האם אתה צריך לומר לאישה שיש לך רגשות כלפיה?

האם עליך לומר לאישה שיש לך רגשות כלפיה?

אם אתה באמת אוהב אישה, אבל עדיין לא קיימת איתה יחסי מין, נישקת אותה או התחלת לצאת איתה, האם אתה צריך להגיד לה שיש לך רגשות כלפיה?

האם אמירה לאישה שיש לך רגשות כלפיה תגרום לה לרצות להתחיל איתך מערכת יחסים?

זה תלוי בשני דברים עיקריים

אם אתה צריך לומר לאישה שיש לך רגשות כלפיה לפני קיום יחסי מין איתה תלוי בשני דברים עיקריים:

  1. איך אתה אומר את זה.
  2. בין אם היא נמשכת אליך מינית ובין אם לא.

אם אתה רגיש יתר על המידה כאשר אתה מביע בפניה את רגשותיך, רוב הנשים ירגישו כבויות מכך. כמעט כל הנשים מעדיפות זאת כאשר חבר'ה ישירים יותר ופשוט אומרים שהם אוהבים אותם, מבלי להיות כל כך רגישים ורגשיים ל'רגשותיהם '.

לפני שאתה אומר לבחורה שאתה אוהב אותה (זה שונה מזה שאומרים לה שיש לך 'רגשות' כלפיה), אתה צריך לפחות לוודא שהיא נמשכת אליך מינית קודם. אם אישה לא נמשכת אליך, אז להגיד לה שיש לך רגשות כלפיה לא יגרום לה פתאום להרגיש נמשכת אליך.

במקום זאת, היא בטח תיתן לך את אחת התגובות הקלאסיות כמו,'אני לא רוצה להרוס לנו את החברות'אוֹ'אתה בחור נחמד, אבל אני לא חושב עליך בצורה כזו.'למה? ללא משיכה, זו רק ידידות או אינטראקציה ידידותית. עליך לגרום לה להרגיש תחילה נמשכת אליך מינית ואז יהיה לה אכפת אם גם אתה אוהב אותה.בהתבסס על ניסיוני הרב עם נשים, גיליתי שרוב הנשים אינן רוצות לשמוע על 'רגשותיו' של הבחור אלא לאחר שקיימו איתו יחסי מין.

למה זה בדרך כלל רעיון רע לומר לאישה שיש לך רגשות כלפיה, לפני שקיימת איתה יחסי מין

גילוי רגשות לפני משיכה או יחסי מין אמיתיים

אם אישה נמשכת אליך מינית, היא תהיה פתוחה יותר לשמוע שיש לך רגשות כלפיה, אך רוב הנשים עדיין מעדיפות שלא תהיי רגישה או רגשית יתר על המידה ככה לפני קיום יחסי מין. אם אתה אומר שיש לך רגשות כלפיה, היא תעדיף שתעשה זאת בביטחון ותהיה ישירה באמירה שאתה אוהב אותה.

כמעט כל הנשים מרגישות כבויות ושומרות על המשמר אם בחור בא חזק מדי על כך שהוא רוצה זוגיות, לפני שהם באמת קיימו יחסי מין או לפחות התנשקו. בימים אלה, אישה רוצה לקחת אותך תחילה ל'נסיעת מבחן ', שכוללת בעצם נשיקה, קיום יחסי מין ורואה איך היא מרגישה לאחר מכן.

אם היא מפתחת כלפיך רגשות לאחר יחסי מין (או לפחות לאחר נשיקה), היא תתרגש לדעת שיש לך גם רגשות כלפיה.

היוצא מן הכלל היחיד כאשר זה לא רעיון רע לומר לאישה שאתה מרגיש אותה לפני קיום יחסי מין, הוא כשהיא ביישנית מאוד וחסרת ביטחון. אם האישה לא מאמינה במשיכה שלה אליך, היא תדאג להידחות על ידך אם היא תגלה יותר מדי עניין.

