האם עלי לומר לחבר הכי טוב שלי שאני אוהב אותה?

האם עלי לומר לחברתי הטובה שאני אוהב אותה?

החברה הכי טובה שלך תתרגש רק לשמוע שאתה אוהב אותה, אם היא כבר מאוהבת בך.

איך תוכלו לגרום לה להתאהב בכם?

פָּשׁוּט.

  1. לגרום לה להרגיש הרבה משיכה מינית אליך.
  2. תן לה להרגיש שהיא צריכה להרשים אותך הרבה יותר ממה שכבר עשתה, לפני שתתן לה הזדמנות להיות איתך (כלומר תהיה אתגר עבורה לנצח).

מדוע מספר 2 ברשימה למעלה?

צפו בסרטון זה כדי לגלות ...

כפי שתגלו מהסרטון למעלה, אם החבר הכי טוב שלכם הוא אישה יפה, היא תשתעמם מכמה קלות בחורים אחרים אוהבים אותה ומתאהבים בה. פשוט כל כך קל לה לגרום לחבר'ה לרגשות כלפיה.היא גם תשנא את זה כשחבר'ה יעמידו פנים שרק רוצים להיות חבר שלה ואז בסופו של דבר מתוודים שהם אוהבים אותה.

מה שהיא רוצה לחוות הוא משיכה מינית עזה עבורך, שיהיה לך קשר ייחודי בינך לבינה ואז תרגיש את ההתרגשות מהצורך להרשים אותך בתקווה לקבל הזדמנות איתך.

כמובן, תמיד יש יוצאים מן הכלל.

לפעמים, אתה צריך לספר לאישה מה אתה מרגיש כי היא באמת ביישנית, אלא אם כן אתה מבהיר לה את זה, היא בטח פשוט תמשיך להתנהג כמו חברה, למרות שהיא רוצה להתחיל איתך קשר מיני.

צפה בסרטון זה למידע נוסף ...

כפי שתגלה מהסרטון לעיל, אמירה לאישה שאתה מאוהב בה לא תמיד תהיה הגישה הטובה ביותר לנקוט.

איך אתה חושב שהיא תגיב כשתגיד לה?

לפני שאתה ממהר ואומר לחבר הכי טוב שלך שאתה אוהב אותה, תחילה אתה צריך לדעת באמת למה אתה עושה את זה.

לדוגמא, יש חבר'ה שמבזבזים הרבה זמן בהקיץ ולדמיין מה יקרה כשלבסוף ילדה שהם אוהבים אותה.

באופן קסום, היא אומרת משהו,'אוי וואו, באמת? גם אני אוהב אותך והשתגעתי כי כל כך הרבה זמן רציתי לספר לך! אני מאוד רוצה להיות חברה שלך. בואו נתחיל את הדברים בקיום יחסי מין בהקדם האפשרי! '

אם אתה רוצה שהחבר הכי טוב שלך יגיב בצורה שדומה אפילו לזה, אז תצטרך לוודא שהתחלה תגרום לה לראות אותך יותר מ'החברה הכי טובה 'שלה.

זה מחייב אותך לגרום לה להרגיש נמשכת אליך קודם, ולא רק להיות חבר עבורה.

צפו בסרטון זה כדי להבין כיצד פועלת משיכה של אישה לגבר וכיצד תוכלו להבטיח כי לחברכם הטוב יש רגשות מיניים כלפיכם לפני שתחשפו את רגשותיכם כלפיה ...

להיות חברים עם אישה זה לא כמו למשוך אותה למערכת יחסים מינית איתך.

בחור יכול להיות חבר עם אישה במשך חודשים ואף שנים והיא תשאיר אותו מיד אם בחור אחר שמגיע ויגרום לה להרגיש נמשכת מינית, במקום להעמיד פנים שהוא רוצה להיות חבר שלה.

האם מפעילה את תחושותיה של משיכה מינית?

אם תהיתם לעצמכם, 'האם עלי לומר לחברתי הטובה שאני אוהב אותה', התשובה היא שזה באמת תלוי בסוג הדינמיקה שיצרת איתה עד כה.

זה גם תלוי כמה אכפת לך מהתגובה שלה. אם אתה רק רוצה להגיד לה שאתה אוהב אותה ולא אכפת לך מה היא אומרת או מה התוצאה, אז פשוט קדימה ותגיד את זה.

לנשים יש הרבה כבוד לבחורים חסרי פחד מאהבה, אבל אלא אם כן גרמת לה להרגיש נמשכת אליך בדרכים אחרות, בדרך כלל זה לא יספיק לה להתאהב בך.

הנה הדבר מספר אחד שעליך להבין לגבי נשים ...

כדי לגרום לאישה לרצות להיות איתך בקשר מיני ולא רק בידידות, עליך להתמקד בהפעלת פעיל את רגשות המשיכה המינית שלך אליך.

