היא לא מוכנה לקשר. איך לשנות את דעתה היום

היא

מה הפירוש של אישה שאומרת שהיא לא מוכנה לקשר?

בדרך כלל יש רק סיבה אחת עיקרית מדוע (היא לא מרגישה מספיק משיכה מינית עבורך, שאותה תוכלי לשנות בקלות ואני אסביר תוך דקה), אבל יכולות להיות עוד כמה סיבות אחרות לכך שאישה תגיד את זה היא לא מוכנה לקשר עם בחור.

לדוגמה…

זה יכול להיות שהיא סוג האישה שיש לה בעיות אמון בגלל ילדות קשה (למשל אביה נטש אותה), או בגלל שהיו לה הרבה בעיות במערכות יחסים עם בחורים אחרים בעבר.

זה יכול גם להיות שהיא טיפוס האישה שמתעניינת רק במין מזדמן ובדייטים בשלב זה של חייה.

עד כמה שזה נשמע מפתיע עבור כמה בחורים, הרבה נשים נהנות כעת מהחופש לקיים יחסי מין עם בחורים שונים, מבלי להיכנס למערכת יחסים רצינית עם אף אחת מהן.על פי מחקר שנערך בארה'ב, 55% מהזוגות הודו כי קיימו יחסי מין בפגישה הראשונה ומחקר אירופי מצא כי 70% מהנשים חוו דוכן של לילה אחד.

במילים אחרות, סקס קורה כעת כל הזמן ובדרך כלל מהר מאוד (או מיד) לאחר שגבר ואישה נפגשים ומרגישים שהם נמשכים זה לזה.

אז, האישה הספציפית הזו שאתה אוהב אולי מנסה להגיד לך שהיא רוצה סקס מזדמן בלבד ולא רוצה שתאהב בה בטירוף ואז תבקש ממנה להתחתן איתך.

סיבה נוספת מדוע אישה תגיד שהיא לא מוכנה לקשר היא בגלל שהיא צעירה ורוצה להתמקד בלימודים או בלימודים באוניברסיטה, במקום להיסחף למערכת יחסים לכל החיים עם בחור.

כל מה שנאמר, ברוב המקרים, הסיבה העיקרית שאישה תגיד לבחור שהוא לא מוכן לקשר, היא משום שהיא מנסה לדחות אותו מבלי לפגוע ברגשותיו.

היא יודעת שהוא באמת אוהב אותה, אבל בגלל שהוא לא עשה שום דבר כדי לגרום לה להרגיש נמשכת אליו (כלומר הוא פשוט היה חבר נחמד עבורה), כשהוא מעלה את הנושא שהם אולי זוג, או אם לפתע הוא מנסה לנשק אותה או ליזום יחסי מין, עליה לחשוב על סיבה לדחות אותו; בלי להיות מרושע מדי לגבי זה.

אז במקום לומר,'היי, תראה ... אתה בחור נחמד, אבל אין לי שום רגשות כלפיך כי לא אמרת או עשית שום דבר כדי להדליק אותי. כל מה שאתה עושה זה להתייחס אלי יפה, וזה נהדר אם אתה רוצה להיות חבר שלי, אבל זה לא יגרום לי לרצות לקיים איתך יחסי מין, ”היא פשוט תגיד משהו מעורפל כמו,'אני לא מוכן לזוגיות כרגע.'

ברוב המקרים, הבחור יחשוב שאולי יש לו סיכוי איתה אם הוא פשוט יכול לחכות עוד קצת, להמשיך להתייחס אליה יפה ולהיות חבר אפילו טוב יותר עבורה.

עם זאת, אם הוא לא יעשה דבר בכדי לגרום לה להרגיש נמשכת אליו מינית, קרוב לוודאי שהוא יראה אותה נכנסת למערכת יחסים רצינית עם בחור אחר תוך ימים או שבועות לאחר שאמר לו,'אני לא מוכן לזוגיות. אני צריך זמן.'

