סיכויים לקבל חזרה לשעבר

סיכויים להחזיר אקס

הסיכויים לקבל חזרה לשעבר הם גבוהים אם אתה עוקב אחר התהליך הנכון.

בימים אלה החבר'ה מחזירים נשים כל הזמן, כי למעשה יש תהליך שתוכלו לעקוב אחריו שהוכח שהוא עובד.

ביסודו של דבר, הדרך המהירה ביותר להחזיר אקסית היא לגרום לה באופן פעיל לגרום לרגשות של כבוד, משיכה ואהבה אליך שוב.

ברגע שתעשה זאת, השומר שלה יורד ואז תוכל להדריך אותה בתהליך הגב לשעבר.

איפה שרוב החבר'ה מתחילים

איפה שרוב החבר

רוב הבחורים מתחילים לנסות להחזיר את האישה שלהם כשהיא אומרת משהו סופי כמו,'זה נגמר בינינו. כבר אין לי רגשות כלפייך. 'במוחה היא משוכנעת שכבר אין לה רגשות כלפיו, אך המציאות היא שרגשות אנושיים אינם נקלעים לאבן.

התחושות משתנות כל הזמן.

רק תחשוב איך עברת משנאה של מישהו לחיבובו, או ממש לא אוהב אדם לחיבב אותו באמת.

אולי אפילו עשית את זה עם חברה לשעבר. למה? רגשות אנושיים יכולים להשתנות.

אתה יכול לשנות את הרגשתו של האקס שלך.

גם אם היא אמרה,'אין שום דבר שאתה יכול לומר או לעשות שיגרום לי לשנות את דעתי,'היא לא תוכל לעזור לעצמה להרגיש נמשכת אליך אם אתה גורם לה להרגיש תחושה חזקה ומחודשת של כבוד ומשיכה אליך.

היא תרצה לחזור איתך כי זה מרגיש טוב לקיים איתך קשר עכשיו.

ככה זה עובד, בלי קשר כמה הפירוק היה מסובך או כמה שהבחור מילא.

רוב החבר'ה לא מתמקדים באופן פעיל לגרום לאקס שלהם לחוש שוב כבוד, משיכה ואהבה ובמקום זאת אינם פעילים בכך שהם מתעלמים מהאקס שלהם בתקווה שהיא תחזור בריצה.

בחורים אחרים לא נותנים לה סנטימטר של מקום וממשיכים לדבר, להתנהג ולנהוג בדרכים לא מושכות בעיניה.

לכן, אם אתה רוצה את הסיכויים הגבוהים ביותר להחזיר את האקס שלך, הקפד להתקרב לכך על ידי התמקדות ברגשותיה, במקום לנסות להסביר לה מדוע עליה לתת לך הזדמנות נוספת או לבזבז זמן להתעלם ממנה ולקוות שהיא חוזר.

היעדרות גורמת ללב לגדול יותר ... או האם זה?

מתעלמת מאקסית ומקווה שהיא תחזור לבד

יש בחורים שיבזבזו שבועות או אפילו חודשים בהתעלמות מהאקס שלהם, בתקווה שהיא תחזור בריצה.

בחור עשוי לחשוב,'שמעתי שהיעדר גורם ללב לגדול יותר. אז אולי אם אני אשאר מחוץ לזמן מה, האקס שלי ישכח מכל הדברים הרעים שקרו בינינו והיא תתחיל להתגעגע אליי. ואז היא תתקשר אלי ונוכל לחזור שוב, או כשאני מתקשר אליה, היא תשמח לשמוע ממני שוב, ולא לומר לי שהיא לא רוצה לראות אותי יותר. '

עם זאת, לא כך זה עובד כמעט בכל מקרי הגב לשעבר. למה?

אם לאישה אין רגשות כלפי בחור, היא לא תרגיש שהיא מפסידה הרבה אם היא תפסיק לשמוע ממנו, והיא בדרך כלל פשוט תמשיך הלאה.

תסתכל על זה ככה ...

תאר לעצמך מה חייב לקרות בראשה של אישה כשהיא בדיוק נפרדה מבחור.

סביר להניח שהיא מרגישה פגועה, כועסת, מאוכזבת ושלל רגשות שליליים אחרים.

אז אם אישה מרגישה כרגע שהיא שונאת את האקס שלה, לא לשמוע ממנו זה לא יגרום לה פתאום לחשוב,'הממ ... אני כל כך מתגעגע לאקס שלי! למרות ששנאתי אותו בעבר, עכשיו כשלא שמעתי ממנו תקופה כה ארוכה, אני לא יכול להוציא אותו מדעתי. לא היו לי רגשות כלפיו בסופו של דבר, אבל וואו - אני לא יכולה לשאת את זה שלא יהיו לי בחיים. לא לשמוע ממנו גרם לי להבין שאני לא יכול לחיות בלעדיו. אני צריך אותו!'

