופי רע, ומישהי שאינה רצינית מדי בנדרים לחתונה שלה.

לדוגמא, יש נשים שיתחתנו עם בחור וייהנו מהיתרונות שבטיפול בו, או ייהנו מכספו או ממעמדו, אך מאחוריה היא לא נרתעת מהרעיון להתגרש אם היא במקרה לפגוש בחור אחר שיכול לתת לה יותר ממה שבעלה יכול.

אם אתה חושד שזה המקרה עם אשתך, ובכל זאת אתה רוצה להחזיר אותה, אתה צריך לשאול את עצמך מדוע אתה מוכן להסתפק באישה בעלת אופי רע. שאל את עצמך…

 • האם אני מאמין שאשתי היא הטובה ביותר שאני יכולה לעשות כשמדובר בנשים?
 • האם אני חושש לצאת ולפגוש נשים חדשות?
 • האם חסר לי ביטחון ואמונה בעצמי?
 • האם אני מרגיש שהתמזל מזלי בניקוד עם אשתי והאם אני בספק אם אוכל לעשות זאת שוב?
 • האם אני מאמין שנשים יפות לעולם לא יתעניינו בבחור כמוני?

אם ענית בחיוב על אחת מהשאלות שלעיל, ברור לגמרי שהביטחון וההערכה העצמית שלך תפסו את עצמן. אולי זו תוצאה של השלכת אשתך לגבר אחר; עם זאת, אולי זה משהו שהיה בעיה עבורך במהלך חייך.

לא משנה מה המקרה עבורך, להסתפק באישה בעלת אופי רע לא יגרום לך להרגיש טוב יותר עם עצמך. למעשה, אם איכשהו תשכנע את אשתך לחזור אליך מבלי לשנות את הרגשתך לעצמך עמוק בפנים, אתה רק מגדיר את עצמך להיות מרומה שוב.

במקום לחזור עם אישה שאינה נאמנה או אמינה, ראשית עליך לבנות את הביטחון וההערכה העצמית שלך, תוך כדי לבנות על הבנתך נשים ומערכות יחסים, יחד עם הבנתך מי אתה כגבר.

נשים נמשכות אינסטינקטיבית לגברים ביטחוניים וגבריים, ולכן המפתח למשוך נשים איכותיות לחיים שלך הוא לפתח את האיכויות שיגרמו לסוג הנשים שאתה באמת רוצה להיות איתן, לראות אותך כגבר אמיתי.

אם לא תבנה את עצמך קודם ובמקום זאת תנסה לחזור לשם במצב רגשי נמוך, תתקשה למשוך נשים איכותיות. כשזה קורה אתה עלול להחליט להסתפק בהחזרת אשתך למרות שאתה יודע שהיא לא אמינה וברור שלא מגיע לך בחור טוב כמוך, או שתסיים לצאת ואולי גם תתחתן עם אישה אחרת בעלת אופי רע, ו תמצא את עצמך אומר,'אשתי עזבה אותי לגבר אחר,'בפעם השנייה.

זו הייתה אשמתך?

מצד שני, אם אשתך היא טיפוס האישה שבאמת מאמינה בנישואין והייתה נאמנה לך לאורך כל הדרך, אז החלטתה לעזוב אותך לגבר אחר עשויה להסתכם בחוסר היכולת שלך להעמיק את רגשותיה של אהבה, כבוד ומשיכה אליך לאורך זמן.

בניגוד למה שרבים בחורים מאמינים, אישה לא מתעוררת בוקר אחד ומחליטה שהיא רוצה להשאיר את בעלה לגבר אחר. למעשה, היא כנראה עברה תהליך ארוך וקשה, תוך שהיא מנסה לעבור אליו כדי להודיע ​​לו עד כמה היא מרגישה אומללה, לפני שהגיעה להחלטה זו.

לכן, אם אתה מתכוון לגרום לאשתך לשנות את דעתה ולגרום לה לרצות להתחייב מחדש לך ולנישואיך, עליך לגרום לה להתחבר מחדש לתחושות הכבוד, המשיכה והאהבה אליך; לא רק בטווח הקצר, אלא למשך שארית חייך יחד.

3 שלבים חיוניים להחזרת אשתך

גם אם כרגע אשתך אומרת,'זה נגמר בינינו. אני כבר לא אוהב אותך, אני אוהב מישהו אחר עכשיו, 'אתה לא צריך לשבת בצד ולקוות שהיא תשנה את נסה באורח פלא ותחזור אליך.

כאשר אתה גורם לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך כגבר, היא באופן טבעי תתחיל להתחבר מחדש לרגשות האהבה שלה ולהיפתח בחזרה לאפשרות להינשא לך.

עם זאת, כדי לגרום לאשתך לשנות את הרגשתה כרגע, עליך לעשות 3 דברים:

1. להבין לגמרי מה היא באמת רוצה שתשנה לגבי עצמך.

כל מערכת יחסים שונה; עם זאת, ישנן התנהגויות מסוימות שלעתים קרובות גורמות לבחור להיפרד ממנו או להתגרש. כדי לגרום לאשתך לראות אותך כאופציה טובה יותר בפני הגבר השני, עליך להבין היטב מה גרם לה להיפרד ממך.

