אחוז הפרידות שחוזרות יחד

אחוז הפסקות החוזרות יחד

במהלך השנים נערכו מספר מחקרים על זוגות שנפרדים וחוזרים להיות יחד.

בניגוד למה שהרבה אנשים שם מניחים, זוגות רבים אכן חוזרים יחד.

עם זאת, כמה פעמים זה קורה וכמה זמן הקשר יימשך בפעם הבאה, תלוי בגיל הזוג ובחומרת הקשר.

לדוגמה:

1. יחסי חבר / חברה

בשנת 2012, החוקרים שרה הלפרן-מייקין, וונדי מאנינג, פגי ג'ורדנו ומוניקה לונגמור ערכו מחקר על 792 דייטרים (כלומר חברים / חברות) וחיים משותפים (כלומר זוגות החיים יחד) בגילאים 17 עד 24, כדי לקבוע את אחוז ההפסקה. עליות ופיוסים ביניהם.

הם גילו שכ- 44% מהזוגות הללו חוו לפחות פיוס אחד עם בן זוג רומנטי לשעבר.עם קבוצת הגילאים בני 17-24, הם גילו כי 53% מאלו שחזרו יחד עם אקס, דיווחו גם על קיום יחסי מין עם האקס שלהם.

על פי מחקר שנערך בשנת 2010 באוניברסיטת טקסס סטייט, סן מרקוס, 60% מבני הנוער ייפרדו ויחזרו להיות יחד עם אקס וברוב המקרים הם יעשו זאת פעמיים או יותר (מקור: קרוק).

יחסי חבר / חברה

לכן, כפי שאתה יכול לראות, לחזור עם חברה לאחר פרידה זה לא בלתי אפשרי כמו שחשבת במקור.

למעשה, יש לך סיכוי של 50/50 שזה יקרה, אם אתה משחק את הקלפים שלך נכון.

לא רק זה, הפעם, אתה והיא יכולים להיות בעלי סיכוי טוב יותר שהקשר הזה יימשך, מכיוון שלמדת מטעויות העבר שלך ונקטת בפעולה לשנות ולשפר ולהפוך לאדם טוב יותר כתוצאה מכך (ולהפך ).

2. נישואין

אחוז הנישואין שחוזרים זה לזה

אחוז הזוגות הנשואים שנפרדים וחוזרים זה לזה משתנה בהתאם למחקר.

למשל, בשנת 2013 מחקר שנערך על ידי אמבר וונום (עוזר פרופסור ללימודי משפחה ושירותי אנוש באוניברסיטת קנזס סטייט) מצא שכ- 37% מהזוגות החיים ביחד, ו -23% מהזוגות הנשואים נפרדו ואז חזרו להיות יחד. .

נראה כי נתונים סטטיסטיים אלה עולים בקנה אחד עם מחקרים קודמים שנערכו על זוגות נשואים (Kitson, 1985; Wineberg & McCarthy, 1994), שמצאו כי בין 10-17% מהזוגות הנשואים נפרדו ואז חזרו להיות יחד, וכ- 40% מהנפרדים. זוגות נשואים ניסו פיוס (Bumpass, Castro Martin, & Sweet, 1991; Wineberg, 1996a).

מבין הזוגות הללו, 15% היו עדיין יחד כעבור 3-4 שנים.

במדגם של 329 זוגות מתגרשים, דוהרטי, וילובי ופיטרסון (2011) מצאו ששני בני הזוג מכל אחד מכל 9 זוגות האמינו שניתן להציל את הנישואין ושני בני הזוג מכל אחד מכל עשרה זוגות הביעו עניין לחזור להיות יחד.

במחקר עולמי שנערך על 1001 זוגות מאוחדים מרחבי 42 מדינות, שערכה ננסי קאליש, פרופסור אמריטוס באוניברסיטת קליפורניה בסקרמנטו, התגלה שככ 6% בלבד מהזוגות הללו אמרו שהם נישאו, התגרשו ונשאו שוב לאותו אדם.

עם זאת, בנימה חיובית יותר, 72% מאלה שחזרו להיות יחד נשארו יחד, במיוחד אם הפרידות ביניהם התרחשו בגיל צעיר.

בבריטניה קוראים כעת לזוגות נשואים שמתגרשים וחוזרים להיות יחדזוגות יו-יו,כלומר שהקשר ממשיך להסתיים, רק כדי להתחיל מחדש.

