חבר'ה נחמדים מסיימים אחרון: האם זה נכון?

רוב הבחורים מודעים לאמירה המקובלת'חבר'ה נחמדים מסיימים אחרון'ואם במקרה אתה בחור נחמד, כנראה שלמדת את השיעור הזה בדרך הקשה בחיי היכרויות שלך עם נשים!

כשמישהו אומר שחבר'ה נחמדים מסיימים אחרון, זה בדרך כלל אומר שנשים נמנעות לצאת איתם ובוחרות קודם בחורים אחרים. האמת היא שאישה מעדיפה לצאת עם ילד רע או אידיוט על פני בחור נחמד, למרות שהבחורים האלה לא היו מתייחסים אליה גם כן. למה?

נשים נמשכות לעוצמה אצל גברים (למשל ביטחון, גבריות) ונכבות על ידי חולשה (למשל עצבנות, חרדה, ספק עצמי). מכיוון שרוב הבחורים הנחמדים נוטים להיות עצבניים, חרדים סביב נשים, הם בסופו של דבר נדחים.

עם זאת, אין זה אומר שאישה רוצה גבר רע. היא רק רוצה גבר בטוח ובעל ביטחון עצמי, ואם אין גברים גבריים בטוחים וגדולים, היא תסתפק בטמבל או מטומטם, רק כדי שהיא תרגיש את הרגש המרגש של משיכה.

תחשוב על זה…

אתה מטלטל עם זונות וזונות (כלומר בנות רעות) כשאתה צופה בפורנו, נכון? עם זאת, עבור חברה או אישה, אתה בטח רוצה בחורה יפה, אינטליגנטית, ארצית, נאמנה, טובה, נכון? אז למה אתה מטלטל עם רמפות? מְשִׁיכָה.אתה נכנע לתחושות המשיכה שלך. אם היית יכול לקיים יחסי מין עם חשפניות וכוכבי פורנו בחיים האמיתיים, אתה בטח היית, נכון?

ההבדל אצל נשים הוא שהן יכולות להתחבר לבנים רעים, לחוות את המשיכה ואז להיפרד ממנו אחר כך. עם זאת, עבור בחור נחמד שחולם לשכב עם נשים סקסיות מאוד, לרוב יש לו גישה לפורנו רק כדי למלא את צרכיו.

להיות נחמד לנשים זה בסדר, אבל זו לא התשובה להצלחה עם נשים

אני

אין שום דבר רע בלהיות נחמד לנשים, אבל אתה גם צריך להיות מושך אליהן מינית.

להיות נחמד לאישה לא רוצה לגרום לה להוריד את התחתונים שלה, אבל משיכה מינית כן. כאשר אישה נמשכת אליך מינית, היא תראה את ההתנהגות הטובה שלך כמקסימה. עם זאת, אם היא רק תראה בך חברה, היא בדרך כלל תראה בהתנהגותך הטובה חשדנית ואפילו מניפולטיבית.

היא יודעת שחבר'ה נחמדים חושבים שהם יתוגמלו במין על היותם ילד טוב, אבל פשוט לא ככה זה עובד עבורה. אישה מקיימת יחסי מין עם גברים שהיא נמשכת אליהם מינית, לא עם בחורים שהיו נחמדים כמו פאי אליה במשך חודשים.

אני

האם אתה טיפוס של בחור נחמד שיסיים אחרון עם נשים?

האם אחד מהדברים הבאים חל עליך?

  • אתה בדרך כלל זה שנותן הכי הרבה כשאתה נמצא במערכת יחסים.
  • אתה אומר לאישה שהתגעגעת אליה כשהיית בנפרד, למרות שהיא אף פעם לא אומרת לך את זה.
  • נשים אומרות לך לעתים קרובות,'בואו נהיה חברים'אחרי שתתחיל לצאת איתם, או אם אתה שואל אותם ... ואתה פשוט לא יודע למה.
  • אמרו לך בעבר שאתה רגיש מדי או נחמד מדי על ידי נשים, בדרך כלל ממש לפני שאישה דוחה אותך או זורקת אותך.
  • אמרו לך שאתה משעמם וצפוי על ידי נשים, או שיש לך סתם הרגשה שאתה.
  • אתם נוטים לאפשר לאישה לקחת את ההובלה במערכת היחסים ולקבל את ההחלטות העיקריות עבור שניכם.
  • לעתים קרובות אתה מרגיש ביישן או עצבני במצבים חברתיים, במיוחד סביב נשים מושכות או הקהל הקריר.
  • אתה מאוים מנשים בטוחות ויפות ומרגיש שאתה צריך להרשים אותן.

האם אתה יכול להתייחס לאחד מסימני האזהרה שלעיל? אם כן, שקול לתת לי לעזור לך.

בעניין של שעות (לא שנים), אתה יכול ללמוד את כל הטכניקות שלי כדי לגרום לנשים להתעניין בך, ואז לרדוף אחריך וממש להתחנן להיות חברה שלך.

החלק הכי טוב בעצה שלי הוא שאתה עדיין ממשיך להיות הבחור הנחמד שאתה, אבל אתה פשוט נהיה גרסה חזקה יותר, מגניבה, כריזמטית וגברית יותר שלך.

אם אתה מוכן להתחיל לבחור עם נשים בעודך עדיין הבחור הטוב שאתה, אז התחל ותן לי לעזור לך עכשיו.