האם גברים צריכים לעשות עבודות בית?

האם גברים צריכים לעשות עבודות בית?

אין שום דבר רע בכך שגבר מסייע לאישה בעבודות הבית לפעמים, אך רק אם זה הכרחי בהחלט.

על פי המחקר הנורבגי, שיעורי גירושין גבוהים ב -50% עבור זוגות החולקים בעבודות הבית בהשוואה לאלה בהם האישה לוקחת על עצמה את מרבית האחריות.

אם גבר למעשה מוותר על רצונו להשיג דברים גדולים בחיים ומסתיר מהפוטנציאל האמיתי שלו על ידי בזבוז זמן בעבודות הבית, אשתו לא תכבד אותו במלואו.

למרות שהיא עשויה להכחיש שאם אנשים ישאלו אותה (כי היא נהנית מההפסקה מעבודות הבית שלה), אישה לעולם לא תכבד בעל עקרת בית כמו גבר שעולה ברמות הפוטנציאל האמיתי שלו כגבר והולך אחרי שאיפות גדולות ומאתגרות.

אז האם זה אומר שאם גבר עושה עבודות בית היחסים שלו נידונים לכישלון? לא, זה לא כל כך פשוט.

לפעמים, זה הכרחי בהחלט לעזור. לדוגמא: היא עסוקה מאוד בעבודה ועבודה בשעות נוספות, בזמן שאתה עובד בעבודה רגילה ויש לך הרבה זמן בבית, אבל לא יכול להרשות לעצמך להזמין מנקה שיעזור לך.אם זה המקרה, זה בסדר. עם זאת, אם יש לך זמן פנוי בדיוק כמוה ולעשות עבודות הבית בשבילה כי אתה לא רוצה שהיא תכעס, אז היא תאבד כבוד אליך כגבר. היא תתן לך לעשות את עבודות הבית, אבל היא לא תסתכל עליך באותה צורה כמו שהיתה גבר שגרם לה להרגיש שהיא חייבת לעשות את חלק הארי בעבודות הבית.

שוב, רוב הנשים לא יודו בכך על הסף וישנן נשים שאפילו אומרות שאני טועה, אבל סטטיסטיקה ודוגמאות אמיתיות אינן משקרות.

הנה דוגמא מהחיים האמיתיים כדי להראות לך למה אני מתכוון ...

דוגמא לחיים אמיתיים למה שקורה כשאדם מגדל נרתיק והופך לעקרת בית

האם שמעת פעם על קייט תומפסון? היא כונתה 'האישה הגרועה ביותר בבריטניה', שהיא תואר שהיא גאה בו.

כוס המוקצפת

בעלה של קייט תומפסון עושה את רוב הבישול, הניקיון והגיהוץ. הוא מקיים יחסי מין רק בימי הולדת שמסתיימים באפס (למשל, 40, 50). דוגמא קלאסית למה שקורה כשאישה לובשת את המכנסיים.

במילותיה של קייט עצמה:

“בעלי הוא האיש הכי חביב והמתחשב בעולם. במהלך שבע השנים שאנחנו מתחתנים, בן עשה את רוב הבישול, הניקיון והגיהוץ מבלי שנשאל. וכן, הוא עובד במשרה מלאה.

ואם אתה חושב שאני מתגמל את מאמציו הביתיים הסטרליים עם פינוקים בחדר השינה, אני חושש שגם אני נכשל במחלקה זו. האינטימיות שמורה רק לימי הולדת שלו - ואז רק לאלה עם אפס.

אני מזניח את תפקידי הנשים בבושה. למעשה, אני נגד האישה. האמת היא שאני פשוט עסוק ומעורב בקריירה שלי כסופר מכדי להיות אישה מסורתית ואכפתית. האמת היא שאני מתפעל מהאופן שבו הוא שומר עלי, על בנינו ועל ביתנו. הוא מקל על חיי.

האם זה הופך אותי לאישה אנוכית, רשלנית ומזניחה? ' כנראה - אבל זה גם גורם לי להיות מאושר יותר. ' קייט תומפסון

זו דוגמה קלאסית למה שקורה כשגבר הופך לכלבה הקטנה של האישה.

