היא מחבבת אותי, אבל לא רוצה קשר: 5 סיבות אפשריות מדוע

היא אוהבת אותי, אבל לא

לא תמיד נשים לגמרי ברורות מתי הן דוחות בחורים, אז אם מצאת את עצמך במצב שבו את אומרת,'היא אוהבת אותי, אבל לא רוצה זוגיות'להלן 5 סיבות אפשריות מדוע ...

1. היא רק רוצה לקיים איתך יחסי מין מזדמנים

היא רק רוצה לקיים איתך יחסי מין מזדמנים

בימים אלה, רוב האנשים מנהלים חיים עמוסים למדי (למשל, עבודה, לימודים, שמירה על חברות, שמירה על קשר עם המשפחה, פעילות גופנית, מנוחה וכו ') ולא תמיד יש להם זמן למערכת יחסים מלאה, מחויבת.

בנוסף, נשים רבות לא רוצות למהר להתייצב במערכת יחסים מחויבת עם בחור רק בגלל שהיא אוהבת אותו והוא אוהב אותה. לפעמים היא רק רוצה לקיים יחסי מין מזדמנים לזמן מה מבלי להיכנס למערכת יחסים רצינית.

למרות שאישה לא תודה בזה בפני אנשים אחרים (כי הם עשויים לחשוב שהיא זונה), היא בדרך כלל תשמח לקיים יחסי מין מזדמנים במשך רוב שנות העשרה המאוחרות שלה, 20 ואפילו עד תחילת שנות ה -30 לחייה לפני שהיא מרגישה מוכנים להתיישב.

נשים מודרניות שמתחברות לבחורים ולא ממהרות להתיישבהנה כמה נתונים סטטיסטיים כדי להראות למה אני מתכוון:

  • סקר אמריקני מצא כי כמות הגברים שאישה מקיימת יחסי מין לפני שהתחתנה כמעט הוכפלה מ -3.7 גברים ל -7.7 גברים בעשר השנים האחרונות.
  • מחקר אמריקאי מצא כי 55% מהזוגות קיימו יחסי מין בפגישה הראשונה שלהם.
  • מחקר בבריטניה מצא כי 51% מהנשים הודו כי חוו דוכן של לילה אחד.
  • מחקר באירופה מצא כי 70% מהנשים הודו כי חוו דוכן לילה אחד.

אישה תפסיק לקיים יחסי מין מזדמנים ותתייצב לגמרי עם בחור אם הוא באמת הבחור המתאים עבורה, אך הסטטיסטיקה מראה שכ 50% מהיחסים נפרדים בשלב מסוים בכל מקרה, כך שבחור באמת צריך לדעת איך לשמור על מערכת יחסים בטווח הארוך, אחרת זה פשוט יתפרק לאורך זמן.

אני יודע את זה כל כך טוב מכיוון שזרקו אותי מאהבת חיי לפני זמן רב, לפני שהאינטרנט היה אנשים ברשת שעזרו זה לזה.

אז הפכתי לסוג של בחור שאישה לעולם לא תרצה לעזוב, שכבתי עם יותר מ -250 נשים לאחרונה קיבלתי את הצעת הנישואין של חברתי הסקסית (היא הייתה בת 20 ואני הייתי בת 35 כשנפגשנו) ועכשיו אני נשואה באושר (אנחנו כבר כמעט 3 שנים ביחד).

אז אם מצאת את עצמך במצב שבו אתה אומר,'היא מחבבת אותי, אבל לא רוצה זוגיות,'עליכם להפסיק לבקש ממנה מערכת יחסים ופשוט להמשיך לנשק אותה ולקיים איתה יחסי מין, אז התחלתם יחסי מין מזדמנים.

כשאתה מנשק אישה, זה משנה מיד הכל מלהיות ידידותי למיני והדלתות נפתחות לקיום יחסי מין.

כשאתה מקיים יחסי מין עם אישה, הדבר היחיד שנותר לעשות הוא להתחיל מערכת יחסים כלשהי ובאותה נקודה (עם רוב הנשים המודרניות) יחסים יחלו.