על פי מחקרים חדשים של השירותים המשפטיים של Co-Op, רבע מהגרושים בבריטניה שקלו פיוס עם האקס שלהם, כאשר 12% מאלה שבאמת חזרו להיות יחד.

השורה התחתונה היא שגם זוגות שמתגרשים זה מזה אינם בטוחים בקשר להחלטתם ופתוחים לחזור שוב וכאשר הם עושים זאת, הסיכוי שהנישואין יסתדרו בפעם השנייה כל כך הרבה יותר גבוה.

כמובן, אם אתה רוצה את הסיכוי הגבוה ביותר להחזיר אישה לשעבר או חברה לשעבר, אז צפה בזה:

3. מערכות יחסים במכללה או באוניברסיטה

אחוז מערכות היחסים במכללה או באוניברסיטה שחוזרות זו לזו

בשנת 2009, רנה דיילי מהמחלקה ללימודי תקשורת באוניברסיטת טקסס מצא כי כ -65% מתלמידי הקולג 'בארה'ב נפרדו ואז חזרו להיות יחד.

במחקר דומה שנערך על ידי פרופסור מדינת קנזס, אמבר וונום, היא גילתה שכ- 40% מהנבדקים שנלמדו בקולג 'היו בקשר עם אקס לשעבר.

4. יחסים לטווח קצר

לא היו הרבה מחקרים על מערכות יחסים קצרות טווח, עם זאת, בחלק מהמחקרים נמצא כי זוגות במערכות יחסים פחות מחויבות פחות יחזרו להיות יחדיו שוב בהשוואה לזוגות שחיו יחד או נישאו.

עם זאת, ללא קשר למה שאומרים המחקרים הללו, הם אינם מדויקים לחלוטין.

למה?

מחקרים קטנים ועצמאיים אינם חושפים את המתרחש בקנה מידה רחב יותר ברשת

כל המחקרים שנערכו שם הם בקנה מידה קטן (כלומר בין 300 ל -1000 איש).

עם זאת, העובדה היא שיש עוד מיליוני זוגות שחוזרים יחד על ידי ביצוע עצות מומחים שהם מוצאים ברשת והם אף פעם לא מדווחים על כך לאף אחד, או ניגשים לאוניברסיטאות או למדענים חברתיים שעושים את המחקרים.

במקום זאת, הם פשוט ממשיכים עם מערכת היחסים שלהם מבלי שהאנשים שעושים את הלימודים ידעו על כך.

האיש המודרני זוכה למאה שנות סיפורי הצלחה חדשים מדי חודש

כאן ב'האיש המודרני 'אנו שומעים מכל חבר'ה חדשים בכל יום, שקיבלו את האישה לשעבר שלהם ונהנים כעת מיחסים חדשים ומשופרים איתה.

עם זאת, כל זה לא נכלל בסטטיסטיקה של הסקרים של המחקרים הקטנים המדווחים לעתים בחדשות.

רק אנחנו מודעים לזה.

עכשיו גם אתם מודעים לזה.

אתה מודע לכך שגם אם אחוז הפסקות שנשבות יחד נראה נמוך ממחקרים קטנים, זה לא משקף את מה שקורה בפועל עם גברים מכל רחבי העולם שלומדים שלב מוכח, חורג. שיטה שלב אחר שלב להחזרת האישה לשעבר שלהם.

גברים מחזירים נשים כל יום, בכל רחבי העולם וזה קורה במספרים הולכים וגדלים מדי חודש.

אז כדי לעזור לך להתחיל בתהליך מהיר וקל להחזרת האישה לשעבר שלך, הנה ...

4 טיפים שיעזרו לך לחזור יחד עם האקס שלך

4 טיפים שיעזרו לך לחזור יחד עם האקס שלך

אם אתה רוצה להחזיר את האקס שלך אמיתי, אנו ממליצים לך לא להשקיע יותר זמן בבחינת אחוזי גב לשעבר ממחקרים קטנים ואז לאבד תקווה כאשר המספרים לא נראים טוב.

במקום זאת, בצע פעולה ועשה מה שעבד עבור גברים בכל רחבי העולם שקיבלו בהצלחה את אישתם.

כך תוכל לעשות זאת ...