במקום זאת, סביר להניח שהיא הולכת לחשוב,'שחרור טוב לחבר הזבל ההוא'אוֹ'ידעתי שהוא הבחור הלא נכון עבורי, ועכשיו מעשיו מאששים זאת. הוא אפילו לא התקשר אליי לנסות להחזיר אותי. איזה אידיוט ”אוֹ“תודה שלא פנית אלי! זה אילץ אותי לצאת לפגוש כמה חבר'ה והתחברתי לכמה. עכשיו אני ממשיך הלאה בחיי ושוכח הכל ממך. '

זו הסיבה שאני ממליץ רק לבחור לבחור לאישה שלו 3 עד 7 ימים של מקום לפני שהוא פנה אליה כדי להדריך אותה בתהליך הגב לשעבר.

התעלמות ממנה זמן רב מדי גורמת לה להרגיש שלא אכפת לך אפילו.

אולי היא אומרת לך שהיא נגמרה ולא רוצה אותך בחזרה, אבל זה בדיוק מה שהיא אומרת.

מה שהיא אומרת ועל מה היא תגיב הם שני דברים שונים לחלוטין, ולכן אתה צריך ביטחון ואומץ להנחות אותה בחזרה למערכת יחסים.

כשתחזור להיות יחד, היא תודה לך שנתת לה את החוויה המרגשת והמלהיבה להתאהב בחור שפעם קיווה שהוא זה.

לחזור עם אקס זו חוויה ממש מהנה גם לגבר וגם לאישה, אז אל תמנע ממך וממנה את זה על ידי התעלמות ממנה כי אתה חושב שפנייה אליה תגרום לך להיראות נזקקת.

אתה תראה נזקק רק אם אתה באמת נזקק (כלומר אתה זקוק לה לביטחון הרגשי שלך, אתה לא מאושר בלעדיה).

אם אתה מרוצה ממנה או בלעדיה ואז פנה אליה בכדי להחזיר אותה, אז אתה גבר בטוח, אוהב, גברי שעושה את הדבר הנכון ומנחה את אשתו בחזרה למערכת יחסים מדהימה ואוהבת יותר מבעבר.

עם זאת, אם לא תתקשר, היא עשויה להתחיל לחשוב,'טוב ברור שלא התכוונתי כל כך בשבילו, אז אני לא מתכוון לבזבז עוד זמן בכי על מה שהיה יכול להיות. אני הולך לצאת ולהישכב, 'אוֹ'אני לא מאמין שחשבתי שהוא אוהב אותי כשברור שזה לא נכון. אם הוא אוהב אותי הוא היה מתקשר, אז אני ממשיך בחיים מעכשיו. אני אתן לאותו בחור בעבודה להוציא אותי לדייט כדי לגרום לי להרגיש מיוחד. הוא יתייחס אליי יפה ואני יכול פשוט לשכב איתו בסוף הלילה. '

כשהיא מתחילה לחשוב ככה, היא מתחילה להתנתק מהרגשות שלה לאקס ולפני שהיא יודעת את זה, היא מרגישה בסדר בלעדיו.

זה לא מה שאתה רוצה.

בהתבסס על כל הניסיון שלי בסיוע לבחורים להחזיר נשים, הסיכויים להחזיר אקס על ידי התעלמות ממנה הם רק 20%, ואילו משיכה פעילה מחדש היא בשיעור הצלחה של 80%.

כמובן, כמה חבר'ה היו יכולים להחזיר אותה, אבל פשוט לא פעלו לפי הוראות המשיכה שאני מספק בתוכנית שלי, Get Your Ex Back Super System.

משיכה פעילה מחדש בתוספת אומץ וביטחון להמשיך ולדחוף קדימה בזמן שאתה מנחה אותה בחזרה למערכת יחסים, יעניקו לך את הסיכויים הגבוהים ביותר להחזיר אותה.

אל תבזבז זמן להתעלם ממנה אם אתה מוכן להתחיל למשוך אותה מחדש.

אם אתה מתעלם ממנה הרבה זמן ונשאר תקוע בערך באותה הרמה שהיית כשהיא נפרדה ממך, היא פשוט הולכת להתנתק ממך שוב.

מצד שני, כשאתה גורם באופן פעיל לאקס שלך לחוש שוב רגשות כלפיך (למשל, לגרום לה להרגיש כמו אישה אמיתית סביבך, לאפשר לה להרים אליך מבט ולכבד אותך כגבר, לגרום לה לצחוק ולחייך) הסיכויים להחזיר אותה בדרך למעלה.

