דברים נחמדים לומר לנשים

דברים נחמדים לומר לנשים

האם אתה מחפש דברים נחמדים להגיד לנשים כי אתה מקווה שזה יגרום לך להיות מונח או שיביא לך חברה?

לא כל כך מהר.

אם אתה רוצה להשתחרר או להשיג חברה, הדבר העיקרי שאתה צריך לעשות הוא לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך מינית ... לא לומר לה דברים נחמדים.

למה?

אם אישה לא מרגישה נמשכת מינית לבחור, היא לא הולכת להתרגש מינית כשבחור אומר לה דברים נחמדים.

היא פשוט תסתכל עליו כעל עוד בחור נחמד טיפוסי שמקווה לקבל הזדמנות איתה כי הוא כל כך נחמד, מתוק, מנומס ומכבד.אם הוא ממשיך לומר לה דברים נחמדים ומתוקים, היא אפילו עשויה להרגיש מוטרדת מהעובדה שהוא אפילו לא מבין שאישה צריכה להרגיש נמשכת מינית לבחור שירצה להיות איתו, ולא רק להרגיש נחמד, רגשות מתוקים וידידותיים כלפיו.

צפו בסרטון הזה כדי להבין מדוע ...

כפי שתגלה מהסרטון לעיל, אין שום דבר רע בלהיות נחמד לנשים, אבל אם אתה רוצה להשתחרר או להשיג חברה, אתה צריך לעורר תחושת משיכה מינית של אישה אליך קודם.

המשיכה באה קודם וכל השאר זורם בצורה חלקה וללא מאמץ לאחר מכן.

לדוגמא: אם בחור לא גרם לאישה להרגיש אליו שום משיכה מינית ואז אומר,'אני אוהב את הסגנון שלך. יש לך חוש אופנתי נהדר ”ככל הנראה האישה תעריך את המחמאה, אבל היא לא הולכת לחשוב,'וואו! הבחור הזה שאני לא נמשך אליו אוהב איך אני מתלבש! וואו, זה בטח אומר שהוא מחבב אותי! וואו הו! יכול להיות שיש לי סיכוי איתו. ”

מצד שני, אם בחור בטוח שכבר גרם לאישה להרגיש נמשך אליו אומר,'אני אוהב את הסגנון שלך. אתה נראה סקסי בכל מה שאתה לובש ”האישה הולכת להרגיש נרגשת מהבחור שהיא נמשכת אליו גם מוצא אותה מושכת.

למעשה, היא הולכת להסתכל עליו כעל בחור מקסים, ואילו הבחור שלא גרם לה להרגיש נמשך ואמר לה משהו נחמד פשוט נראה כבחור נחמד או בחור חביב.

אם אתה רוצה להצליח לאסוף נשים ולשמור על אישה המעוניינת בזוגיות, אתה צריך להיות מסוגל לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך.

להיות נחמד זה נהדר, אבל זה לא מספיק שאישה תרצה לקיים יחסי מין עם בחור או להישאר לידו במערכת יחסים. משיכה היא הדבק שמכניס מלכתחילה גברים ונשים ואז עוזר להשאיר אותם תקועים ביחסים.

דברים שאתה יכול לומר

כל עוד האישה נמשכת אליך, היא תעריך דברים יפים או מתוקים שאתה אומר ותראה אותך כמקסים.

לדוגמה:

'אתה יפה כפליים כשאתה מחייך.'כשהיא מחייכת בתגובה, חייכה ותגיד'ראה, הנה זה'והחזיק איתה קשר עין תוך כדי חיוך. זו דוגמה לפלרטט אגב.

דוגמה אחרת:

אם היא אומרת משהו אינטליגנטי. חייכו ואמרו בצורה חצי מבודחת וחצי רצינית'וואו, אתה יפה ואינטליגנטי. פגעתי בקופה מדבר איתך 'ואז הוסיפו קצת מההומור שגורם לנשים להרגיש נמשכות.