1. הבן אילו היבטים בחשיבה ובהתנהגות שלך כיבו אותה מלכתחילה ונקוט פעולה לשינוי דברים אלה בעצמך

אם האקס שלך כרגע דוחף אותך ומסרב לתת לך הזדמנות נוספת, זה יכול להיות בגלל שאתה ממשיך לחשוב ולהתנהג בדרכים שעשית קודם.

אז, במקום לרצות לתת לך הזדמנות נוספת, היא ככל הנראה חושבת משהו בסגנון,'למה שארצה לחזור איתו כששום דבר עליו לא השתנה או השתפר. הוא עדיין אותו בחור שנפרדתי ממנו ואם הייתי חוזר איתו, היינו נפרדים רק שוב מייד. אני לא יכול להכניס את עצמי שוב לזה. עדיף לי להמשיך ולמצוא לעצמי גבר חדש שכבר יש לו את האיכויות שאני רוצה, במקום לנסות לתקן את האקס שלי. '

זו הסיבה שחשוב מאוד שלפני שאתה מנסה להחזיר את האקס שלך, תבין תחילה את הסיבות האמיתיות שלה לעזיבה, במקום לבזבז זמן על דברים לא רלוונטיים.

אם אתה לא בטוח מאיפה להתחיל, הנה כמה שאלות שיעזרו לך לחשוף את החשיבה וההתנהגויות שגרמו לאקס שלך להתנתק מהרגשות שלה כלפייך ...

  • האם האקס שלך אהב שאתה גבר חזק רגשי, בטוח ועצמאי, או שהיא התלוננה על כך שאתה דבק, נזקק, חסר ביטחון ורגיש יותר מדי רגשית?
  • האם היא אהבה שלקחתם את ההובלה במערכת היחסים ואפשרתם לה להירגע לחשוב, להתנהג ולהתנהג כמו אישה נשית סביבכם, או שהיא הרגישה שהיא חייבת להיות החזקה ולקבל את כל ההחלטות עבור שניהם אתה?
  • האם היא הרגישה איתך סקסית ורצויה, או שהרגישה יותר כמו חברה ניטרלית, או אפילו גרוע מכך, אחות גדולה עבורך?
  • האם נהנתה מההרגשה שאהובים אותה, מעריכים אותה או מטפלים בה, או שהרגישה שהיא קצת מובנת מאליה או מוזנחת.
  • האם היא הרגישה בטוחה בידיעה שאתה ואותה פונים לאותו כיוון בחיים (כלומר רצית את אותם הדברים לעתיד), או שהיא חשה חוסר ביטחון וכמוך והיא לא היו מסונכרנים זה עם זה?
  • האם היא אהבה את הרעיון שתעלה ברמות החיים ותשיג את המטרות שלך, או שהיא הרגישה מוטרדת מחוסר הדחף והשאפתנות שלך?

כשאתה מבין מה באמת דחה את האקס שלך לגביך, אתה יכול לנקוט פעולה לשיפור הדברים האלה לגבי עצמך כרגע.

ואז, בפעם הבאה שתתקשר איתה, תוכל לתת לה את סוג חוויית המשיכה שהיא באמת רוצה במערכת יחסים על ידי כך להראות לה שאתה עכשיו האיש שתמיד רצתה שתהיה (למשל אתה גורם לה תרגישו מובנים, אתם בטוחים יותר ובטוחים בעצמכם, יותר עצמאיים רגשית, ממוקדים ונחושים יותר, גבריים יותר רגשית בחשיבה, בגישה ובהתנהגות שלכם).

כשזה קורה היא אוטומטית מתחילה להתחבר מחדש לתחושות הכבוד והמשיכה שלה אליך ואז היא פתוחה לדבר איתך בטלפון, להיפגש איתך באופן אישי ולאפשר לקשר חדש איתך להתפתח משם בעדינות.

כשאתה מרגיש מוכן, אתה צריך ...

2. הפעל מחדש חלק מהרגשות שלה כלפייך בשיחת טלפון

לאחר שביצעת שינויים אטרקטיביים בחשיבה ובהתנהגות שלך (שאמורים לארוך רק כמה ימים ולכל היותר שבוע), השלב הבא הוא אינטראקציה עם האקס שלך בשיחת טלפון, כדי שהיא תוכל לחוות אתה החדש לעצמה.

אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא להצחיק אותה ולחייך ולהרגיש טוב לדבר איתך שוב.

לדוגמא: דמיין שאתה מתקשר לאקס שלך כמה ימים אחרי הפרידה והיא אומרת משהו כמו,'מה אתה רוצה?'אוֹ'למה אתה מתקשר אליי? חשבתי שהבהרתי לך שאני כבר לא רוצה אותך בחיים שלי. '

במקום לתת לזה להרגיז אותך ולגרום לך לחשוב דברים כמו,'זה חסר סיכוי. היא כבר לא רוצה אותי. אני פשוט מבזבז את הזמן איתי. היא לעולם לא תיתן לי הזדמנות נוספת איתה, 'להפוך את הקור שלה למשהו שאפשר לצחוק עליו ביחד.

למשל, אתה יכול לומר משהו בסגנון,'הרגע זכיתי בלוטו ורציתי לחלוק את הזכיות שלי, אבל מכיוון שאתה לא מעוניין, אני אשמור את הכל לעצמי.'

היא ככל הנראה תגיב במשהו כמו,'מה? זכית בלוטו? ”אוֹ,'אתה רציני?'

אז אתה יכול לומר בקול מבודח, 'כן עשיתי, אבל מכיוון שאתה כל כך מרושע כלפיי, אני שומר על כל 20 דולר! חה חה.'

בשלב זה היא כנראה תצחק, או לפחות תחייך ובסתר היא עלולה להתחיל לתהות דברים כמו,'מה קורה? מדוע הוא כל כך שונה פתאום? הוא נראה כל כך בטוח ובטוח בעצמו. למרות שאני כל כך קר אליו, הוא לא נותן לזה להגיע אליו כמו שחשבתי שזה יקרה. זה ממש כיף לדבר איתו שוב. אולי בכל זאת הוא התחלף. '

לאחר מכן היא נעשית פתוחה יותר לרעיון לשוחח איתך בטלפון שוב ואפילו להיפגש איתך באופן אישי, מכיוון שהיא מרגישה נמשכת אליך באופן שמרגיש לה טוב.

זכרו: כשאתה גורם לאישה לצחוק ולחייך, אתה עוזר לה להתגבר על הכאב, הכעס והטינה שהיא חשה כלפייך.

גם אם היא מנסה להילחם בזה, היא לא יכולה שלא להירגע ולרצות לתקשר איתך יותר.

משם אתה צריך ...

3. תביא אותה להסכים להיפגש איתך באופן אישי, אך עשה זאת בצורה נוחה

לא משנה באיזו תדירות אתה גורם לאקס שלך לצחוק ולחייך איתך בטלפון, היחסים לא הולכים לעבור מעבר לאותה נקודה אלא אם כן אתה נפגש איתה ומפעיל מחדש את רגשותיה המיניים והרומנטיים אליך באופן אישי.

לכן, וודאו שלא תמשיכו להתקשר אליה בטלפון ללא הגבלת זמן בלי להגיע למעשה למצב בו אתם קובעים להיפגש עימה באופן אישי.

לדוגמא: תאר לעצמך שאתה מדבר עם האקס שלך בטלפון פעם נוספת והפעם היא באופן טבעי צוחקת, מחייכת ונשמעת שמחה לדבר איתך, כי כבר שברת חלק מההגנות שלה.

ואז, אחרי כמה דקות של שיחה נוחה, פשוט אמור,'היי, אני עדיין חייב לך מחצית מהזכיות שלי בכרטיס ההגרלה הזה. אז מה דעתך שניפגש לכוס קפה או לנגוס מהיר מתישהו השבוע כדי שאוכל לתת לך את חלקך? '

אם גרמת לה להרגיש נמשכת, היא עשויה לצחוק ולומר'כן,'מיד ואז תוכל להמשיך ולקבוע איתה את הסדרים.

כמובן שבמקרים מסוימים האישה רק יכולה לומר'לֹא,'כי היא לא רוצה להיתקל כקל מדי או להוטה מדי.

לחלופין, ייתכן שהיא תרצה לבדוק את תגובת הבחור כדי לראות אם הוא באמת השתנה.