במקרים אלה, אתה יכול פשוט לומר לאישה הביישנית,'היי, דרך אגב ... אני רוצה להודיע ​​לך ... אני אוהב אותך ... אני אוהב אותך יותר מסתם חבר ... יש בך משהו שאני מאוד אוהב.'

האמירה לה מבהירה שיש לה סיכוי איתך. לאחר מכן היא תרגיש בטוחה יותר בעצמה מכיוון שהיא יודעת שבאמת יש לך עניין בה יותר מאשר רק בחברים.

משם, מה שאתה צריך לעשות זה לארגן להתעדכן איתה (למשל לצאת לשתות, להכין ארוחת ערב אצלך או אצלך ואז להירגע על הספה / הספה) ואז להסלים לנשיקות ולמין.

אם היא מגיעה למקום שלך או אם היא מזמינה אותך למקומה ואתה יושב על הספה ביחד (אחרי שאחרונה אמרת לה שאתה אוהב אותה), זה אות ברור לך שהיא מעוניינת להיות לבד איתך ואולי לנשק אותך ולקיים איתך יחסי מין.

אם אכן תגיע איתה למצב זה, דאג שלא תתחיל לפקפק אם היא אוהבת אותך או לא. כמובן שהיא עושה זאת, אז פשוט לנשק אותה ולהסלים למין.

אישה ביישנית או חסרת ביטחון לרוב צריכה להיות מרגיעה שאתה אוהב אותה, אחרת היא תשחק קשה להשיג או להתנהג כאילו היא לא מעוניינת בקשר ורק רוצה להיות חברות. לכן, אם אתה מתמודד עם בחורה ביישנית שלא מאמינה בעצמה, זה בסדר להגיד לה שיש לך רגשות כלפיה כל עוד אתה לא נהיה יותר מדי רגיש לגבי זה.

כמעט עם כל סוג אחר של אישה, כדאי להימנע מלספר לה שיש לך רגשות כלפיה לפני שקיימת איתה יחסי מין.

למה?

היא עלולה להרגיש כאילו אתה כבר נמכר עליה והיא לא צריכה לעשות שום דבר אחר כדי להרשים אותך. אין אתגר, אין התרגשות, אין רומנטיקה. אתה מאוד אוהב אותה ולא משנה מה היא אומרת או עושה, אתה כנראה עדיין רוצה אותה.

אם אתה בחור טוב ואתה רוצה להתייחס לנשים טוב, אתה עשוי לחשוב שלהגיד לה כמה אכפת לה ורוצה להיות איתה זה 'הדבר הנכון לעשות'. עם זאת, זה משעמם לנשים כי זה כל כך אופייני. זה לא מה שהם באמת רוצים.

אם האישה שאתה אוהב מושכת, פחות או יותר כל בחור אוהב אותה מיד ואז חושף את 'הרגשות' שלו כלפיה. זה משעמם עבורה כי כל כך קל לגרום לחבר'ה לחבב אותה.

צפו בסרטון הזה כדי להבין מדוע ...

גילוי הרגשות שלך בפני אישה לפני יחסי מין כמעט תמיד מוריד את הרומנטיקה, המסתורין, המתח והציפייה שהיא מקווה לחוות עם בחור.

אם האישה שאתה אוהב מושכת, פחות או יותר כל בחור בעולם היה מוכן לקיים איתה יחסי מין ורבים מאותם בחורים היו מוכנים לפתוח איתה בקשר.

אתה לא היחיד שמתעניין בה. לא באמת יהיה אכפת לה שיש לך רגשות כלפיה עד שתגרום לה להרגיש נמשכת אליך ואז תיצור ביניכם מתח מיני.

אם אתה הולך להיות נחמד אליה ולהעניק לה את המתנה הטובה מכולם, תמשיך לבנות את המתח המיני עד למצב שהיא רוצה לחשוף בפניך את רגשותיה.

