האם גברים צריכים לצבוע את שיערם האפור?

האם גברים צריכים לצבוע את שיערם האפור?

לא.

רק בגלל שנשים צובעות את שיערן האפור, אין זה אומר שגברים צריכים להעתיק אותן.

גברים לעיתים קרובות מפרשים לא נכון את מה שנשים דואגות לו כי הם לא מבינים מה שבאמת מושך נשים לגברים. דוגמה נפוצה לכך היא כאשר אישה מוצאת שיער אפור על ראשה. היא תצרח, תשלוף את זה ותמהר לחנות הכלבו הקרובה או למספרה לקבלת צבע שיער.

היא תגיד שהיא שונאת שערות אפורות וששערות אפורות נראות מכוערות וצריך לצבוע אותן! כשרואים את התגובה הזו, גבר יכול בקלות להטעות ולהאמין שמכיוון שאישה שונאת את מראה השיער האפור שלה, אז זה חייב להיות נכון באותה מידה שהיא גם לא אוהבת שיער אפור אצל גברים.

במאמציהם הנצחיים להרשים נשים, גברים רבים ימהרו להשיג את 'צבע השיער לגברים' משלהם וימשיכו לצבוע את שיערם. לרוע מזלם של הגברים התמימים הללו, נשים יכולות לדעת שהוא נצבע, ובניגוד לנשים בהן לא משנה אם השיער שלה נראה צבוע, אצל גברים זה בהחלט.

שיער צבוע תמיד נראה מזויף. שיער צבוע על גבר הוא כמו לבישת פאה כדי לכסות את הראש הקירח שלך; זה ברור מאליו וזה אף פעם לא נראה טבעי.מה נשים באמת חושבות כשאתה צובע את השיער שלך

כגבר, אם אתה צובע את שיערך האפור בצבע קבוע, אז אתה מיד משדר לכולם שאתה לא יודע מה נשים מוצאות אטרקטיביות אצל גברים. אתה לא מבין שנשים נמשכות יותר לביטחון ולגבריות אצל גברים, לא לחוסר ביטחון וצבעים יפים. רוב הנשים יסתכלו עליך מבט אחד ויבינו שאתה לא מבין נשים ומה הן באמת רוצות מגבר.

חלק מהדברים שאישה עשויה לחשוב כשהיא מבחינה שצבעת את שיערך האפור:

1. אתה אפילו לא יודע מה נשים מוצאות מושך לגבי גברים

גסיסת שערותיך האפורות מעבירה אות לנשים שאתה בכלל לא מודע לכך שבריקוד ההזדווגות האנושי, נשים הן צריכות להראות צעירות, יפות ותוססות. גברים פשוט צריכים להיות בטוחים וגברים כדי להיות מושכים לנשים.

במקום להתנהג כמו אדם אנושי, אתה בעצם מתנהג כמו ציפור טווס ואומר,'האם אני נראה צעיר, צבעוני ותוסס מספיק בשבילך?'במין עופות הטווס, הזכר הוא הצבעוני והתוסס והנקבה היא התפלת למראה.

ריקוד זיווג של טווס

עם זאת, אתה לא ציפור. אתה גבר ואינך צריך להיראות צעיר כדי למשוך נשים.

2. חסר לך ביטחון עצמי
נשים נמשכות יותר מהביטחון של הבחור, ולכן הניסיון להסתיר את שערותיך האפורות אינו מעיד על ביטחון. האמונה שאתה טוב מספיק 'כמו שהיא' היא כיבוי עבור מרבית הנשים מכיוון שנשים יודעות שהן גמישות יותר במה שהן מוצאות אטרקטיביות מגברים.

אנו הגברים נמשכים בעיקר למראה הגופני של האישה בתחילה, ולכן גברים מאוננים לפורנו. למרות שאישה יכולה להרגיש נמשכת למראה הגופני של הגבר, רוב הנשים מייחסות לזה פחות חשיבות ממה שרוב הבחורים מבינים.

בנוסף, כאשר גבר גורם לאישה להרגיש נמשכת אליו בדרכים החשובות יותר אליה (למשל ביטחון, קסם, כריזמה, אווירה גברית וכו '), היא תסתכל על שערותיו האפורות באור חיובי. היא תחשוב,'או, האיש הזה סקסי ... אני חושב שאני אוהב גברים עם שיער אפור עכשיו. ממממ ... ”

ככה משיכה של אישה עובדת עבור גבר. כשאתה גורם לה להרגיש נמשך עם האישיות שלך, הגישה, האווירה, סגנון השיחה וכו ', ואז היא מסתכלת על התכונות הפיזיות שלך באור חיובי. זה באמת איך זה עובד.

