אומר שאני אוהב אותך: כמה זמן אתה צריך להגיד את זה?

לומר שאני אוהב אותך. כמה זמן אתה צריך להגיד את זה?

אני אוהב אותך.

זו אמירה עוצמתית, לא? זה אומר הרבה עבורנו בני האדם. אנחנו מעריכים את זה, אנחנו מתענגים על זה ואנחנו רוצים את זה. אנחנו רוצים שיאהבו אותנו ורוצים לאהוב.

פִּתגָם'אני אוהב אותך'כל כך עוצמתי שהוא יכול לקרב אתכם ואישה באופן מיידי לאחר ימים, שבועות, חודשים או אפילו שנים של היכרות.

עם זאת, רק בגלל שאומר שאני אוהב אותך הוא עוצמתי, זה לא אומר שאתה צריך למהר לומר את זה לאישה. אם אתה מתחיל לומר'אני אוהב אותך'בשלב מוקדם מדי, זה יכול להרוס את הקשר לפני שיהיה לו סיכוי להתפתח.

מתי לא לומר לה שאתה אוהב אותה

מתי לא לומר לאישה שאתה אוהב אותה

אין זמן מושלם (למשל אחרי 5 שעות ו -32 דקות ו -21 שניות) להצהיר על אהבתך לאישה, אך יש כמה פעמים שאומרים'אני אוהב אותך'יהרוס את החיזור המיני לפני שיהיה לו סיכוי לצמוח לאהבת אמת.חלקם כוללים:

1. כשהיא לא נמשכת אליך לגמרי: משיכה היא הצעד הראשון שאתה צריך לעבור עם כל אישה שאתה רוצה לקיים איתה יחסי מין.

אם אישה לא נמשכת אליך מינית, אז היא לא מתעניינת לחקור איתך אהבה מינית ורומנטית. היא אולי 'תאהב' אותך כאדם, אבל האהבה שגבר ואישה חשים זה לזה בקשר מיני ורומנטי שונה לחלוטין.

2. כשהיא טיפוס האישה שרוצה לומר זאת קודם: רוב הנשים רוצות לומר זאת קודם. הם חולמים לפגוש בחור שהם מרגישים כל כך הרבה משיכה ואהבה אליו שהם פשוט צריכים לפשט את שלוש המילים האלה לפני שהוא עושה זאת. עוד על כך בסעיף הבא.

3. כשהיא עדיין לא בטוחה אם היא רוצה להיות איתך רציניים או לא: כאשר בחור לא משך אישה באופן מלא או התנהג באופן שגרם לה לאבד כבוד אליו כבחור, היא תהסס לאפשר לרגשותיה להתפתח.

לפני שמגיעים ל'אני אוהב אותך'הצהרה, עליך לוודא שהאישה באמת נמשכת אליך, מכבדת אותך ורוצה להיות איתך. בלי זה היא בדרך כלל רק תגיד,'תודה'בתגובה שלך'אני אוהב אותך.'

4. כשהיא לא מאוהבת בך: יש בחורים שטועים לחשוב שאם הם יגידו לאישה כמה הם אוהבים אותה ודואגים לה, זה יגרום לה להתאהב חזרה.

עם זאת, לא כך זה עובד.

קודם מגיע משיכה, ואז מגיע כבוד ואז באה אהבה. אם היא תזלזל בך כבחור (כלומר לא מכבד אותך) ותראה אותך כמו יותר חבר בחור נחמד (כלומר היא לא נמשכת אליך), אז היא לא תהיה מאוהבת בך רומנטית.

5. כשהיא מרגישה יותר יקרה ממך: יש בחורים שטועים בכך שהם נותנים לאישה את הרושם שהוא יהיה כל כך שמח להיות איתה. עם זאת, מה שאישה באמת רוצה להרגיש הוא בר מזל שיש לה סיכוי איתך.

צפו בסרטון הזה כדי להבין מדוע ...

היא רוצה לראות בך סוג של בחור שיכול בקלות לקבל נשים אחרות, אבל בוחר בה כי אתה אוהב אותה. היא לא רוצה להתרשם שאתה 'מאוהב בה' כי היא היחידה שמגלה לך עניין כלשהו.

