אובססיבי אחרי פרידה

אובססיבי לאחר פרידה

להלן 5 דרכים להרגיע את עצמך, כך שתוכל להחזיר אותה במהירות:

1. להבין כי ייאוש רגשי אינו מושך את האקס שלך, ולכן זה ממש ימנע ממך להחזיר אותה

לפעמים, כאשר בחור אובססיבי לאקס שלו לאחר פרידה, הוא עלול להתחיל לעשות דברים שגורמים לו להראות נואש, נזקק וחסר שליטה בפני האקסית שלו.

לדוגמא: בחור עשוי ...

  • להפציץ אותה עם קירות אינסופיים של הודעות טקסט, או מיילים ארוכים שמתנצלים בפניה ומבטיחים לשנות.
  • מרגל אחריה באמצעות המדיה החברתית (ובמקרים מסוימים, באופן אישי) כדי לראות מה היא עושה, עם מי היא מסתובבת ואם היא ממשיכה הלאה.
  • פסטר את חבריה, עמיתיה ובני משפחתה כדי לעזור לה לשכנע אותה לתת לו הזדמנות נוספת.
  • התייצב לא מוזמן במקום עבודתה, בבית או במקומות שהיא אוהבת לבלות בהם ונסה לדון איתה על הקשר.
  • שלח לה מכתבי אהבה ארוכים המצהירים על אהבתו אליה,'אתה הסיבה שלי לחיות ובלעדיך שום דבר לא מרגיש בסדר,' או 'אתה הנפש התאומה היחידה שלי והפרידה לעולם לא תשנה את זה.'

לפעמים, בחור יקווה שכשהאישה לשעבר שלו תראה כמה הוא אבוד בלעדיה וכמה הוא נואש להחזיר אותה, היא תשנה את דעתה ותיתן לו הזדמנות נוספת.

עם זאת, ברוב המקרים, במקום לשכנע אישה לקחת אותו בחזרה, התנהגות אובססיבית רק מכבה אותה עוד יותר.

ואז היא מתחילה לחשוב על דברים כמו,'ההתנהגות שלו מאז הפרידה יצאה משליטה. עכשיו אני רואה אותו בצורה שמעולם לא עשיתי בעבר וזה מחמיר אותי. אני פתאום מודע מאוד לכך שבכל זאת הוא לא איש חזק רגשית. במקום זאת, הוא מעט רגשי וחושש בפני עצמו. הייאוש שלו הוכיח לי שהאינסטינקטים שלי היו נכונים לגבי הרצון להיפרד ממנו. אז אני צריך להתמקד עכשיו להמשיך בלעדיו. ”הנה העניין ...

להרגיש קצת נואש להחזיר את האקס שלך זה מובן, אבל אתה לא יכול לתת לזה להופיע בהתנהגות שלך, בסגנון השיחה, בשפת הגוף או באווירה שלך.

אם תתן לה להרגיש שאתה מרגיש נואש, אתה תעשה את ההפך ממה שגבר צריך לעשות כדי להחזיר אקס (כלומר להחזיר לה את הכבוד, לגרום לה להרגיש נמשכת מחדש, לגרום לה להתאהב מחדש. איתו).

2. הרגיעו בידיעה שיש תהליך מהיר וקל לשימוש שתוכלו לעקוב אחריו כדי להחזיר אותה

אחת הסיבות העיקריות מדוע אתה מרגיש אובססיבי לגבי האקס שלך היא מכיוון שבמקום האחורי של מחשבתך, שכנעת את עצמך שאין שום סיכוי להחזיר אותה.

אולי אפילו חשבת משהו כמו,'התעסקתי בגדול ואין לחזור מזה. הרסתי את הקשר עם אשת חלומותיי ואני עכשיו לבד. אני לא חושב שאצליח להחזיר אותה לעולם אחרי איך שפעלתי וכמה שכיביתי אותה. היא אפילו אמרה שהיא לעולם לא רוצה לראות אותי שוב, אז אין שום דבר שאני יכול לומר או לעשות כדי לגרום לה לשנות את דעתה. ההחלטה שלה סופית ואיבדתי אותה לנצח. '

באופן טבעי, כשאתה חושב ככה, אתה הולך להתחיל להרגיש לחוץ מכל הפרידה.

תאבד, חסר שליטה, תישאר מאחור ומדוכדך מכל העניין.