אם הוא מתעצבן, זורק התקף זעם ומתחיל לומר דברים כמו,'למה אתה ככה? חשבתי שאנחנו מסתדרים שוב. למה שלא תפגוש אותי סתם לקפה? זה לא כאילו אני מבקש ממך כליה או משהו כזה! מדוע אתה לא יכול לפחות לנסות להיות נחמד לשם שינוי, ולא תמיד להיות כלבה כל כך בשבילי? 'היא תדע שהוא רק עשה איתה מעשה ושהוא עדיין באותה רמה בה היה כשהיא נפרדה ממנו.

לאחר מכן היא תנתק אותו שוב, רק שהפעם היא תקשה עליו עוד יותר להחזיר אותה (למשל על ידי חסימת המספר שלו בטלפון שלה, התיידדות איתו ברשתות החברתיות, התעלמות ממנו או הימנעות ממנו באופן אישי).

לכן, אל תתנו לזה לקרות לכם.

המפתח הוא לשמור על הביטחון שלך איתה אם היא אומרת'לֹא,'ולהראות לה שאתה באמת גבר חדש.

פשוט צחקו ואמרו בצורה נוחה,'היי, כל מה שאני מבקש זה מפגש מהיר על כוס קפה. אני מבטיח שאני לא אקח את זה כסימן שאתה נחזור שוב. זה לא עניין גדול, זה פשוט קפה. חוץ מזה, לשעבר עושים את זה כל הזמן בלי שום חוטים מחוברים ואם, אחרי שניפגש לעולם לא תרצה לראות אותי שוב, אני אכבד את המשאלות שלך ולעולם לא אתקשר אליך שוב. בסדר?'

ברוב המקרים, כאשר אישה רואה שהאקס שלה נשאר חזק וחזק מבחינה רגשית למרות שדחתה אותו בתחילה, היא תרפה באופן טבעי את המשמר שלה ותגיד משהו כמו,'אה, בסדר, כל עוד זה רק קפה'אוֹ,'בטח, אני מניח שאני יכול לחסוך 10 דקות.'

ואז, פשוט קדימה ותכנן לפגוש אותה בזמן שמתאים לשניכם.

משם…

4. להיפגש איתה באופן אישי, לחבק, להתנשק ואז להתחבר אליה מינית ולקבל אותה בחזרה

לנשק אותה בפגישה

בפגישה, המשך התמקדות בהרגשת משיכה מינית ורומנטית כלפיך החדש.

הראה לה דרך הגישה שלך, החשיבה, הפעולות, ההתנהגות שלך והאופן שבו אתה מגיב לה ששינית בכמה מהדרכים החשובות לה (למשל, אתה יותר בטוח עכשיו ולא בטוח ולא בטוח בעצמך, אתה ' אתה יותר נעים ולא להיות דחף, אתה יותר אסרטיבי במקום להיות ביישן, אתה יותר גברי רגשית ולא נחמד ורך מדי).

יחד עם זאת, בנה מתח מיני בינך לבינה על ידי פלירטוט איתה.

ברגע שהיא מרגישה שוב עליות חזקות של כבוד ומשיכה מינית, תוכל להתקדם לחיבוק שלה (למשל, אולי תגיד משהו כמו,'היי, זה ממש מגניב לראות שאנחנו עדיין יכולים להיות חברים למרות שנפרדנו. עלינו לתת חיבוק אחד לשני על היותנו כה בוגרים בקשר לזה. בוא לכאן, אתה, ”ואז להושיט יד ולחבק אותה).

נשקו לה כדי להחיות מחדש את הניצוץ

אם היא לא מתרחקת, תוכל להמשיך ולתת גם לה נשיקה.

ואז, אם היא פתוחה, אתה יכול ללכת למקום שלך או לה ולהתחבר אליה מינית.

משם, אתה רק צריך להמשיך ולבנות על רגשותיה כלפייך (כלומר, להראות לה שהפכת את עצמך לסוג הגבר שעכשיו היא יכולה להסתכל עליו, לכבד ולהרגיש נמשכת אליו מינית).

כשתעשה זאת, באופן טבעי היא תתחיל להתחבר מחדש לתחושות האהבה שלה אליך.

לאחר מכן אתה והיא יכולים לחזור למערכת יחסים טובה יותר מבעבר ולהפוך לאחד מאותם זוגות סודיים שהמחקרים לא יודעים עליהם.