האם אתה צריך לצאת עם חברתו לשעבר של חברכם?

אתה צריך לצאת עם חבר

לפעמים זה בסדר לצאת עם האקס של חברך, אבל זה באמת תלוי בסוג היחסים שניהלו ובסוג החברות שיש לך איתו. הנה כמה דוגמאות:

1. אישה שחברך ערך יחסי מין מזדמנים: החבר'ה האלה, הרבה חבר'ה לצאת ולנהל יחסי מין עם מספר נשים בבת אחת . לכן, אם אתה מסתובב עם חברים שעושים זאת באופן קבוע, בדרך כלל בסופו של דבר תשכב עם כמה מאותן נערות לפעמים.

באופן אישי, אחד החברים הקרובים שלי שכב עם אישה שכינוינו 'ציצים' (בגלל ששדיה היו כל כך מדהימים.

הציצים שלה היו כל כך לא אמיתיים שהם היו כמו משהו מתוך קריקטורה של אנימה). היינו בסדר שהוא ישן איתה כשמשעמם לי, כי שנינו שמנו לב אליה באותה תקופה, אבל קודם קיימתי איתה כי אני טוב יותר עם נשים שהוא. לִרְאוֹת: מהי רמת המיומנות שלך עם נשים?

2. חברתו של חברכם מהתיכון: מערכות יחסים שהיו לך בתיכון אולי הרגישו כאילו יובילו לנישואין ו'באושר בשמחה ', אך בדרך כלל הם לא. אם אתה רוצה לצאת עם האקס של חברך מהתיכון שהוא כבר לא דואג לו או בקושי זוכר, הוא צריך להיות בסדר גמור בעניין.

עם זאת, אם היא 'אהובת בית הספר התיכון' שלו וזרקה אותו לאחרונה, אז כנראה שהוא לא ימשיך לחשוב עליך כחבר אמיתי. חבר אמיתי דואג לחברו ושם 'אחים לפני הוס'.אם אתה רוצה להתחבר לחברתו לשעבר כי גם אתה מפחד להתקרב ו להכיר נשים חדשות , חבר שלך יבין את זה ויראה בך אדם לא מהימן שלא ניתן לסמוך עליו. אמון הוא עמוד השדרה של חברות או מערכת יחסים נהדרת, ואם אתה מפר אותם, היחסים מתרסקים.

3. חברתו של חברך שזרקה אותו ושברה את ליבו: כמו שאומר הפתגם הישן,'הזמן מרפא את כל הפצעים'וזה נכון למדי כשמדובר על השלכת אישה שאתה אוהב ולבך נשבר, אבל זה באמת תלוי באדם.

לדוגמא: במקרה שלי, רימו אותי ואז זרקו אותי על ידי אהבת חיי כי אני נעשתה נצמדת במערכת היחסים ולא הספיק גבר בשבילה. זה הרס אותי במשך שנים, אבל בסופו של דבר הרמתי את עצמי מהרצפה והפכתי את עצמי ל האיש שאני היום .

אם אחד מחבריי היה רוצה לצאת, לקיים יחסי מין או אפילו להתחתן עם חברתי לשעבר, הייתי יכול עכשיו לומר,'לך על זה!'ואשמח באמת בשבילו, כי נהנתי מהבחירה שלי עם נשים הרבה שנים וכעת אני בקשר עם האישה המושלמת שלי.

עם זאת, אם חבר היה רוצה אותה זמן קצר לאחר שזרקה אותי, כבר לא הייתי מחשיב אותו כחבר אמיתי. מעשיו היו מרמזים שלא יהיה לו אכפת ממני בכלל ופשוט הלך אחריה כי הוא פחד לצאת לשם ולהתקרב ולהכיר נשים חדשות.

4. חברה של חבר שלך שהוא זרק בשמחה: אם היא ילדה שהוא זרק בשמחה, אז הוא יהיה בסדר ברוב המקרים.

5. אשת חברך שעזבה אותו: זה גדול. כלומר, נישואים - יאללה - זה עניין גדול. אם חבר שלך התחתן עם אישה, סביר להניח שהוא באמת אהב אותה. לכן, אם אתה באמת אוהב את חברך, תשתדל להתרחק מאשתו ו להתחבר לנשים אחרות .

עם זאת, אם חבר שלך היה לי מזל כאשר הוא קלע את גרושתו והם מעולם לא היו באמת משחק תואם, אז זה בסדר שתתחיל לראות אותה (אם אתה והיא התאמה מושלמת). אם אתה שוכב רק עם גרושתו כי אתה מפחד מדי לגשת ולהכיר נשים חדשות, אז אתה כבר יודע מה אתה עושה 'לא בסדר'.

