אשתי עזבה אותי: איך אוכל להחזיר אותה?

אשתי עזבה אותי

אם אשתך עזבה אותך ואתה רוצה להחזיר אותה, הדבר העיקרי שאתה צריך להתמקד בו הוא לגרום לה להרגיש תחושת כבוד מחודשת ומשיכה אליך כגבר.

זה לא מספיק לרצות אותה בחזרה ולהבטיח לה את העולם אם היא נותנת לך הזדמנות נוספת. מה שאתה צריך כדי לגרום לה להרגיש הוא כבוד ומשיכה למי שאתה כגבר. כשהיא שמה לב שהיא מרגישה כלפיך כבוד ומשיכה בדרכים חדשות, זה מושך את תשומת לבה והיא נעשית פתוחה לרעיון לחזור איתך.

הנדרים נשברו

אשתי עזבה אותי

פעם ואשתך הבטחת פעם להיצמד אחד לשני לכל החיים.

עם זאת, נדמה שנדרים אלה כעת לא התכוונו עבורה משום שהיא עזבה אותך. אולי עזבת את הבית או שהיא, אבל כך או כך, היא פותחת את עצמה עכשיו בפני אפשרות להיות עם גבר חדש.

להשאיר את אשתך זה דבר קשה להתמודד איתו. לראות את אשתך עוזבת אתה יכול להשאיר אותך מרגיש נבגד במרירות, אך גם מבולבל לגבי החיים, מערכות היחסים ומה שנשים באמת רוצות. זו כנראה גם אחת החוויה הכי מביכה, משפילה ובודדה שעוברת בחיים.אמנם זה נורמלי להרגיש למטה, אבל להישאר תקוע עם הרגשות האלה רק יבריח אותה מהר יותר. למה? נשים נמשכות לעוצמתם של גברים ונרתעות מהחולשה. בכל פעם שאשתך מקיימת איתך אינטראקציה, היא חייבת להרגיש את הכוח הרגשי שלך, ולא חולשה.

אם תאפשר למעשה שהיא עוזבת אותך לשלוח אותך לספירלה כלפי מטה, היא תבטל עוד יותר את הרעיון לחזור.

שלושת השלבים שעברה לפני שהחליטה לעזוב אותך

לפני שתוכל להחזיר את אשתך לתמיד, תצטרך להבין את הסיבות האמיתיות שלה לעזוב אותך ואז לגרום לה לסלוח לך על כל שגיאה או ליקוי. אל דאגה - זה למעשה די קל לעשות כי האהבה שאתה ואשתך חלקו אינה מתה.

אהבה לעולם לא מתה.

זה פשוט נדחק לרקע בזמן שאנשים מתמקדים או מרגישים המומים מרגשות שליליים וכואבים. כאשר אתה יכול לגרום לאשתך להרגיש כלפיך רגשות חיוביים ואוהבים, היא באופן טבעי תתחיל לפתוח את עצמה בחזרה לרעיון להיות איתך שוב.

בתוכנית שלי, http: // store.

טעות נפוצה שעושים חבר'ה במצב זה היא לנסות להעביר את האשמה מעצמם ועל אשתם. למשל, הוא היה אומר משהו בסגנון: 'ובכן הסעת אותי אליו; לא עשינו יחסי מין כבר חודשים ואתה מתנהג כולה ובלתי נגיש לאחרונה, 'כדרך לנסות לגרום לאשמתו שהוא סטה.

נשים רוצות להיות עם סוג הגבר שיחשוב מדוע לא קיימו יחסי מין חודשים ואז מובילות בפתרון המצב.

אישה לא רוצה להיות נשואה לגבר כל כך מנותק רגשית ממנה ומהנישואין שהוא לא מצליח לקחת אחריות כלשהי ובוחר לספק את צרכיו שלו במקום אחר.

האם הנחת אותה על כן?

לפעמים, אישה תעזוב נישואים כי היא מרגישה חנוקה מכך. זה למעשה ההפך מלקבל את האישה כמובנת מאליה בכך שהיא מרגישה מונחת על כנה, למרות שלא התנהגה יפה כלפי בעלה.

יש בחורים שחושבים'מה הבעיה עם זה? אתה חייב להתייחס לאשתך כמו לנסיכה ולא משנה מה. אשתי עזבה אותי ... אולי לא עשיתי מספיק! 'למרבה הצער, גברים אלה אינם מבינים שנשים אינן נמשכות לגברים שהן יכולות לדחוף.

בעוד שסיטקום הטלוויזיה הממוצע עשוי לגרום לך להאמין שנשים אוהבות את הרעיון שגבר יזרוק את עצמו לרגליה, הן לא אוהבות את זה בעולם האמיתי. סיטקום הטלוויזיה נועד לבדר את הקהל.

בעולם האמיתי, גבר שמציב אישה על כנה ומפגין אותה במתנות ובאותיות חיבה, למרות שהיא לא מתנהגת יפה בתמורה, הוא לא גבר שהיא יכולה לכבד. אם היא לא יכולה לכבד אותו, אז היא לא מתכוונת לחוש אליו משיכה ואם היא לא יכולה לחוש משיכה כלפיו, היא תתחיל להתאהב בו.

אפשר להחזיר אותה בחזרה

בדיוק כמו שאפשר להחזיר חברה, אפשר גם להביא אישה לחזור. כשגבר שולח לי דוא'ל או מפרסם תגובה באתר זה ואומר,'אשתי עזבה אותי'אני מיד מרחמת עליו, אבל אני גם יודעת שאני בהחלט יכולה לעזור לו, ולכן אני שמחה שהוא פנה אלי לעזרה.

בימים אלה, די מקובל שנישואין נפרדים זמנית ואז חוזרים זה לזה, אז וודאו שלא תוותרו וחשבו שהרסתם דברים לנצח.

כל עוד הבעל יכול להתחיל לפתור בעיות כלשהן שיש לו, לשנות את ההתנהגויות הלא אטרקטיביות שהוא הציג ולגרום לאשתו להתחיל לכבד אותו ולהרגיש שוב משיכה אליו, היא תתחיל להתחבר אוטומטית לאהבה שהיא נהג להרגיש.

אתה יכול לגרום לה להרגיש אחרת לגביך ואם אתה מוכן לעשות את מה שנדרש כדי להחזיר את אשתך, אז אני מוכן להראות לך את הדרך. כבר עזרתי למאות גברים להחזיר אישה ואשמח לעזור גם לך.