אל תעשו את זה לעצמכם.

זכית לדעת שיש תהליך מהיר וקל לשימוש שתוכל להשתמש בו כדי להחזיר אותה ...

כשאתה מתמקד בכך שהיא תרגיש תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אליך, באופן טבעי היא תתחיל לחשוב עליך ולהסתכל עליך בצורה חדשה לחלוטין.

היא תתחיל לראות שיש עדיין תקווה עבורך ועבורה כי היא מרגישה שוב ניצוץ איתך.

כשזה יקרה, היא תתחיל לדאוג שאם היא לא תיתן לך הזדמנות נוספת, או לפחות תתחבר אליך מינית בפעם האחרונה כדי לראות איך היא מרגישה, בסופו של דבר היא תצטער על כך למשך שארית חייה.

כתוצאה מכך, היא תפתח בחזרה אליך ותוכל להחזיר אותה.

מצד שני, אם אתה טועה לאפשר למצבך הרגשי לצאת משליטה מכיוון שאתה מאמין שאין לך שום סיכוי להחזיר אותה, אז לא תוכל להתגבר על האובססיה והייאוש שלך וזה ייגמר והופך לדיכאון, ספק עצמי וחרדה ביחס לנשים בכלל.

לכן, אם אתה רוצה אותה בחזרה, קבל היום החלטה לשלוט ברגשות שלך והתכונן להחזיר אותה.

3. הבהיר בדיוק מה אתה באמת צריך לשפר לפני שתתחיל בתהליך הגב לשעבר

כדי לגרום לאקס שלך לרצות לתת לך הזדמנות נוספת, תחילה עליך להבין את הסיבות האמיתיות שלה להיפרד ממך.

מדוע צעד זה חשוב?

אם אתה לא מבין את הסיבות האמיתיות והסודיות שלה להיפרד ממך, סביר להניח שבסופו של דבר תציע לה דברים שהיא לא רוצה (למשל, בחור יציע לבלות יותר זמן עם האקס שלו ולא להיות כל כך מרוכז עבודה, אבל מה שהיא באמת הרגישה מכובה היה חוסר הגבריות הרגשית שלו כאשר הם בילו יחד. היא מעולם לא הרגישה כמו הילדה שלו והרגישה יותר כמו חבר שלו. היא לא הרגישה מספיק הבדל בינו לבינה לבין היא רוצה בחור שחושב, מרגיש, מתנהג ופועל בצורה גברית יותר, ולא להיות כל כך רך, ידידותי ונחמד).

לכן, אם אתה מציע לתקן, לשנות, לשפר או להתאים את הדברים הלא נכונים, האקס שלך עשוי לחשוב משהו כמו,'זו בדיוק הסיבה שנפרדתי ממנו מלכתחילה. הוא פשוט לא מבין! הוא ממשיך להבטיח לשנות דברים על עצמו שלא ממש אכפת לי מהם. עדיין אין לו מושג מה לא מדליק אותי לגבי הגישה שלו למערכת היחסים. זה מדגיש בעיניי שהוא כנראה מטרה אבודה. אז אני צריך להמשיך הלאה ולמצוא את עצמי בחור שמקבל אותי, ולא לבזבז את הזמן איתו. '

זו הסיבה שאתה צריך לדעת בדיוק למה היא נפרדה ממך.

בשלב זה אתה עשוי לתהות,'האם עלי לבקש ממנה לומר לי?'

התשובה היא בהחלט,'לא!'

אם תשאל אותה, תבטל אותה עוד יותר מכיוון שנשים לא רוצות להיות אחראיות לעצב אותך לגבר שאתה צריך להיות.

בעיקרו של דבר, אישה לא רוצה להיות המורה שלך בחיים ולהגיד לך איך לחשוב, לפעול ולהתנהג כדי לגרום לה לכבד אותך, להרגיש נמשכת אליך מינית ולאהוב אותך.

בגלל זה אני כאן.

אני כאן כדי לעזור לך להחזיר אותה ולהשאיר אותה במערכת יחסים.

אז כדי לעזור לך להבין מדוע היא אולי נפרדה ממך, הנה כמה שאלות לשאול את עצמך ...

