התחלות שיחה מינית: 5 דוגמאות

שיחות מין מתחילות

מה שאתה אומר לנשים יכול בקלות לשנות שיחה מלהיות ידידותית למינית.

המילים שלך יכולות לשמש כמשחק מקדים כדי להפעיל אישה ולהביא אותה לאווירה של נשיקות וסקס איתך.

בפוסט זה אני הולך לשתף 5 דוגמאות למתחילים בשיחות מין בהן תוכלו להשתמש בכל שלב בתהליך ההיכרויות.

1. כשאתה פוגש אותה בפעם הראשונה באופן אישי

שיחות מין מתחילות לשימוש כאשר פוגשים אישה בפעם הראשונה

אחרי שעוררת כלפיך את תחושות המשיכה המינית של האישה עבורך על ידי הצגת כמה מתכונות האישיות, ההתנהגויות והאיכויות הפנימיות שנשים מוצאות מושכות (למשל ביטחון, כריזמה, הומור, מה שגורם לה להרגיש ילדותית ונשית בהשוואה לאווירה ולשיחה הגברית שלך. לאחר מכן תוכל להתחיל לפתוח בשיחות מיניות.

חשוב שתגרום לה להרגיש נמשכת אליך מינית קודם כל, מכיוון שאם אישה לא נמשכת אליך מינית ואז בכל זאת תתחיל לדבר על יחסי מין או להביא יחסי מין, היא תמיד תמיד תסתום אותך.עליכם להתחיל כראוי בכך שתגרמו לה תחילה להימשך אליכם לפני שתנסו לשנות את השיחה מלהיות ידידותית למינית.

דוגמה למתחיל שיחות מין ברגע שמשכת אישה (שיכולה לקחת בין מספר שניות למספר דקות), היא לומר,'אתה סקסי ... אני אוהב אותך.'

האמירה כי לאישה מנווטת את השיחה לחילופי דברים כנים ואותנטיים יותר בינך לבינה, שם כבר אין צורך במשחקי חשיבה.

שיחת מין - פלירטוט

גרמת לה להרגיש נמשכת מינית ועכשיו אמרת לה שאתה מוצא אותה סקסית וכמוה.

אז, הכל פתוח עכשיו ואין צורך שאף אחד מכם יתנהג כאילו אינכם מעוניינים אחד בשני.

אם אישה מרגישה נמשכת אליך על סמך מה שאמרת ועשית לפני שאמרת,'אתה סקסי ... אני אוהב אותך,'ואז היא כמעט תמיד תתחיל לפלרטט איתך ולהראות יותר עניין.

היא תתרגש מכך שפגשה סוף סוף בחור שלא רק גורם לה להרגיש נמשך, אלא גם יש את הביטחון לכוון שיחה לכיוון מיני, מבלי להרגיש נבוך או להסס מכך.

אחת משיחות המין החביבות עלי להתחיל להשתמש באינטראקציה ראשונית היא לחייך ולומר משהו כמו,'את בחורה נחמדה, אבל אני רואה צד שובב אי שם גם שם.'

כשאתה יכול לגרום לאישה להרגיש כאילו אתה רואה בה אישה נחמדה ומכובדת, אבל אתה יכול גם לראות שיש בה צד שובב איפשהו, היא תרגיש כאילו אתה מבין אותה.

כמעט כל הנשים צריכות להסתיר את הצד המיני של עצמן מכיוון שאם הן יראו זאת לאחרים, רוב האנשים יחשבו שהיא זונה ובעלת אופי רע.

רוב הנשים שאתה פוגש יסתירו את הצד המיני שלהן ויעמיד פנים שהן סוג בתולה תמימה של אישה.

כשאתה מחייך ואומר משהו כמו,'את בחורה נחמדה, אבל אני רואה שם צד שובב'היא תחייך ותרגיש נרגשת שסוף סוף פגשה בחור שמבין מה באמת קורה.

2. כשאתה מתעדכן לדייט

שיחת מין מתחילה לדייט ראשון

יש בחורים שטועים בכך שהם משקיעים יותר מדי מרץ ומאמץ בניסיון להרשים אישה בכך שהם נחמדים, ג'נטלמנים ובונים קשר איתה ככל יכולתם.

