זקוק ליותר ביטחון עם נשים?

ביטחון עם נשים

נשים באופן טבעי נמשכות לעוצמה אצל גברים (למשל ביטחון) ונכבות על ידי החולשה (למשל (למשל עצבנות, חוסר ביטחון, ביישנות), כך שככל שתהיי בטוחה יותר, כך תהיה מושך יותר לנשים.

אתה לא יכול להתעלם מזה

חוסר ביטחון עם נשים הוא אחד הדברים הגרועים ביותר לחיות כגבר. אולי אתה יודע שאתה בחור טוב ומגיע לך שיהיו לך נשים איכותיות, אך כשאתה נמצא סביב נשים מושכות, אתה מונע מעצמך להרגיש עצבני, חרדתי, לא ראוי או אפילו מאוים מהן.

אולי תנסה להתעלם מזה ולהגיד לעצמך פשוט להרגיש בטוחים כרגע, אבל איכשהו העצבנות וחוסר הביטחון שלך תמיד מנצחים ובסופו של דבר אתה נראה מתוח, חרד ולא מושך לנשים.

אתה עלול להרגיש ביטחון כשאתה בעבודה או עם הלימודים שלך, אך כשאתה נמצא סביב נשים מושכות נראה כי הביטחון נעלם ומתחלף בספק עצמי ופחד מדחייה.

הפיתרון היחיד הוא לבנות אמון בפועל. אינך יכול להתעלם מהבעיה ולקוות שהיא תיעלם. זה לא, אלא אם כן אתה מתמודד עם הראש ומתקן את זה.

באופן אישי, בעבר היה לי מעט מאוד ביטחון עם נשים. מיום ליום, משנה לשנה, חיי התכלו כשאני מפספס את האהבה, המין והיחסים שנהנו מאנשים אחרים עם נשים. הייתי רואה נשים מושכות במקומות ציבוריים, אבל לא היה לי מספיק ביטחון להתקרב ולפגוש אותן.אם הייתי מצליח לפגוש אישה מושכת, הייתי עצבנית מדי בזמן שדיברתי איתה והיא תרגיש מכובה מזה. הייתי צריך להסתפק בנשים לא מושכות, שיש לי מזל עם אישה שיכורה או בכלל לא לקבל כלום.

עצבני - דן

תראה כמה הייתי עצבני כשהתחלתי להתקרב לראשונה לנשים ולנסות לשפר את הביטחון שלי! 🙂 הייתי במצב פאניקה כשדיברתי עם הבחורה הזו. הצלחתי להשיג את מספר הטלפון שלה, אבל אז פירקתי את התאריך כי הייתי עצבני מדי סביבה. הרגשתי שהיא מחוץ לליגה שלי. על ידי דחיית אותי, נשים כמוה אילצו אותי לבנות יותר ביטחון ולהיות יותר גבר.

וגם - בטוח

... ואז התחלתי להיות בטוח וזה מה שקרה.

מדוע חסרתי אמון בנשים?

רשום את רוב החבר'ה, לא ידעתי מדוע אני לא בטוחה בנשים. זה לא היה הגיוני. ידעתי שאני בחור טוב ומגיע לי טוב יותר, אבל זה לא ימנע ממני להרגיש עצבני, חרדתי ופחד מהרעיון לפנות לנשים.

רציתי לגשת לנשים ולפגוש אותן, אבל חשבתי,“מדוע אני תמיד נהיה עצבני סביב הנשים שאני באמת אוהבת? האם יש טריק אמון שאיני מודע אליו? מדוע בחורים אחרים נראים כל כך בטוחים סביב נשים, כשאני מרגישה מביכה? מה חסר לי כאן?'

במשך שנים רבות שאלתי אנשים אקראיים אם יש להם עצות וגם ביקשתי עזרה מספרי עזרה עצמית בחנות הספרים, אבל כל מה שמצאתי היה אמירות רדודות כמו,'אתה רק צריך להיות בטוח ... להאמין בעצמך ... ואז נשים יאהבו אותך ...'חשבתי,'

ובכל זאת, איך בונים אמון עם נשים? איך אתה מתחיל להאמין בעצמך אם עברת הרבה חוויות רעות כשניסית להתקרב או לאסוף נשים יפות? האם יש למעשה פיתרון שעובד בתחום הביטחון עם נשים? 'התשובות פשוט לא היו שם.

חוסר הביטחון העצמי שלי עם נשים הביא לכך שכמעט לא היו לי חברות ואולי אקבל מספר טלפון אחד בשנה אם יהיה לי מזל.

מכיוון שמספר הטלפון הגיע מכך שהתמזל מזלה, זה בדרך כלל אומר שהאישה לא מושכת או שהיא הייתה שיכורה ואז הייתה מבינה את הטעות שלה כשהתקשרתי אליה (ולא הייתי בטוח בעצמי) או כשיצאנו לדייט ואני אמר את כל הדברים הלא נכונים.

זה היה מתסכל מכיוון שלא משנה לאן פניתי, לאיש לא היו תשובות אמיתיות כיצד אוכל לתקן במהירות את בעיות הביטחון שלי עם נשים. שום סכום של קניית בגדים חדשים, תספורות חדשות, אימונים בחדר כושר או שימוש בגילוח אפטר נחמד לא עשה את העבודה. עדיין חסר לי ביטחון עם נשים ועדיין לא הייתה לי חברה.

בסופו של דבר, החלטתי שיהיה לי מספיק!

החלטתי לשים את הכדורים שלי על הקו ולהתחיל לצאת כל סוף שבוע לגשת לנשים בברים ובמועדונים. במהלך 1.5 השנים הבאות פיתחתי מערכת לבניית אמון ששחררה צד בי שהוסתר כל חיי. פתאום הייתי הבחור הכי בטוח בחדר, לא משנה לאן הלכתי ... ונשים שמו לב.

בכל פעם שניגשתי לאישה אחרת בכדי לפתוח בשיחה - הרגשתי שיפור ניכר בביטחון שלי. במקום לקבל מספר טלפון בשנה כמו שהייתי חסר ביטחון, התחלתי לקבל מספר טלפון אחד בכל לילה.

תוך חודש שגיליתי איך להיות בטוחים סביב נשים היו לי לפחות שתי נשים שונות שבאו לביתי מדי שבוע לצורך קיום יחסי מין. ואז, זמן קצר לאחר מכן גיליתי את הסוד לגרום לנשים רבות להתאהב בי במקביל. הכל קרה כל כך מהר ולא ידעתי איזו אישה לשמור כחברה שלי.

בעקבות זאת, יצרתי אתר זה ומלמד חבר'ה את הסודות לבניית אמון עם נשים מאז.

אם אתה רוצה לדעת איך לבנות את הביטחון העצמי שלך עם נשים, להתגבר על כל בעיות הביטחון שלך עם נשים ולהפוך במהרה לבחור שכל הנשים מחפשות נואשות, אז דאג שתלחץ סביב האתר שלי ותמצא את החיים- משנה תשובות שחיפשת לאורך כל הדרך ...