חברים מקוונים: כמה חברים באמת יש לך?

הרבה חברים ברשת, אבל עדיין בודדים

בימים אלה, לרוב האנשים יש למעלה מ -150 חברים מקוונים, בעוד שיש אנשים שיש להם אלפים.

כשאתה מסתכל על חשבונות הפייסבוק, הטוויטר, הלינקדין וחשבונות חברתיים אחרים שלך, אולי נראה שיש לך הרבה חברים.

עם זאת, אתה עדיין מרגיש בודד ומבודד.

כמעט כל זמנך הפנוי מושקע לבד. לעתים רחוקות אתה מוזמן למסיבות ולא משנה כמה תגיב או תלחץ כמו בפוסטים של חברך ברשת, אתה עדיין מבלה את רוב זמנך לבד.

זה כמו שחיי החברה האמיתיים שלך כמעט יהיו זהים לחלוטין עם או בלי פייסבוק. יש לך 'חיי חברה מקוונים', אבל האם זה מה שאתה באמת רוצה?

כמה מהאנשים שאתה מחובר לרשת באמת דואגים לך? מי הם החברים האמיתיים שלך ואתה באמת מבלה איתם מספיק זמן איכות?חברי אמת

בניגוד לשיחת חולין, צ'אט צ'ט שיש לך עם מכר (למשל'איך הדברים?'אוֹ'יש לך יום טוב?'), שיחות עם חברים אמיתיים הן לעתים קרובות על דברים שחשובים באמת לכל אחד מכם.

עם חבר אמיתי, זה לא כמה אתה או הם משתנים במהלך החיים, אתה תמיד מצליח לחלוק את אותו קשר נהדר זה עם זה שעשית בימים ההם.

אתה יכול לחלוק את האושר, האכזבות, הטרגדיות והניצחונות שלך עם החברים האמיתיים שלך. הם יגידו לך את האמיתות על עצמך שהם חושבים שאתה צריך לשמוע, גם אם הם יודעים שלא תאהב לשמוע את זה. הם יעמדו לצידך כשהחיים יזרקו לך כדור עקומה ויעודדו לך כאשר דברים גדולים יתקרבו בדרכך.

חברים אמיתיים הם נאמנים ואמינים. אתה יכול לחלוק איתם את הסודות הכי אינטימיים שלך ולדעת שהם לעולם לא יגלו שום דבר שסיפרת להם בביטחון.

מכרים

הֶכֵּרוּת (שֵׁם עֶצֶם): אדם שאדם מכיר מעט, אך אינו חבר קרוב. אדם איתו היה איתו בקשר או עדיין בקשר, אך אינו חבר קרוב.

רוב האנשים שאתה 'מכיר' בחיים שלך הם באמת רק מכרים שאתה 'חברים' איתם כי אתה צריך. מכר יכול להיות חבר של חבר, עמית לעבודה, מישהו במועדון או בארגון שאתה שייך אליו או שכן שלך.

לפעמים אתה יכול להיות בפונקציה חברתית (למשל שתייה, ארוחת ערב, מסיבה) עם מכר, לעשות טובות אחד לשני, כמו לטפל בחיות מחמד כשמישהו לא נמצא, לעזור עם בעיה קלה או להיות שם בשבילה במקרה חירום אמיתי. .

עם זאת, מכיוון שהם אינם חבר אמיתי, הקשר שלך איתם הוא סתמי והשיחות שלך שטחיות בעיקר (למשל.'מה שלומך?'אוֹ'איך החתול?').

עם מכר, בדרך כלל לא היית מקיים דיונים עמוקים ומשמעותיים או דן בדברים פרטיים על חייך. כדי להיות חברים אמיתיים, שניכם יצטרכו לרצות להתחייב לחברות אמיתית יותר על ידי שיתוף זה בזה יותר על עצמכם.

חברים ברשת

חברים בפייסבוק

אתרים כמו פייסבוק, טוויטר ולינקדאין ואפליקציות כמו אינסטגרם וגפן הכניסו לחיינו המון אנשים שסביר להניח שלא היינו פוגשים בעולם האמיתי.

אנחנו יכולים גם לשוחח עם אנשים אקראיים בפורומים, באתרי תחביבים ובאתרי צ'אט או באפליקציות.