אין שום דבר רע בלהיות נחמד, ג'נטלמן או לבנות קשר עם אישה, אבל אם אתה רוצה שהדייט הראשון (או השני) יוביל לנשיקות ולמין, אתה גם צריך ליצור קשר מיני חזק.

לכן, כשדייט מתנהל כשורה (כלומר גרמת לה להרגיש נמשכת אליך, אתה והיא צוחקים ונהנים), אתה יכול לנווט את השיחה לקראת יחסי מין באופן שגורם כמעט לכל אישה לפצח עם צחוק ואז המשך לדבר על הנושא שאתה והיא מקיימים יחסי מין.

זה משהו שתמיד עבד בשבילי ...

אני מחייך ואומר בצורה רצינית, אך נוחה,'אני רק מבהיר עכשיו שאתה לא הולך לקיים איתי יחסי מין הלילה. תצטרך יין ולאכול אותי יותר מזה כדי להגיע איתי לשום מקום. אני לא כל כך קל. '

בשלב זה, אישה כמעט תמיד תצחק ותגיד משהו כמו,'לא, אתה צריך יין ולאכול אותי יותר!'ולנסות להחזיר את עמדת הכוח הזו.

נשים אוהבות את זה כשבחור יש אינטליגנציה חברתית וביטחון להתעסק בשגרה האופיינית של דייט עד לנקודה בה הוא נכנס לעמדת הכוח.

ב 99.9% מהדייטים שאישה המשיכה, היא תהיה בשליטה מתי מותר לנשיקה ראשונה ומתי קיום יחסי מין, וזה צפוי ומשעמם עבורה.

באמירה את מה שהזכרתי לעיל, אתה משנה באופן מיידי את הדינמיקה מלהיות שאתה מקיים איתה יחסי מין, שלה היא מקיימת יחסי מין איתך, וזה למעשה מה שנשים רוצות.

נשים אוהבות בחור שהוא אתגר לנצח מכיוון שהם משועממים עד מוות עם התור האינסופי של הבחורים שמוכנים לקיים יחסי מין ומערכת יחסים מבלי שהיא תצטרך לעשות שום דבר כדי להרשים אותם מלבד להיראות טוב.

3. כשאתה נרגע על ספה במיטה ביחד או במיטה

שיחת מין - ספה

אם אתם בבית של אישה או חוזרים לביתכם אחרי דייט ושואלים את עצמכם כיצד לנהל את השיחה לקראת יחסי מין, תוכלו להיות ישירים לגביו או להוביל אליו בצורה עדינה יותר.

לדוגמא: אם אתה רוצה להיות ישיר, אתה יכול לומר,'בוא הנה, אני רוצה לנשק אותך'באופן נינוח ובטוח מקרב אותה אליך.

ואז הסתכל לה בעיניים ואם היא לא מתרחקת ממך, פשוט תעבור לנשיקה וזה יקרה.

לחלופין, אם אתה מרגיש שהיא אולי לא מוכנה לנשיקה ואתה צריך לחמם אותה קודם, אתה יכול לומר,'בואו נעשה עיסוי אחד לשני.'

לא משנה מי מעניק לעיסוי השני לאחר מכן, אלא פשוט התחל עם עיסוי כתפיים פשוט אם היא ביישנית או עיסוי גב אם היא יותר פתוחה אליו.

מכאן ואילך שניכם תרגישו רגועים יותר ומיניים ואתם יכולים להתחיל לנשק אותה בשלב זה או לומר,'בוא נלך לחדר השינה'אם אתה שם לב שהיא באמת מופעלת ומוכנה לצאת לדרך.

אחת הדרכים המועדפות עלי ליזום יחסי מין בעת ​​מנוחה על ספה עם אישה חדשה היא פשוט לומר,'בוא הנה'ותביא אותה לשבת על הברכיים שלי, פניי בתנוחת הרכיבה.

סביר להניח שהיא תהיה ביישנית מלעלות על הברכיים שלך ולפנות אליך, אז לפעמים אתה צריך לעודד אותה על ידי התחלה להרים אותה לחיקך.

