אוקיי, אני מודה בזה. אני זקוק לעזרה עם הנשים ...

אני זקוק לעזרה עם הנשים

האם את מרגישה שנשים הן תעלומה מוחלטת עבורך? האם אתה מרגיש שאתה הבחור היחיד שמכה עם נשים ונראה שכל בחור אחר יודע משהו שאתה לא יודע?

האם אי פעם חשבת משהו כמו,'מה לא בסדר איתי? מדוע אני ממשיך להיכשל עם נשים? 'אוֹ'אני זקוק לעזרה עם הנשים'אוֹ'למה אני לא יכול להשיג חברה?'

תירגע ... גברים מודרניים רבים מרגישים כך.

החדשות הטובות הן שנשים אינן מסתוריות כפי שהן נראות לכם כרגע. להיות טוב עם הנשים הוא למעשה אחד הדברים הקלים והמרגשים ביותר שתלמד אי פעם לעשות בחיים.

אם תמלא אחר ההנחיות שאני עומד לתת לך, תבין שלפנות לנשים, קיום לילה אחד, יציאה לדייטים ומערכת יחסים עם נשים יפות זה בעצם הרבה יותר קל ממה שאתה יכול לחשוב כרגע.

ראשית, נתחיל בתשובה לשאלה חשובה מאוד ...מה נשים באמת רוצות בגבר?

הא?? חשבתי שהיא מחבבת אותי!
יש הבדל גדול בין אילו נשים אומרות שהן רוצות בגבר לבין מה שהן באמת הולכות על.

למשל, נשים יגידו לעיתים קרובות שהן רוצות בחור נחמד, אך אז הן ידחו את החבר'ה בגלל שהם נחמדים אליהם. נשים גם יגידו שהן יוצאות רק עם בחורים נאים, אך אז יקיימו יחסי מין, ייצאו ואפילו יתחתנו עם בחורים שאינם נחשבים 'נראים' על ידי רוב האנשים.

אם אתה רוצה להיות טוב עם הנשים, חשוב מאוד לראות מה נשים עושות, במקום להקשיב בצורה עיוורת למה שהן אומרות. צפה בסרטון למטה כדי להבין מדוע להיות נחמד מדי לאישה יוביל לדחייה, למרות שהיא כנראה מסתובבת ואומרת,'אני רוצה בחור מתוק ונחמד שמקשיב לי, מתייחס אלי כאל נסיכה ולא מצפה למין מיד.'

איכויות טבעיות עליך אשר ימשכו נשים

שלא כמו גברים שנמשכים בעיקר לנשים על סמך כמה שהיא נראית מושכת פיזית, רוב הנשים ייחסו פחות חשיבות למראה הגופני של הבחור אם יש לו את תכונות האישיות והתכונות ההתנהגותיות שהיא מחפשת.

אם אתה רוצה להצליח עם הנשים, אתה צריך לדעת מהן תכונות האישיות והתכונות ההתנהגותיות שלך ועליך לוודא שאתה מציג אותן במהלך האינטראקציות שלך, התאריכים והזוגיות שלך.

אני מלמד בחורים כיצד למשוך נשים ביותר מ -100 דרכים שונות, אך להלן 4 דרכים שיעזרו לך להתחיל:

1. ביטחון

נשים נמשכות לביטחון, אך מבוישות, חוסר ביטחון והערכה עצמית נמוכה. אם ניגשים לאישה ומתנהגים עצבניים וחסרי ביטחון, זה יכבה אותה ברמה עמוקה ואינסטינקטיבית.

גם אם אתה בחור נהדר, יש לך עבודה נהדרת (או שאתה לומד קורס באוניברסיטה שיוביל לעבודה נהדרת), לרוב הנשים לא אכפת מהפרטים מסוג זה אם אתה מכבה אותם לעומק ורמה אינסטינקטיבית. אם אינך מצליח למשוך אותה באמצעות האישיות וההתנהגות שלך, כל הפרטים העלולים להיות אטרקטיביים עליך הופכים להיות פחות יקרים ומושכים.