ככל שהיא מרגישה יותר משיכה, כך יהיה לה יותר רצון להיות במערכת יחסים איתך ותקל עליה יותר להתאהב בך.

אם אתה אומר לחבר הכי טוב שלך שאתה אוהב אותה מבלי לעורר תחילה את תחושת המשיכה שלה, סביר להניח שהיא פשוט תיתן לך את אחד התירוצים הקלאסיים האלה:

  • 'אני מאוד אוהב אותך, אבל אני חושב שעדיף לנו להיות חברים.'
  • 'אני לא רוצה להרוס לנו את הידידות.'
  • 'חחח ... אל תהיה טיפשי. אתה החבר הכי טוב שלי! אני לא מסתכל עליך ככה. '
  • 'החברות שלך חשובה לי יותר מלהביא אותך לחבר.'
  • 'אתה כמו אח בשבילי.'

לכן, אם אתם תוהים, 'האם עלי לומר לחברתי הטובה שאני אוהב אותה', ודא תחילה שלא עשית את הטעויות הקלאסיות של 'החבר הכי טוב' שעושים חבר'ה אחרים.

לדוגמה:

1. האם היית הכתף שלה לבכות עליו, במיוחד כשבחורים אחרים מתייחסים אליה בצורה גרועה?

נשים אוהבות לדבר על הרגשות שלהן כל הזמן, ועם מי עדיף לעשות את זה מאשר חבר הכי טוב.

יש בחורים שטועים בתקווה שאם הם יכולים רק להיות הבחור המיוחד שאישה פונה אליו (למשל כשהיא עוברת יום רע ורוצה לדבר), אז בסופו של דבר היא תבין שהם צריכים להיות יחד כזוג.

הוא מקווה שלאורך זמן היא תראה שהם מסתדרים כל כך טוב, מה שיגרום לה לחשוב,'הא? מדוע אני מבזבז זמן עם כל החורים שיצאתי איתם? אני צריך להיות עם החבר הכי טוב שלי! ”

בטח, זה לפעמים מסתדר כשאישה מזדקנת וכבר לא יכולה למשוך הרבה גברים, או כשאישה לא מושכת ולא אכפת לה איזה סוג גבר היא מקבלת.

עם זאת, אם אישה חמה והיא יכולה למשוך גברים אחרים בקלות, היא לא מתכוונת להיכנס למערכת יחסים עם בחור שמרגיש יותר כמו חבר מאשר חבר.

למה?

כדי שמשיכה מינית מתמשכת תתקיים בין גבר לאישה, הם לא יכולים להתנהג כמו חברים. התנהגות כמו חברים יוצרת דינמיקה מינית ניטרלית, שמבטלת את התשוקה למין.

כדי שמשיכה מינית תהיה חזקה בהתחלה ותישאר חזקה לאורך כל מערכת היחסים, האישה צריכה להרגיש נשית וילדותית סביב הבחור כי הוא כל כך גברי באופן שהוא חושב, מרגיש, מתנהג ונוקט בפעולה בחיים וסביבתה.

בעוד שגבר ואישה שהם חברים יכולים בתחילה להתחבר וליהנות ממין מרגש כמה פעמים, הרצון יתפוגג במהירות אם אין הבדל חזק בין השניים מבחינת גבריות ונשיות.

לדוגמא: אם הבחור מתנהג יותר כמו אחת מחברותיה מאשר גבר בטוח וגברי, היא עשויה ליהנות ממין בפעמיים הראשונות שהן עושות את זה כי זה יהיה מרגש להתחבר לחבר, אבל אחרי זה החידוש ייעלם , הרצון שלה יתפוגג כי הם מרגישים ניטרליים זה סביב זה.

יש בחורים שקוראים יחד עכשיו ישמחו פשוט לקיים יחסי מין עם חברם כמה פעמים, אך לפני שתקדימו את עצמכם, עליכם להבין שזה די נדיר שאישה מוכנה לקיים יחסי מין עם חבר ניטרלי. .

הנה העניין ...

גבר שהוא חבר מיוחד של אישה לא אומר שהיא תרצה לקיים איתו יחסי מין ... בכלל.

ממש כמו כאשר אישה מתקשרת לחברותיה לדבר על רגשותיה איתן, אך אינה רוצה לקיים איתן יחסי מין, כאשר בחור הוצב ב'אזור החברים ', היא לא מתכוונת לראותו כמי שהוא שונה מכל חברותיה האחרות; כי הוא משרת את אותה פונקציה כמו שהם (כלומר הוא הכתף שלה לבכות עליו).

רק בגלל שהוא 'שם' בשבילה כחבר, היא לא מתכוונת לפתע להתעורר יום אחד ולחשוב, 'וואו! אהבת חיי הייתה כאן לאורך כל הדרך; איך יכולתי לפספס את זה? ' ואז הם הולכים אל השקיעה כמו ששחקנים עושים בסרטים או דמויות שעושות רומנים רומנטיים לנשים.

