אשתי רוצה להתגרש ואני לא

אשתי רוצה להתגרש ואני לא

כרגע, אם אתה אומר משהו כמו,'אשתי רוצה להתגרש ואני לא,'אז אתה בטח מאמין שאין הרבה מה שאתה יכול לעשות כדי לשנות את החלטתה.

אתה יכול.

רק בגלל שהמצב עשוי להיראות חסר תקנה בעיניך, האמת היא שלא מאוחר מדי לגרום לאשתך לשקול מחדש את החלטתה; גם אם היא אומרת שאין שום דבר שאתה יכול לומר או לעשות שישנה את הרגשתה.

מה שאתה צריך להבין הוא שכאשר תגרום לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך כגבר, היא באופן טבעי תרגיש מוכנה יותר להתחבר מחדש לאהבה שחשה אליך בתחילת הנישואין שלך, ולגרום לה רוצה להיות מאוהב בך שוב.

איך יכולת לעשות את זה?

אתה צריך להתחיל להציע לה את מה שהיא באמת רוצה, ולא את מה שאתה חושב שהיא רוצה

מה לעשות כשאשתך רוצה להתגרשזה טבעי שאם אתה אומר,'אשתי רוצה להתגרש ואני לא,'אתה תרגיש נואש לשנות את הרגשתה באופן מיידי.

עם זאת, ייאוש יכול להוביל להתנהלות בצורה לא בטוחה, מה שיבטל את אשתך עוד יותר ויהפוך אותה לנחושה עוד יותר לעבור את הגירושין.

איפה שבעלים רבים טועים כשמתמודדים עם האפשרות להתגרש

כאשר גבר עומד לפתע בפני האפשרות להתגרש מאשתו, הוא בדרך כלל יבצע אחת מהשגיאות הקלאסיות הבאות ...

1. הוא יבקש מאשתו שתגיד לו מה הוא עשה לא בסדר ומה צריך לעשות כדי להיות הגבר שהיא רוצה.

תגיד מה לעשות ואשתנה

מצד אחד, נראה שזה הגיוני לחלוטין לשאול את אשתך מה אתה עושה לא בסדר, כדי שתוכל לפתור את הבעיה ולהמשיך ליהנות מחיי הנישואין המשותפים.

עם זאת, נשים לא אוהבות את זה כשגבר מבקש הוראות כיצד להיות הגבר שהיא זקוקה לו.

למה?

אישה לא רוצה להיות אחראית ללמד את בעלה איך לגרום לה להרגיש כמו שהיא באמת רוצה להרגיש בנישואין.

אם תפקיד התלמיד / מורה יהפוך לנושא מתמשך בקשר, הדינמיקה המינית תצא מסנכרון.

במקום להרגיש שהיא נמשכת באופן טבעי לבעל שהיא מסתכלת עליו ומכבדת, היא תרגיש מכובה מהמחזור המתמשך של מערכת יחסים של מורה / תלמיד או אם / בן, שם היא בעצם צריכה ללמד אותו כיצד להתבגר להיות האיש שהיא צריכה שהוא יהיה.

בכך שהוא מבקש מאשתו להסביר מה הוא עשה לא בסדר, גבר בעצם אומר לה שהוא לא מסוגל לפתור את זה בעצמו. האישה מרגישה אז שהוא לא הולך להיות טיפוס הגבר שהיא רוצה אלא אם כן היא לוקחת על עצמה את תפקיד המורה שלו ואומרת לו מה לעשות ואיך להתנהג.

לגבר, זה הגיוני לגמרי,'תגיד לי ואני אעשה את זה. פָּשׁוּט. עכשיו, בואו נמשיך ליהנות מחיי הנישואין המשותפים, 'אבל זה לא התפקיד שאישה רוצה לקחת על עצמה.

לרוב הגברים לא אכפת ממי הם מקבלים את ההוראות שלהם, וזה בסדר מבחינתנו הגברים, אבל זה לא בסדר מבחינת האישה.

נשים יודעות אינסטינקטיבית שהן לא צריכות להיות המורות לגברים. הם יודעים שגברים לא צריכים להזדקק לדמות אם או מורה נקבה שיעזרו להם להיות גבר מושך שהם יכולים להסתכל עליו ולכבד.

היותה מדריך של בעלה כיצד להיות גבר גורם לאישה להרגיש מכובה ברמה עמוקה מכיוון שהיא צריכה לקחת על עצמה את האחריות להיות 'הגבר' או הדמות 'האם' במערכת היחסים שלהם, מה שלא מאפשר לה להרגיש כמו אישה אמיתית (כלומר נשית, ילדותית, חופשית להיות רגשית וכו ').