למה שהיא תגיד את זה ואז תיכנס למערכת יחסים עם בחור אחר?

פָּשׁוּט.

הבחור השני יעקוף את ההיגיון ההגיוני שלה לא לרצות להיות במערכת יחסים בכך שהוא ירגיש שהיא נמשכת מינית ומופעלת על ידו במהלך האינטראקציות שלהם.

לאחר מכן הוא יקיים איתה יחסי מין ולאחר שיהיה להם קשר אינטימי זה במיטה, אם יש לו גם את היכולת לגרום לה להרגיש שהיא תהיה בר מזל להיות בקשר איתה (כלומר הוא אתגר), היא ואז התחל לנסות לשכנע אותה לקיים איתה מערכת יחסים.

הא?

היא לא רצתה מערכת יחסים ועכשיו היא מנסה לשכנע בחור אחר להיכנס איתה למערכת יחסים. כיצד זה אפשרי?

צפו בסרטון הזה כדי להבין מדוע נשים מגיבות בצורה כזו לבחורים שהם אתגר לנצח ...

כפי שתגלו מהסרטון לעיל, רוב הנשים משועממות עד כמה 95% מהבחורים מתרשמים ומתעניינים בקלות בקיום יחסי מין ובתחילת מערכת יחסים איתם.

לאישה מושכת כל כך קל לעזאזל להשתחרר או לגרום לבחור להתעניין בזוגיות.

אז אחרי שהיא משתעממת לחוות את הרגע,'כן! אני מחבב אותך'תגובה של 95% מהבחורים, אישה באופן טבעי תתחיל להרגיש נמשכת יותר ונרגשת לפגוש בחור שהוא יותר אתגר לנצח.

עם זאת, רוב החבר'ה אינם מודעים למציאות בה נשים חיות.

לכן, כשהיא מתחברת עם הבחור החדש, זה רק טבעי שחברתה הגברית תרגיש מבולבל, פגוע, נבגד ואפילו כועס על מה שקרה זה עתה.

אחרי הכל, הוא היה כל כך נחמד אליה והם כל כך הסתדרו. אז מה הבעיה שלה? למה שהיא תעשה לו את זה? הכלבה!

לא, היא לא כלבה. היא פשוט מגיבה לתחושות המשיכה שלה. אישה תהיה מעוניינת באופן טבעי לקיים יחסי מין עם בחור שגורם לה להרגיש נמשכת מינית, ולא לבחור שרק גורם לה להרגיש רגשות ידידותיים.

צפו בסרטון הזה כדי להבין מדוע ...

מרגישה מבולבלת מדוע אישה תתנהג כך, בחור שנדחה יכול לקרוא לה כלבה מאחורי גבה, או להרגיש שהוא פשוט לא מספיק טוב עבור נשים.

הוא עשוי לחשוב,'זה בגלל שאני לא נראה מספיק טוב. אם רק הייתי נראית כמו דוגמנית, נשים היו רוצות אותי ”אוֹ'אישה כמוה לא הייתה יוצאת עם בחור כמוני. מה חשבתי לעצמי?'

אם רק הייתי נראה טוב יותר

עם זאת, רוב הסיכויים שאם הוא יסתכל על הבחור שיצאה איתו בסופו של דבר, הוא יראה שהוא לא נראה יותר טוב ממנו.

במקום זאת, לבחור השני פשוט יש אישיות מושכת ממנו (כלומר, הוא בטוח יותר, בעל אווירה גברית יותר, יכול להצחיק אותה באמצעות סוג ההומור שנשים אוהבות בסתר וכו ').

אם הוא לא מבין איך באמת פועלת משיכה של אישה לגבר, הוא עשוי לחשוב,“מה היא רואה בו? הוא כל כך מכוער! אני פשוט לא מבין. מה יש לאותו בחור שאין לי? '

מה שהוא לא מבין זה שהוא יכול באותה קלות להיות אותו בחור עבורה. הוא יכול להיות זה שיוצא איתה כרגע; אם רק היה עושה את הדברים הנכונים כדי לעורר את תחושות המשיכה שלה כלפיו.