עם זאת, בקשה מאישה מודרנית לקשר לפני קיום יחסי מין בדרך כלל תביא לכך שהיא תגיד משהו כמו,'אני לא מוכן לזוגיות כרגע'אוֹ'אולי בעתיד, אבל לא עכשיו כי אני עסוק ב ...'אוֹ'אני מאוד אוהב אותך, אבל לא אוכל לתת לך את מה שאתה רוצה במערכת יחסים.'

במילים אחרות, היא אומרת לך,'אחי, פשוט תנשק אותי ותקיים איתי יחסי מין. תפסיק לדבר על מערכת יחסים רצינית. ”

אז איך תוכלו להגיע לנשיקה ראשונה איתה?

תביא אותך והיא לסיטואציה שבה אתה מסתובב אצלה או במקום שלך על הספה צופה בסרט, בטלוויזיה או שותה משקאות, או מארגן לצאת למסיבה כדי לשתות כמה חברים.

בשני המצבים הללו, עליכם לבנות את רגשות המשיכה המינית שלה אליכם וכשהרגע מתאים (למשל אתם והיא לבד במסיבה, היא מתכרבלת אליכם על הספה בבית וכו '), פשוט לעבור לגור בנשיקה.

אם אתה לא מצליח לאמץ את האומץ לנשק אותה, אתה תמיד יכול להשתמש בטכניקה שלי אמיצה להתראות. ככה זה עובד…

כאשר היא עומדת לעזוב את ביתך או כשאחת מכם עוזבת את המסיבה, פשוט אמור לה,'אוקיי, בוא הנה ותתן לי חיבוק להתראות'ואז לעבור לחבק אותה.

החזיקו את החיבוק למשך כמה שניות ואז משכו מעט לאחור (עדיין נאחזים בה, אבל רק בעדינות עכשיו) והביטו בעיניה.

אם היא שומרת על קשר עין איתך ולא מתרחקת, היא רוצה שתרכן לנשיקה. אם היא מתפתלת, מסיטה את מבטה או מתרחקת ממך, היא לא רוצה להתנשק.

כל עוד היא נותנת לך אותות חיוביים שהיא רוצה להתנשק (האותות עשויים להימשך רק 1-3 שניות על סמך מידת הביטחון או הביישנות שהיא), עליך להיות בטוח ולהישען על הנשיקה.

2. היא עדיין לא נמשכת אליך

היא

אם האישה הזו אוהבת אותך, אבל לא רוצה זוגיות, זה יכול להיות בדרך כלל הדרך שלה לומר שהיא מחבבת אותך כאדם, אך עדיין לא נמשכת אליך מינית.

סיטואציה כזאת יכולה לקרות אם בחור פשוט התנהג אישה נחמדה באמת, שהוא מנסה להיות מנומס, ידידותי ואדיב להראות לה שהוא בחור טוב ואמין.

אין שום דבר רע בלהיות נחמד עם אישה, אבל פשוט להתנהג ככה סביבה לא יוצר בתוכה רגשות של משיכה מינית.

צפו בסרטון הזה כדי להבין מדוע ...

כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, זה לא מספיק כדי לגרום לה להרגיש חיבה ידידותית כלפיי כדי לגרום לה לרצות לקיים איתך קשר מיני.

אם אתה רוצה לנהל מערכת יחסים עם אישה מודרנית, עליך להתחיל ולגרום לה להרגיש נמשכת מינית ומופעלת על ידך. נשים בוחרות כעת גברים למין ולמערכות יחסים על סמך משיכה מינית, ולא נחמדות.

כדי לגרום לה להרגיש נמשכת אליך, פשוט הציג כמה מהתנהגויות, תכונות אישיות ותכונות פנימיות שמושכות באופן טבעי נשים (למשל להיות בטוחה סביבה, לגרום לה להרגיש ילדותית ונשית בהשוואה לגבריות שלך, להיות כריזמטית, לגרום לה לצחוק, להיות אתגר עבורה לנצח במקום למסור את עצמך אליה על מגש כסף וכו ').