2. היכולת להוביל כשצריך

נשים מעדיפות גברים שמובילים את ההובלה בתהליך היכרויות. חבר'ה שמחכים שנשים יעברו את הצעד הראשון, לעתים רחוקות יקבלו מספרי טלפון, יקיימו לילה אחד או ייצאו לדייטים.

בחורים רבים רואים נשים בסרטים מתקרבים לבחורים וחושבים שזה נורמלי, אבל בחיים האמיתיים זה קורה לעיתים נדירות. בחיים האמיתיים נשים רוצים לפנות אליהם. למה? הם אוהבים לדעת שהבחור מספיק גבר כדי להוביל את החיזור המיני ולגרום לה להרגיש כמו אישה אמיתית.

בחור שמחכה שיגיעו אליו אישה הוא בדרך כלל סוג של בחור שעדיין לא הבין מה זה אומר להיות גבר ועדיין חושב כמו ילד או כמו בחור שצפה בסרט אחד יותר מדי בהוליווד שבו הילדה ניגשת קודם לבחור.

3. איש שיחה נהדר

נשים אוהבות להתארס על ידי גבר שהוא איש שיחה טוב, אבל לא לבלבל את זה עם לדבר איתה כמו חבר. איש שיחה טוב בעיני אישה הוא בחור שיודע לפלרטט איתה, ליצור אווירה מינית ולגרום לה להרגיש מופעלת בדרכים מעודנות.

איש שיחה טוב הוא גם בחור שיכול לגרום לאישה להיות האני האמיתי שלה בזמן שהוא מדבר איתו ויכול להיות גם האני האמיתי שלו איתה. אם אתה מתחבא מאחורי העצמי האמיתי שלך על ידי שאילת שאלות משעממות כמו,'אז מה אתה עושה?'ואז לנהל שיחה סטנדרטית על התשובה שלה, זה לא יאפשר לאף אחד מכם להיות אמיתי לחלוטין כרגע.

אתה חייב להשתחרר ולהגיד כל מה שאתה חושב ומרגיש. כן, אתה תעשה כמה טעויות בהתחלה כשתלמד להיות אמיתי כל כך, אבל היתרון הגדול ביותר הוא שאתה מקבל להיות עצמך ולהיות נאהב בגלל זה. אתה מושך נשים שתואמות אתך לחלוטין, במקום לנסות להיות 'אהוב' כאדם נחמד על ידי כל הנשים.

4. כוח רגשי

כוח רגשי הוא דבר שנשים חושקות בגבר. כפי ששמתם לב, זה בסדר שנשים בוכות ונהיות רגשיות, אך מצפים מגברים להיות חזקים יותר.

למה? אנו חיים בעולם מאתגר שעדיין מסוכן לעיתים וזה הרבה יותר בטוח וחכם לאישה להיות עם גבר שיכול להיות חזק ברגע קשה או בתקופות קשות.

אם אתה מתקשר עם אישה והיא מרגישה חזקה ממך מבחינה רגשית, זה מספיק כדי לכבות אותה ברמה עמוקה ואינסטינקטיבית. גם אם אתה בחור נהדר, זה לא יהיה חשוב לה כי אין לך את אחד הדברים החשובים ביותר מהבסיס שהיא באמת מחפשת בגבר.

מטבע הדברים, יש כמה נשים שיחברו ואף יתחתנו עם גבר חלש רגשית. עם זאת, נשים כאלה הן בדרך כלל מהסוג שלעולם לא יאהבו אותו באמת וירצו בסתר להיות עם גבר חזק יותר, או שיהיו סוג האישה ששולטת בו במהלך מערכת יחסים עם איום של פרידה.

כגבר, להיות חזק מבחינה רגשית אינו אפשרות; זה הכרח. אתה חייב להיות חזק. ככל שאתה מתחזק, ככל שאתה מרגיש טוב יותר בחיים, כך אתה מצליח יותר, אנשים מכבדים אותך יותר ונשים אוהבות אותך ורוצות אותך יותר.

להיות חלש רגשית הוא חיים מלחיצים מלאי דחייה, כאב לב, חוסר כבוד מאחרים, החמצת קידומים בעבודה, תחושת דיכאון וחרדה וכן הלאה. זה לא חכם להיות חלש.