מכל הניסיון שלי עם נשים, גיליתי שהגישה הטובה ביותר היא לגרום לה כל כך נמשך אליך שהיא אומרת את זה קודם. רק תנו למתח להצטבר על ידי נשיקתה, קיום יחסי מין ובילוי נהדר ביחד. בסופו של דבר, היא פשוט תצא ותגיד את זה וזה יהיה רגע מדהים לשניכם.

תן לה את המתנה להיות מסוגלת להגיד את זה קודם

מחכה שתגיד את זה קודם

היכולת לומר'אני אוהב אותך'לגבר לפני שהוא אומר לה את זה, זה איך נשיםבֶּאֱמֶתרוצה שיהיה.

אישה רוצה שהרגשות שלה יצטברו כל כך הרבה שהיא מרגישה שהיא פשוט צריכה להגיד לך שהיא אוהבת. זו חוויה נדירה ומרגשת עבור אישה והיא תגרום לה לאהוב אותך עוד יותר.

בדרמות טלוויזיה, סרטים וקליפים, לפעמים תראו נשים מתלוננות על גברים לא אומרות שאני אוהבת אותך קודם. למה? זה סיפור טוב שגורם לגברים ולנשים לצפות בסרט, להאזין לשיר ולשמור על תוכנית הטלוויזיה.

אם טלוויזיה וסרטים בדיוק כמו החיים האמיתיים כל הזמן, אנשים ימצאו אותם צפויים מדי ולא היו רוצים לצפות. כשאנשים צופים בסרט ויכולים לראות ששתי הדמויות מאוהבות ללא ספק, אבל לא אומרות'אני אוהב אותך'זה לזה, זה גורם להם להמשיך ולצפות כדי לחזות ב'רגע הקסום 'שבו הם סוף סוף עושים זאת.

הסיפור איך סיפרתי לראשונה לחברתי שאהבתי אותה

אהבה מתוקה

חברה שלי ואני

מתארזים לסוף שבוע

חברה שלי ואני גדושים לסוף שבוע

כשפגשתי את חברתי לראשונה (עדכון: לאחרונה התארסנו ואז התחתנו זמן קצר לאחר מכן), הרגשנו משיכה עזה אחד לשני והסתדרנו מיד ברמות שונות שחשובות לשנינו.

כל כך נמשכתי אליה, כשראיתי אותה נכנסת למועדון הלילה עם חברותיה, פניתי לחברתי ואמרתי,'עכשיו זה מה שאני מדבר עליו. הייתי נותן לה להיות חברה שלי לפחות כמה חודשים. '

אמרתי את זה ככה כי הייתי רגיל שיש חברות רבות בבת אחת והיה נורמלי שנשים מתחרות להיות חברה שלי. אז לא חשבתי שאשלב עם אישה אחת בקרוב.

בימינו, ידידי ואני מסתכלים אחורה על הלילה ההוא וצוחקים כי אותם 'כמה חודשים' שאמרתי שהיא יכולה להיות איתי המשיכו עד היום הזה ואנחנו עכשיו נשואים.

מה שהיה מוזר מבחינתי (בחור שהיה רגיל לבחירתו עם נשים במשך שנים רבות) ובשבילה (צעירה יפהפייה שהיו לה גברים שהציעו לה את העולם כדי לקבל הזדמנות להיות החבר שלה) הוא ששנינו לא יכול היה לאכול או לישון כמו שצריך במשך היומיים הבאים לאחר שנפגש.

שנינו 'אהבנו' וידענו שמצאנו מישהו מיוחד באמת.

עם זאת, למרות רגשותינו החזקים זה לזה, איש מאיתנו לא אמר'אני אוהב אותך'מיד. למעשה, לילה אחד בערך שבוע לתוך הקשר היא חשבה שהיא שומעת אותי אומר,'אני אוהב אותך'לה, אבל אמרתי משהו אחר (לא זוכר מה אמרתי, אבל זה לא היה קשור לחלוטין).

ואז היא אמרה לי איך יגידו רוב הבחורים שהיא פגשה,'אני אוהב אותך'אוֹ'אני חושב שאני מאוהב בך'תוך 20 דקות עד שעה מהפגישה איתה. לאחר מכן היא אמרה שכמה מחברותיה החמות חוו גם הם את אותו הדבר והם שנאו את זה.

זו לא הייתה בשורה גדולה עבורי.