לפעמים, אישה תגיד לבעלה מה הבעיה, אבל היא לא תמיד תהיה ישירה במפורש בנושא. יש נשים שמחויבות לנישואין לא משנה מה וימנעו מהאינסטינקט הטבעי שלהן להיות נשי, בתקווה שהן יכולות להציל את הנישואין.

עם זאת, היא לא תאהב איך זה מרגיש להיות המורה של בעלה. זה יכבה אותה ברמה עמוקה.

ברוב המקרים, אישה תימנע מהאחריות להיות מורה לזוגיות של בעלה ובמקום זאת תיתן לו שפע שלטי אזהרה ורמזים שהיא לא מרוצה. לאחר מכן היא תקווה שהוא יקבל את המסר וישתנה לפני שיהיה מאוחר מדי.

למרות שנשים מסוימות עשויות לצאת מייד ולהגיד משהו ישיר כמו,'כשאתה בוחר לבלות כל שבת עם החברים שלך במקום איתי, אני מרגיש שאתה שם אותי במקום השני בחיים שלך וזה גורם לי להרגיש מוזנח ומובן מאליו,'רוב הנשים פשוט יראו את חוסר שביעות הרצון שלהן באמצעות התנהגותן, שפת הגוף והמעשים שלהן.

עד שאישה הגיעה למצב שהיא רוצה להתגרש, היא בדרך כלל מרגישה שהיא מיצתה את כל האפשרויות שלה לעבור לגבר שלה.

למרות כל הרמזים שלה, הוא עדיין לא לקח יוזמה לשנות ולהפוך לסוג הגבר שמעמיק את רגשות האהבה, הכבוד והמשיכה לאורך זמן, במקום להרוס אותם.

כשאישה תגיע למצב שהיא שוקלת כעת להתגרש, היא עשויה לומר משהו כמו,'זהו זה! הספיק לי! אני רוצה להתגרש. אני עוזב אותך'ותגיד לבעלה שהיא כבר לא מרגישה מאושרת ולא אוהבת אותו כמו פעם.

אם בעלה אומר,“אל תעשה לנו את זה! נדרנו נדר להישאר נשואים לכל החיים. תגיד לי מה אני צריך לשנות ואני אעשה את זה, 'היא תרגיש עוד לא מובנת ומכובה על ידו.

כדי שהיא תיקח על עצמה את תפקיד המורה, פירוש הדבר שעליה לוותר על חווית סוג הכבוד, המשיכה והאהבה הרומנטית שאישה רוצה לחוש לגבר שלה.

במקום להיות עם בעל שהיא יכולה להביט בו ולכבד אותו, היא תרגיש כאילו היא תקועה עם בחור מבולבל שעדיין לא יודע להיות סוג הגבר שאישה תישאר נמשכת אליו, מכבדת ו מאוהב בחיים.

מה איתך? אתה יודע לגרום לאשתך להרגיש נמשכת אליך? האם אתה יודע להעמיק את רגשותיה לאורך זמן, ולא לדעוך?

מה שאתה צריך להבין הוא שכמות המשיכה שאשתך מרגישה כלפיך נמצאת בשליטתך במידה רבה.

אתה שולט כמה תכונות אישיות והתנהגויות אטרקטיביות (למשל ביטחון, כונן, נחישות, ביטחון רגשי וכו ') שאתה מציג סביב אשתך.

כמו כן, אתה גם שולט בכמה תכונות והתנהגויות לא אטרקטיביות שאתה מגלה סביבה (למשל חוסר ביטחון, קנאה, לקחת אותה כמובן מאליו, ולא לעקוב אחר השאיפות הגדולות שלך בחיים מכיוון שאתה מסתתר מאחורי ביטחון הנישואין, מצפה לה לחשוב, להתנהג ולנהוג יותר כמוך - גבר וכו ').

2. הוא נופל לרסיסים ובסופו של דבר בוכה, מתחנן ומתחנן אליה.

גירושין הם עניין ממש גדול, ולכן אפשר להבין לגמרי שגבר יתנער אם אשתו רוצה להתגרש והוא לא.

עם זאת, ליפול לרסיסים מול אישה ולבכות, להתחנן או להתחנן אליה לשנות את דעתה פשוט יכבה אותה עוד יותר.

