אשתי רוצה לעזוב אותי

אשתי רוצה לעזוב אותי

רוב האנשים נכנסים לנישואין בהנחה שזה יימשך לנצח.

זה בהחלט מרגיש ככה ביום החתונה בכל מקרה.

עם זאת, כפי שאתה מודע ככל הנראה, כ -50% מהנישואין מסתיימים בגירושין בימינו.

לפעמים זה קורה מכיוון שברגע שנשוי, זוג נופל לשגרה משעממת ושוכח הכל מהטיפוח והגדלת האהבה, הכבוד והמשיכה ביניהם.

לתת לניצוץ למות בנישואין

ברוב המקרים, כשבעל מוצא את עצמו אומר,'אשתי רוצה לעזוב אותי,'זה בגלל שהוא פשוט ציפה שהאהבה, הכבוד והמשיכה יישארו בחיים כי הדברים הרגישו כל כך טוב בהתחלה.או זה, או שהוא הניח שאשתו תישאר לכל החיים כי זה מה שהם הסכימו לעשות ביום החתונה.

עם זאת, זה פשוט לא איך זה עובד יותר.

בעבר אשה נאלצה להיצמד לבעלה לכל החיים גם אם התייחס אליה לרעה, כי זה היה מביש להתגרש. למרבה הצער, זה כבר לא המקרה ותוכניות טלוויזיה, סרטים וזמרות פופ גרמו לרעיון העניינים, להתגרש ולהתחיל בחיים חדשים כמעט להיות דבר מגניב לעשות.

בעולם של היום, אם אתה רוצה לשמור על מערכת יחסים משותפת, אתה צריך לבנות על הכבוד, המשיכה והאהבה שאשתך חשה כלפיך, במקום לקבל את זה כמובן מאליו ולצפות שהיא תישאר בסביבה כי אתה נשוי.

אם בעל לא מצליח לעשות זאת, האישה עשויה להתעייף שלא להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש, ובניגוד לעבר אישה שהייתה נשארת בנישואין גם אם הייתה מרגישה אומללה 'למען הילדים' או כדי להימנע מסטיגמה של גרושה, היא תעזוב או תבקש להפריד.

כמובן, זה לא אומר שהבעיות בנישואין הן באשמת האיש בלבד.

זה

לדוגמא: אם אישה לא מחויבת לגמרי להיות נשואה, או שהיא אישה מוסרית רופפת (כלומר היא בוגדת, מנהלת רומן, מפלרטטת עם חבר'ה אחרים ברשת וכו '), יש סיכוי גבוה שהיא הולכת להרוס את מערכת היחסים שלהם לאורך זמן.

מצד שני, אם אישה מחויבת לחלוטין לנישואיה ומוכנה לעשות כל מה שנדרש כדי שזה יעבוד, אז מאוד לא סביר שהנישואין יסתיימו בגירושין.

האם אשתך מחויבת לרעיון הנישואין?

כרגע, אם אתה אומר,'אשתי רוצה לעזוב אותי,'אתה בטח מרגיש פגוע, נבגד ואולי אפילו מעט נואש.

יתכן, או אולי לא, מבינים היטב מה גורם לאשתך לרצות לעזוב אותך, ואולי אפילו תאמין שאין שום דבר שתוכל לעשות בכדי לגרום לה לשנות את דעתה.

למרבה המזל, זה לא נכון.

כדי לגרום לאשתך לשנות את דעתה, עליך לעבור תהליך של בנייה מחדש של הכבוד, המשיכה והאהבה אליך. כאשר היא חווה את תחושות הכבוד והמשיכה המחודשות האלה אליך, באופן טבעי היא תפתח את עצמה שוב לאהוב אותך.

צפו בסרטון הזה כדי להבין איך זה עובד ...

הסרטון שלמעלה מיועד לגברים שכבר הושלכו על ידי האישה שלהם, אז הקפד להשתמש בעצה עכשיו כדי לתקן דברים בינך לבינה, במקום לחכות ואז תצטרך להילחם כדי להחזיר אותה אחרי שהיא עוזבת אותך.

אם היא אכן תחליט לעזוב אותך, אל תעשה את כל הטעויות האלה ...

כפי שתגלה מהסרטון שלמעלה, אשתך תתחיל לקחת אותך ברצינות רק אם אתה מסוגל לגרום לה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש.

העובדה שאתה גבר טוב ומבטיחה לה שתצליח יותר, בדרך כלל לא תספיק לה.

בשלב זה של הנישואין שלך, היא בטח שמעה שאתה מבטיח לשנות בעבר, אבל באמת לא ידעת לעשות, אז פשוט החלקת חזרה לדרכיך הישנות.

איפה שהבעלים טועים

אחת הטעויות הגדולות שעושים בעלים כאשר אשתם רוצה לעזוב, היא ממהרת להגיע לתיקון מהיר לבעיות בנישואיהם, מבלי להבין קודם מה גרם לבעיות מלכתחילה.

