תספורות קוקו: 20 תסרוקות הקוקו הטובות ביותר לבנים ולגברים

בעל שיער עבה ומבוגר הוא ברכה ויש לך את כל הזכות להתהדר בשיער הארוך והיפה שלך. מאז העשור של שנות השמונים, הקוקו היו בסגנון בכמה וריאציות. במהלך עשרות השנים הפופולריות של הקוקו עלתה בקצב גבוה להפתיע. הייתה תקופה שבה זנב קוקו נתפס כחלק מ'תרבות ההיפית 'או הוגבל ל'אופנוענים' בלבד. אבל בעשור השלישי של המאה ה -21, אף סגנון אינו מוגבל לקבוצה אחת. אנשים פתוחים לכל מיני סגנונות ומחבקים מהפך חדש בחסד.

זו באמת תקופה מרתקת לחיות. הגיוון של עולם האופנה בשיאו. המצאות פורצות דרך נעשות בבגדים ובתסרוקות. אפילו לגברים, ישנם סגנונות פנומנאליים חדשים שרואים בכל מקום שגברים בעבר אפילו לא היו חושבים עליהם. קוקו הוא תסרוקת מסקרנת כזו שאנשים לא יכולים לקבל ממנה מספיק.

אם נגמרו לך הרעיונות בחיפוש אחר תסרוקות שונות אז קוקו הוא משהו שאתה בהחלט צריך לנסות אם עדיין לא עשית זאת. קוקו הם מאוד תכליתי והם הדרך הטובה ביותר להשוויץ בשיערך הארוך בצורה הגונה אך מסוגננת. על ידי זנב קוקו אתה שומר על השיער הארוך שלך ומאורגן ומקל על אנשים לראות את הפנים שלך ועם הווריאציות הנכונות, אפילו להעריץ את השיער שלך.

האם אתה יכול לגדל קוקו?

זה לא קשה כמו לקחת SAT אבל זה נכון שאתה צריך הרבה סבלנות כדי לקבל קוקו.

  • צמיחת שיער ארוך היא מבחן לסבלנות שלך לשיער ארוך דורשת תקופת גידול מינימלית של 6 חודשים. אתה צריך להיות מסוגל לסבול כל אי נוחות שאתה עלול להתמודד איתה.
  • אם רק החלטת לצמוח שיער ארוך המתאים לקוקו עבה, מומלץ לבצע גזירת בסיס על מנת לתת לשיער שלך לצמוח בצורה הגונה. ההצעה הנפוצה ביותר שאתה מקבל היא לקבל את הצדדים ואת הגב קצר יותר מהחלק העליון. ההפך מזה יגרום לך להתחרט על צמיחת שיער ארוך.
  • היזהר במיוחד תוך שמירה על שיערך הארוך. הימנע מייבוש השיער שלך בייבוש מגבות מחוספס ושיטות ייבוש חום גבוה שהן הסיבות העיקריות לנזק ושבר שיערך. בחר זמן טיפוח קבוע אחת ל -8 עד 12 שבועות כדי לקצץ את הקצוות למניעת קצוות מפוצלים.
  • אולי שמעת זאת בעבר, אך שמפו על שיערך באופן קבוע אינו בריא לקרקפת שלך. נכון שהוא מנקה את הלכלוך אך יחד עם זאת הוא מנקה את השמנים הטבעיים מראשך מה שהופך את שיערך ליבש וחלש. במקום זאת, השתמש במרככים באופן קבוע כדי לשמור על הניקיון שלך ולעזור לו לשמור על לחות ושמנים טבעיים. אתה עדיין יכול להשתמש בשמפו אך לשמור אותו רק פעם בשבוע או שבועיים.
  • לאחר שגדלת את שיערך לפרק זמן מוגדר, משוך לאחור את כל השיער בעזרת מסרק ובידיים שלך. לקשור קשר באורך הרצוי ולתת לשיער הנותר להיות חופשי.

עכשיו, קוקו אינו מוגבל רק לשיער ארוך. אתה יכול לדמיין אחד עם שיער בינוני או קצר. אתה רק צריך מספיק אורך כדי להצליח למשוך את החוטים כדי לקשור קשר.