נשים נמשכות באופן אינסטינקטיבי לעוצמה הרגשית אצל גברים ונכבות מחולשה, כך שכאשר גבר בוכה, מתחנן ומתחנן מכיוון שהוא מרגיש חלש רגשי וחסר ביטחון, זה כיבוי עצום עבור אישה.

זה נכון במיוחד בנישואין. אישה נשואה מבינה שלעתים קרובות החיים יכולים להיות מאתגרים וכי גבר דורש כוח נפשי ורגשי כדי להיות מסוגל לשרוד כראוי, לשגשג ולשגשג בעולם הזה.

אישה רוצה לדעת שהיא יכולה לסמוך על בעלה שיהיה גבר חזק בתקופות קשות, במקום להרגיש כאילו היא החזקה בנישואין וצריכה לטפל בו רגשית.

נפילה לרסיסים מולה ברגע כה מכריע, רק משמשת לחיזוק דעתה שהוא לא מספיק גבר בשבילה וכנראה שעדיף לה להתגרש ממנו ולהמשיך הלאה.

עם זאת, אל תדאג אם עברת לרגע להתנהג בצורה חלשה רגשית סביב אשתך. אתה עדיין יכול לשנות את הרגשתה על ידי כך שהיא תהיה חזקה רגשית מעכשיו וממקד את תשומת ליבך בכך שהיא תרגיש תחושה מחודשת של כבוד ומשיכה אליך כגבר.

אם עדיין נותרה בלבה תקווה שאתה והיא תוכל לגרום לנישואין לעבוד, היא תצטרך לראות שיש לך את היכולת להחזיר לה את הכבוד והמשיכה.

אם אתה לא יכול לעשות את זה, אז היא כנראה לא תתייחס ברצינות לשום הבטחה שלך ופשוט תעמוד בהחלטה שלה להתגרש ולעבור בלעדיך.

3. הוא מבטיח לה הבטחות שהוא לא באמת יכול לקיים.
ברוב המקרים, כאשר נישואים מגיעים למצב בו דנים בגירושין, ייתכן שבעל כבר הבטיח לשנות פעמים רבות במהלך ויכוחים קודמים או להילחם עם אשתו.

עם זאת, ברגע שהוא ואשתו 'התנשקו והתאפרו', מקובל שהאיש אז שוכח אט אט מההבטחות שלו וחוזר שוב לדפוסי ההתנהגות והחשיבה הישנים שלו.

כבעל, הוא מרגיש בטעות כאילו הוא מוגן לחלוטין על ידי הנדרים שנדרו ביום החתונה ושהיא תיצמד אליו לכל החיים, כי זה יהיה מביש, מביך ומתיש לעבור גירושין.

זה יהיה נחמד אם הדברים האלה היו מספיק מרתיעים לגירושין אצל נשים, אבל הם לא, ולכן שיעור הגירושין כל כך גבוה בימינו.

בעבר, אישה הייתה נשארת עם גבר לכל החיים, גם אם היא הייתה אומללה ומטופלים בה לא נכון, כי זה באמת היה מביש להתגרש.

לאישה היה גם קשה מאוד להצליח להרוויח את הכסף שלה, לפרנס את עצמה ולמצוא בחור חדש אחרי שכבר הייתה נשואה לפני כן, משום שהתעלם מכך על גרושים.

עם זאת, בחברה של ימינו, גירושים נדחפים לעתים קרובות כ'דבר הנכון לעשות 'על ידי מארחי תוכניות טלוויזיה, סרטי הוליווד, זמרות פופ ותוכניות דרמה בטלוויזיה שמזהרים את התהליך של קיום יחסים, להתגרש ולהתחיל מחדש עם מישהו. חדש בהמשך החיים.

זה מבאס, אבל ככה עובד העולם המודרני. לנשים יש קול בטלוויזיה ותוכניות טלוויזיה רבות מכוונות לקהל נשי, שבדרך כלל אוהב לראות את דרמת העניינים, גירושין וסיפורי אהבה חדשים שמתנגנים.

בעולם של היום, אם אתה רוצה שנישואיך יימשכו לכל החיים, אתה צריך להיות מסוגל להעמיק את רגשות האהבה, הכבוד והמשיכה של אשתך אליך לאורך זמן.

בעבר, גברים לא היו צריכים ללמוד כיצד להעמיק את רגשות האישה ולשמור עליה מאושרים מכיוון שהם פשוט יכולים לקחת את אשתם כמובנת מאליה.

לא עוד.