עם זאת, למרות שאתה מכיר הרבה אנשים ברשת, אתה באמת לא חברים עם מישהו עד שבילית יחד בחיים האמיתיים ויש לך את הרצון לבזבז עוד יותר זמן ביחד. זה אולי נראה מגניב שמישהו ברשת השיב לתגובתך עם 'LOL! כל כך מצחיק, 'אבל זה לא אומר שהם באמת צחקו בקול רם או שהם ימצאו אותך מצחיק בחיים האמיתיים.

בימים אלה, חברים מקוונים יכולים גם להיות אנשים שחיברתם אליכם מהעבר שלכם, או חבר משותף של מישהו שאתם מכירים שמבקש להתחבר אליכם באתר כלשהו של רשת חברתית.

זה אולי מרגיש כאילו המעגל החברתי שלך הולך וגדל, אבל אלא אם כן אתה פוגש את האנשים האלה בחיים האמיתיים כדי לחלוק חוויות יחד וליצור זיכרונות חיוביים שגורמים לך לרצות לבלות יותר זמן ביחד, הם נמצאים במרחק קליק 'לא ידידותי' מלהיות בחיים שלך יותר.

הסוד להכנת חברים אמיתיים יותר

דן בייקון בבית לבד

כגבר, הסוד להכיר חברים נוספים הוא להיות הבחור שנשים מרגישות נמשכות אליו וגברים מסתכלים עליו ומכבדים.

אני זוכר עוד כשהייתי רווק, בודד וכשהיה לי רק חבר אמיתי אחד בחיי. הייתי ועדיין הבחור הטוב שאני היום, אבל אז, אף אחד כמעט לא התעניין להיות חבר שלי.

לא היה לי מושג איך למשוך נשים, אז אהיה עצבני סביב נשים מושכות במצבים חברתיים. לפעמים הייתי מאחל בסתר שאוכל להתחבר לחברות של חבר שלי כי לפחות נראה היה שהן מתעניינות בי.

חוסר היכולת שלי עם נשים גרם לי להיתקל באופן נזקק וחסר ביטחון באופן עדין, שלא רק כיבה נשים, אלא גם גרם לי להרגיש לא בנוח סביב 'הקהל המגניב'.

לא היה לי מושג למה שנשים באמת נמשכות אז ניסיתי בעצם הכל החל ללבוש אופנות יקרות, להתאמן בחדר הכושר וללכת למכוני שיזוף.

עם זאת, לא משנה מה ניסיתי, נשים פשוט לא התעניינו בי ... וחוסר ההצלחה שלי עם נשים היה בולט. תמיד הייתי הבחור היחיד במסיבה, המשפחה שלי תמיד הייתה שואלת אותי,'דן ... למה אין לך חברה?'אוֹ'האם יש לך חברה?'בחג המולד או בפונקציות אחרות.

דן בייקון בארוחת הצהריים לבד - עבודה

בעבודה, כמה אנשים שוחחו מאחורי גבי וזוג נשים אפילו שאלו אותי אם אני גיי. אני זוכר פעם אחת, חברה לעבודה אמרה לי כשהיא טיפה טיפה בפונקציה בעבודה,'אז, דן - למה אין לך חברה? האם אתה בנות, או? '

הייתי בהלם. האשמה בהיותו גיי היא בעצם הדבר הגרוע ביותר שאפשר להאשים בו בחור סטרייט. .

הבטחתי לה שאני רוצה חברה, אבל פשוט עדיין לא מצאתי את הבחורה המתאימה, וזה שטויות. הסיבה האמיתית שלא הייתה לי חברה הייתה שאני כמו הרבה גברים מודרניים שלא היה להם מושג איך ממש למשוך נשים. עשיתי את כל הדברים המטופשים כמו לקנות בגדים ונעליים יקרים ולקוות שנשים ירצו אותי בשביל זה.

עמיתי לעבודה אמר אז באופן כמעט מתנשא,'אה, לא משנה, דן ... אתה בחור נחמד. תמצא את הילדה הנכונה יום אחד. '

חשבתי שהיא אולי צודקת. חשבתי שאולי פשוט לא מצאתי את הילדה הנכונה. אולי זה היה זה. עם זאת, מה שלא ידעתי אז היה זה להיות בחור נחמד לא מספיק טוב. למה?

צפו בסרטון למטה כדי להבין מדוע ...

האם שמת לב אי פעם שכשבחור לא יודע למשוך נשים, יש לו אווירה מוזרה באישיותו?