כך או כך, בכל הנוגע לספר לחברך שאתה שוכב עם גרושתו, החדשות לעיתים רחוקות יתקבלו בשמחה. אם אתה מרגיש כאילו חבר שלך זקוק לעזרה בפגישה עם נשים חדשות, אל תהסס להציע לו לבקר באתר שלי וללמוד ממני.

6. אשת חברך שהוא עזב בשמחה: אם הוא עזב את אשתו בשמחה ושמח לחבור עכשיו לנשים חדשות, זו לא צריכה להיות יותר מדי בעיה. הדרך הטובה ביותר לומר לו היא פשוט להיות ישר בנושא.

תגיד משהו כמו,'פיטר ... רק הודע לך - ישנתי לאחרונה עם גרושתך רבקה לאחרונה'ואז הסביר מה הכוונות שלך איתה. רק להיות ענייני לגבי זה. אל תנסו למעט את הסוכר או לרמוז עליו. פשוט תהיו אמיתיים, כנים ונינוחים בנושא.

מדוע אתה רוצה אותה במקום מיליארדי נשים אחרות על כדור הארץ?

מה שאתה באמת צריך לעשות במצב זה הוא להיות כנה לחלוטין עם עצמך על למה אתה רוצה להיות איתה. האם זה בגלל שאתה והיא התאמה מושלמת, או שזה בגלל שאתה חושש להכניס את עצמך לשם לפגוש אישה חדשה כמו שרוב הבחורים עושים?

בטח, זה נוח וקל לצאת עם אישה שאתה מכיר כי אתה יודע למה לצפות ולא תצטרך להסתכן בדחייה על ידי נשים חדשות שאליהן אתה פונה. ובכל זאת, כמה מן האדם זה יגרום לך להרגיש בסופו של דבר?

לא תרגיש כמו נחש לקחת את הילדה לשעבר של חברך במקום להיות מספיק גבר כדי לגשת בביטחון ולקטוף נשים חדשות?

האמת היא, שבמאמצים מועטים מאוד אתה יכול לצאת ולנהל יחסי מין עם נשים חדשות רבות, מבלי להרוס את היחסים עם חברך. זה לא נשמע כמו תוכנית הרבה יותר טובה? כאשר אתה להכיר נשים חדשות (שעדיין לא עברו יחסי מין על ידי חבריך) אין שום סרבול באף אחד מהיחסים שלך.

החברים שלך מתרשמים הרבה יותר מכך שהצלחת לאסוף נשים חדשות מחוץ לביטחון 'המעגל החברתי' שלך.

ניגודיות ערכית: בעיה פוטנציאלית

דמיין את התרחיש הזה ...

אתה מחליט להמשיך ולצאת עם חברתו לשעבר של חברך, ללא קשר לבעיות שעלולות לגרום בידידותך. ואז לילה אחד אתה יוצא לארוחת ערב או שותה עם חבר שלך ועם חברתו לשעבר (שהיא עכשיו הילדה שלך).

איך תרגישו כשהם מעלים שיחות שמתחילות עם,'זוכר את התקופה בה אנו ...'?כאן נכנס משהו שאני מכנה 'ניגודיות ערך'.

אם היחסים שקיימת איתה אינם טובים כמו אלה שקיימו, או אם הוא מתנהג בצורה מושכת יותר ממך (כלומר יותר בטוח, מצחיק, גברי), היא באופן טבעי תשווה אותך אליו ועשויה לשקול מחדש את רגשותיה כלפייך.

אתה נראה פתאום פחות יקר ומושך עבורה. עם זאת, אם מערכת היחסים שלך איתה טובה יותר ואתה בחור בטוח יותר ממנו, אז היא תראה בך ערך רב יותר וזה יעזור להעמיק את המשיכה שלה עבורך.

לבסוף, מה תעשה אם תיפרד? לא רק שאולי תצטרך להתמודד את הכאב לאבד אותה , אבל יכול להיות שאיבדת גם את אחד החברים הטובים שלך. עכשיו שאתה מבין כמה מהבעיות הפוטנציאליות של היכרויות עם בת לשעבר של חבר, מה אתה חושב כשאתה שואל את עצמך, 'האם עלי לצאת עם חברתו לשעבר של חבר שלי? '

אם אתה לא רוצה להסתכן להרוס את החברות שלך, אז עשה מה שעושים עכשיו מיליוני גברים אמיצים מרחבי העולם: ללמוד כיצד תהיה הבחירה שלהם בנשים, במקום לקוות שיהיה בר מזל או לקחת את האקס של חבר. אל תסתפקו בשאריות, אל תשבו ומחכים התמזל מזלך ולא להסתיר מלהיות ה איש חזק אתה חולם להיות.