אתה חייב להיות מסוגל להדריך אותה לתחושות עמוקות יותר של אהבה, כבוד ומשיכה אליך לאורך זמן, אחרת היא תתחיל לדבר על גירושין אם הקשר יגרום לה להרגיש אומללה במשך תקופות זמן ארוכות ולא נראה כמו זה ישתנה אי פעם.

בעל שמבטיח לאשתו שהוא ישתנה בדרך כלל לא עובד כשהיא מבקשת להתגרש, כי היא ככל הנראה שמעה הכל לפני והיא יודעת שהוא אומר רק את מה שהוא חושב שהיא רוצה לשמוע כדי למנוע ממנה להתגרש ממנו.

לדוגמא: יתכן שהוא מבטיח לה שהוא יפסיק לבלות כל כך הרבה זמן עם חבריו, שהוא ייקח אותה לחופשה שתמיד רצתה.

הוא חושב שזה ישמח אותה ויסתום אותה, אבל זה אולי לא מה הבעיה האמיתית עבורה.

בעיניה, הבעיות האמיתיות בנישואין יכולות להיות שהוא חסר ביטחון מדי ומכבה אותה כבר שנים בגלל זה. היא מרגישה כאילו הוא חסר את הגבריות הנפשית החשובה כל כך שהיא מוצאת כל כך אטרקטיבי לגברים ונוטה להיות לפעמים קצת אישה בגלל שהוא כל כך רגיש מבחינה רגשית.

זה יכול להיות גם בגלל שהיא מרגישה שהוא דחה תינוק, או עבר לבית חדש, למרות שהוא יודע כמה זה חשוב לה.

לא משנה מה המקרה, אם אתה מבטיח לאשתך הבטחות מבלי לדעת באמת מה גורם לה לרצות להתגרש, אתה רק תדגיש בפניה שאתה עדיין חסר מושג לגבי הבעיות האמיתיות בנישואין שלך ושגם אם היא תשנה אותה הנפש, אותן בעיות כנראה ימשיכו.

החדשות הטובות באמת

הרגשות השליליים הנוכחיים והשליליים של אשתך כלפייך אינם מוגדרים באבן.

אתה יכול לשנות את הרגשתה.

אֵיך?

תחשוב על זה…

האם אי פעם אהבת מישהו באמת (אולי אפילו אותה בשלב מסוים), אבל אז אהבת את אותו אדם כאשר הם שינו את האופן שבו הם התקשרו איתך, התייחסו אליך או התקשרו איתך?

אותו חוק יסודי של רגש אנושי חל גם על אשתך. היא יכולה לשנות את התחושה שלה אם תשנה את הגישה אליה.

אם הדרך הנוכחית בה אתה מתקשר עם אשתך מכבה אותה, אז זה טבעי שהיא נראית לא מוכנה לשקול מחדש את החלטתה להתגרש.

למעשה, סביר יותר שהיא תנהג כלפיך בקרירות ואולי אפילו תגיד דברים כמו, עזוב אותי בשקט 'או'אני כבר לא אוהב אותך.'

עם זאת, כאשר תשנה את הדרך בה אתה ניגש לאינטראקציות שלך איתה ותתחיל לגרום לה להרגיש אחרת לגביך כתוצאה מכך, היא תתחיל לשקול מחדש את רגשותיה כלפייך באופן אוטומטי.

לא משנה כמה דברים נראים כרגע, הרגשות של אשתך לא נקלעים לאבן. תחושות יכולות להשתנות כל הזמן. אתה יכול לשנות את הרגשתה.

רק תחשוב איך הרגשת כשהגעת לראשונה לאתר שלי איך אתה מרגיש עכשיו.

קרוב לוודאי שאתה מרגיש תקווה, שמח ומלא השראה הרבה יותר ממה שקראת לפני שקראת את המאמר שלי או צפית בכמה מהסרטונים שלי בעמוד זה.

נָכוֹן?

הסיבה לכך היא שרגשות אנושיים נזילים ופתוחים לשינוי. מצבים רגשיים אינם נקבעים באבן ואינם ניתנים לשינוי.

אתה יכול לשנות את הדרך בה אשתך מרגישה כרגע, על ידי שינוי האופן שבו אתה ניגש לאינטראקציות שלך ולתקשורת איתה.

כשאשתך מרגישה מספיק כבוד ומשיכה אליך, היא תיפתח לסלוח על טעויות העבר שלך ותתחיל להתחבר מחדש לאהבה שחשה אליך ביום חתונתך.