  • אילו היבטים בחשיבה ובהתנהגותי משכו אותה אלי בתחילה (למשל הביטחון שלי, האמונה שלי במשיכותי אליה ונשים אחרות, חוש ההומור הגדול שלי, הגבריות הרגשית שלי)?
  • האם המשכתי לנהוג, לחשוב ולהתנהג באותם דרכים מושכות לאורך כל מערכת היחסים שלנו, או שלאט לאט גלשתי להתנהג בדרכים לא מושכות (למשל, התחלתי לפקפק במשיכותי אליה וכתוצאה מכך נעשיתי נזקקת יותר, דביקה, קנאית או שולטת. התחלתי להיכנע לדרישותיה יותר ויותר והיא התחילה להרגיש יותר דומיננטית רגשית ממני. הפסקתי לגרום לה להרגיש רצויה וסקסית והתחלתי להתייחס אליה יותר כמו חבר או שותף נייטרלי)?
  • האם ניסיתי לגרום לה לקבל דברים אודותיי שפשוט לא מושכים אותה (למשל הפגנתי הרגלים מעצבנים שברור שהיא לא אוהבת. נעשיתי רגישה רגשית מדי ובסופו של דבר הרגישה שהיא צריכה להיות עדינה ו לטפל בי רגשית, אחרת הייתי כועס, מתלונן או נותן לה את הטיפול השקט)?

על ידי מענה לשאלות אלו, תתחיל להרגיש מודע למה שאתה צריך להתאים כדי למשוך אותה כראוי.

אם עדיין לא עשית זאת, וודא שאתה ...

4. תן לה מקום של 3 עד 7 ימים להתגעגע אליך

זהו צעד חשוב אם אתה מזיק לאקס שלך וגורם לה להרגיש מוטרדת מהגישה שלך להחזיר אותה (למשל, התקשרת, שלחת הודעות SMS או שלחת לה יותר מדי הודעות, התחננת ותתחנן אליה שתקשיב לך, בוכה ומבקשת שתתן לך הזדמנות נוספת).

לכן, אם עדיין לא עשיתם זאת, הפסיקו את כל האינטראקציות איתה במשך כמה ימים ואפשרו לדברים להירגע בינכם לבינה.

במהלך אותה תקופה, תהיה לה הזדמנות להפסיק להתמקד בדברים שהיא לא אוהבת בך ולהתחיל להתגעגע לדברים שהיא אוהבת בך (למשל הדרך שבה אתה גורם לה להרגיש כמו נסיכה כשהיא איתך, איך את כל כך שאפתנית ועובדת קשה, שתמיד התייחסת טוב לחברים שלה ולמשפחה, שאת בחור ממש טוב, שאת באמת אוהבת אותה ואכפת לך ממנה, שגורמת לה לחייך ולצחוק הרבה).

חשוב: האמרה הישנה של,'יותר טוב'לא חל כשמדובר במתן מקום לשעבר לאחר פרידה.

אז אל תטעו לחשוב,'אם 3 עד 7 ימי שטח יגרמו לה להתגעגע אליי, אז לנתק מגע למשך 30 או 60 יום יגרום לה להתגעגע אלי באמת ולרצות אותי בחזרה. ואז, כשאני בסופו של דבר אצור איתה קשר לאחר חודש-חודשיים, היא תקפוץ על הרעיון לחזור שוב. '

כן, זה יכול לעבוד אם אישה עדיין מאוהבת בבחור לשעבר שלה.

עם זאת, ברוב המקרים של הגב לשעבר שגבר מנסה להחזיר אישה לשעבר, היא כבר לא מאוהבת בו ומרגישה כאילו קיבלה את ההחלטה הנכונה להיפרד ממנו.

לכן, אם בחור אז מנתק קשר למשך 1-2 חודשים, לא אכפת לה.

היא פשוט ממשיכה הלאה.

זו הסיבה שאתה לא צריך לתת לאקס שלך יותר מ -3 עד 7 ימי שטח.

אם היית מאוד מעצבן ונזקק, אז תן לה את כל 7 הימים.

ברגע שעשית את זה ...

5. צרו איתה קשר והתחילו בתהליך הגב לשעבר

כדי להראות לאקס שלך שאתה גבר אחר עכשיו, אתה צריך לתקשר איתה בשיחת טלפון או באופן אישי.

כשתעשה זאת, כדי שתוכל לשמוע את הטונאליות של קולך, להעריך את התנהגותך ולראות בעצמה ששינית באמת.