איך זה עובד?

חשבו על המתח המיני המצטבר בינכם לבין האישה הזו כאילו הוא כמו האוויר בבלון. אם תוסיף הרבה אוויר לבלון, הוא יופיע בסופו של דבר כשהוא כבר לא יכול לקחת יותר לחץ.

התשוקה המינית של אישה עובדת בצורה דומה ...

אם אתה ממשיך לבנות את המתח המיני בינך לבינה, היא בסופו של דבר מגיעה למצב שהיא ממתינה עוד ומתחילה להרגיש שהיא צריכה לקיים איתך יחסי מין כדי לשחרר את כל המתח הבנוי.

היא רוצה את זה ושום דבר שמישהו אחר אומר לא יגרום לה לא לרצות את זה. היא חשה משיכה עזה עבורך והיא רוצה לנשק אותך ולהרגיש שאת מחליקה לתוכה. היא רוצה שתכניס את זה. היא לא יכולה לחכות.

עבור אישה, הדרך המהנה ביותר לשחרר מתח מיני היא בנשיקות ובמין, לא לשמוע על 'הרגשות' של הבחור כלפיה. בחור שהוא רגיש ואומר לה איך הוא מרגיש זה לא כמו שהוא מנשק אותה ומקיים איתה יחסי מין כשהיא באמת רוצה את זה.

הקפיצו את הבלון עם יחסי מין, לא ביטוי לרגשותיכם

אם תגיד לאישה שיש לך רגשות כלפיה לפני שתשחרר את המתח בנשיקות או במין, היא לא תוכל לומר לך איך היא מרגישה קודם. בעצם תגזול ממנה את חווית החיים.

נשים חושקות להרגיש את ההתרגשות שבאמת לחבב בחור ולהצטרך לחשוף תחילה את תחושותיהן משום שהן אינן יכולות להחזיק אותה יותר. רוב החבר'ה לא יכולים לתת את החוויה לאישה, כי הם פשוט מקפצים את הבלון מוקדם על ידי היותם רגישים ומביעים את רגשותיהם.

חשיפת רגשותיו הרסה לה את ההתרגשות

במקום לשחרר את כל המתח המיני הבנוי (למשל את אוויר הבלון) עם ביטוי של הרגשות שלך, שחרר אותו בנשיקה ובמין.

לבנות את המתח המיני ואז לנשק אותה

אחרי שקיימת יחסי מין, אתה עדיין לא צריך להוציא את כל האוויר מהבלון על ידי כך שתגיד לאישה כמה אתה אוהב אותה.

אחרי יחסי מין

אתה יכול לשמור על ההתרגשות בחיים ולאפשר לה לחוות אחד הדברים הנדירים ביותר שאישה תחווה אי פעם עם בחור שהיא מרגישה שהוא נמשך אליו: היא חושפת בפניך תחילה את רגשותיה. אתה למעשה נותן לאישה מתנה בכך שאתה מאפשר לה לחוות זאת.

רוב החבר'ה לוקחים את זה מנשים כי הם לא יכולים לשלוט בעצמם. הם מרגישים כל כך נרגשים שאישה מושכת מחבבת אותם שהם רק רוצים להגיד לה כמה הם מרגישים. הוא מקווה שבאומר לה איך הוא מרגיש היא תגיד,'וואו! גם אתה ממש מוצא חן בעיני'והם יחיו באושר כמו הדמויות מסרט או אגדה מהוליווד.

תן לה את המתנה לרצות אותך באמת

אם אתה מרגיש נמשך לאישה, תסתדר איתה ואז תגיד לה שיש לך 'רגשות' כלפיה, זו חוויה כל כך משעממת וסטנדרטית עבורה. כשזה קורה, היא ואז מבינה שחיזור מיני איתך לא יהיה מרגש וישחק באותו אופן כמו שהיה עם כל החבר'ה האחרים שאהבו אותה.