איך להשיג את האישה שאתה רוצה

אני
אין טעם לומר'אני זקוק לעזרה עם הנשים'אם אתה ממשיך לעשות את אותם דברים ישנים שלא עבדו עבורך עד כה. כדי להצליח עם נשים, תצטרך לבצע כמה שינויים באופן שעשית עד כה ובדרך בה אתה רואה את עצמך.

לדוגמה, אתה לא הולך לקבל מספר טלפון, תאריך או דוכן לילה אם אתה ממשיך לבלות כל יום שישי ושבת בערב לבד או עם חבריך הרווקים והגברים שרוצים להישאר בבית ולראות טלוויזיה או לצאת 'אנשים צופים.'

אתה חייב להיות מעורב. אני יודע שזה יכול להרגיש כמו דבר מפחיד לעשות, אבל כשאתה באמת יודע איך למשוך נשים, זה הופך לאחד הדברים הקלים והמרגשים ביותר שתעשה בחיים שלך.

אז איך אפשר להתחיל?

שלב 1 - עבור למקומות בהם נשים רווקות מבלות

אם תנסה לפגוש נשים באופן מקוון, תתמודד עם אלפי בחורים אחרים שפוחדים לדבר עם נשים באופן אישי. אם אישה מושכת, היא תקבל מאות ולפעמים אפילו אלפי הודעות או בקשות מדי חודש.

הדרך הקלה ביותר להשתחרר או להשיג חברה היא לדבר עם אישה באופן אישי.
אתה צריך ללכת למקומות שבהם נשים רווקות מסתובבות (למשל ברים, מועדונים, אירועי ספיד דייטינג) ופשוט לדבר עם כמה מהן.

בהתחלה, קרוב לוודאי שתרגישו קצת עצבניים ולא בטוחים בעצמכם, אך המפתח הוא לא לנתק תוצאה ספציפית. אם אתה הולך למועדון וחושב, “אני צריך להשיג אישה הערב. אם אני לא אצליח אני אהיה מפסיד, 'אתה מפעיל לחץ מיותר על עצמך ומגדיר את עצמך כישלון.

במקום לצאת ולחפש לאסוף כל אישה שאליה אתה מתקרב, חשוב על עצמך שאתה סתם בחור שיש לו זמן טוב ולהתרועע עם כמה נשים.

איך תוכלו לבנות את הביטחון לגשת ולדבר עם נשים? צפה בסרטון הבא:

שלב 2 - אל תנסו לאסוף אישה מושכת שתפגשו

זה רק טבעי שתרגיש כאילו אתה רוצה להתחבר לאישה יפה בפעם הראשונה שאתה יוצא. עם זאת, אל תיקשרו יותר מדי לרעיון להשיג תוצאה עם כל אישה מושכת שאתם רואים או מדברים איתה.

אם אתה דואג וחושב לעצמך,'מה אם היא לא אוהבת אותי? מה אם היא לא רוצה לתת לי את המספר שלה? מה אם יש לה חבר? ”אתה מפעיל לחץ מיותר על עצמך להשיג תוצאה או להיכשל כישלון חרוץ.

מצד שני אם אתה נשאר רגוע ונוח, באמירה לעצמך, 'אני כאן כדי שיהיה לי טוב על ידי שיחה עם הרבה נשים בלי לדאוג לקבל תוצאה', הדברים יתגלגלו באופן טבעי.

שלב 3 - אל תתייחס לשיחות ברצינות כה רבה

להיות בטוח לומר מה שאתה רוצה

נשים אוהבות בחור שיכול להצחיק אותן, אבל הן גם אוהבות בחור שיכול פשוט להירגע וליהנות איתה.

אם אישה מושכת, רוב החבר'ה שהיא פוגשת מתעניינים בה מיד וידברו איתה כאילו הם מקווים לקבל הזדמנות עם HER.

אל תתייחס כל כך ברצינות לשיחה איתה. במקום זאת, דבר איתה כאילו היא מקווה להתחבר אליך והיא תאהב את זה.