איזה סוג של הומור זה?

צפו בסרטון זה לכמה דוגמאות ...

מדברים עם נשים מושכות

מדברים עם נשים מושכות

לחבר'ה רבים קל לדבר עם נשים שהן לא מוצאות אטרקטיביות (או נשים שכבר לוקחות אותן), אבל כשהן מדברות עם אישה יפהפייה שהיא רווקה, פתאום הן מתחילות להתאמץ מאוד להרשים אותה ולהיות ' אהבתי 'על ידה.

הוא לא רוצה להסתדר בשום צורה, אז הוא מנסה להיות בהתנהגות הכי טובה שלו סביבה כדי לקוות להראות לה שהוא נחמד, אמין ולא מסתכל עליה בצורה מינית כמו בחורים אחרים.

הוא עשוי לחשוב משהו כמו,'מה אם היא חושבת שאני כמו כל הבחורים האחרים שרוצים לקיים איתה יחסי מין? אני אראה לה שאני נחמד ושאני לא מסתכל עליה ככה ומקווה שהיא תתרשם מהשליטה העצמית שלי. אני מקווה שהיא תראה שאני מכבד אותה ויתייחס אליה כמו לנסיכה אם היא תיתן לי צ'אנס. '

עם זאת, ככה זה לא עובד.

אם אישה מושכת, רוב החבר'ה שהיא פוגשת מנסים לנשק את ישבנה על ידי היותם בחור ממש נחמד סביבה, ולא לגרום לה להרגיש נמשכת, וזה אחד משלושת הדברים שנשים מושכות שונאות ברוב הגברים הרווקים.

צפו בסרטון זה למידע נוסף ...

כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, רוב הנשים גוועות בחוויה של הרגשת משיכה מרגשת לבחורים.

רוב הבחורים שאישה פוגשת מסוגלים רק לגרום לה להרגיש רגשות ידידותיים או מביכים, ולא תשוקה מינית ועוררות.

לאישה קל מאוד למשוך בחורים מכיוון שרוב הגברים יקיימו איתה יחסי מין פשוט על סמך המראה שלה. עם זאת, לנשים אין את אותו סוג של תגובת משיכה מאשר לגברים.

במקום להיות מוכנה באופן מיידי לקיים יחסי מין פשוט על סמך מראה גבר, אישה מחפשת אחר תכונות אחרות אצל בחור.

היא מקווה לפגוש בחור שיכול להדליק אותה באישיותו, ביטחונו, סגנון השיחה, האווירה הגברית והכריזמה.

זה מה שחשוב באמת לרוב הנשים.

כן, אחוז קטן מהנשים רוצות רק בחור שנראה טוב כמו דוגמן גברי, אבל רוב הנשים מתעניינות יותר באישיותו ובהתנהגותו של הבחור גורם לה להרגיש.

כשאתה הבחור שיכול להציע לאישה חוויה של הרגשה מופעלת מינית ומעוררת על ידי האופן שבו אתה מתקשר איתה, אתה תצחק עד כמה קל למשוך ולקטוף נשים וכמה מעט תחרות יש מאחרים חבר'ה.

רוב החבר'ה בעולם הזה מבזבזים שנים (ואפילו עשרות שנים) מחייהם בניסיון להיות מרשים לנשים על ידי בניית הקריירה שלהם, בניית שרירים בחדר הכושר ובניית חשבון הבנק שלהם.

עם זאת, האמת היא שרוב הנשים יכולות להימשך באופן מיידי על ידי הצגת תכונות האישיות והתנהגויות שמושכות נשים באופן טבעי.

רוב החבר'ה פשוט לא מבינים כמה זה קל.

הם עוברים את החיים במחשבה שהצלחה עם נשים היא הכול להיות סופר נחמד או סופר טוב למראה, עשיר או בעל גוף מושלם.

עם זאת, אם אתה מסתכל מסביב, תראה שרוב החבר'ה הם פשוט ממוצעים, אבל עדיין יש להם חברה או אישה לוהטים.