יש כל כך הרבה וריאציות שיש לו קוקו. אתה צריך לקבל את זה שמתאים לצורת הפנים שלך, לתווי הפנים שלך ולמרקם השיער שלך. אתה לא צריך להשקיע את רוב זמנך במציאת התסרוקת האחת. ריכזנו את סגנונות הקוקו הטובים ביותר שנמצאים במגמה כרגע ובעלי בולטות רבה. בדוק את 20 תסרוקות הקוקו הטובות ביותר ברשימה למטה.20 תסרוקות קוקו המובילות לגברים

1. קוקו מונח

קוקו מונח

מָקוֹר

בדיוק כמו כל קוקו אחר גם לסגנון הזה יש וריאציות. אתה יכול ליטול פוני מנוחה על הצוואר שלך או צמוד שעומד נוקשה ליד הכתר. כדי להפוך אותו לכובש יותר, התחדד בצדדים ובגב. אתה יכול ללכת על צמות בחלק העליון שלשמן אתה צריך לעשות קטעים קטנים ולהתחיל לצמות ולשלב את הצמות האלה לקשירת קשר. שמור על הרקות מסודרות וחדות.

2. הקוקו המבולגן

הקוקו המבולגן

מָקוֹר

קוקו זה בעל תחזוקה נמוכה הוא פשוט אך בולט. זה נראה נהדר על גברים עם שיער חלק. עם זאת, הוא מתאים גם למיני מרקמי שיער. תן לשיער שלך לצמוח בחופשיות ללא כל הגבלה. החל מוצרי עיצוב מהימנים כמו מוס לשיער או ג'ל ולטף לאט את שיערך. כעת השתמש במסרק כדי למשוך את שיערך הארוך לאחור ולעשות פוני ממש בין הכתר לעורף. קשרו קשר אך הניחו לו להיות רופף כך שיעניק מראה מבולבל בחופשיות.

3. תלתלים צמודים ובהירים

תלתלים צמודים ובהירים

מָקוֹר

עבור סגנון זה, אתה שומר על שיער חזק ומתהדר בפוני שלך בחלק העליון של הראש. סגנון זה מחייב את שיערך מתולתל בכדי לקבל את המראה הרצוי. אתה נותן לשיער שלך לצמוח עד לרמת הצוואר שלך ולטפח את הקצוות כדי להימנע מקצוות מפוצלים. האטרקציה העיקרית לסגנון זה היא השילוב של שיער כהה עם בלונדינית. צבע את שיערך על הקצוות בצבע בלונדיני ותן לו להתייבש. לאחר מכן יש למרוח מוס שיער או ג'ל ולתת לו להתייבש, כך שתוכל להתמודד עם שיערך ללא מאמץ. מסרק את השיער מכל הצדדים ומושך אותם למרכז בחלק העליון. לקשור קשר ולהתהדר בניגוד היפה של שוקולד עמוק עם צבע עז.

4. קוקו גברים עם חלק צדדי

קוקו גברים עם חלק צדדי

מָקוֹר

עבור סגנון זה, אתה יכול למקם את הקוקו שלך בכל מקום בין הכתר לעורף. עם זאת, ההתמקדות שלנו תהיה ביצירת חלק צד בחלק העליון. סגנון זה עובד נהדר על שיער חלק אך הוא אינו מוגבל למרקם אחד. תן לשיער שלך לצמוח לאורך הגון וחתן את הקצוות כדי לשמור על מסדר. מרחו מוס שיער כדי שיהיה מבריק וכדי שתוכלו להתמודד איתו בקלות. השתמש במסרק כדי להפריד משני הצדדים. תן לשיער לזרום בצדדים ומשך אותו לאחור. הכינו קוקו בעזרת גומייה. תמכו בתסרוקת זו עם זקן בוגר אם בא לכם.

