אשתי רוצה לשכב עם גבר אחר

אשתי רוצה לשכב עם גבר אחר

אם אשתך רוצה לשכב עם גבר אחר, זה יכול להיות בגלל:

 1. היא מנסה למצוא בחור מחליף, אז היא יכולה לבקש גירושין בפרידה ולעבור לגור איתו מיד.
 2. היא השתעממה מחיי המין שלה ומחייה בכלל איתך ונפלה קורבן להתפתות על ידי עמית לעבודה, ידיד ותיק או גבר שאוהב לטרוף נשים נשואות.
 3. היא מעולם לא באמת התכוונה להישאר נשואה לכל החיים ותמיד הרגישה בחשאי שהיא מנהלת רומן יום אחד ועוזבת אותך.
 4. עודדת אותה לרצות לשכב עם גברים אחרים על ידי שיחה על עניינים, נדנדות, החלפת בן זוג או פנטזיות מיניות אחרות. כעת היא רוצה לחיות את הפנטזיה ולראות מה קורה.
 5. היא צפתה בתכנית טלוויזיה דרמה אחת יותר מדי שמזהרת עניינים זוגיים נוספים, בגידות, רומנטיקה חדשה ומלהיבה וגירושין.
 6. חברה נשואה שלה מנהלת מערכת יחסים גלויה עם בעלה ונראה שהם חווים את חייהם.
 7. היא רוצה להחזיר אותך על שבגדת בה בעבר.
 8. אינך מסוגל לעמוד בתיאבון המיני שלה והיא מבקשת להיות מסוגלת לקיים יחסי מין עם גבר אחר, אך מבטיחה להשאיר אותו לא רגשי.
 9. היא כבר לא מאמינה בראיית הנישואין המסורתית ורוצה פשוט ללכת אחרי לבה ולראות מה קורה.
 10. היא מתחרטת שלא עברה הרבה (או כל ניסיון מיני) לפני שהתחתנה ועכשיו רוצה לראות איך זה לקיים יחסי מין עם גבר אחר.
 11. כעת היא מאמינה כי יחסי מין חשובים איכשהו מנישואיך וכי זה ישנה את חייה, ישמח אותה או ישפר את נישואייך.
 12. היא מאמינה שזה יהיה קל כי זה יהיה 'סקס סתם' ללא שום קשר רגשי.

הנה העניין ...

אני מבלה זמן רב מדי שבוע בהדרכת גברים דרך הטלפון שמנסים להחזיר אישה (ארוסה או חברה).

שמעתי את כל סיפורי האימה.

עם כל הניסיון שלי שמעתי רק פעם על גבר אחד שהצליח לקיים קשר פתוח עם אשתו ... במשך שנה.

עם זאת, לאחר סיום השנה, שניהם התעסקו רגשית באנשים אחרים.הוא הכיר אישה חדשה שגרמה לו להרגיש שוב בחיים ואשתו פגשה גבר עשיר שלקח אותה לטיולים יקרים ברחבי העולם.

במילים אחרות, אם אשתך רוצה לשכב עם גבר אחר, זה אולי לא נראה לה כל כך רציני כרגע כי זה'רק סקס,'אך כאשר גבר ואישה מתחברים במהלך יחסי מין, הם יכולים לפתח קשר רגשי ייחודי שהם באמת נהנים ממנו.

לדוגמא: הגבר החדש שהיא מתחילה לשכב איתו עשוי להצחיק אותה כל כך הרבה יותר ממך, או שהוא עשוי לגרום לה לבכות ולרדוף אחריו, ואילו אצלך היא תמיד מרגישה בטוחה ולא צריכה להתאמץ כדי למשוך את תשומת ליבך.

הגדרה מחדש של דרך הנישואין שלך

הגדרה מחדש של דרך הנישואין שלך

כדי שנישואין יישארו בחיים, בדרך כלל צריך שיהיה להם סיפור עלילה מתמשך, מהנה הדדי, שהוא מכוון להתפתח לאורך זמן.

לדוגמא: כשזוג מתחתן לראשונה, סיפור החיים אליו הם מכוונים הוא בדרך כלל להשיג בית ביחד, להביא ילדים לעולם וליהנות מהכיף, האחריות, האהבה והאתגרים הנלווים לשמירה על קשרים משפחתיים קרובים.

חלק מהסיפור יכול להיות גם מטרות קריירה או עסקיות, שקושרות אז למטרות אחרות שכל אחד או אחד מכם רוצים להשיג למען הנישואין וחיים טובים יותר.

לכן, אם אשתך מעוניינת לשכב עם גבר אחר, ייתכן שמקרה של כבר אין לה מספיק סיפור לשאוף איתך בטווח הארוך.