הוא מסתיר מהפוטנציאל האמיתי שלו כגבר שמאחוריה ומערכת היחסים. במקום לעקוב אחר שאיפותיו הגדולות ביותר וחלומותיו המאתגרים ביותר בחיים (ולהיות אדם גדול וטוב יותר לאורך כל החיים כתוצאה מכך), הוא שוטף כלים.

מה הוא מקבל על כך? אשתו נמצאת ב'יראה מהדרך בה הוא שומר עליה '.

בעלה המסכן של קייט היה מאונן לפורנו בכל שבוע כדי להעמיק את החשק המיני הבנוי שלו. היא מאפשרת לו לקיים איתה רק פעם בעשור.

אוומייגוד.

כל אחד לשלו, אני מניח.

הצורך שיש לאישה בגבר השתנה

הימים הישנים...

בעבר אישה נאלצה להישאר עם גבר לכל החיים, גם אם היא הייתה אומללה כי זה היה מביש להתגרש והיא בדרך כלל לא הייתה מסוגלת לפרנס את עצמה בלעדיו. היא הייתה נשארת בבית ומבססת את חייה סביב היותה אמא ​​שבישלה, ניקתה ודאגה לילדים ולצרכים של בעלה.

בימים אלה, רוב הנשים כבר אינן תלויות בהכנסות של גבר כדי לפרנס את משק הבית, ולכן גירושין הפכו לאופציה 'קלה יותר' עבור נשים אומללות.

אם גבר רוצה לשמור על מערכת יחסים עם אישה יחד לכל החיים, עליו לדעת להעמיק את אהבתה, הכבוד והמשיכה אליו לאורך זמן. לעשות את כל עבודות הבית בשבילה, או לשתף אותם 50/50 לא ישיג מטרה זו.

שוב, אין שום דבר רע בכך שגבר עוזר, אך אם ברצונך לשמור על כבודה של האישה כלפייך, יש להשקיע את רוב זמנך הפנוי במעקב אחר שאיפותיך הגדולות והמאתגרות ביותר בחיים.

כשאתה עושה את זה, היא מרגישה גאה להיות האישה שלך. היא רוצה להיות איתך והיא יודעת שבלעדיך בחייה, זה יהיה כמעט בלתי אפשרי למצוא גבר אחר שאמיץ כמו שאתה ממלא אחר השאיפות הגדולות שלך בחיים.

לא רק שאתה אוהב אותה, מכבד אותה וגורם לה להרגיש את האישה הכי סקסית על פני כדור הארץ, אלא אתה הגבר. אתה מישהו שהיא יכולה להסתכל אליו ולהרגיש גאה להיות איתו. כשזה קורה, אישה לא רוצה לעזוב. היא מאושרת והקשר מרגיש נכון.

בטח, יש שם כמה נשים שדומות יותר לגברים ורוצות להשיג גם דברים גדולים. סוגים אלה של נשים בדרך כלל מושכים אליהם סוגים נשיים של גברים שמוכנים להיות עקרת בית ולעמוד מאחור כשהיא לוקחת על עצמה את העולם. עם זאת, חיי המין שלהם לא יהיו קיימים בעצם והבעל 'יורשה' לקיים איתה רק מתי שהיא רוצה.

אחרי שעזרתי למאה של לקוחות אימון טלפוני לתקן את בעיות הזוגיות והנישואין שלהם, ראיתי את זה פעם אחר פעם. כאשר בחור לא מצליח להיות הגבר במערכת היחסים ומעביר את כוחו לידי האישה, המין כמעט תמיד מתייבש וקורה רק בתנאים שלה.

אתה צריך שיהיו לך תפקידים מוגדרים בבירור: אתה האיש והיא האישה

חלוקת עבודות הבית באופן שווה בין גבר לאישה מובילה למערכת יחסים ללא תפקידים מוגדרים בבירור.

אתה וחברתך (ארוסה או אשתך) מרגישים יותר כמו חברים שחולקים בית ביחד מאשר איש ואישה. סוג זה של דינמיקה אינו יוצר משיכה מינית מכיוון ששניכם לא הגבר או האישה; אתם בני בית ניטרליים.