5. סגנון קוקו בסיסי מגניב

סגנון קוקו בסיסי מגניב

מָקוֹר

ניתן להשיג את המראה הפשוט אך המעוצב הזה מבלי להשקיע הרבה זמן בטיפוח. מרחו ג'ל לשיער וסרקו את השיער על הגב ועשו פוני. אתה יכול לקשור קשר עם הפוני כדי שייראה כמו לחמניה או להשאיר אותו תלוי. אתה יכול לתמוך בסגנון זה עם זקן. זכור שאם יש לך מצח גדול או אלמנות שיער שיא, סגנון זה מעלה את קו השיער של המצח. ישנן וריאציות לסגנון זה. אתה יכול לבחור אזור בצד ולהוריד אותו כך שהשיער העבה בחלקו העליון יהיה מודגש.

6. קוקו בלונדיני ובינוני

קוקו בלונדיני ובינוני

מָקוֹר

אם יש לך שיער בלונדיני אז סגנון זה יכול לתת להתהדר בשיער הזהוב המבריק שלך. כפי שהשם מציין, אורך הפוני בינוני וישנן מספר וריאציות לסגנון זה. אתה יכול לקצץ את הצדדים ולהשאיר את החלק העליון באורך ארוך או לתת לדפנות להיות באורך טוב ולתת להם קלוע שנח על הצוואר. השתמש בג'ל שיער באיכות טובה כדי לסרק את השיער בחלקו העליון בקלות. משוך את השיער לאחור ועשה קשר לפוני ליד העורף.

7. הקוקו האפור כסוף

הקוקו אפור הכסף

מָקוֹר

כפי שהשם מציין, עליך להוסיף שיער אפור כסוף לשיערך עבור סגנון זה. הסגנון מתאים מאוד לכל סוגי מרקמי השיער. מרחו מוס לשיער למראה מבריק של שיערכם. המוס גם מאפשר לך להתמודד עם השיער שלך בצורה מסודרת. משוך את השיער לגמרי ומיד מתחת לכתר עשה קשר בעזרת גומייה. צור קשר נוסף כדי להפוך את הפוני שלך ללחמנייה. לבסוף, תן לכמה קווצות לתלות מהקוקו כדי לקבל את המראה החתימי של סגנון זה. סגנון זה מוגבה עוד יותר עם זקן בוגר.

8. קוקו בסגנון האי

קוקו בסגנון האי

מָקוֹר

זוהי עוד תסרוקת חופשית, שתוכל לסלע למצב רוח מושלם לחג. סגנון אמנותי זה קל להשגה ודורש מעט מאוד תחזוקה. אתה יכול לצבוע את הצבע שלך כדי לשלב אור עם ניגודיות כהה. משוך את שיערך לאחור לאחר החלת ג'ל לשיער. הכינו פוני ממש מתחת לכתר. הקוקו נתלה באופן רופף ללא כל סדר לסגנון זה. אתה יכול לתמוך בסגנון עם זקן אם אתה יכול לגרום לו להיראות שלם.

9. קוקו השיער הארוך

קוקו השיער הארוך

מָקוֹר

אם יש לך שיער ארוך אז סגנון זה מומלץ ביותר עבורך. תן לשיער שלך לצמוח עד לרמת החזה שלך. החל מוצרי שיער באיכות טובה כדי לעצב את שיערך בצורה חלקה ונוחה. שמור על הקצוות מסודרים למראה מטופח. משוך את השיער לאחור ועשה פוני בין הכתר לעורף. מכיוון שאתה עושה קוקו רק עם חלק קטן מהשיער שלך, שאר השיער שלך צריך להיות תלוי בחופשיות על הכתפיים שלך. המראה החלוד הזה מוגבה עוד יותר עם זקן ימני.

10. קוקו רך מוקה

קוקו רך ממוחה

מָקוֹר

עבור סגנון זה, תיתן ניגודיות יפה של צבע השיער. לאחר שהצבע יבש יש למרוח מוס שיער כדי להדגיש את הצבע וגם לטפל בשיער בצורה חלקה. מסרק את השיער ומשוך אותו לאחור כדי ליצור קוקו בעורף. השתמש בגומייה כדי לקשור קוקו רופף. תנו לכמה גדילים להיות חופשיים למראה חסר דאגות. סגנון זה נראה נהדר עם או בלי זקן. אז זה תלוי בך אם אתה רוצה לתמוך בזה באחד.