3. לא נעים לך עם עצמך
להיות בנוח עם עצמך מציין אישיות נינוחה ובטוחה בעצמה. כמו שאומר הפתגם הישן,'גיל בחן.'אם אתה כל כך קשוח בשיער האפור שלך, על מה עוד אתה קשוח?

אישה לא רוצה להתחבר לגבר שיש לו שורה שלמה של חוסר ביטחון שייצאו כשהם במערכת יחסים. היא רוצה להיות עם בחור שאוהב את עצמו 'כמו שהוא' ואוהב אותה גם בגלל מי שהיא.

4. אתה מתחבא מאחורי הופעות
נשים נמשכות לגברים מהותיים, לא בחורים שחושבים שכל מה שהם צריכים לעשות זה להיראות טוב.

הסתתרות מאחורי הופעות נותנת לנשים את התפיסה ש'מה שהן רואות זה מה שהן מקבלות. 'במילים אחרות, הערך העיקרי שאתה חושב שיש לך להציע לנשים הוא המראה שלך כי אתה חסר ביטחון במשיכה המינית של האישיות שלך, ההתנהגות שלך, אווירה וכו '.

הופעות לא יכולות להחליף את הקסם, ההומור, השיחה הטובה, הביטחון, הכריזמה והאדם שהולך אחר מטרתו האמיתית בחיים.

5. אתה נבוך מגילך
רוב הנשים מסכימות שגבר הופך לאטרקטיבי יותר ככל שהוא נהיה יותר גבר, שלעתים קרובות כולל מעט שיער אפור או קו שיער נסוג. אם אתה צובע את שיערך האפור, זה אומר שאתה עלול להיות נבוך מגילך, חווה משבר אמצע החיים או מבולבל לגבי הערך שלך לנשים.

נשים נמשכות לגברים המאמצים את גבריותן, ולא מסתירים ממנה. אישה לא רוצה להיות עם בחור שחושב שהוא צריך להיראות צעיר ויפה כמו ילדה. היא רוצה גבר שיודע למשוך אותה בדרכים החשובות והארוכות יותר.

נפלת קורבן לטקטיקות פרסום חכמות?

אם לא הרגשת אי פעם בהכרה עצמית לגבי השיער האפור שלך, פרסום חוזר ואומר לך ששיער אפור הוא רע וכי נשים חושבות שאתה נראה זקן ולא מושך יכול, לאורך זמן, להיות מאוד משכנע ואמיתי.

עד מהרה אתה יכול להיות אחד ממיליוני גברים שתוהים אם עליך לצבוע את שיערך האפור בצבע קבוע כמו שנשים. אולי תתחיל לשאול אם אתה נראה 'מספיק טוב' עבור נשים עכשיו שיש לך כמה או הרבה שערות אפורות.

העובדה היא, שמסעות הפרסום הללו רק מנסים לגרום לך לקנות את 'צבע השיער לנשים' שנארז מחדש, שנמכר בעבר רק לנשים. כדי למכור את אותו צבע שיער לגברים, המפרסמים החכמים מנסים לגרום לגברים להרגיש חסרי ביטחון בשיער האפור שלהם ומקווים שהם יקנו אותו.

הם מראים לגברים שאם הם רק יצבעו את שיערם, נשים ימצאו אותם מושכים והם יתחתנו או יתחתנו ויחיו באושר. עם זאת, כפי שאתה אולי יודע עד עכשיו, זה שטויות שלמות.

נשים אינן בוחרות גברים על פי צבע השיער והן בהחלט לא נדלקות על ידי הצבע הלא טבעי למראה מצבע השיער. למרות האופן שבו מפרסמים מציגים נשים באותן פרסומות, נשים אינן רדודות ולא יפלו על גבר כי הוא הלך וצבע את שערותיו האפורות.

במקום לחשוב שלשים צבע בשיער שלך יגרום לנשים להתאהב בך בטירוף, ההמלצה שלי היא להתמקד במשיכת נשים עם האישיות שלך, האווירה, הגישה, ההתנהגות וסגנון השיחה שלך.

לדוגמא: האם אתה עושה את אחת משגיאות השיחה האלה כשאתה מדבר עם נשים?