הנה העניין ...

אישה יכולה לשבת ולהקשיב לבחור נחמד לתת לה מחמאה אחרי מחמאה ולמרות שהיא עשויה לחייך ולהיראות מחמיאה, היא תתרחק ממנו בן רגע אם בחור אחר יבוא ויפעיל את רגשות המשיכה המינית שלה במקום.

הפעלת משיכה של אישה לאישיות ולהתנהגות שלך מכה באופן מיידי 100 דברים נחמדים שאתה יכול לומר לאישה. זה גם מכה ללבוש את האופנה האחרונה ובעל גוף מושלם.

מי שאתה בתור בחור (כלומר האישיות שלך, ההתנהגות שלך, איך אתה חושב, איך אתה מתקשר איתה, איך אתה מתנהג סביב אנשים אחרים וכו ') חשוב לרוב הנשים הרבה יותר מכל דבר אחר שאתה יכול להציע.

בחור נחמד טיפוסי (פעם הייתי כזה) מקווה שאם הוא יראה לאישה שהוא בחור נחמד ויגיד לה מספיק דברים נחמדים, היא תראה שהוא אמין ויש לו כוונות טובות ... ואז תיתן לו סיכוי.

עם זאת, לא כך פועלת משיכה של אישה לגבר.

אם בחור שם יותר מדי דגש על היותו ידידותי וחביב סביב אישה, היא עשויה לחבב אותו כחבר ולהעריך שהוא אדם כל כך טוב, אך היא לא הולכת להרגיש מופעלת מינית על ידי גישתו.

למה?

נחמדות אינה מה שגורם לנשים להרגיש נמשכת מינית או מגורה; זה פשוט גורם לה להרגיש רגשות חביבים וידידותיים.

להיות נחמדה זה רק משהו שאישה מוצאת מושך מבחור שכבר גרם לה להרגיש נמשכת אליו מינית. בחור שנראה כמו הדובדבן למעלה או בונוס מבורך, אבל זה אפילו לא חיוני כדי לגרום לה להרגיש נמשכת מספיק כדי להתנשק או לקיים יחסי מין עם בחור.

כמובן, להיות נחמד זה עדיין חשוב. לדוגמא: כאשר בחור גורם לאישה להרגיש נמשכת אליו מינית (למשל משום שהוא בטוח בעצמו, כריזמטי, גברי באווירה ובהתנהגותו וכו ') ואז הוא נחמד לאישה ומתייחס אליה בכבוד, היא תתייג אותו כ להיות בחור 'מקסים'.

עם זאת, אם בחור מנסה להימנע ממשיכה מינית ובתקווה שיאהבו אותו מספיק על ידי אישה כדי שהוא יהיה נחמד, היא פשוט תחווה רגשות ידידותיים ותייג אותו כבחור נחמד או חבר.

מה נשים באמת רוצות מגבר

מה נשים באמת רוצות בגבר?

רוב הבחורים עוברים את החיים מתוך אמונה שנשים הן רק גברים שנראים יפה, עשירים, גבוהים וגופם מושלם.

כן, נכון שיש נשים שהן בררניות מאוד ויקבלו רק את סוגי הגברים האלה, אבל הנשים האלה באמת הן המיעוט.

רוב הנשים בעולם הזה חשופות להרגיש נמשכות לגברים שאינם עשירים או נראים למראה טוב, אך בעלי תכונות המושכות ולעתים קרובות אפילו יותר מושכות לנשים מאשר מראה וכסף.

אם תקדיש רגע לחשוב על זה, תבין שרוב החבר'ה בעולם הזה אינם עשירים ואין להם מראה דוגמני גברי, אך עדיין מסוגלים להשיג לעצמם חברה או אישה על ידי הצגת חלק מהאישיות. תכונות והתנהגויות שמושכות באופן טבעי נשים (למשל ביטחון, כריזמה, קסם, להיות גברי באופן שגורם לה להרגיש נשית וילדותית סביבו וכו ').