ידעתי על זה הרבה זמן כי כבר שכבתי עם נשים יפות באותה תקופה. הנשים היפות ביותר חוות את אותו הדבר מכיוון שרוב החבר'ה מבלבלים בין רגשות התאווה שלהם לאהבה, או שהם טועים בכך שהם גורמים לאישה היפה להרגיש כאילו היא הרבה יותר יקרה ממנו.

לשמוע את חברתי אומרת שהיא שונאת כמה קל חבר'ה התאהבו הייתה רק תזכורת נוספת לכמה חשוב להגיד'אני אוהב אותך'בזמן הנכון כשאתה מתחיל מערכת יחסים עם אישה יפה.

בכל מקרה, כדי לקצר סיפור ארוך, חברה שלי (שהיא כיום אשתי) אמרה בסופו של דבר,'אני אוהב אותך ... אני באמת אוהב אותך'כמו שכבו במיטה ערב אחד לאחר קיום יחסי מין. אמרתי את זה בחזרה ואמרתי,'אני אוהב אותך ... לא ציפיתי שזה יקרה, אבל אני באמת אוהב אותך.'

בסך הכל לקח לה בערך 7-10 ימים להגיד את זה ואז היא הודתה שהיא רצתה לומר לי את זה קודם לכן, אבל רצתה לחכות עד שזה ירגיש נכון. היא גם אמרה שהיא שמחה שלא מיהרתי לומר לה את זה.

זה אולי נשמע כמו דבר טריוויאלי למדי לדון במי צריך לומר'אני אוהב אותך'ראשית, אך חשוב מאוד ליצור ולשמור על הדינמיקה הנכונה כאשר נמצאים במערכת יחסים עם אישה.

כולנו רוצים להיות עם מישהו שבאמת תואם איתנו ואם הייתי כמו שאר הבחורים הרומנטיים חסרי התקווה שהיא פגשה, זו הייתה סיבה מינורית עבורה לשאול אם אנחנו התאמה מושלמת או לא.

אגב: זה מה שקרה לאחרונה בינה לביני אם אתה מעוניין לדעת איך הכל התנגן ...

ההבדל בין תאווה לאהבה

תְשׁוּקָה (שֵׁם עֶצֶם):תשוקה מינית עזה. תשוקה נלהבת.
אהבה (שֵׁם עֶצֶם):חיבה עמוקה לאדם אחר.

כשאתה תאוות עם אישה אחרת, הרצון המיני שלך זה לזה הוא כמו צורך של מכור בתרופת הבחירה שלהם.

הרבה חבר'ה יתחילו לומר'אני אוהב אותך'בשלב זה בגלל מידת החשק שהם חשים לאישה. עם זאת, זה לא משהו שאתה צריך לומר כדי להביע את התאווה שלך אליה.

להביע את תאוותך אליה ניתן לעשות זאת באמירה,'אה מותק ... אתה כל כך סקסי'כשאתה מקיים יחסי מין או מחייך אליה ואומר,'אתה סקסי'כשאתה נמצא 1-2 דקות לשיחה הראשונה איתה.

אם ניגשים נכון לחיזור מיני עם אישה, תוכלו לעבור ללא מאמץ מהבמה לשלב הבא עד שתגיעו לנקודה בה אתם ואוהבים באמת ומחויבים זה לזה. עם זאת, אם אתה נוגד את זרימת החיזור המיני הטבעי, רוב הנשים שתפגוש ידחו אותך או יאבדו עניין בך בשלבים הראשונים של היכרויות.

נופלים בתאווה

סיבה עיקרית לכך שמערכות יחסים רבות הופכות לאובדן הניצוץ והופכות מעופשות היא שהן התבססו בעיקר על תחושת התאווה הראשונית והזמנית, ולא על אהבה אמיתית.

תלוי בזוג, תחושות עזות של תאווה יכולות להימשך ימים, שבועות או חודשים. עם זאת, אלא אם כן אתה בונה את מערכת היחסים מעבר לשלב ההוא ומבסס קשר אמיתי ואינטימי בחדר השינה ומחוצה לו, התאווה לא תהפוך אוטומטית לאהבת אמת.

במקום זאת, תתחילו להרגיש משועממים זה לזה והקשר יתחיל להתפרק.