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד המשיכה של אישה לגבר באמת עובדת וכיצד תוכלו להשתמש בה כדי לוודא שהאישה הזו רוצה להיות איתכם ולא עם איזה בחור אחר ...

בראש ובראשונה, אישה רוצה להרגיש נמשכת אליך מינית

ברוב המקרים, כדי שאישה תרצה להתנשק, לקיים יחסי מין ולהיות בקשר עם בחור, היא תחילה צריכה להרגיש מספיק משיכה מינית כדי שיצדיק את לקיחת הקשר לרמה זו.

לפעמים, אישה חסרת ניסיון עם בחורים או שהיא נואשת לתשומת לב מסוימת, תמשיך בנשיקות ובמין רק בשביל הכיף.

עם זאת, אם אישה מושכת והייתה לה ניסיון עם בחורים בעבר, היא בדרך כלל תדחה בחור עד שהוא יגרום לה להרגיש כמות מספקת של משיכה מינית.

לכן, כאשר אישה אומרת לבחור שהיא לא מוכנה לקשר, מה שהיא באמת אומרת הוא, היא לא מוכנה לקשר איתו כרגע, אבל היא יכולה להיות אם הוא ישנה את גישתה.

גישתו אינה פעילה מכיוון שהוא בדרך כלל עושה אחת או יותר מהטעויות הבאות:

1. הוא רוצה להיות איתה בקשר, אבל הוא מעמיד פנים שהוא חבר שלה.

יש בחורים שמרגישים ביישנים, עצבניים וחסרי ביטחון סביב נשים שהם אוהבים כי הם לא יודעים לגרום לה להרגיש כמו שהם מרגישים.

מבלי שיהיה לו מושג רב כיצד לגרום למחוץ שלו להרגיש נמשך אליו מינית ומופעל על ידו במהלך אינטראקציות, בחור בדרך כלל ינסה 'לגדול' על אישה על ידי העמדת פנים שהוא פשוט חבר ומקווה שכבר לאורך זמן , היא תבוא לחבב אותו כי הוא בחור כל כך טוב עבורה.

במקום להבהיר את כוונותיו כבר מההתחלה (כלומר לגרום לה להרגיש נמשכת ואז לומר משהו כמו,'אתה סקסי ... אני אוהב אותך'), הוא מניח שעל ידי היותה חברה נהדרת עבורה, בסופו של דבר היא תתעורר בוקר אחד והיא תבין שהיא מאוהבת בו בטירוף.

כמובן, ככה זה עובד בסרטים הוליוודיים.

זה כל כך מתוק, לא?

ללא שם: Awww, החבר החבר נחמד מקבל את הילדה בסופו של דבר. Awww ... כמה מתוק.

יייי !! בוא נלך לדלג ולרקוד! אה, תסתכל על הקשתות! אה, הכל כל כך מתוק ונחמד בארץ הפנטזיה.

בחיים האמיתיים, אישה פשוט תחכה שבחור יפעיל את רגשות המשיכה המינית שלה. אם הוא לא מסוגל לגרום לזה לקרות, היא תישאר 'כבויה' ותציב אותו באותה קטגוריה של אח או בן דוד אהוב - נחמד, אבל בהחלט לא יחסים.

2. הוא הרבה יותר מדי נחמד כלפיה.

רק בגלל שאישה אוהבת בחור כאדם, זה לא אומר שהיא תרגיש אז נמשכת אליו מינית.

כמובן, אין שום דבר רע בלהיות נחמד לאישה. למעשה, כשבחור גרם לאישה להרגיש תחילה נמשכת אליו מינית (למשל על ידי היותה בטוחה, כריזמטית, בעלת אווירה גברית וכו ') ואז הוא נחמד אליה, היא תראה בו בחור מקסים.