11. קוקו בצד תחתון

קוקו בצד תחתון

מָקוֹר

המוקד העיקרי של סגנון זה יהיה בקוקו. עם זאת, החתך הקלאסי גורם לשיער שלך להיראות אמנותי יותר. עשו פרידה כדי לחלק את החלק העליון מהצדדים. תן החלקה בצד בצד שאורכו יורד בהדרגה מלמעלה למטה. חזור על אותו הדבר בחלק האחורי של הראש ממש מתחת לעורך. השתמש בג'ל או מוס שיער איכותיים יותר לטיפול טוב בשיער. סרק את שיערך הארוך מאחור והחזק אותו בכתר. השתמש בגומייה ועשה פוני.

12. קוקו של מאט ווייט

קוקו של מאט ווייט

מָקוֹר

זהו אחד הסגנונות הייחודיים שתוכלו להשיג עבור קוקו. אך זכור כי סגנון זה אינו מתאים לכולם. צמח את שיערך באורך ארוך והגון וצבע את שיערך בלבן מאט. אחרי זה, יבש למשוך את כל השיער שלך לאחור, ולעשות קשר עם רצועת גומי בעורף. תן לטיפוח הצד שלך הגון למראה מתוחכם יותר. אתה יכול לקשור את השיער שלך חזק או שאתה יכול להשאיר אותו קצת רופף.

13. זנב קוקו מבולגן

קוקו מבולגן עם שיער גלי

מָקוֹר

אם השיער שלך גלי אז אתה בהחלט צריך לנסות את הסגנון הזה. כדי להסיר את זה אתה צריך לשמור את השיער מלמעלה למקום כלשהו בין בינוני לארוך. עם זאת, שאר השיער, הצדדים והגב שמתחת לעורף מתחדדים. תן לכמה פוני לתלות בצד או בחזית בזמן ששאר שיערך מסורק לאחור ליצירת קוקו. השתמש במוס שיער באיכות טובה כדי לאפשר לעיצוב שיערך בקלות. תמך בסגנון עם זקן בוגר אם אתה יכול, אם לא תן לו מראה מחוספס על ידי זיפים או זקן עבה.

14. תסרוקת קוקו גברי בצבע ביסקוויט

תסרוקת קוקו גברית בצבע ביסקוויט

מָקוֹר

תסרוקת נינוחה זו מושלמת ליום רגוע שבו אינך רוצה להקדיש זמן רב לטיפוח עצמך. אתה לא צריך להשקיע יותר מדי מזמנך בכדי לקבל את הסגנון הזה. עם זאת, כפי שהשם מציין, הסגנון נראה נהדר על גברים עם שיער בלונדיני כהה. עבור סגנון זה, אינך צריך לצמצם את שיערך אלא רק טיפוח מזדמן בקצוות כדי למנוע קצוות מפוצלים. החל מוצר סטיילינג באיכות טובה וסרק את השיער תחילה כדי להימנע מסבכים. משוך את השיער לאחור ועשה קוקו מתחת לכתר. השאר את הפוני מעט רופף ותן לכמה קווצות ליפול פה ושם.

חֲמֵשׁ עֶשׂרֵה.קוקו צמה ביץ '

קוקו צמה ביץ

מָקוֹר

כפי שהשם מציין, סגנון זה נהדר ליום בחוף. לסגנון עצמו יש מספר וריאציות כך שניתן להשיג את הסגנון בצורה שונה עם שיער ארוך עד לרמת כתף ואורך קצת יותר קצר. אם יש לך זמן אתה מחלק את האזורים בהתאם לכמה צמות שאתה רוצה. יוצרים צמות קטנות בצד וחלק גדול למעלה. תנו לצמה הגדולה לנוח מאחור כשהקצה שלה פתוח וחופשי בזמן שהצמות הקצרות מונחות מתחתיו. אם יש לך שיער קצר עד בינוני אז צור שתי צמות מלמעלה עם פרידה באמצע כשהצדדים והגב נחתכים באורך קצר.