אתה צריך לתקן ולשפר את מה שחשוב באמת

כפי שבוודאי הבנתם בשלב זה, צבע שיער אינו התשובה לגרום לנשים לחבב אתכם, לאהוב אתכם ורוצים להישאר אתכם לכל החיים.

כדי להיות הגבר שנשים רוצות, עליך לגשת לתחום זה בחייך בצורה אותנטית יותר. נשים אינן רדודות באופן שהן מוצגות בפרסומות טלוויזיה ותמצאו אותך באמת מושך אם אתה יכול להיות האיש שהן מייחלות לצידן.

להלן כמה דברים שנשים לא יתעלמו מהן, ללא קשר אם השיער שלך צבוע עם צבע השיער האחרון לגברים, אם אתה לובש חולצת מעצבים יקרה או את הבוש האחרון.

1. הערכה עצמית נמוכה

הביטחון של הגבר והדרך בה הוא מתמודד עם נשים הם ביטוי לדרך בה הוא מרגיש כלפי עצמו. אם הוא לא מעריך את עצמו בזמן אינטראקציה עם אנשים, אז גם לא אנשים אחרים, במיוחד נשים.

נשים לא רוצות לתגמל חוסר ביטחון וחולשה רגשית אצל גברים, אז לעולם אל תצפו מנשים שירחמו עליכם ויסחפו אתכם בחיים. אם אתה צריך לשפר את ההערכה העצמית שלך, אז עשה זאת. רק אל תהיה עוד איש מטעה שחושב שמות שיערו יפתור את בעיות ההערכה העצמית שלו. אם כבר, זה ייצור יותר עבורך.

חולשה נפשית ורגשית

גבר שהוא חלש מבחינה נפשית ורגשית גורם לאישה לחוש חוסר ביטחון ביכולתו להיות גבר בשבילה, להיות חזקה ולהיות מישהו שהיא יכולה לסמוך עליו.

באופן טבעי, אישה תרגיש פחדה שבכל סימן של צרות או קושי היא עלולה לפרוץ בבכי או לארוז את חפציו ולרוץ אחר הגבעות. אם אישה לא יכולה לסמוך על הגבר שאיתו יתמוך בה ותיקח אחריות על כל סיטואציה קשה, אז היא תחפש זכר אלפא שיכול.

חוסר כריזמה

אנו חיים בחברה מלאה באנשים עם סוגי אישיות והתנהגויות שונות. כדי להיות מאושרים ומצליחים בחיים המודרניים, חיוני להיות בעל כישורים חברתיים גדולים ואינטליגנציה חברתית, כך שתוכל לנווט את דרכך במצבים רבים ובאינטראקציות מאתגרות שתיתקל בהם.

כאשר אישה פוגשת גבר חסר כישורים חברתיים ואינטליגנציה חברתית, זה יהיה מפנה עבורה ברמה עמוקה ויסודית.

חוסר שאיפות וגישה אדישה לחיים

החבר'ה שתקועים בעבודות מבוי סתום, מבלים את סופי השבוע בישיבה בבית וצופים בטלוויזיה ומבזבזים את חייהם לא נמצאים בראש רשימת המשאלות של האישה.

בחור יכול לחלום חלומות פנטסטיים, אבל אם הוא לא עושה הרבה או משהו על הפיכת חלומות אלה למציאות, אז זה מסמן לאישה שהוא או שהוא מפחד לקום ולהיות גבר או שהוא לא קופץ שיישען. עליה לספק ולדאוג לו רגשית ואולי כלכלית.

אפור סלבריטאים

אם אתה רוצה להאמין שמות השיער האפור שלך יפתור את הבעיות שלך עם נשים, עצור לרגע ודמיין את הסלבריטאים הבאים: ריצ'רד גיר, ביל קלינטון, ג'ורג 'קלוני, פטריק דמפסי או פירס ברוסנן. נשים מוצאות את הגברים האלה מושכים ולכולם שיער אפור. הביטחון והכריזמה שלהם (וניתן לטעון כי הסלבריטאים שלהם) הם שהופכים אותם לאטרקטיביים.

עם זאת, לא רק אפורי הסלבריטאים נהנים מאהבת הנשים. בפעם הבאה שאתה יוצא למקום ציבורי, בדוק כמה גברים אפורי שיער אתה רואה עם נשים יפות, בין אם האישה היא אשתם או חברה שלה. תראה שרוב הגברים מזדקנים בחן ואינם מודאגים מלהיות אפורים.

ייתכן שתבחין גם כי הגברים שצבעו את שיערם הם בדרך כלל לבד.