ואז היא מתחילה לתהות,'מה קורה פה? מדוע אני מרגיש טוב כשאני בסביבתו ומתגעגע אליו כשאני לא מדבר איתו? מדוע אני חושש פתאום שהוא ימצא חברה אחרת? מהי התחושה הזו? אני רוצה לראות אותו.'

מאותו הרגע, כל מה שעליך לעשות הוא להמשיך לומר ולעשות את סוגי הדברים שמושכים אותה בזמן שאתה מנחה אותה בביטחון בחזרה לזוגיות.

הפחתת הסיכויים

הקטנת הסיכויים להחזיר את האקס שלך

אם אתה אומר ועושה את סוגי הדברים שמכבים את האקס שלך, הסיכויים שלך להחזיר אותה צנוחים.

מצד שני, כשאתה מבצע שינויים אטרקטיביים ושיפורים באופן שבו אתה מדבר איתה ומתקשר איתה, הסיכויים שלך עולים.

אז מהם סוגי הדברים שמכבים אישה?

1. מנסה לשכנע אותה לשנות את דעתה.

אחת התגובות הנפוצות ביותר שיש לחבר'ה כשהם נפרדים היא לנסות לשכנע את האקסית שלהם לשנות את דעתה באמצעות הסברים ארוכים, דיונים או דיונים, במקום לעורר את רגשות הכבוד, המשיכה והאהבה שלה לאפשר לה באופן טבעי לשנות את דעתה בכוחות עצמה.

מה שבחור כזה לא מבין, זה שכדי שאשתו תגיע להחלטה להיפרד ממנו, היא בטח תחשוב על זה הרבה מאוד זמן.

אולי היא אפילו אמרה משהו כמו,'אם לא תשנה את הדבר הזה, אני אפרד ממך,'אוֹ'אני לא יכול לחיות ככה הרבה יותר זמן. אם לא תבצע כמה שינויים אני אעזוב אותך. '

הוא יכול פשוט לכתוב את זה כמי שהיא רגשית ומתנהגת כמו אישה טיפוסית, אבל הם מזהירים כנה שאישה תפעל בסופו של דבר.

לומר דברים כאלה זו דרך של אישה לתת לבחור לבחור (ואפילו במקרים מסוימים סיכוי שלישי או רביעי) לשנות ולהפוך לגבר שהיא צריכה שהוא יהיה.

לכן, עד שהיא נפרדת ממנו, ההסבר שלו, הוויכוח או הדיון איתה מדוע היא צריכה לתת לו צ'אנס נוסף בדרך כלל נופל על אוזניים ערלות, כי היא כנראה חושבת,'נתתי לך כל כך הרבה הזדמנויות ושום דבר מעולם לא השתנה. מדוע הפעם צריך להיות שונה? '

העובדה היא, שבחור לא יכול לשכנע אישה לשנות את דעתה במילים בלבד, אם הוא לא גורם לה לחוש כבוד אמיתי ומשיכה אליו שוב באמצעות מעשיו והתנהגותו.

מבלי לעורר מחדש כראוי את תחושות הכבוד והמשיכה שלה, היא בדרך כלל הולכת לומר דברים כמו,'אני יודע שאתה מתכוון טוב, אבל זה פשוט לא עובד בינינו יותר,'אוֹ'אני יודע שעדיין אכפת לי ממני, אבל אני פשוט כבר לא מרגיש כמוך.'

בעיקרו של דבר מה שהיא אומרת הוא שההסברים, הוויכוחים והדיונים שלו למעשה לא מעוררים רגשות חזקים כלפיו, ולכן היא לא רואה טעם לתת לו הזדמנות נוספת.

לכן, אם אתה רוצה להגדיל את הסיכויים שלך להחזיר אקס, הדבר החשוב ביותר להתמקד בו הוא הפעלת תחושות הכבוד, המשיכה והאהבה שלה על ידי התנהגות בכמה מהדרכים האטרקטיביות לנשים (למשל באמצעות הרגשתה נשית וילדותית כשהיא נמצאת בנוכחותך, גורמת לה לחייך ולצחוק כשהיא מתקשרת איתך, כשהיא כריזמטית).

על ידי הפעלת תחושות הכבוד והמשיכה שלה, אתה מאפשר לה לשנות את דעתה בכוחות עצמה, במקום לנסות להכריח אותה לעשות זאת על ידי תחנון, התחננות, בקשה, שכנוע והתלבטות עמה.

ואז, לחזור ביחד ירגיש כמו הדבר הנכון עבורה לעשות, לא כאילו שהיא עושה לך טובה או נאלצת לתת לך הזדמנות נוספת מתוך רחמים או בגלל שאתה מרגיש שמגיע לך.

2. לחשוב ששיפור המראה הגופני שלך יגדיל את הסיכויים שלך להחזיר אותה.