הוא נראה מביך. לעתים קרובות הוא 'כל בראשו' במקום להיות נוכח ברגע ההוא ולהיות העצמי האמיתי שלו. הוא משתדל להרשים נשים ואנשים שהוא פוגש, אבל משהו לא פעיל. משהו לא ממש בסדר.

לא רק שאתה יכול לחוש בכך, אלא שאחרים יכולים לעשות זאת. פחות או יותר כולם קולטים את זה כשבחור לא ממש מבין למה נשים באמת נמשכות. ההבדל בין האווירה שלו לאווירה של בחור אחר שמבין איך למשוך נשים הוא עדין, אבל אתה עדיין יכול להבחין בזה.

להיות בחור שלא יודע למשוך נשים (ושהאווירה המוזרה, המוזרה או המגושמת הזו כתוצאה מכך) הוא לא סוג של אישיות אצל בחור זה לא דבר שמוביל לכך שהרבה אנשים רוצים להיות שלך חבר.

נשים יכולות להריח את הייאוש של הבחור במרחק של כקילומטר וחבר'ה בטוחים ומגניבים גם לא רוצים שהוא יסתובב בניסיון להכות את החברות שלהם או לקבל את שאריות הנשים שהם לא רוצים.

בתור בחור אתה צריך לדעת איך למשוך נשים. אם אתה לא ממש מבין למה נשים באמת נמשכות, זה משפיע כמעט על כל חלק אחר בחיים שלך. זה גורם לך לחשוב, להתנהג ולנהוג בצורה מוזרה סביב נשים שנראות לך מושכות.

צפה בסרטון זה כדי ללמוד עוד מדוע היכולת למשוך נשים כה חשובה בחייו של הבחור ...

הדבר העיקרי ששינה את חיי החברתיים והדייטים היה ללמוד כיצד למשוך נשים כראוי. כשגיליתי איך למשוך נשים, רוב הנשים שפגשתי פתאום אהבו אותי והתעניינו להיות איתי.

ההצלחה ההיא הובילה לי להיות יותר בטוח בעצמי עם נשים ולא נזקקות ומיואשות בסתר, מה שאיפשר לי להיות יותר חברות נשים כי הן לא דאגו שאנסה לאסוף אותן. עד היום נשים מקבלות תחושה שאני לא מנסה לאסוף אותן וזה מושך אותן אלי.

מכיוון שאישה תרגיש נמשכת למה שאני אומר ועושה סביבה ואז תשים לב שאני אפילו לא מנסה לאסוף אותה, זה מוביל אותה לראות בי אתגר להתגבר. כתוצאה מכך היא מתחילה להבהיר שהיא אוהבת אותי ואז אני פשוט מנשק אותה או מקיים איתה יחסי מין.

צפו בסרטון הזה כדי להבין מדוע נשים אוהבות בחורים שהם אתגר ...

כשגיליתי איך למשוך נשים לא רק התחלתי לקיים יחסי מין עם הרבה נשים חדשות, אלא משכתי גם הרבה חברות. מה עקב אחר כך? המון חבר'ה שרוצים להיות חבר שלי בתקווה לקבל חלק מהשאריות שלא רציתי.

פתאום הוזמנתי למסיבות והגעתי עם אישה שקיימתי איתה או עם כמה מחברותיי. מה שלא קרה, תמיד הייתי מקיים יחסי מין או לפחות מנשק אישה חדשה.

זה ככה בשבילי כבר הרבה שנים, וזו אחת הסיבות העיקריות לכך שיש לי יותר מדי חברים אמיתיים עכשיו. אני ממש אפילו לא מתקשר לאנשים יותר כי אנשים תמיד מתקשרים אליי.

אם אתה בחור שמחפש להכיר עוד חברים, אל תנסה להתיידד על ידי נשיקת התחת של אנשים. קרוב לוודאי שאתה כבר בחור טוב כמוני, אז להיות בחור טוב יותר ממה שאתה כבר (למשל לעשות יותר טובות למען אנשים, להיות נחמד יותר, להקשיב יותר וכו ') לא יביא אנשים לכבד אותך יותר ורוצים להזמין אותך למסיבות.

הדבר העיקרי ששינה את הכל עבורי היה ללמוד איך למשוך נשים. כשבחור יודע למשוך נשים, כמעט כל תחום אחר בחייו מתחיל להשתפר מיד ...