אם האישה שאתה אוהב יפה או מושכת, כמעט בוודאות היא תשתעמם מגישת ההיכרויות הסטנדרטית בה משתמשים חבר'ה איתה. היא רוצה להרגיש את העומס, את ההתרגשות ואת הריגוש במרדף.

היא רוצה לשכב במיטה בלילה ולחשוב,“האם הוא באמת אוהב אותי? האם הוא עומד לנשק אותי? האם אנו הולכים לקיים יחסי מין? האם זו הולכת להיות מערכת יחסים? מה אוכל לעשות כדי להרשים אותו? איזו שמלה עלי ללבוש מחר? אולי אני צריך ללבוש את השיער ... אני נראה יפה יותר עם השיער למטה. איזה שפתון עלי ללבוש? אהה, אני כל כך מבולבל! '

היא רוצה לעבור חוויה מהסוג הזה כי היא ילדה וזה מרגש להיות כל כך רגשי ומאוהב כזה. נשים נהנות מהריגוש שבדבר והן אוהבות לדבר עם חברותיהן בטלפון על בחור שהן באמת אוהבות, אך אינן בטוחות אם הוא מחבב אותה באותה צורה.

היא רוצה להיות מסוגלת לומר לחברות שלה,'היי, תן ​​לי לקרוא את הטקסטים שהוא שלח לי. תגיד לי אם אתה חושב שזה אומר שהוא מחבב אותי ... 'ולהתרגש מכל זה.

זה סוג הדרמה המהנה והמהנה שנשים מייחלות לחיות בחיי הדייטים שלהן. הם רוצים להרגיש שהם ברי מזל שהם מקבלים בחור מסוים, במקום רק לתת עוד בחור משעמם הזדמנות להתחבר אליהם.

גילוי הרגשות שלך בפני אישה לפני קיום יחסי מין יכול גם לגרום לה להרגיש שהיא צריכה להוביל אותך או להדריך אותך דרך החיזור המיני. כשבחור אומר,'יש לי רגשות כלפיך'לעתים קרובות הוא מקווה שהאישה תרגיע אותו ויאמר,'אה, גם לי יש רגשות. בואו נתחיל קשר! '

עם זאת, זו לא העמדה שהיא רוצה לתפוס.

באופן כללי, אישה רוצה שגבר יוביל אותה בביטחון באמצעות חיזור מיני. היא לא רוצה שתצטרך לחשוב כמו גבר ולתכנן תוכניות לדייט או להציע לקחת דברים לשלב הבא. היא רוצה שהגבר יאמין בעצמו ואז יוביל בביטחון לנשיקות, יחסי מין וזוגיות.

אישה רוצה שתאמין בעצמך ותקח את הדברים לשלב הבא, גם אם זה אומר שאתה צריך להסתכן בדחייה על ידה.

היא לא רוצה שתמסור לה את האחריות על ידי אמירת משהו,'יש לי משהו להגיד לך ... יש לי רגשות כלפיך'בתקווה שהיא קופצת על כל ההצהרה ואומרת,'הו וואו! מגניב, טוב בוא נלך לדייט אז! בוא למקומי ביום רביעי ונקיים ארוחת ערב. בוא נצא לבלות.'

היא גם לא רוצה שתנהג כאילו אתה מנסה להכניס אותה למערכת יחסים רצינית מייד. למה?

סצנת ההיכרויות השתנתה ...

הימים הישנים...

לפני 100 שנה גבר יצטרך לחזר אחרי אישה, לחשוף בפניה את רגשותיו, להיות ממש נחמד כלפיה ולהראות שהוא יכול לתמוך בה. אם היא תקבל את העניין הרומנטי שלו ותאשר שהיא תהיה פתוחה להתחתן איתו, אז יהיה עליו לבקש מאביה רשות להתחתן איתה.