לעתים קרובות אני יוצר קשר עם בחורים שזה עתה הושלכו על ידי האישה שהם אוהבים. לרוע מזלם של החבר'ה האלה, הם פשוט לא ידעו איך להנחות את האישה לתחושות עמוקות יותר של כבוד, משיכה ואהבה. הכל היה כל כך טוב בהתחלה, ואז זה נעשה מעופש ואז היא שברה את זה. זו בעיה שכיחה בימינו.

נישואין סביב שנת 1900

בתחילת המאה העשרים היה זה עדיין מביש אישה להיפרד מגבר או להתגרש ממנו. אסור היה לקיים יחסי מין לפני הנישואין ואם זוג יתחתן, הם נאלצו להישאר יחד לכל החיים אחרת כמעט כולם היו מזלזלים בהם.

בשנת 1900, למשל, שיעור הגירושין היה פחות מ -10% ברוב העולם המפותח, ואילו הוא בערך 50% ולעיתים יותר ברוב העולם המפותח כיום.

בעולם של היום, אם אתה רוצה שהקשר שלך יימשך כל החיים, אתה צריך לעשות את זה נכון. אתה לא יכול פשוט לקחת אישה כמובנת מאליה ולחשוב שהיא תישאר בסביבה כי היא תרגיש בושה להיפרד מבחור אחר.

נשים מודרניות

הנשים של היום מעודדות להיפרד מבחור אם הוא לא המתאים לה. זה שדה משחק שונה לחלוטין בימינו ורק החבר'ה שמבינים כיצד להנחות אישה לתחושות עמוקות יותר של אהבה, כבוד ומשיכה מסוגלים לשמור על הקשר ביניהם לכל החיים.

אהבה אמיתית משנה את נקודת המבט שלך על מערכות יחסים

כשגבר באמת אוהב אישה (ולהיפך), נקודת המבט שלו כלפיה והיחסים שהם חולקים הופכת גדולה ומרחיקת לכת יותר מאישה שהוא פשוט יוצא איתה או מקיים יחסי מין לזמן מה.

במקום להסתכל עליה כעל חברה אחרת שתעבור איתה במשך כמה שנים, זה מרגיש נכון לרצות להתחייב אחד לשני לכל החיים. באמת מאוהבים זה בזה, הם מתמסרים זה לזה לאושר, לרווחתם ולהגשמתם בחיים, במקום לחשוב רק כפרט או על עצמם ועל רצונותיהם וצרכיהם בחיים.

באופן אישי, עברתי מלהיות 4-5 נשים בחיי בבת אחת לשמחתי לגמרי להתמסר לאישה אחת. אהבתי את הנשים האחרות שהייתי איתן, אבל זו הייתה אהבה מסוג אחר. זו הייתה יותר אהבה אליהם כאדם, ולא לאהבה ולמחויבות המסורה שאני מעניקה כעת לאשתי.

תדע מתי מצאת אהבה אמיתית כי זה משנה לחלוטין את נקודת המבט שלך על מערכות יחסים ואת הרצון שלך להתחייב לאישה אחת. אהבה אמיתית שונה לחלוטין מהאהבה הזמנית שתחוש עבור הרבה מהנשים שאתה פוגש בחייך.

אם מצאת אהבה אמיתית עם האישה שאיתך עכשיו, דאג שתטפל בזה. אם אתה רוצה שיימשך כל החיים אתה צריך להתמקד העמקת אהבתה, כבודה ומשיכה אליך שעות נוספות.

מהי אהבה אמיתית בין גבר לאישה?

אהבה אמיתית היא כששניכם דואגים לאושר ולצרכים האחד של השני באותה המידה, אם לא יותר מאשר לכם. אתם שם אחד בשביל השני ואתם יודעים שאתם לא רוצים או צריכים להיות עם אף אחד אחר.

יש לכם גב אחד של השני ושניכם מוכנים לעשות כל מה שצריך בכדי לגרום אחד לשני להרגיש מאושרים, אהובים ומלאים בחיים. אתם מתקשרים בגלוי זה עם זה בכל הרמות ללא חשש מכיוון שאתם יודעים שהאהבה אמיתית. אתם לא רק המאהבים הגדולים אחד של השני, אלא בן הזוג הקרוב אחד לשני ...