לאחר זמן מה, הניצוץ גווע והמין מתייבש. לאחר מכן בני הזוג מתחילים לתהות אם הם מיועדים זה לזה, אפילו לא יודעים שהם הורגים את פוטנציאל המשיכה בכך שאין להם דינמיקה גברית / נשית ברורה במערכת היחסים שלהם.

מערכות יחסים לא מתפרקות כי בחור רוצה להיות אדם טוב בכך שהוא מסייע בשואב האבק מדי פעם; הם מתפרקים מכיוון שהדינמיקה ביחסים שגויה.

כאשר הדינמיקה נכונה, אישה מרגישה טוב לטפל בגבר שלה ולדאוג לביתם, וגבר מרגיש טוב לטפל באשתו על ידי טיפול במטלות הבית שהיא לא מסוגלת להתמודד לבד .

זה אולי נראה מיושן להתייחס לעבודות הבית כ'עבודת נשים ', אך כאשר הדינמיקה הזוגית נכונה, אישה דווקא רוצה להיות האישה ולאפשר לך זמן ומרחב ללכת אחר היעדים והשאיפות הגדולים והמאתגרים ביותר שלך. בחיים.

היא לא רוצה שתבזבז זמן עם אבק ברחבי הבית, אבל היא כן רוצה שתתקן את הברז הדולף במטבח אם אתה יכול. אם אינך יכול, היא רוצה שתעזור בכך שתארגן לאינסטלטור שיבוא ויתקן את זה.

רק בגלל שהרבה גברים מתנהגים כמו עקרות בית בזמן האחרון, זה לא אומר שזו הדרך הנכונה לגשת לזוגיות שלך. כל שעליך לעשות הוא להסתכל על שיעורי הגירושין, במיוחד בכל הנוגע למחקר הנורבגי, כדי לראות שאתה צריך להיות הגבר ולאפשר לאישה שלך להיות האישה.

פעמים כשאני עושה עבודות בית

לאחרונה, זה היה יום ההולדת של אשתי וקיימנו קצת מסיבה בבית עם כמה חברים בלילה שלפני יום הולדתה בפועל.

אחרי לילה גדול של שתייה, צחוק ומסיבות יחד, כולם פנו הביתה ואשתי ואני הלכנו לישון.

בדרך כלל לא הייתי כולל את זה כי זה אולי נשמע כאילו אני מתפאר, אבל מכיוון שדיברתי על יחסי מין במערכות יחסים במהלך מאמר זה, אני אגיד למען הפרוטוקול שהיה לנו סקס די מדהים באותו הלילה.

בכל מקרה, בבוקר התעוררתי לפניה ויצאתי למטה. המקום היה בלגן.

הייתי הנגאובר, אבל אחרי שקיבלתי קפה וארוחת בוקר מהירה, התחלתי במהירות לנקות את החלק התחתון של הבית שבו הייתה כל פעולות המסיבה. לקח לי שעתיים של עבודה ללא הפסקה כדי לנקות את הכל, אבל זה היה שווה את זה. כשאשתי ירדה למטה, היא נדהמה, שמחה והמומה בו זמנית.

בדרך כלל אין לי זמן לעבוד בעבודות בית מכיוון שאני עובד כל כך קשה על האדם המודרני (ברצינות - השקעתי 50-60 שעות בשבוע), אבל זה היה בבוקר יום הולדתה ועשיתי את זה כ הפתעה נחמדה בשבילה.

לפרוטוקול: לא קניתי לה מתנת יום הולדת. יש לי את סוג היחסים איתה שלא דורש מתנות בכל אירוע מיוחד. להיות מאוהבים באמת אחד בשני ולעשות דברים נחמדים זה לזה זה די והותר.

לגבי עבודות הבית, אשתי דווקא לא רוצה שאבזבז זמן לעשות את זה כי היא יודעת שאוכל לעבוד בלי סוף על כתיבת מאמרים חדשים עבור האדם המודרני ולעולם לא אהיה גמור. לעזור לחבר'ה להצליח יותר עם נשים זה התשוקה שלי, לא כלים או אבק.