בני הזוג היו מתחתנים ואז מאבדים את בתוליהם בליל הכלולות. כך זה עבד באותה תקופה ותהליך היכרויות זה היה מהנה עבור אישה משום שהיא חיה בתקופה בה היה מצופה מנשים להפוך לאישה ואם.

אז, המטרה העיקרית בחיי האישה הייתה להתבגר, למשוך בעל שיכול לפרנס אותה, להתחתן, להביא ילדים לעולם, לפרנס את בעלה בבישול וניקיון ואז להזדקן ולמות.

העולם של היום שונה בהרבה עבור נשים.

נשים מודרניות

אישה יכולה כעת להתבגר ואז לעשות כל מה שהיא רוצה. היא בכלל לא צריכה להיות אישה או אם אם היא לא רוצה. החברה סביבה בעצם אומרת לה שזה בסדר שיש חברים רבים לפני שתתיישב. כלומר, אם היא בכלל רוצה להתיישב.

היא אפילו לא צריכה שיהיה לה חבר אם היא לא רוצה; מותר לה לעשות מה שהיא רוצה.

עדיין לא מוכן להתיישב לכל החיים

בהתבסס על השינויים בתהליך החיזור המיני, רוב הנשים כבר לא בוחרות בחור על סמך כמה שהוא נחמד, כמה הוא אדון או עד כמה הוא יכול לתמוך בה. בימים אלה, הכל על משיכה מינית.

אתה צריך להתחיל עם משיכה מינית ואז כל השאר קורה אחרי זה.

אם אתה גורם לאישה להרגיש נמשכת אליך מינית, אז היא תהיה פתוחה לנשק אותך, לקיים איתך יחסי מין ואולי לנהל איתך קשר אחרי זה.

על פי סקר שנערך לאחרונה, 55% מהזוגות מקיימים יחסי מין בפגישה הראשונה ו -70% מהנשים מודות שחוו דוכן של לילה אחד. זה כבר לא 1900 שבו יחסי מין לפני הנישואין היו אסורים.

בימים אלה נדיר שדובר בקשר לפני נשיקות או יחסי מין. אתה מתחיל להתנשק ולמין ואז אתה רואה לאן זה הולך.

מה שאתה צריך להבין לגבי הנשים של היום הוא שהן רוצות להרגיש תחילה נמשכות אליך מינית. אתה לא צריך להכיר אותם הרבה זמן ואז לחשוף את 'הרגשות' שלך אחרי שאתה מתיימר להיות חבר במשך חודשים.

אם הדרך בה אתה מדבר עם אישה רק גורמת לה להרגיש רגשות חביבים וידידותיים, לא יהיה לה ממש אכפת שיש לך 'רגשות' כלפיה. יתכן ומחמיא לך העניין שלך בה, אבל היא תרגיש מביך לגבי היציאה איתך או התחלת מערכת יחסים איתך.

הנה למה…

טעויות שהחבר'ה עושים כאשר מעבירים את רגשותיהם לאישה

כאשר בחור תקוע באזור החבר עם אישה שהוא מתעמק איתו, הוא לעתים קרובות יטעה להתנהג כמו חבר ואז מצפה ממנה שהיא תרצה שהוא איכשהו כחבר.

למרות שהוא חושב שהיא סקסית וישמח לנשק אותה ולקיים איתה יחסי מין, הוא לעולם לא יגיד דבר כזה. במקום זאת, הוא יפעל כאילו הוא פשוט מעוניין בה בצורה ידידותית.

לדוגמא: אם היא לובשת שמלה סקסית או נראית יום אחד סקסית במיוחד, הוא ישקר לה ויאמר,'אה, זו שמלה נחמדה. את נראית טוב היום'אוֹ'אני אוהב את מה שעשית בשיערך היום.'

אם הוא היה כנה, הוא היה אומר לה שהוא חושב שהיא נראית סקסית, אבל אין לו את הכדורים לומר משהו כזה או שהוא חושב שזה יהיה 'לא בסדר' או 'לא תקין' לעשות זאת.