אולי נקלעתם לשגרה ופשוט התרגלתם לרעיון להיות אחד עם השני ולא יהיה לכם הרבה אחר לכוון אליו, מלבד להישאר בחיים ולראות את ילדיכם גדלים ושמחים.

עבור חלק מהנשים סיפור החיים הזה הוא די והותר בכדי לשמור על שביעות רצונן לכל החיים. עם זאת, לא כל אישה או נישואין זהים.

אישה שלא מילאה מהנישואים

יש נשים שצריכות להיות בעלות סיפור משכנע יותר לחייהן כדי לשמור עליהן בעניין ועסוק בנישואין.

לכן, אם אשתך מחפשת כעת אושר והגשמה אישית מחוץ לנישואין שלך, ייתכן שהגיע הזמן להגדיר מחדש את הסיפור העלילתי כיצד הנישואין שלך יוכלו להופיע במהלך 20, 30 או 40 השנים הבאות, תלוי בת כמה אתה.

לדוגמא: אתה יכול לשאול את אשתך,'אם היינו נשארים נאמנים אחד לשני ונשארים נשואים לכל החיים, איך היית רוצה לראות את זה משחק?'ולנסות לגרום לה לדמיין נישואים מאושרים ומספקים שלא כללו קיום יחסי מין עם אנשים אחרים.

כמובן שלא כל אישה תהיה מוכנה לנהל את אותה שיחה (למשל אם היא בסתר מעולם לא רצתה להתחייב לכל החיים, אם היא לא מכבדת או חשה שהיא נמשכת לבעלה, אם היא רק רוצה לסיים את הנישואין אז היא יכולה לקבל תשלומי גירושין ואז לחיות באורח חיים מהנה במשך מספר שנים לפני שתתיישב שוב וכו ').

נישואים אינם זהים לכולם

נישואין אינם

בעולם מושלם, גבר ואישה היו מתחתנים, מנהלים חיי מין נהדרים, מקיימים משפחה אוהבת וחיים באושר בנישואים מונוגמיים.

עם זאת, בחיים האמיתיים, לא כולם זוכים לחוות נישואין מושלמים.

לדוגמא: לפעמים, זוג אינו שידוך מושלם, אך הם משתדלים בכוח לגרום למערכת היחסים לעבוד ואחרי שהותם יחד זמן מה, הם מחליטים להתחתן למרות שיצר המעיים שלהם אומר להם שכנראה שהם לא צריכים.

במקרים כאלה, בעל ואישה יוכלו להישאר יחד אם הם יכולים להתעלם מפיתויי העניינים ולהתמקד בדברים אחרים בחיים (למשל להיות משפחה קרובה ואוהבת, להשקיע זמן רב בפרויקטים לכל החיים וכו '. ).

הגדרה מחדש של דרך הנישואין שלך

זה עוזר גם אם הם מסוגלים להיות חברים עם זוגות נשואים אחרים שאינם מאמינים בגירושין. כשזה קורה, הזוגות הנשואים באושר בדרך כלל יעזרו להם לעקוב אחר המסלול, במיוחד כאשר הם עוברים טלאים מחוספסים.

עם זאת, אם אישה נשואה אומללה מוצאת את עצמה עובדת עם נשים אחרות שעברו גירושין וכעת הן מאושרות יותר כתוצאה מכך, או עובדת עם גברים שמנסים כל הזמן לפתות אותה לנהל רומן, בסופו של דבר היא עשויה להימאס מהיותה. נשואה אומללה או לבקש פרידה, לנהל רומן מאחורי גבו של בעלה או אפילו לבקש להיות מסוגל לשכב עם גברים אחרים.

אז כשבחור אומר לי,'אשתי רוצה לשכב עם גבר אחר'ושואל איך הוא יכול למנוע את זה, זה לא תמיד תשובה ברורה כי לפעמים זו אשמת האישה (למשל כשהיא אישה לא אמינה, כבר לא מאמינה בנישואין או מעולם לא האמינה בזה ופשוט להשלים עם זה לזמן מה וכו ').

עם זאת, כאשר מדובר באשמת הגבר, יש פיתרון ברור והוא לגרום לאשתו לחוש תחושת כבוד ומשיכה אליו מחדש.

במילים אחרות, הוא צריך להחזיר את הניצוץ ולגרום לאשתו לכבד אותו שוב כבעלה לכל החיים.

כפי שתגלו מהסרטון למעלה, כמות המשיכה שאשתכם חשה עבורכם היא בעיקר בשליטתכם.