בחור טוב או עשיר יכול להתקרב לאישה ולומר לה את הדברים הכי נחמדים בעולם, אבל אם גישתו עצבנית וביישנית, או אם שפת גופו מביכה או חסרת ביטחון, האישה תחוש כבוייה וזכתה לא מעוניין להסתובב סביבו לאורך זמן; בלי קשר לכמה שהוא נראה טוב.

כמובן, נשים מסוימות (בדרך כלל נשים לא מושכות, נואשות או שיכורות) לפעמים ישארו מעוניינות בו רק בגלל שהוא נראה טוב, אבל זה לא אומר שהיא תישאר נמשכת אליו במערכת יחסים ארוכת טווח.

רוב הנשים היפות והאיכותיות יאבדו עניין בבחור לא נראה טוב בגלל שהוא חסר את תכונות האישיות הבסיסיות שמושכות באופן טבעי לנשים (למשל ביטחון, גבריות רגשית, הערכה עצמית גבוהה וכו ').

טעויות חבר'ה עושות כשמנסים להיות אהובים על ידי נשים

עד עכשיו, אני מקווה שהבנת שלהצליח עם נשים זה לגרום להן להרגיש נמשכות אליך, ולא רק לומר להן דברים נחמדים ולקוות שיאהבו אותך מספיק בכדי שתינתן לו הזדמנות.

כשאתה גורם לנשים להרגיש נמשכות אליך קודם ואז אומר כמה דברים נחמדים, אתה ייחשב כמקסים. עם זאת, אם אתה פשוט אומר דברים נחמדים לאישה מבלי לעורר תחילה את תשוקתה המינית אליך, היא תראה בך היותך בחור נחמד וידידותי שאין לה עניין מיני או כמעט ללא מין.

לכן, אם אתה רוצה שנשים יעריכו את הדברים הנחמדים שאתה אומר להן, ודא שתתמקד קודם כל בהפעלת רגשות המשיכה המינית של האישה אליך. משיכה באה קודם ואז כל השאר זורם באופן טבעי לאחר מכן.

אם תוכלו להימנע מלעשות את הטעויות הקלאסיות בפעם הבאה שתדברו עם אישה מושכת, תוכלו להשיג תוצאות טובות בהרבה בפחות מאמץ.

1. להיות נחמד מדי.

להיות נחמד לא גורם לבחור להתבלט מבחורים אחרים, כי רוב הבחורים נחמדים לנשים או די נחמדים לנשים.

כשאישה עוברת את החיים, רוב החבר'ה שהיא פוגשת יהיו נחמדים כלפיה, יראו לה כבוד ויקוו שיהיה חביב עליה.

נחמדות לא גורמת לה לחשוב,'וואו! הבחור הזה שונה! ”

אם אתה מקשיב למה שנשים אומרות, זה נראה כאילו בחורים נחמדים הם נדירים. לדוגמא: יש נשים שיגידו,'כל הגברים הם חורים. מדוע אני לא יכול למצוא בחור נחמד שיכבד אותי ויתייחס אלי כאל נסיכה? '

עם זאת, הצהרתה אינה עובדה.

כל הגברים אינם מטומטמים.

מה שהיא באמת אומרת זה,'למה אני לא יכול למצוא בחור שגורם לי להרגיש נמשך והוא גם נחמד אלי?'כי היא לא נמשכת לחבר'ה נחמדים טיפוסיים שרק גורמים לה להרגיש רגשות ידידותיים.

מכיוון שקשה כל כך לנשים למצוא בחור טוב שגם גורם לה להרגיש נמשך (החבר'ה האלה בדרך כלל כבר לוקחים), היא בדרך כלל תסתפק בדבר הבא הכי טוב בעיניה, שהוא ילד רע, מטומטם או מטומטם אכן גורם לה להרגיש נמשכת (למשל לביטחון שלו, לגבריות וכו '), אבל מי לא אפשרות יחסים טובה.