כאשר כמה חבר'ה לומדים שהדרך המהירה ביותר להחזיר אקס היא על ידי הפעלת תחושות המשיכה שלה, הטעות שהם עושים היא לחשוב על משיכה מבחינת המראה הגופני שלהם.

לדוגמא: בחור יכול להתחיל ללכת לחדר כושר ולהתאמן כי שמע נשים אומרות דברים כמו,'אה! חבר'ה עם שרירים גדולים כל כך חמים, 'אוֹ'תסתכל על שרירי הבטן שלו. וואו'או שהוא ראה נשים מזילות ריר מעל הדוגמניות הגבריניות במגזינים.

ואז הוא עשוי לחשוב משהו כמו,'אם אצטרך לעורר את תחושות המשיכה של האקסית שלי להחזיר אותה, אז אצטרך מבנה כושר מעולה. להיות פשוט בחור רגיל לא הולך להדליק אותה. אני צריך להראות טוב. ”

לחלופין, כמה חבר'ה ילכו לקנות המון בגדים ונעליים חדשות בתקווה למשוך אותה בחזרה עם המראה החדש והאופנתי שלהם.

ובכל זאת, הנה העניין ...

מבטים, בגדים או שרירים אינם מושכים לאישה כמו יכולתו של הגבר למשוך אותה רגשית.

בעיקרו של דבר, המשיכה הרגשית של אישה לבחור מבוססת על איך שהוא גורם לה להרגיש כשהיא איתו.

לדוגמא: האם הוא גורם לה להרגיש כמו אישה אמיתית סביבו (נשית, ילדותית, כנועה, רגשית), או שהיא מרגישה חזקה יותר מבחינה רגשית מכיוון שהוא נזקק, דבוק או חסר ביטחון?

האם היא יכולה להביט אליו ולכבד אותו כגבר, או שהיא מזלזלת בו ומרגישה שהיא צריכה להיות המורה שלו בחיים איך להיות מסוג הגברים שהיא צריכה שהוא יהיה?

האם הוא מספיק בטוח בעצמו כדי להצליח להצחיק ולחייך (במיוחד כשקר לו), או שהוא מתפורר מהסימן הראשון להתנגדות ממנה?

אלה הדברים שמושכים הרבה יותר לנשים מאשר מראה של בחור.

כן, יש נשים שנמשכות לדברים השטחיים יותר אצל גברים (למשל שרירים, בגדים, מכוניות) אך רוב הנשים נמשכות יותר להתנהגויות ולאיכויות פנימיות לגבי גברים ואיך זה גורם לה להרגיש.

אז אם אתה רציני להחזיר את האקס שלך, אתה צריך להבין דבר אחד ... המשיכה הרגשית שלה אליך היא מה שהיא מכנה 'הרגשות' שלה.

אם היא כרגע אומרת דברים כמו,'כבר אין לי רגשות כלפיך,'אוֹ,'הרגשות שלי כלפייך נעלמו,'מה שהיא בעצם אומרת הוא שהדרך בה אתה מתקשר איתה עכשיו אינה מפעילה את רגשות המשיכה שלה אליך.

עם זאת, זה לא אומר שאתה לא יכול להתחיל לעורר את התחושות האלה בתוכה.

אתה יכול.

כשאתה מעורר את תחושותיה של כבוד, משיכה ואהבה היא באופן טבעי תשנה את דעתה

זה

אם אתה רציני להחזיר את האקס שלך, הדבר העיקרי שאתה צריך להתמקד בו הוא להשתמש בכל אינטראקציה שיש לך איתה (למשל באמצעות טקסט, ברשתות החברתיות, בשיחת טלפון, באופן אישי) כדי לעורר את רגשותיה. של כבוד ומשיכה אליך.

איך יכולת לעשות את זה?

אתה יכול לעשות זאת על ידי ...

  • התאמת האופן שבו אתה מדבר איתה.
  • מבצעים שינויים ושיפורים בדרך בה אתם מתקשרים איתה.
  • מגיבים בצורה שונה למה שהיא אומרת ועושה (למשל לא לקחת את ההתנהגות הכלבתית או הקרה שלה כל כך ברצינות ובמקום זאת להפוך אותה למשהו שצוחקים עליו ביחד).
  • גורם לה להרגיש נשית וילדותית בנוכחותך.
  • לגרום לה לחייך, לצחוק ולהרגיש שמחה כשהיא מתקשרת איתך.
  • מראה לה שעברת מעבר לרמה בה היית כשנפרדת.

כשאתה מתקשר איתה בדרכים שמפעילות את תחושות הכבוד והמשיכה שלה, הכל משתנה אוטומטית.

הסיכויים להחזיר אותה גבוהים מכיוון שהיא מרגישה כעת נמשכת אליך.