לדוגמא: אם אישה החליטה שהיא רוצה לעזוב את בעלה מכיוון שהיא חולה ועייפה מכך שהוא לא יכול להיות הגבר החזק והגברי, שהיא זקוקה לה, היא לא מתכוונת לשנות את דעתה אם בעלה מציע לקחת אותה לחופשה.

היציאה מהבית ויציאה לחופשה עשויה להיות מהנה והיא עשויה אפילו ללכת יחד עם זה, אך הסיבה האמיתית שהיא רוצה לעזוב היא שהוא עדיין לא מסוגל להיות סוג הגבר שהיא רוצה רגשית (למשל הוא חסר ביטחון, קנאי, רגיש רגשית וכו ').

במקרה כזה, בעל שמציע לקחת את אשתו לחופשה כדי לתקן את הבעיות ביניהם הוא כמו לשים פלסטר על עורק מנותק ולקוות שהוא יפסיק את הדימום.

לכן, לפני שאתה אומר או עושה משהו אחר סביב אשתך, תחילה עליך להבין מדוע היא הפסיקה לחוש כבוד, משיכה ואהבה אליך כגבר שלה.

איך תוכלו לגלות זאת?

דוֹן

בהחלט לא על ידי שאל אותה. למה?

אף על פי שחלק מהנשים יסבירו את הסיבות לכך שהן כבר לא נמשכות לגבר, רוב הנשים (לא כולן) ינסו להימנע מכך מאחת או יותר מהסיבות הבאות:

1. באופן אינסטינקטיבי, אישה רוצה להגן על עצמה סביב גבר. אם היא חושבת שהגבר שלה עלול לכעוס ואף להיות תוקפני (בין אם מילולית ובין אם פיזית), היא תבחר בדרך הטובה ביותר לאכזב אותו בקלות, כדי להימנע מלעשות את עצמה בצורה נזק.

2. יש נשים שרוצות להימנע מלראות את הגבר שלהן נשבר, או להתחנן, להתחנן או לבכות ולנסות 'להאשים' אותה כדי לרחם עליו ולשנות את החלטתה. ייתכן שהיא תרצה גם להימנע מהצורך להקשיב לו להתנצל בחיפזון בתקווה שאם הוא מספיק כן ויבטיח לה שהוא יעשה כל מה שהיא תבקש ממנו לעשות, זה יהיה מספיק כדי לשנות את דעתה.

3. נשים רבות פשוט לא רוצות ללמד את הגבר שלהן מה הוא צריך לעשות כדי להחזיר אותה. אם היא צריכה 'לאמא' אותו ואז לקחת על עצמה את התפקיד של להיות המורה שלו, היא תחשוש שזה יהפוך לדפוס חוזר ונשנה במערכת היחסים ביניהם, שם היא תצטרך ללמד אותו ללא הרף איך להיות הגבר שהיא צריכה ורוצה. שהוא יהיה.

במקום להסביר לך הכל וללמד אותך כיצד להחזיר את הכבוד שלה ולמשוך אותה מחדש, רוב הנשים יגידו דברים כמו,'אני חושב שהתפרקנו,'אוֹ'אני פשוט לא אוהב אותך כמו שנישאנו כשנישאנו.'

לכן, דאג שתקדיש את הזמן ללמוד כיצד באמת פועלת משיכה של גבר לגבר וכיצד תוכל להשתמש בזה כדי למנוע מאשתך לעזוב אותך.

כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, יש לכם שליטת כיוון רבה בכמה משיכה אתם גורמים לאשתכם להרגיש כלפיכם.

לדוגמא: אם בעל חסר ביטחון, רגיש רגשית ולוקח את אשתו כמובנת מאליה, הוא ממש יהרוס את רגשות הכבוד והמשיכה אליו כגבר.

עם זאת, אם בעל בטוח בעצמו, חזק מבחינה רגשית וגורם לאשתו להרגיש אהובה ומוערכת, באופן טבעי היא תחוש כלפיו כבוד ומשיכה.

טעויות קלאסיות להימנע

ישנן סיבות רבות מדוע אשה תחליט שהיא רוצה לעזוב את בעלה.

בחלק מהמקרים, הסיבות ברורות (למשל, הוא ניהל רומן, הוא התעלל כלפיה פיזית או מילולית וכו '), בעוד שבמקרים אחרים הסיבות הרבה יותר מעודנות וקשות יותר לזיהוי.

לדוגמה…

1. לוקח את האהבה, הכבוד והמשיכה כמובנים מאליהם.

זה כנראה הדבר הכי קל לקרות בנישואין.

לאורך זמן, עבודה, חשבונות, ילדים וכו 'יכולים לקבל משמעות גדולה יותר מזוגיות הבעל והאישה. בסופו של דבר, במקום להקדיש זמן לאשתו להרגיש אהובה, מוערכת ומוערכת, בעל יכול בקלות להיכנס להרגל לקחת אותה כמובנת מאליה.

דוגמא לכך היא כאשר בעל ואישה נופלים לתבנית בה עליה תמיד לשטוף כלים, מטלות בית ולדאוג לילדים, בזמן שהוא לוקח על עצמו את המכוניות ומשלם את החשבונות.