למשל, אם היא אומרת'אני מאוד אוהב פיצה,' חיוך ואומר משהו כמו 😀'אה, נכון ... אז אתה רוצה שאוציא אותך לפיצה. אני מבין את זה ... בנות תמיד משתמשות בי לפיצה בחינם. אם אתה רוצה פיצה, תצטרך להוציא אותי! אני חושב שילדה צריכה לשלם עליי פעם אחת ... אני תמיד מתרגלת לפיצה בחינם ... ולרוב אני זוכה לאכול רק פרוסה אחת או שתיים והילדה זוללת את השאר :( '

אם היית מחייך בזמן שאתה אומר את זה, היא גם תחייך והיא ככל הנראה תצחק. ואז היא תגיד משהו כמו,'זה לא מה שהתכוונתי! : D ”ואתה יכול להגיב באומרו,'אוקיי, בסדר ... טוב, תראה ... אני לא סוג של בחור שהניח לתשוקה של אישה להישאר ללא מענה. אז מה עם יום שישי בערב? אני אוהב גם פיצה, כך שתוכל להראות לי את מקום הפיצה המועדף עליך ונראה כמה זה טעים ... אבל רק תן לי לקבל לפחות 3 פרוסות. '

אתה לא רציני מדי עם ההצעה לפיצה בערב שישי, אבל אתה מוציא אותה שם. לאחר מכן, היא תגיד כן או תרצה לדבר איתך הלאה ולהכיר אותך עוד קצת לפני שתיתן לך את המספר שלה.

כשאתה מרגיש שהרגע מתאים, שלח את הטלפון שלך החוצה ואמר,'רגע, אני אכתוב לך משהו בטלפון שלי'ואז תגיש לה את הטלפון שלך ותגיד,'הנה, שם את המספר שלך שם שהקלדתי, 'Crazy Pizza Lady'.'

חייכו ואל תיקחו את השיחה והאינטראקציה כל כך ברצינות. אם אתה יכול לעשות את זה, היא תיהנה איתך נהדר ותרצה לדבר איתך שוב.

הערה: זו לא הדרך הסטנדרטית שלי להשיג את מספר האישה. זו רק דוגמה המבוססת על משהו שעשיתי כדי לעזור לך להבין מה אפשרי כשאתה לא לוקח שיחות כל כך ברצינות עם נשים. בספרי http: // חנות, אני מסביר מה לומר בעצם לכל אישה שתפגשו כדי לקבל את מספר הטלפון שלה תוך פחות מדקה, אפילו בלי צורך להשתמש בהומור כלשהו.

בספרי 'הזרימה' אני מסביר בדיוק מה לומר כדי להבטיח לחלוטין שאישה תתן לך את מספר הטלפון שלה. יש דרך מאוד ספציפית לומר את זה כדי להבטיח שהיא באמת רוצה למסור לך את מספר הטלפון שלה. הקו שאני משתמש בו הוא משהו שלקח הרבה תרגול ובדיקות עד שלבסוף הבנתי את זה נכון.

ברגע שנדע לבקש את המספר בדרך הפשוטה שאני מלמד ב'זרימה ', לעולם לא תדאגי לבקש מספר יותר מכיוון שאתה יודע שתקבל אותו.

זה הרבה יותר קל ממה שאתה יכול לחשוב

אם אתה רוצה להיות טוב עם הנשים, אחד הדברים הראשונים שאתה צריך לעשות הוא להבין שלמעשה הרבה יותר קל להצליח עם נשים ממה שאתה חושב.

אם פנית לנשים בעבר ודחית אתה עלול להרגיש שלעולם לא תוכל להיות בחור שטוב לו עם הנשים, אבל זה לא נכון.

עם הכשרה נכונה, אמירה 'אני זקוק לעזרה עם הנשים' תהפוך במהרה לנחלת העבר. אם תתן לי לעזור לך כרגע, תוכל ללמוד בדיוק מה לומר ולעשות סביב אישה כדי לגרום לה לרצות אותך מינית ולהתעניין בך רומנטית.

הצלחה מלאה עם נשים היא בקצה האצבע שלך כרגע. האם תלחץ או תיצמד לדרכיך הישנות?