כפי ששמתם לב, נשים אוהבות חבר'ה מקסימים ומתחברות אליהן לקיום יחסי מין ומערכות יחסים, אבל חבר'ה נחמדים פשוט זוכים להיות חברים.

טעות שעושים כמה חבר'ה נחמדים היא להניח שאם הוא מנומס במיוחד כלפי אישה, יעשה כל מה שהיא רוצה וישלם עבור הכל, אז היא תתרשם ממנו ותיתן את הדרך לקראת התחלת מערכת יחסים מינית.

ככה זה פשוט לא עובד.

נשים לא מחליטות עם איזה בחור לקיים יחסי מין על סמך מי הכי נחמד ומתנהג סביבה.

אם כך עובדת המשיכה האנושית, גברים יצטרכו להישכב על הקרקע ולהתנהל בכל רחבי נשים בנעלי עקב כדי להיחשב ראויות מספיק.

זה יהפוך לתחרות בין גברים שיכולים להיות הבחור הכי נחמד, מתוק ומנומס בעולם. חבר'ה היו הולכים לכל מיני אקסטרים מטורפים כדי להראות לנשים כמה הם נחמדים.

אתה יכול לדמיין את זה?

נשים מתגמלות גברים על כמה שהם נחמדים? כמה חבר'ה נחמדים שקוראים את זה ירצו שהעולם הזה יתקיים, אבל הוא לא קיים.

בעולם שאתה וחי בו (בין אם אני ואני אוהבים את זה ובין אם לא), נשים רוצות לקיים יחסי מין עם בחורים שיש להם תכונות אישיות והתנהגויות שמפעילות אותם (למשל ביטחון, כריזמה, גבריות וכו ').

אתה יכול ממש למשוך נשים ביותר מ 100 דרכים שונות על ידי הצגת תכונות אישיות והתנהגויות מסוימות שמושכות באופן טבעי לנשים.

צפו בסרטון הזה כדי להבין איך זה עובד ...

כפי שתגלו מהסרטון לעיל, המשיכה של האישה לגבר עובדת בצורה שונה לחלוטין ממה שרוב הבחורים מבינים.

כשאתה מושך נשים בדרכים אחרות (למשל על ידי היותך כריזמטי, מקסים, בטוח, מצחיק וכו '), היא תסתכל על המראה הגופני שלך באור חיובי יותר.

למרות שלבחור אין תכונות דוגמניות גבריות, היא תראה אותו נאה, מושך ומושך מכיוון שהיא מרגישה אליו משיכה רבה בדרכים אחרות.

זה מוזר, אבל ככה המשיכה עובדת.

אם לא תקבל את זה עכשיו, בסופו של דבר תבין את זה ותתחרט לבזבז יותר מחייך במחשבה שאתה לא מספיק טוב.

אתה מספיק טוב בשביל רוב הנשים על פני כדור הארץ הזה. כל שעליך לעשות הוא להיות מסוגל לעורר את תחושות המשיכה שלהם על ידי הצגת תכונות האישיות והתנהגויות שמושכות באופן טבעי לנשים.

3. הוא עצבני וחסר ביטחון סביבה.

מרבית הנשים נמשכות לגברים חזקים רגשית ונדחקות על ידי גברים חלשים רגשית.

לגבר חזק רגשית יהיה הרבה ביטחון, הערכה עצמית ואמונה בעצמו, ואילו גבר חלש רגשית יהיה חסר ביטחון ולא יצליח לשמור על הביטחון שלו כשהוא מאותגר (למשל כאשר אישה משחקת קשה להשיג).

כאשר בחור בטוח בעצמו ובערכו לנשים ולעולם, הוא לא ירגיש עצבני או חסר ביטחון סביב נשים; גם אם הם ממש יפים.

הוא אף פעם לא חושב,'וואו! היא כל כך יפה; היא לעולם לא תצא עם בחור כמוני. ”

למה? בחור בטוח יודע שנשים נמשכות לגברים מסיבות שאינן נראות או כסף. הוא יראה שנשים מטבע הדברים נמשכות לביטחון שלו, בהשוואה לכיבוי של בחורים חסרי ביטחון.