כשאתה גורם לה להרגיש נמשך אליך, אז היא תהיה פתוחה לקיים איתך יחסי מין ולראות לאן זה הולך. אז מעכשיו אתה צריך להפסיק לנסות להיות חבר שלה ולנסות להראות לה כמה אתה טוב ואמין לבחור.

היא כבר יודעת שאתה בחור טוב.

היא רוצה להרגיש מגורה מינית כשהיא מדברת איתך, לא רק ידידותית ונייטרלית. היא רוצה להרגיש חם שם למטה ולהרגיש שהיא רוצה לקפוץ עליך ולהתחיל לנשק אותך כי אתה כל כך מדליק אותה.

דוֹן

אולי היא תסתובב ותגיד,'אני לא רוצה מערכת יחסים כרגע,'אבל אם היא פוגשת בחור אחר שיש לו את המיומנות להיות מסוגל למשוך אותה ולהדליק אותה , הוא כמעט בוודאות יתחיל לנשק אותה ולקיים איתה יחסי מין בלילה הראשון או בדייט הראשון.

חבר ממוקד על ידי האישה שהוא אוהב

לכן, אם אינך רוצה לאבד את ההזדמנות איתה, עליך להחליף את המיקוד שלך למשיכה, במקום לנסות לשכנע אותה שאתה בחור טוב או שתתייחס אליה טוב במערכת יחסים.

3. היא מעדיפה בחורים שהם יותר אתגר

מה שהרבה חבר'ה לא מבינים (או שוכחים) מנשים זה שקל מאוד לאישה למשוך בחורים למין ולזוגיות.

אם אישה אטרקטיבית או אפילו נראית הגונה, רוב הבחורים יקיימו איתה יחסי מין ורבים מהבחורים האלה יתעניינו גם בקשר.

כל זה קורה פשוט על סמך המראה שלה.

היא לא צריכה לומר או לעשות שום דבר אחר כדי להרשים את רוב החבר'ה (לפחות 95%) בעולם הזה כי הם יתקעו בזה בשמחה לפחות פעם אחת ורבים מאותם בחורים ירצו לנהל מערכת יחסים עם אותה לזמן מה או לכל החיים.

אותו כלל משיכה אינו חל כאשר נשים בוחרות גברים למין או לזוגיות.

רוב הנשים (כ -95%) לא יקיימו יחסי מין עם בחור פעם אחת פשוט על סמך המראה שלו והן גם לא ירצו לקיים יחסים רק בגלל שהוא נראה טוב.

כן, נשים יכולות להרגיש נמשכות למראה של הבחור, אך רוב הנשים נותנות חשיבות רבה יותר למשיכה שהן מרגישות לתכונות האישיות, ההתנהגויות והתכונות הפנימיות של הבחור (למשל הביטחון שלו, הכריזמה, הגבריות, ההומור, ההערכה העצמית וכו '). מאשר מראהו.

יש נשים שמייחסות חשיבות רבה למראה, אך מרבית הנשים נותנות חשיבות רבה יותר לאישיותו, התנהגותו ותכונותיו הפנימיות של הבחור גורמות לה להרגיש.

זו הסיבה שתמיד יש חוסר התאמה של ציפיות כאשר גברים ונשים נפגשים זה עם זה.

רוב הגברים מוכנים לקיים יחסי מין או לנסות מערכת יחסים עם כמעט כל אישה מושכת או הגונה למראה שהם פוגשים, ואילו רוב הנשים מקיימות אינטראקציה עם גברים במצב OFF וצריכות שהמשיכה שלהם תעבור למצב ON על פי האישיות וההתנהגות של הבחור גורם לה מרגיש במהלך אינטראקציה.

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד משיכה אישה לגבר באמת עובדת ...

רוב החבר'ה לא מבינים איך המשיכה של האישה לגבר באמת עובדת, ולכן הם מתקשרים עם נשים ומגלים בה המון עניין מיד מבלי לעורר את רגשות המשיכה שלה או לגרום לה להרגיש כאילו היא צריכה להרשים אותו.