אם היית אובססיבי עליה וזה בסופו של דבר גרם לך להיות נזקק ולעצבן אותה, אז אתה יכול להראות ששינית על ידי כך שאתה רגוע יותר, נוח יותר ומוסיף קצת הומור כדי לתת לה לראות שאתה לא להתחרפן יותר, או לנסות ללחוץ עליה לתת לך הזדמנות נוספת.

ברגע שהיא הורידה את השומר שלה קצת מרגישה רגועה יותר ושמחה לדבר איתך, תגיד משהו בסגנון,'בכל מקרה, היה טוב לדבר איתך שוב. זה נחמד לראות שאנחנו באמת יכולים לדבר כחברים, בלי שזה קשור אלינו שנחזור ביחד או משהו כזה. לראייה, אני מקבל שאנחנו נפרדים ואני בסדר עם זה. לכן, אני חושב שעדיף לשים את העבר מאחורינו ופשוט להיות חברים. '

כשהיא מסכימה, קדימה ותגיד משהו כמו,'קריר. ובכן, אני חושב שאם נפרד מחברים, זה יהיה הדבר הנכון לעשות כדי להתעדכן כחברים בפעם האחרונה ולאחל אחד לשני את הטוב ביותר. אז, בואו ניפגש לקפה מהיר להגיד שלום השבוע. אני אהיה עסוק בימי שני ושלישי, אבל אני חופשי ביום רביעי או ראשון השבוע. איזה משני הימים האלה הכי מתאים לך? '

אם היא לא מסכימה לגבי המפגש, פשוט תגיד,'היי, זה פשוט להתעדכן במהירות כחברים להיפרד בצורה בוגרת. כשאנחנו מתעדכנים, אם אתה מחליט שאתה לעולם לא רוצה לדבר איתי שוב, אני מבטיח שאכבד את זה ב 100% ולעולם לא אצור איתך קשר שוב. אז ההתעדכנות הזו יכולה פשוט להיות שאנחנו נפרדים כחברים ומאחלים אחד לשני כל טוב. אז בואו נעשה את זה. בואו נדביק ולהגיד שלום השבוע. '

ואז, כשאתה נפגש איתה, התמקד במשיכה מלאה מחדש (למשל על ידי כך שאתה מראה לה שהבנת את הסיבות האמיתיות והסודיות שלה להיפרד ממך וכבר ביצעת שינויים על בסיס זה).

כשהיא מרגישה את השינויים בך, באופן טבעי היא תחל להרגיש כלפיך תחושת כבוד ומשיכה מחודשת.

היא תבין שבכל זאת אתה לא כל כך רע וכשזה יקרה, השומר שלה יירד והיא תתחיל להיפתח לרעיון לתת לך הזדמנות נוספת.

3 טעויות שחלק מהבחורים עושים כשאתה אובססיבי לגבי אשה לשעבר

כפי שאולי הבנת עד עכשיו, מה שאתה אומר, עושה והדרך שבה אתה מתנהג סביב האקס שלך יעיר מחדש את רגשותיה כלפייך, או ישכנע אותה שהיא קיבלה את ההחלטה הנכונה להיפרד ממך.

לכן, אם אתה רוצה להעיר מחדש את רגשותיה ולקבל אותה בחזרה, נסה לא להיות אחד הבחורים שעושים את הטעויות הבאות:

1. בהנחה שמתנהג כמו חבר לשעבר נואש שזקוק לה, ירשים אותה ויגרום לה להרגיש ברת מזל שיש לו

לפעמים בחור ינסה להחזיר את אשתו לשעבר על ידי אמירת דברים כמו,'אני כל כך אבוד בלעדייך בחיי. אני צריך אותך כל כך. אנא תן לי רק הזדמנות אחת נוספת. אני מבטיח שאעשה כל מה שצריך בכדי לשמח אותך הפעם. אני צריך אותך. אתה הכול בשבילי. אנא!'

בעיקרו של דבר, הוא מקווה שהאקס שלו יחשוב משהו כמו,'אה, נו ... זה כל כך מתוק. אני מרגיש כל כך בר מזל שיש לי גבר שמרגיש אבוד וחסר תקווה בלעדי בחייו. כל בחורה חולמת שיהיה לה בחור אובססיבי כלפיה ונזקק לה. אז בשביל זה אני צריך לתת לו צ'אנס נוסף. '

זה יכול לקרות בסרטים רומנטיים רק כדי לבדר את הקהל, אבל בחיים האמיתיים, נשים לא מגיבות טוב לראות את הבחור לשעבר שלהן מתפרק רגשית.