בעולם האמיתי, רוב הנשים (כ -95% על סמך כל הסיפורים ששמעתי לאורך השנים) פשוט ימשיכו ליהנות מלהיות 'החבר הטוב' בסביבתו, בזמן שהיא יוצאת ונהנית מפגישות ו יחסי מין עם בחורים אחרים שגורמים לה להרגיש נמשכת מינית ומופעלת.

2. האם היית נחמד מדי כלפיה?

בשלב זה הרבה בחורים הולכים לומר, 'מה רע בלהיות נחמד לאישה? אני אוהב להיות בחור נחמד ואני מסרב להיות ממזר או אידיוט רק כדי לגרום לאישה לחבב אותי. '

תחכה רגע.

אין שום דבר רע בלהיות בחור נחמד. למעשה, להיות בחור טוב מושך נשים.

מה שרוב החבר'ה לא מבינים הוא שלהיות 'נחמד' לאישה זה לא להיות דחיפה סביב נשים ובעצם לנשק את התחת שלהם בהתנהגות מנומסת ונדיבה.

אתה יכול להיות נחמד, אבל אתה צריך גם לגרום לה להיות נחמדה גם אליך. להיות נחמד עם אישה יכול לגרום לאישה להיות נחמדה אליך (לא כל הנשים), אבל אם אתה רוצה שהיא תהיה מעוניינת בקשר מיני ורומנטי איתך, זה לא מספיק רק להיות נחמד.

אתה גם צריך לגרום לה להרגיש נמשכת.

צפו בסרטון הזה כדי להבין מדוע ...

כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, אין שום דבר רע בלהיות נחמדים, אבל עליכם גם לוודא שהאישה מרגישה נמשכת מינית ומופעלת על ידכם.

יש בחורים נחמדים שמסתכלים על בחורים אחרים שמעוררים רגשות משיכה מינית של אישה והם מניחים שהבחור מתחצף, קדימה מדי, סליחי או מטומטם.

בטח, במקרים מסוימים זה נכון, אבל לא תמיד.

בחורים טובים שמצליחים עם נשים לא משיגים זאת בכך שהם מנשקים את התחת של אישה בהתנהגות מנומסת ונחמדה מדי. הם פשוט ממשיכים להיות הבחור הטוב שהם, אבל הם גם דואגים שהם יגידו ויעשו מיני דברים שמדליקים אישה.

כאשר 'בחור נחמד' טיפוסי רואה בחור בטוח באינטראקציה עם אישה, הוא לעתים קרובות מניח שהבחור הבטוח הוא מטומטם או זין יהיר מכיוון שהוא מניח שהאישה מחבבת אותו.

עם זאת, האמת היא שנשים מעדיפות דווקא גברים שהם בטוחים, גבריים ומאמינים בעצמם. אתה לא צריך להיות מטומטם כדי להאמין בעצמך - אתה רק צריך להיות בטוח.

להיות בחור נחמד זה לא הדבר המיוחד והמדהים שגורם לאישה לרצות לקיים יחסי מין עם בחור, כי כמעט כל החבר'ה שאישה פוגשת הם בחורים 'נחמדים' או לפחות מתנהגים כמו בחור נחמד סביבה .

קל לה למצוא בחור נחמד בכל זמן שהיא רוצה. עם זאת, מציאת בחור טוב שגם גורם לה להרגיש נמשכת מינית אינה קלה.

אם אתה רוצה לומר לחבר הכי טוב שלך שאתה אוהב אותה, אז רק תוודא שאתה לא פשוט עוד בחור 'נחמד' כלפיה.

3. האם היא נשא את עיניך ומכבד אותך כגבר?

להיות אישה כחברה הכי טובה יכול להיות נהדר.

במובנים רבים נשים הן מאזינות טובות יותר מגברים, ואם יש דברים בחייו של הבחור שמורידים אותו, הדיון בבעיותיו עם אישה יעזור לו לעיתים קרובות להרגיש הרבה יותר טוב.

עם זאת, כאשר בחור מתיימר להתבכיין כל הזמן ולהתלונן בפני אישה על בעיותיו מבלי למצוא פיתרון ולתקן את הבעיה, היא לעולם לא תחשב אותו כחומר 'חבר' מכיוון שהיא לא יכולה לכבד אותו באופן מלא כגבר.

כדי שאישה תרגיש נמשכת מינית לגבר, היא צריכה תחילה לחוש כלפיו כבוד ולהיות מסוגלת להרים אליו את עיניו.

אם אתה רוצה שהחבר הכי טוב שלך ירגיש לך כבוד ומשיכה כגבר, אתה צריך להראות לה שאתה חזק מספיק מבחינה נפשית ורגשית כדי להתמודד עם כל מה שהחיים זורקים לך.

כאשר היא מרגישה כאילו את חזקה ממנה, נפשית ורגשית, היא תכבד אותך וכתוצאה מכך היא גם תרגיש נמשכת אליך.