איסוף נשים בסופרמרקט או במכולת

איסוף נשים בסופרמרקט או במכולת

איסוף נשים בסופרמרקט או במכולת יכול להיות דבר מאוד קל או קשה מאוד לעשות, תלוי מי אתה.

אם אתה בחור בטוח ובעל קלות ומסוגל לנהל שיחה מזדמנת עם אישה, לגשת ולאסוף אישה בחנות יהיה קל עבורך. עם זאת, אם אתה נתקל בעצבני, ביישן או מתוח, האישה תעמיד את משמרתה ותרצה להתרחק ממך ומהשיחה.

נשים נמשכות לכוח אצל גברים ונכבות על ידי החולשה, כך שככל שתוכלו לאפשר לעצמכם לחוש יותר בעת אינטראקציה עם נשים, כך הם ירגישו יותר משיכה כלפיכם.

נשים מתעניינות בעיקר איך אתה גורם להן להרגיש כשהן מתקשרות איתך. האם שפת הגוף והאווירה שלך גורמים לה להרגיש בנוח או מגושמת ומתוחה? האם סגנון השיחה שלך גורם לה לחייך ולצחוק, או שזה גורם לה להרגיש מסורבלת ומתוחה?

האם האנרגיה והאווירה שלך גורמים לה להרגיש נמשכת אליך או דוחה אותך?

אלה הדברים החשובים באמת. אם אתה רוצה להצליח לאסוף נשים בכל סביבה כלשהי, עליך להיות מסוגל לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליך על סמך מה שאתה אומר ועושה כשאתה מתקשר איתן.צפו בסרטון הזה כדי להבין איך זה עובד ...

תדמיין את זה…

אתה בקטע של ירקות בסופר ואתה רואה אישה יפה בקרבת מקום. בידיעה שנשים נמשכות לביטחון של בחור, את מרשה לעצמך להירגע ולהיות בטוחה מספיק כדי לדבר איתה בצורה נוחה ונינוחה.

אתה ניגש ועומד לידה. בזמן שאתה מחייך בצורה רגועה ונוחה, אתה אומר בביטחון משהו כמו ...

  • אתה: היי ... אני רוצה לשאול אותך משהו. נראה שאני תמיד קונה כאן את אותו סוג של ירקות. אני מקבל ברוקולי, גזר וכמה פטריות ואז אני בדרך כלל מבשל את זה עם סטייק. מהם כמה ירקות טובים שאתה משתמש בהם וממליץ עליהם?
  • שֶׁלָה: [נותן לך את המלצתה]
  • אתה: מגניב, זה נשמע רעיון נהדר. אולי אצטרך להשיג כמה כאלה עכשיו. תודה על זה. אני דן אגב ... איך קוראים לך?
  • שֶׁלָה: ג'ולי.
  • אתה: [חיוך ובדיחה אומרת]מגניב ... ג'ולי מומחית הירקות.
  • שֶׁלָה: [צוחק]

לאחר מכן, המשך בשיחה וודא שאתה מוסיף פלירטוט והומור כדי לשמור על עניין.

טעויות שיש להימנע מהן כשניגשים לנשים בחנויות מכולת

כשפונים לנשים בסופרמרקטים או חנויות מכולת בכוונה לאסוף אותן או לקבל מספר טלפון, וודא כי הימנעות מהטעויות הנפוצות הללו:

1. שפת גוף עצבית: אם אתה רואה אישה שאליה אתה רוצה להתקרב, אל תסתכל עליה בצורה עצבנית. רק המשיכו לעשות את הקניות כרגיל והיו במצב רוח נינוח ונוח. כשתוכל לעשות זאת, שפת גופך תירגע אוטומטית ותיראה לא מאיימת.

2. לעמוד בצורה חשודה: אל תעמוד במעבר ומחכה שנשים יבואו ללכת יחד. המשך להסתובב ולעשות קניות כרגיל וכשאתה רואה הזדמנות, בצע את הצעד שלך.

3. עוקב אחר אישה לאורך זמן: אם אתה מתכוון לגשת לאישה, עשה זאת מיד.

אל תעקוב אחריה כאילו אתה סטוקר או מוזר מצמרר. פשוט ניגשים כלאחר יד והתחילו שיחה כמו,'היי מה שלומך? פשוט עשיתי קניות כאן ושמתי לב אליך וחשבתי - וואו, אני חייב להגיד שלום. שמי דן ... איך קוראים לך? 'ואז המשך בשיחה עד שתהיה מוכן להשיג את מספר הטלפון שלה.

צריך לבנות קצת ביטחון לפני שאתה ניגש לנשים בסופרמרקט או במכולת?

רוב הבחורים מרגישים קצת עצבניים או חרדים לפני שניגשים לאישה, אבל זה לא צריך להיות ככה. אתה יכול למעשה לבנות את הביטחון העצמי שלך עד כדי כך שאתה מרגיש רגוע לחלוטין, נוח ומתרגש לגשת לאישה בפעם הראשונה.

הנה סרטון היכרות שמסביר איך לעשות את זה ...