לדוגמה:

 • לקחתם אותה כמובן מאליו?
 • נתת לה ללבוש את המכנסיים בזוגיות?
 • לא הצלחתם לעלות ברמות החיים כמו גבר אמיתי?
 • היית נזקק, דבק או מקנא?

כשתדע את הסיבות האמיתיות מדוע אשתך עזבה אותך לגבר אחר, תוכל לבצע את השינויים הנכונים בחשיבה ובהתנהגות שלך שיגרמו לה להרגיש שמחה ושמחה להיות איתך שוב באינטראקציה.

מצד שני, אם אתה לא מבין לגמרי מה גרם לה לראות בגבר השני אפשרות טובה יותר עבורך, סביר להניח שתציע לשנות דברים על עצמך שלא ממש חשובים לה.

למשל, אולי אתה אומר לה,'אני מבטיח שאעשה כל מה שנדרש בכדי להשיג לנו את הבית החדש שאתה באמת רוצה,'אבל במציאות, מה שהיא באמת רוצה זה שתפסיק לעבוד שעות ארוכות כל כך ותבלה איתה יותר זמן איכות. לחלופין, אולי היא רוצה תינוק ואת דחית את זה כי העיתוי לא היה נכון.

לא משנה מה המקרה, אתה צריך להיות בטוח שאתה נותן לה את מה שהיא באמת רוצה, ולא את מה שאתה חושב שהיא רוצה.

אם אתה לא מבין לגמרי מה היא רוצה, היא תיתפס את הבחור השני כבחירה טובה יותר עבורך - גם אם הוא לא באמת הגבר האידיאלי שלה - כי בינתיים הוא ממלא את החסר שהיא מרגישה שהוא לא התמלא על ידך.

2. הימנע מטעויות נפוצות.

זה טבעי שבחור שרוצה להחזיר את אשתו לעשות כל מה שהוא חושב שהיא רוצה להחזיר לה. למרבה הצער, רוב העצות לזוגיות שמקבלים חבר'ה היא ממה שהם קלטו מצפייה בטלוויזיה או ממה ששמעו מאנשים אקראיים שהם מכירים.

כדי לגרום לאשתך לעזוב את הבחור האחר ולחזור אליך, עליך להימנע מלעשות את הטעויות האלה שהחבר'ה עושים.

 • אל תנסה להפיל את הבחור האחר: לנסות לשכנע אישה שהבחור השני אינו עשיר / חכם / נחמד / נראה טוב או יאהב אותה כמוהו, רק גורם לבחור להיראות נואש, ילדותי ובוגר; איכויות שאינן מושכות את הנשים והיא תיכבה עוד יותר על ידו.
 • אל תמציאו שקרים לגבי מה שעשיתם בתקווה לגרום לה לקנא: אלא אם כן בעל לשעבר באמת יוצא, יוצא וקיים יחסי מין עם נשים אחרות, משקר על כך כדי לגרום לאשתו לקנא יכבוש מחדש. כשהיא תגלה שהוא שיקר לה ורק מנסה לגרום לה לקנא, היא תחשוב שהוא פאתטי והיא תהיה משוכנעת עוד יותר שהבחור החדש הוא אופציה טובה יותר עבורו.
 • אל תתחנן, תחנן והבטיח לה שתשתנה: נשים נמשכות לעוצמה אצל גברים ונדחות מחולשה. התחננות ותחנונים רק גורמות לבחור להיראות חלש בעיניה והיא תיכבה על ידו ברמה עמוקה. כמו כן, ההבטחה לשנות פשוט מדגישה בפניה שהוא עדיין אותו בחור שעזבה והיא לא תהיה מעוניינת לחזור בתקווה שהוא ישתנה אם כן.

3. תקן את הבעיות שלך ושיפר את עצמך.

על ידי תיקון כל הבעיות הרגשיות שיש לך שכיבו אותה (כמו להיות דביקה, קנאית, חסרת ביטחון, חלשה נפשית ורגשית וכו ') ושיפור ושינוי עצמך, כשתתקשר איתה היא תוכל להרים את זה.

היא תחוש בכך על ידי התבוננות בשינויים בהתנהגותך והיא באופן טבעי תחוש כבוד ומשיכה מחודשים אליך כגבר. משם אתה יכול לבנות על הרגשות האלה ולגרום לה להתאהב בך מחדש.

אינך צריך לתקן הכל לחלוטין ולהיות מושלם כדי להחזיר את אשתך, אך אתה צריך להתחיל לעבוד על כל נושא רגשי כראוי.

זה לא מאוחר מדי

למרות שכרגע, זו כנראה אחת הנקודות הנמוכות ביותר בחיים שלך, אתה יכול לראות זאת כהזדמנות לשפר את חייך ואת עצמך כגבר.

אתה יכול לשבת ולהרגיש פגוע ונבגד ואומר,'אשתי עזבה אותי לגבר אחר,'או, אתה יכול לעשות לעצמך שינויים שלא רק יגרמו לאשתך לרצות לחזור אליך, אלא גם ישפרו את חייך בכללותם.

כשתרגיש טוב עם עצמך, לא רק שאשתך תראה זאת ותמשך אליך, אתה תהיה מושך גם לנשים אחרות. ואז, הבחירה תהיה שלך; אתה יכול לקחת את אשתך בחזרה או שתוכל להמשיך הלאה.