לדוגמא: אם בעל הפסיק לפלרטט עם אשתו ונוטה לגרום לה להרגיש כמו יותר חבר שאשתו, אז היא לא הולכת להרגיש מאוד מופעלת ומתרגשת להיות מאוהבת בו.

ואילו אם בעל מסוגל לגרום לאשתו להרגיש נשית וילדותית בתגובה לגבריותו, באופן טבעי יותר היא תרגיש מכבדת כלפיו, נמשכת אליו ומתרגשת יותר להיות מאוהבת בו כאשתו.

כשאישה מנסה לתקן את הנישואין בדרכים מוזרות

אנשים לא תמיד עושים דברים נכון, במיוחד כשמדובר במערכות יחסים.

לדוגמא: כשאישה אינה מרוצה מנישואיה, היא עשויה לרקוח תוכניות מורכבות או להמציא רעיונות מוזרים כדי לקוות את הבעיות המורכבות בינה לבין בעלה, או לגרום לה להרגיש מאושרת יותר בחיים.

הרצון לשכב עם גבר אחר זו הדרך המוזרה שלה בתקווה לזעזע את בעלה להבין שהיא אומללה נואשות בנישואין.

היא אולי אפילו תאמין שזה יהיה טוב לנישואין או לחיי המין שלהם, כי היא לא יודעת מה עוד לעשות.

בעלה לא יודע לגרום לה לכבד אותו מספיק כדי לא לרצות לשכב עם גבר אחר והוא גם לא ממש יודע לגרום לה להרגיש מספיק משיכה ואהבה שהוא יהיה מרוצה מנישואיהם.

לכן, לעתים קרובות הוא ירגיש שהוא צריך ללכת יחד עם זה כדי לשמור עליה מאושרת.

עם זאת, זו תהיה טעות ענקית ברוב המקרים מכיוון שהיא רוצה לקיים יחסי מין עם גבר אחר איננה 'סקס בלבד'.

זה יותר מזה, גם אם היא לא מודה בכך בגלוי.

ברוב המקרים, אישה המעוניינת לקיים יחסי מין עם גבר אחר נובעת מכך שהיא מנסה למלא את החסר במערכת היחסים שלה עם בעלה באמצעות שינה עם גבר אחר.

לדוגמא: לפעמים בעל עלול להיכנס להרגל להקדיש את רוב זמנו בעבודה, או בעבודה. בתודעתו הוא עושה זאת מכיוון שהוא רוצה להיות ספק טוב יותר לאשתו ולמשפחתו.

למרות שכוונותיו טובות, ייתכן שאשתו תצטרך לסבול פרקי זמן ארוכים במקום שהיא לבדה. אם יש לה עבודה במשרה מלאה בעצמה, היא עדיין תצטרך לעשות את כל עבודות הבית ולחכות לבעלה שיהיה חופשי לבלות איתה מתישהו.

ייתכן שהיא תצטרך לחמם לו באופן קבוע ארוחות ערב מכיוון שהוא לא יכול להבטיח מתי הוא יהיה בבית. ואז, כשהוא חוזר הביתה, הוא עלול להיות עייף ושחוק מכדי להקדיש לה תשומת לב רבה או להתבדח איתה ולגרום לה לצחוק, לחייך ולהרגיש טוב סביבו.

זה יכול לגרום לנשים מסוימות להרגיש מובנות מאליהן וכאילו היא לא כל כך חשובה לו (למרות שלדעתו, הוא עובד כל כך קשה עבורה ועבור המשפחה).

באופן טבעי, אם אז היא תפגוש בחור אחר (למשל בעבודה) שהוא מקסים, קשוב ומשלם לה כמה מחמאות על הופעתה, היא עלולה להתחיל לראות בו כבן זוג טוב יותר מבעלה.

גם אם לבחור החדש יש פגמים רבים שיבטלו אותה לאורך זמן (למשל הוא קצת חסר ביטחון, יותר מדי בחור נחמד וכו '), כרגע היא מוצאת אותו מושך ורוצה לשכב איתו כי הוא גורם לה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש כשהיא עם גבר.

נותן לה ללבוש את המכנסיים

סיבה שכיחה נוספת לאישה שרוצה לשכב עם גברים אחרים היא כאשר בעלה אפשר לה 'ללבוש את המכנסיים' בזוגיות.

בעיקרו של דבר, הוא פשוט מסתדר עם כל מה שהיא רוצה, כי הוא חושב שזה ישמח אותה ובגלל שהוא לא צריך להשקיע זמן או אנרגיה בניסיון להתווכח איתה או להתחרות בה.

ובכל זאת, הנה העניין ...

לא משנה כמה אישה עצמאית, בטוחה או מצליחה, היא תמיד תרצה להיות עם גבר הדומיננטי מספיק במערכת היחסים כדי לגרום לה להרגיש כמו אישה נשית.