אמנם זה נורמלי לחלוטין לחלק את החובות במשק הבית, אבל אין שום דבר שמונע ממנו מדי פעם לשטוף את הכלים, או לעזור עם המטלות או הילדים אם היא עסוקה (בדיוק כמו שאין שום דבר רע בכך שהיא תשלם את החשבונות או תטפל את המכוניות אם הוא בלחץ רב).

באופן זה, למרות שיש בבירור איזון בדינמיקה הזוגית שבה הוא הגבר והיא האישה, הוא עדיין מודיע לה שהוא לא לוקח את מה שהיא עושה כמובן מאליו וכי הוא אוהב ומעריך אותה על כך. .

אם הוא רק מניח שהיא שם כדי לשרת אותו, בסופו של דבר היא תרגיש כמו עוזרת או שותפה עסקית בחיים.

היא רוצה להרגיש שאתה והיא עדיין מאוהבים. אתה אוהב אותה ומעריך כל כך שאתה מוכן לעשות דברים יפים עבורה.

2. לא להגיע לפוטנציאל האמיתי שלך כגבר.

כשאישה מתחתנת עם גבר, זה בגלל שהיא מרגישה מספיק כבוד, משיכה ואהבה להתחייב כלפיו.

בעיניה, הוא שומר וכדאי להתחייב לכל החיים.

לא כל כך מדובר במראה שלו, אלא בתכונות הפנימיות שלו (למשל הביטחון, הכוח הנפשי והרגשי, הדחף והשאפתנות וכו '), שגורמים לה להרגיש נמשכת, בטוחה ומטופלת.

עם זאת, במהלך הנישואין, אם בחור מפסיק להתנהג בכל הדרכים שהיו מושכות אותה (למשל, הוא הופך להיות נזקק וחסר ביטחון, בסופו של דבר נתקע בעבודה ללא מוצא כי זה נוח ומשלם את החשבונות וכו '). , באופן טבעי היא תתחיל לשאול אם היא תחיה את חייה הטובים ביותר אם תישאר איתו.

אישה יודעת שהחיים לרוב מאתגרים מאוד וזה מחייב את הגבר בכוח הנפשי והרגשי להמשיך ולהמשיך לנסות ליצור חיים טובים יותר לשניהם.

לכן, כשאישה שמה לב שהגבר שלה ממשיך להסתתר מהפוטנציאל האמיתי שלו בחיים (כלומר הוא לא מנסה להשיג את חלומותיו ושאיפותיו הגדולות ופשוט מסתפק בשני, שלישי או רביעי הטוב ביותר), היא באופן טבעי מרגישה מכובה וממורמרת. כלפיו.

אתה יכול לגרום לה לשנות את דעתה

גם אם אשתך אומרת כרגע,'זה מאוחר מדי. אני כבר לא אוהב אותך, 'לא מאוחר לשנות את דעתה.

למה? אם הייתה אהבה אמיתית בינך לבינה, אז אהבה זו עדיין שם ברקע.

היא פשוט מסרבת להרשות לעצמה להתחבר לרגשות האלה בשבילך כי היא לא רוצה להכניס את עצמה למצב של להיות מאוכזבת שוב אם לא תשני מספיק.

ברגע שתוכל להראות לאשתך (באמצעות פעולותיך, התנהגותך, שפת הגוף והדברים שאתה אומר) שאתה מבין היטב מה גרם לה לרצות לעזוב אותך וכבר משנה את הדברים האלה, באופן טבעי היא תתחיל להתחבר מחדש לאלה רגשות של כבוד, משיכה ואהבה שהיא חוסמת את עצמה מלהרגיש.

סביר להניח שלפני שקראת מאמר זה חשבת,'אשתי רוצה לעזוב אותי ואין שום דבר שאני יכול לעשות בכדי לעצור אותה,'אבל כפי שאתה יכול לראות, זה לא בלתי אפשרי.

היא רק צריכה להרגיש כלפיך כבוד ומשיכה כגבר שלה, והאהבה תזרום שוב ביניכם.

הנה סרטון שהכנתי לגברים שכבר נזרקו על ידי האישה שלהם ומנסים להחזיר אותה.

צפו בזה ותבינו שאפשר לשנות את דעתה עכשיו ואפשר גם להחזיר אותה אם היא עוזבת אתכם ...

כפי שתגלה מהסרטון למעלה, האהבה בינך לבין אשתך לא מתה.

היא פשוט לא מרשה לעצמה להתחבר לזה באופן מלא כי היא כרגע מרגישה כאילו אין לך את היכולת לשנות ולהשתפר בדרכים שהיא זקוקה לך.

ובכל זאת, אתה כן.

אתה יכול לעשות את זה.

אתה יכול לתקן את הבעיות בינך לבינה, להחזיר לה את הכבוד, לגרום לה להרגיש נמשך אליך וכשזה יקרה, היא באופן טבעי תתחבר שוב לתחושות האהבה שלך אליך.