מה שגורם לאישה להרגיש נמשכת לשעבר שלה הוא לראות שלמרות שהוא עדיין רוצה אותה בחזרה, הוא בטוח לחלוטין, שמח וחיובי לגבי חייו איתה או בלעדיה.

הוא לא דוחף אותה בפניה באומרו,'החיים שלי נהדרים בלעדייך.'

במקום זאת, הוא נותן לה לחוש שהוא בטוח ומאושר בלעדיה, בהתבסס על הדרך בה הוא מדבר איתה, מתנהג ומתנהג סביבה.

היא יכולה לחוש זאת בעצמה וכשהיא תבחין שהוא לא מנסה לשפשף את זה בפניה, היא גם תרגיש כבוד כלפיו על היותו בחור טוב בקשר לזה.

לכן, אל תגיע לאף קיצון של הפגנת ייאוש או התנהג כאילו אתה כל כך שמח שאתה והיא נפרדו.

במקום זאת, פשוט תן לה לראות שאתה מעוניין להחזיר אותה, אך יחד עם זאת, אתה מרגיש בטוח, מאושר ומתקדם בחיים איתה או בלעדיה.

הטעות הבאה להימנע היא ...

2. בתקווה שהישארות על דעתה על ידי שליחת הודעות SMS או התקשרות תמידית תציל את הקשר

כאשר בחור אינו מסוגל להיפגש עם אשתו לשעבר בתדירות גבוהה כפי שהיה כאשר הם היו במערכת יחסים, לעתים קרובות הוא יתחיל לדאוג שהיא תשכח ממנו וימשיך הלאה אם ​​הוא לא ישאר בראש שלה.

לכן, כדי למנוע את זה, הוא ישלח לה טקסטים יומיים, הודעות ברשתות החברתיות או יתקשר אליה בטלפון כדרך להישאר חלק מחייה.

עם זאת, במקום להפוך אותו לבלתי נשכח עבורה בצורה טובה, ההטרדות המתמדות שלו מכבות אותה יותר מכיוון שהוא נתקל בבחור נזקק, דביק, מיואש ואובססיבי לאקסו.

אין שום דבר רע בלפנות למגע עם האקס שלך, אבל אתה צריך להיות רגוע בקשר לזה.

השתמש באינטראקציות שיש לך איתה כדי לגרום לה לחייך, לצחוק ולהרגיש טוב לדבר איתך שוב.

ואז, וודא שאתה נפגש איתה באופן אישי, מושך אותה מחדש, מגיע לחיבוק, נשיקה ואז סקס.

ברגע שזה יקרה, אתה והיא תחזור להיות טבעית.

עם זאת, אם כל מה שאתה עושה זה לשלוח לה הודעות או לשלוח לה הודעות כדי להישאר בראש שלה, היא הולכת להתעצבן ועלולה בסופו של דבר לחסום אותך או לומר לך להשאיר אותה בשקט.

הטעות הבאה להימנע היא ...

3. לא יודע שהוא יכול בקלות להפוך את הדברים ולגרום לה לרצות גם את הקשר

כאשר סוגרים אישה ואומרים דברים כמו,'זה נגמר בינינו. אני כבר לא אוהב אותך ושום דבר שאתה יכול לומר או לעשות לעולם לא יביא אותי לשנות את דעתי 'בחור עשוי להתחיל להאמין שהחזרתה תהיה בלתי אפשרית.

ובכל זאת, הנה העניין ...

רק בגלל שלאקס שלך אין רגשות כלפייך כרגע, זה לא אומר שהיא תרגיש כך גם בעוד שבוע מהיום לאחר שהפעלת מחדש את רגשות הכבוד והמשיכה המינית שלה.

אז, אל תוותרו.

אתה באמת יכול לשנות את הרגשתה ולהשיב אותה בחזרה, אם תרצה בכך.

אתה יכול להשתלט על תהליך הגב לשעבר על ידי התמקדות במשיכתה מחדש ופיתוי הגב למערכת יחסים שהיא רוצה.