כשאישה מתבגרת, היא משתעממת במהירות כמה קל 95% מהבחורים למשוך ולהתעניין במין.

כתוצאה מכך היא מפתחת רצון לפגוש בחור שהוא קצת יותר אתגר לנצח. בחור שאוהב אותה ומוצא אותה מושכת, אך לא נמכר עליה לגמרי אלא אם כן היא מרשימה אותו, מתייחסת אליו היטב ועומדת בסטנדרטים שלו.

צפו בסרטון זה למידע נוסף ...

האם היה לך מספיק אתגר עבור האישה הזו שאתה אוהב?

האם אתה נותן לה תשומת לב, מחמאות, מתייחס אליה טוב ומנסה להרשים אותה לא משנה מה היא עושה או איך היא מתייחסת אליך?

4. היא חוששת שתיהיה נצמד מדי במערכת יחסים

אם בחור באמת אוהב בחורה וחושב דברים כמו,'אני לא חושב שאי פעם אוכל למצוא בחורה אחרת כמוה'אוֹ'היא באמת מיוחדת. היא שונה מבנות אחרות. אני מאמין שאנחנו חברות נפש ונועדנו להיות ביחד, 'ואז הוא בדרך כלל יתקל באופן שגורם לאישה לשים את משמרתה.

על ידי התבוננות בשפת גופו, האזנה למה שהוא אומר לה וצפייה כיצד הוא מתנהג סביבה, היא עשויה להרגיש כאילו הוא כבר מושקע בה כבר וייתכן שיהיה נצמד, חסר ביטחון, שולט ומקנא מאוד במערכת יחסים .

אין שום דבר רע בכך שבאמת רוצה אישה ויש לו רגשות אהבה כלפיה, אבל כאשר בחור מקבל עיניים רחבות ויש לו גישה נאיבית זו ליחסים שבהם הוא רואה באישה את התשובה לכל הבעיות שלו בחיים, שומר האישה יעלה.

אינסטינקטיבית, נשים יודעות שבחור חסר מטרה בחיים ואובססיבי לאישה בדרך כלל יהפוך לדביק ויהיה סיוט להיפרד ממנו (למשל, הוא יתחנן, יבכה ויתחנן אליה או במקרים קיצוניים, בחור עשוי אפילו לכעוס, להיות אלים או להפוך לסטוקר שלא מאפשר לה לעזוב את חייו).

לכן, אם גיליתם יותר מדי עניין בקשר עם האישה הזו שאתם אוהבים, עליכם להירגע ולהתחיל להתמקד בלגרום לה להרגיש נמשכת אליכם מינית.

אתה צריך להראות לה שיש לך גישה מאוזנת יותר לחיים עכשיו (כלומר אתה מגיע למטרות והשאיפות הגדולות ביותר והחלומות כגבר ומתקדם), תוך מתן חלק מזמך ותשומת הלב אליה.

אם אתה לא מתקרב לחיים כמו שגבר אמור לעשות (כלומר העדיפות העיקרית שלך היא המטרה שלך בחיים ואישה היא העדיפות השנייה שלך), השומר שלה כמעט בוודאות יישאר למעלה והיא תהיה מודאגת שתיהיה אובססיבי עם אותה אם אתה היא נכנסה איתך למערכת יחסים.

5. היא עסוקה בעבודה או באוניברסיטה מכדי להיות בקשר מחויב

יש נשים שממוקדות מאוד בקריירה ומונעות מטרה, ולכן הן מעדיפות את תוכניות חייהן כיותר חשובות מאשר בילוי ובזבוז זמן עם חבר במקום לעבוד על המטרות שלהן.

לדוגמא: אם אישה מנסה להתקדם בעבודה ולוקחת איתה עבודה הביתה כדי להרשים את הבוס שלה או לעשות עבודה מדהימה בפרויקט, היא לא תהיה לה זמן רב לחבר שירצה לראות אותה כמה לילות בשבוע.