כאשר אותו בחור זורק אותה, בוגד בה או מתייחס אליה בצורה גרועה, אז היא תתחיל להתלונן על כך שאין חבר'ה נחמדים בעולם וכל הגברים הם מטומטמים.

עם זאת, היא פשוט מתייחסת לחורים שהיא יצאה איתה.

מה שהיא רוצה זה אדם טוב שגם גורם לה להרגיש נמשכת ומופעלת. עם זאת, רוב הבחורים לא מבינים את זה וחושבים שאישה מתייחסת לכל הגברים כשהיא אומרת,'כל הגברים הם חורים. למה אני לא יכול למצוא בחור נחמד? '

בחור נחמד טיפוסי אז ינסה מאוד להראות לאישה כמה הוא בחור נחמד, אבל בכל מקרה היא תדחה אותו כי הוא לא עושה שום דבר כדי להפעיל אותה.

הוא פשוט נחמד.

כמובן, אין שום דבר רע בלהיות נחמד עם אישה, אבל אם העיקר שהדבר שאתה עושה בזמן שאתה מדבר עם אישה שאתה אוהב הוא מנסה להמציא דברים נחמדים יותר לומר לה, היא רק תראה אותך כ'חברה 'מתוקה שהיא יכולה להסתובב איתה עד שהבחור הנכון יבוא להדליק אותה.

כשאתה מדבר עם אישה שאתה רוצה להתחיל איתה קשר מיני, אתה צריך להתמקד בלגרום לה להרגיש נמשכת אליך כגבר, במקום לנסות לגרום לה לחבב אותך כמו חברה נחמדה.

כשאתה מדבר עם אישה באופן שיוצר ניצוץ בינך לבינה, היא אוטומטית 'תאהב' אותך מכיוון שאתה גורם לה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש כשהיא מתקשרת עם גבר (כלומר נמשכת ומופעלת) .

לכן, במקום למקד את תשומת לבכם לחשוב על הרבה דברים נחמדים להגיד לאישה שאתם אוהבים, התמקדו במקום ביצירת אווירה מינית בינך לבינה. כאשר היא נמשכת אליך מינית, היא תהיה מעריכה ומרגשת הרבה יותר בכל פעם שתגיד לה משהו מתוק או נחמד.

זכרו: אין שום דבר רע בלהיות נחמדים, או אפילו לומר דברים נחמדים לאישה, אך מבלי שתתבסס קודם משיכה מינית, היא לא הולכת להקסים מהדברים הנאים שאתה אומר.

כשאתה מושך אישה תחילה, כל שאר התכונות החביבות עליך (למשל אתה בחור טוב, אתה אינטליגנטי, יש לך כוונות טובות איתה וכו ') יהפכו אותה למושכת עוד יותר.

2. לחשוב לפלרטט איתה זה לא בסדר.

פלירטוטים היא אחת הדרכים הקלות ביותר ליצור ניצוץ עם אישה, לבנות את המשיכה שלה וליצור מתח מיני ביניכם.

אם אתה לא מפלרטט עם אישה במהלך השיחה, מה שאתה עושה הוא לא ליצור ניצוץ מיני בינך לבינה. ניצוץ מיני הוא הדבר החיוני ביותר שעליך ליצור אם אתה רוצה שאישה תתעניין בך בצורה כזו.

אולי תרצה להראות לה שאתה בחור אינטליגנטי ונחמד שמעוניין בה ליותר מאשר סקס, אבל היא לא מתכוונת לדאוג לזה אם לא גרמת לה להרגיש נמשכת אליך קודם.