מצד שני, כשבחור עצבני וחסר ביטחון, כל מה שקשור להתנהגות שלו אומר,'אני לא מאמין שאני מספיק טוב כדי לקבל את האישה שאני באמת רוצה.'

אישה יכולה לחוש בקלות כשבחור לא מאמין בעצמו וחושב שהיא יותר יקרה ממנו. היא תראה את זה בשפת הגוף שלו, תבחין בזה בסגנון השיחה שלו ותרים אותו על סמך האופן שבו הוא מתנהג כשהוא בסביבה.

4. הוא נותן לה לשלוט בו.

מדוע היא לא מוכנה לזוגיות?

יש בחורים שמניחים שאם הם יעשו כל מה שאישה רוצה לעשות וייתנו לה להוביל, היא תשמח שיש לה שליטה מוחלטת על בחור ואז תרצה להיות איתו בקשר.

עם זאת, להיות pushover כזה הוא הדרך המהירה ביותר לוודא שהאישה לא מכבדת אותו. כאשר אישה לא מכבדת בחור, היא תתקשה מאוד לשמור על רגשות משיכה מינית כלפיו.

אישה רוצה להיות עם בחור גברי שיכול לקחת את ההובלה ולאפשר לה להיות נשית. אם אישה צריכה לקחת על עצמה את התפקיד הגברי סביב בחור, היא לא תוכל להירגע ולהיות אישה נשית, וזה בהחלט לא נדלק עבורה.

למרות שעל פני השטח זה עשוי להיראות כאילו אישה רוצה שיהיה לה כוח מוחלט ושליטה על בחור, אך במציאות, נשים לא מכבדות בחורים שהם יכולים לדחוף אותם בקלות.

אישה רוצה להיות עם בחור שהיא יכולה להסתכל עליו ולכבד, לא בחור שהיא מזלזלת בו מתחרט על שהתחבר אליו.

כשתגרום לאישה הזו להרגיש נמשכת אליך מינית, אז היא תהיה מוכנה לפתח קשר

אם כבר ביצעת כמה מהטעויות שלעיל והיא נתנה לך את הנאום 'אני לא מוכן לזוגיות', אל תדאג.

אתה יכול לתקן את זה ולהתאושש מהרושם הראשוני הגרוע שעשית עליה.

לא הרסת את ההזדמנות שלך איתה בכלל.

מעכשיו, הדבר העיקרי שעליך לעשות הוא להתחיל לגרום לה לראות אותך באור אחר, על ידי הפעלת רגשות המשיכה המינית שלה עבורך.

המשיכה באה בראשונה וכל השאר (כלומר נשיקות, יחסי מין וזוגיות) עוקבים באופן טבעי אחר כך.
כשאתה גורם לה להרגיש נשית וילדותית סביבך, זה רק טבעי שהיא תתחיל לראות אותך אחרת כי היא תרגיש נמשכת לגבריות שלך.

זכרו: תוכלו לגרום לה להרגיש נמשכת ביותר מ -100 דרכים שונות על ידי הצגת תכונות אישיות והתנהגויות מסוימות שנשים נמשכות אליהן באופן טבעי.

כשאתה גורם לה להרגיש הרבה משיכה אליך, באופן טבעי היא תשנה את דעתה לגבי לא מוכנה לזוגיות.

היא תעבור מלומר שהיא לא מוכנה לקשר, לבוא אליך ולנסות לגרום לך לנשק אותה או לקיים איתה יחסי מין.

אתה יכול לשנות את הרגשתה.

אתה באמת יכול לעשות את זה.

מעתה ואילך, עליכם לשנות את הדרך בה ניגשתם לאינטראקציות שלכם איתה.

התמקד בכך שהיא תרגיש נמשכת אליך מינית, במקום לנסות לגרום לה לחבב אותך יותר כחבר או כאדם.