16. קוקו גברים תסרוקת כהה עם סרט

קוקו גברים תסרוקת כהה עם סרט ראש

מָקוֹר

סגנון זה נועד לשמור על השיער הכהה שלך מודגש. למרוח מוס שיער איכותי לשיער מבריק. סרקו את השיער בצורה יפה לכיוון הגב וקרוב לכתר, הכינו קוקו. תמכו בקוקו בעזרת סרט להיראות מסוגנן יותר. אתה לא צריך לשמור על הפוני הדוק מדי אבל וודא שהשיער לא נופל על הפנים שלך. תמכו בתסרוקת זו עם זקן מחוספס אם תוכלו לגדל כזה.

17. קוקו עם פרט ענבר

קוקו עם פרט ענבר

מָקוֹר

זוהי אחת הדרכים היפות להתהדר בשיערך הארוך עם קוקו עדין בחלקו העליון. תן חיתוך כדי להעלות את החלק העליון. בחר אזור רחב יותר לדפנות ולגב כדי לקצץ. תנו לשיער בחלקו העליון להיות ארוך ועבה. החל צבע סייבל על השיער שלך כדי להוציא ניגודיות צבע עוצרת. סגנו את החלק העליון עם הדגשות ענבר והביאו את השיער קרוב והדוק. השתמש ברצועה אלסטית לקשור קשר לקוקו. תן לשיער לנוח בחופשיות ללא כל הגבלה. וודא כי המקדשים והפיזונים תואמים את הצדדים המחודדים. קנה לעצמך זקן זיפים מסודר כדי שהסגנון ייראה שלם יותר.

18. נקו את הקוקו

נקו את הקוקו

מָקוֹר

סגנון זה מעניק מראה גברי למראה שלך. סגנון זה עובד נהדר על גברים עם שיער חלק ומסכים עם כל צבעי השיער. מסרק את השיער לכיוון הגב ועשה קשר בצוואר כך שהפוני יונח בגובה הכתף. אתה יכול לעשות פרידה כדי שהמראה העליון יהיה מסודר יותר. מטפחים את פאות הצד כדי להפוך את הסגנון ליותר מתוחכם. אתה יכול לתמוך בסגנון עם סגנון הזקן שבחרת.

19. קוקו של ילד רע

קוקו של ילד רע

מָקוֹר

סגנון קל להשגה הזה מעניק לך מהפך אדיר. אתה נותן לשיער שלך לצמוח עד לרמת הצוואר. עכשיו משוך את כל השיער שלך לאחור. צור קשר ממש מתחת לכתר על ידי הכללת השיער על הגב כלפי מעלה. יוצרים קשר נוסף עם הקוקו ללחמנייה של גבר עבה. לטיפול בשיערך בצורה חלקה יש למרוח ג'ל או מוס לשיער. הסגנון המראה הפראי הזה לא צריך יותר טיפוח אבל אם אתה אוהב אתה יכול להוסיף זקן כדי להפוך אותו לעדין יותר. סוג הזקן שאתה מנסה תלוי בך בלבד.

20. הקוקו למחצה למטה חצי למעלה

קוקו מבולגן עם שיער גלי

מָקוֹר

זהו עוד קוקו חופשי שאינך צריך להתאמץ יותר מדי כדי להשיג אותו. זה עובד נהדר על גברים עם שיער חלק. החל ג'ל שיער איכותי לעיצוב מסודר של שיערך ללא כל סבך. בעזרת המסרק משוך בצורה חלקה את השיער לאחור ועושה קשר לקוקו בכל מקום בין הכתר לעורפו. אינך צריך לטפח פיאות צד כפי שאנו מנסים להביט כאן במבט פראי. זה עובד בסדר גמור עם או בלי זקן. אז זו הבחירה שלך לחתן אחד או לא.

סיכום:

בעל קוקו הוא השלב הבא בחיבוק השיער היפה והארוך שלך. זוהי גם דרך מתוחכמת להגן על השיער שלך מפני התייבשות או מקורזל. באמצעות הרשימה שלנו, הכירו לכם מספר סגנונות קוקו שיכולים לגרום לכם להיראות טוב מתמיד. השתמש ברשימה זו כהפניה לעיצוב שיערך הארוך בצורה הטובה ביותר. במשך עשרות שנים הקוקו היה בפועל והוא הולך להיות במגמות במשך עשרות שנים.