יהיה לה זמן ליחסי מין מזדמנים של 'חברים עם הטבות' או לדירת לילה אחת בסוף שבוע, אבל היא לא תהיה זמינה עבור חבר מאוהב בטירוף שירצה לראות אותה 3-4 פעמים בשבוע.

כמו כן, אם אישה עדיין באוניברסיטה ומנסה לעבור את הבחינות שלה, היא לא תרצה לבזבז זמן להתכרבל על הספה במשך שעות, לצפות בטלוויזיה ולדבר על דברים אקראיים עם חבר.

היא תתעניין באיזה מין מזדמן, אבל היא תרצה לעשות את זה רק עם בחור שלא הולך להיות נצמד והרבה מזמנה. בחור שיכול להירגע, לתת לה לעשות את שלה בעצמו ולהיות מוכן לראות אותה בכל פעם שהוא סוג של בחור שהיא תישן איתו, כל עוד הוא גם גורם לה להרגיש נמשכת מינית.

הערה: אל תבזבז זמן בניסיון לשכנע אותה שאתה מוכן לראות אותה בכל פעם ולחשוב שזה יעבוד. אם לא הפעלת את תחושות המשיכה המינית שלה אליך, היא לא מתכוונת לדאוג למה שאתה מוכן לעשות, כי היא אפילו לא תתעניין בך בצורה כזו.

אם אתה רוצה שהיא תשנה את דעתה, אתה צריך לגשת לזה נכון ...

איך לשנות את דעתה

לגרום לה לרצות יחסי מין או זוגיות

אם אתה רוצה לומר,'היא אוהבת אותי, אבל לא רוצה זוגיות'ל'היא אוהבת אותי ולא תפסיק לקיים איתי יחסי מין'אתה צריך להתמקד בהפעלת רגשות המשיכה המינית שלה ולהראות לה שאתה לא הולך להיות אובססיבי ונצמד לאחר שתקיים איתה יחסי מין.

אל תבזבז זמן בניסיון להסביר שאתה לא הולך להיות אובססיבי או דבוק במערכת יחסים, כי היא ככל הנראה תניח שאתה פשוט מנסה לשכנע אותה לתת לך הזדמנות.

נשים שונאות להכניס למצב בו בחור בעצם אומר,'תן לי הזדמנות'כי כמעט כל בחור שלא יודע איך למשוך אותה בסופו של דבר מתנהג ככה.

היא רוצה שתגרום לה להרגיש נמשכת אליך מינית, לקיים איתה יחסי מין ואז לגרום לה להרגיש שהיא תהיה ברת מזל אם היא תצטרך לנהל איתך קשר.

היא לא רוצה להרגיש כאילו היא עושה לך טובה בכך שתקבל אותך כחבר שלה. היא רוצה להרגיש בר מזל שנבחרה על ידך.

יש בחורים שחושבים שזה יהיה התייחסות לאישה בצורה כזו, אבל זכרו את מה שאמרתי לגבי 95% מהבחורים שאישה פוגשת בחייה; הם לא מציעים לה שום אתגר וזה מאוד משעמם ולא מעורר השראה עבורה.

אתה חייב לתת לה את מה שהיא באמת רוצה, ולא את מה שאתה חושב שזה דבר נחמד לעשות.

כשהיא יכולה לראות שנרגעת, יש לך גישה הרבה יותר מאוזנת לחיים והכי חשוב - עכשיו גורמת לה להרגיש נמשכת מינית ומופעלת כשאתה מתקשר איתה, היא תתחיל לשנות באופן מיידי את התחושה שלה כלפיך.

כתוצאה מהרגשה נמשכת אליך מינית, מתח מתח להצטבר מיד בינך לבינה והיא תרצה לשחרר את המתח המיני הזה עם נשיקות ומין.

אחרי שנישקת אותה וקיימת יחסי מין, הדינמיקה ביניכם תשתנה (מחברים לאוהבים) ואז תוכלו להתחיל לדבר על התדירות שבה ואתם צריכים להתראות.