ברגע שהיא על הברכיים שלך, אתה נותן לה את החיבוק ואז נסוג לאחור כדי ליצור קשר עין לשנייה או שתיים ואז להישען פנימה לנשיקה.

משם, סקס קורה בספה כמעט כל פעם, אבל אם היא ביישנית לעשות את זה שם, פשוט תגיד,'בוא נלך לחדר שינה'והיא תלך.

גיליתי שתמיד עדיף ליזום יחסי מין בצורה כזו, במקום לנסות להשתמש במתחיל לשיחות מין (למשל.'אתה רוצה לקיים יחסי מין?'אוֹ'מאיזה דברים אתה נהנה במהלך יחסי מין?') מכיוון שרוב הנשים רק רוצות שיהיה לך ביטחון לעשות צעד, במקום שתצטרך לדון בזה קודם.

4. כשאתה מדבר איתה בטלפון בין התאריכים לדייטים

מדברים בטלפון בין התאריכים

מתחיל לשיחות מין שתוכלו להשתמש בו במצב זה הוא לומר משהו כמו,'נראית ממש סקסית בפעם האחרונה שנפגשנו. לא יכולתי להרחיק את עיני מקתך ... יש לו את הצורה המושלמת. '

סביר להניח שהיא תצחק באותה נקודה, אבל היא תתלהב מכך שהסתכלת עליה בצורה כזו.

רוב הנשים חסרות ביטחון בנוגע לחלקים שונים בגופן ולמרות שאתה עשוי לחשוב שהיא יפה, בהחלט יהיו לה כמה דברים בגופה שהיא חסרת ביטחון לגביהם.

ככל שתוכל לגרום לאישה לחוש יותר לגבי האטרקטיביות של המראה הגופני שלך עבורך, כך היא תדרדר יותר לקיום יחסי מין איתך ותתרגש יותר בעת קיום יחסי מין.

לדוגמא: אם תגיד לה שאתה לא יכול להרחיק את העיניים מהישבן שלה, היא תרגיש ממש נרגשת כשאתה נותן לה את זה מאחור או בתנוחת הכף.

5. כשאתה מסמס לה לקראת דייט שני או שלישי

הודעות SMS בין התאריכים

נשים אוהבות את תחושת הציפייה, אשר בעצם עוסקת ברגש של אי ידיעה מה יקרה.

נשים אוהבות לעבור על תרחישים שונים במוחם ולדמיין אתכם מובילים לנשיקה או לקיום יחסי מין בדרכים שונות ומפנטזים עד כמה זה ירגיש טוב.

לכן, כשאתה שולח לה טקסט SMS (או הודעת Whatsapp) המוביל לדייט שני או שלישי (לא דייט ראשון!) עם משהו כמו,'אני מצפה להדליק אותך הלילה'האישה תעבור מיד למצב פנטזיה.

היא תדמיין מה הולך לקרות וזה יגרום לה להרגיש נרגשת ומופעלת.

אז סביר להניח שתקבל תשובה עם משהו כמו חיוך קורץ 😉 או'OMG, אני מרגיש מופעל'אוֹ'אני לא יכול לחכות'או משהו בסגנון זה.

לגרום לנשים במצב הרוח להיות איתך מינית

החלק החשוב ביותר בלגרום לאישה להתעניין להיות איתך מינית הוא הפעלת תחושות המשיכה המינית שלה.

אתה יכול לעשות זאת על ידי המילים שבהן אתה משתמש, אך אתה יכול גם לעשות זאת על ידי הצגת תכונות אישיות מסוימות, התנהגויות ותכונות פנימיות שמושכות ומעוררות נשים באופן טבעי.

לדוגמא: ביטחון, כריזמה, גבריות (איך אתה חושב, מרגיש, מתנהג, מדבר, נוקט פעולה) שגורם לה להרגיש ילדה סביבך, הומור וכו '.

ככל שתשתפר בהצגת תכונות אטרקטיביות, כך תהיה מושך יותר לנשים וככל שירצו לקיים איתך יחסי מין.