בלי להשתמש בפלירטוט לבניית מתח מיני בינך לבינה, אישה לא הולכת לחשוב,'וואו! הבחור הזה באמת בולט מכל שאר החבר'ה שפגעו בי. הוא אומר דברים כל כך נחמדים; אני בהחלט רוצה להתחיל איתו קשר מיני כי הוא כן. ”

למה? פחות או יותר כל בחור אחר שהיא פוגשת משתמש ב'אם אני אומר לה דברים יפים, היא תאהב אותי ואז תתן לי צ'אנס'גישה, אבל זה לא מה שגורם לאישה להרגיש מופעלת מינית.

צפו בסרטון הזה כדי להבין מהי פלירטוטים, איך זה עובד ולמה נשים כל כך אוהבות את זה ...

3. לפחד להשתמש בהומור מסוכן.

על פי מספר מחקרים על מדע המשיכה האנושית, נשים מעדיפות גברים שיכולים להצחיק אותם, בהשוואה לגברים שרוצים לקיים יחסי גומלין רציניים, הגיוניים ומנומסים כל הזמן.

למרות שזה אולי לא נכון במציאות, נשים תופסות בחורים 'מצחיקים' כאינטליגנטים וכנים יותר, בהשוואה לבחורים הרציניים יותר שלעתים קרובות נתפסים כעמומים ועלולים לא לסמוך עליהם.

כשמדברים עם אישה, שימוש בהומור הוא הדרך המהירה ביותר לגרום לה להרגיש רגועה ונינוחה בחברתך. כמובן ששימוש בהומור בשיחה עם אישה לא נוגע לספר בדיחה אחר בדיחה שלה.

הנה כמה דוגמאות לדברים מצחיקים שאתה יכול לומר לנשים כדי לגרום להן להרגיש נמשכות אליך ...

כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, סוג ההומור שנשים הכי מושכות אליו (אני מכנה אותו הומור שחצן בשמחה) נתפס כמסוכן מדי על ידי רוב החבר'ה.

נשים אוהבות את זה כאשר לבחור יש כדורים להשתמש בהומור מסוג זה, כל עוד הוא שומר עליו שובב וקליל. זה לא קשור לשחצנות רצינית, גסות רוח או ערמומי בשום צורה שהיא.

במקום זאת, אתה פשוט שובב עם זה, ולכן נשים מוצאות את זה כל כך מצחיק ומושך.

אתה לא צריך לומר דברים נחמדים לנשים כדי לגרום להם לחבב אותך או רוצה אותך מינית

אין שום דבר רע בלומר דברים נחמדים לנשים, אבל זה לא הדבר היחיד שהולך לפתור את כל הבעיות שלך עם נשים.

לומר דברים נחמדים פשוט נתפס כתכונת בונוס אצל בחור, אבל הדבר העיקרי שהיא מחפשת הוא האם אתה גורם לה להרגיש נמשכת מינית או לא.

אם אין משיכה מינית (או לא מספיק ממנה), אז לא הולך להיות שום יחסי מין או יחסים מיניים.

לכן, אל תבזבזו עוד מחייכם במחשבה שהדרך היחידה שתגרמו לנשים כמוכם מספיק היא לומר להן הרבה דברים נחמדים ולהראות להם כמה נחמד של בחור שאתה.

עד עכשיו אתה צריך להיות ברור בדבר אחד: המשיכה של אישה לגבר אינה מוגבלת למראה הגופני שלו, או לעושרו או למעמדו. זה גם לא מבוסס על הדברים הנחמדים שהוא אומר לה במהלך שיחה.

כאשר אתה גורם לאישה להרגיש נמשכת על ידי הצגת תכונות האישיות והתנהגויות המושכות באופן טבעי לנשים (למשל ביטחון, כריזמה, אווירה גברית, מצחיקה אותה עם סוג ההומור הנכון וכו '), רוב הנשים יתעלמו מכל פגמים שנתפסו. שיהיה לך ולראות אותך בתור אדם חם, סקסי ורצוי.

ואז, כשתגיד לה דברים יפים, היא תתייג אותך כגבר מקסים ותתרגש להתחבר אליך ולהתחיל מערכת יחסים.