זה לא אומר שהיא רוצה שיציקו לו או יידחפו על ידו, או שלא יובאו בחשבון דעותיה, אבל היא כן רוצה להיות עם גבר שיכול לקחת את ההובלה ולהדריך את שניהם בעליות ובירידות החיים. .

היא רוצה להרגיש שכשהיא עם הגבר שלה, היא יכולה להירגע להיות נשית ולא צריכה לדאוג לדאוג לו רגשית (כלומר, הוא חזק רגשית עם או בלי עזרה או ביטחון).

בעיקרו של דבר, ככל שאישה מוצבת יותר במצב של צורך להוביל במערכת היחסים או לדאוג לגבר שלה רגשית בגלל חוסר הביטחון שלו, כך היא מרגישה פחות נשית ופחות משיכה מינית היא חשה כלפיו כתוצאה מכך.

כאשר דינמיקת היחסים אינה מסונכרנת בנישואין (כלומר הגבר והאישה הופכים ניטרליים זה לזה ולא להיות מנוגדים בעליל באנרגיה הגברית והנשית שלהם), גם הניצוץ המיני החשוב כל כך מתחיל למות.

יש בחורים שלא חוו זוגיות מעטה או לא לפני שהם התחתנו, רק מניחים שהופכים ניטרליים זה לזה זה דבר נורמלי שקורה בנישואין. הוא לא מבין שכגבר, הוא צריך להוביל גם את עצמו וגם את אשתו לתחושות עמוקות יותר של אהבה, כבוד ומשיכה זה לזה.

בעבר הרחוק אישה תצטרך להישאר עם בעלה לכל החיים, גם אם היא לא הייתה מאושרת. למרבה הצער, זה כבר לא המקרה בעולם של היום.

בימים אלה, לאישה יש לעתים קרובות יותר מדי השפעות מבלבלות בטלוויזיה, במילים של שירי פופ, בסרטים ומאנשים סביבה כדי להישאר מחויבת לחלוטין לנישואין אומללים או לא מתפקדים.

אם בעלה אינו מסוגל לגרום לה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש, אישה מודרנית תרגיש לפעמים שזה בסדר שהיא תסתכל לגבר אחר כדי לגרום לה להרגיש את המשיכה, הנשיות והמשיכה המינית החסרים בנישואיה. .

לכן, אם אתה רוצה לגרום לאשתך לראות אותך כגבר האידיאלי שלה ולשכוח מ'המסע 'המיותר שלה לשכב עם גבר אחר, עליך להתחיל להתמקד בשיפור היכולת שלך להעמיק את הכבוד, המשיכה והאהבה שלך אליך.

אתה צריך להראות לה שלא משנה לאן היא תסתכל, אף גבר אחר לא יכול להשוות אליך ושום חוויה מינית אחרת לא תהיה חשובה כמו הסיפור שאתה והיא יכולים לחיות עד סוף חייך יחד.

מדוע נשים נפרדות מגברים?

להלן סרטון שהכנתי עבור בחורים שכבר נזרקו על ידי האישה שלהם וכעת מחפשים להחזיר אותה.

במקרה שלך, אשתך עדיין איתך וסביר להניח שעדיין לא ביקשה פרידה או גירושין. עם זאת, אם היא רוצה לשכב עם גבר אחר, מוטב שתאמינו כי פרידה וגירושין הם בהחלט משהו שהיא שקלה.

בתודעתה, סביר להניח שהיא תחשוב שאם זה מרגיש נכון לעזוב אותך מאוחר יותר, היא תעשה את זה, אבל בינתיים היא תשמור אותך קרוב ואמרה שזה רק קצת סקס תמים ולא מתכוון. כל דבר.

אל תתני לה לעשות לך את זה.

שמעתי כל כך הרבה סיפורי אימה מגברים שהיו במצבך או במצב דומה והם הפכו להרס רגשי בזמן שעברו את הכל.

עליכם להחזיר את השליטה במערכת היחסים.

עליכם לוודא שתתקנו ותשנו את כל מה שגרם לה לאבד כבוד ומשיכה אליכם עד לנקודה זו של הנישואין.

אל תמשיך לעשות את אותן טעויות ישנות (למשל להיות לא בטוח) ולהניח שהכל יהיה בסדר. אתה חייב לוודא שאתה גורם לה להרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת עבורך.

כשהיא רואה ששינית את עצמך ואז היא מרגישה אחרת לגביך כתוצאה מכך, היא באופן טבעי תתחיל לשנות את דעתה לגבי השמדת הנישואין שלך על ידי שינה עם גבר אחר.