הוא עדיין לא הסתגל לסצנת ההיכרויות המודרנית ועדיין מדבר עם נשים כמו שגבר בשנת 1900 או 1960 היה עושה. הוא רוצה להראות לנשים שהוא 'מכבד' אותן ולא רוצה להיראות 'קדימה מדי', אז הוא פשוט יעמיד פנים שהוא חבר ונקווה שמשהו יקרה.

עם זאת, אם הוא יעשה זאת, יבוא בחור אחר, יגרום לה להרגיש נמשכת מינית מייד וגונב אותה ממנו. לאחר מכן הוא ירגיש נבגד או יניח שנשים חייבות לאהוב ילדים רעים שמעוניינים רק במין.

זה בכלל לא המקרה.

בימים אלה, נשים רוצות לחוש משיכה מינית תחילה ואז כל השאר קורה לאחר מכן. בחור לא צריך להעמיד פנים שהוא רוצה להיות חברים ולנהוג כאילו הוא לא מעוניין בה בצורה מינית.

במקום לשקר לה על ידי התנהגות כמו חבר תמים שלעולם לא יחשוב עליה בצורה מינית, הוא צריך להיות כנה כלפיה.

הוא יכול להסתכל עליה ולומר בצורה נינוחה, אך בטוחה, “ובכן ... את נראית סקסית היום. תסתכל עליך בשמלה האדומה ... אני אוהב את זה. '

כנות כזו מאפשרת לאישה לדעת בוודאות שיש לך עניין מיני בה. זה גם גורם לה להרגיש נמשכת לעובדה שיש לך ביטחון וגבריות (כלומר הכדורים) לומר לה משהו כזה.

היא מרגישה נרגשת מהעובדה שאתה אחד הגברים המודרניים הנדירים שהסתגלת לסצנת הדייטים המודרנית. אתה יודע מה קורה ואין מושג כמו בחורים אחרים שעדיין מתנהגים כמו חבר או בחור ממש נחמד ומקווים לגרום לנשים 'לחבב' אותן כאדם.

להיות כנה עם אישה ולהגיד לה שאתה חושב שהיא סקסית גם מונע את רוב משחקי הנפש שנשים משחקות. לדוגמא: אם אישה לא בטוחה שבחור אוהב אותה בצורה מינית, היא לרוב תשחק קשה מאוד כדי לגרום לו להראות עניין רב קודם, לפני שתתחיל להרגיש מספיק בטוחה כדי להראות עניין בחזרה.

כדי להימנע ממשחקי המוח ולהיכנס ישר לנשיקות, יחסי מין ומערכת יחסים, פשוט תהיה כנה ותגיד לה שתמצא אותה סקסית. לא יפה, נחמד, יפה, מקסים, חמוד וכו 'סקסי. תגיד לה שאתה חושב שהיא סקסית.

איך אני אומר לילדה שאני אוהב אותה

אני מדבר על כך שהיא סקסית.

אני לא אומר,'אהה ... אני מרגיש שיש לנו קשר'כאילו אני בסרט רומנטי. אני מגיע ישר לעניין ... וזה עובד.

מה שבאמת עתיד לקרות בינה לביני יהיה שנעשה סקס. אני לא מעוניין להיות חבר שלה ולהכיר אותה הרבה זמן קודם. אנחנו הולכים להתנשק, לקיים יחסי מין ואז אחרי זה, נשקול לנהל מערכת יחסים.

כדי להגיע לנקודה של קיום יחסי מין, חייבת להיות אווירה מינית ביני לביני, לא רק אווירה ידידותית ונחמדה שחברים מקיימים זה עם זה.

ברוב הסרטים ההוליוודיים הרומנטיים תהיה דמות גברית עצבנית ומפקפקת בסופו של דבר בהבקעת הבחורה החמה. בדרך כלל הוא יגיד לה שיש לו רגשות כלפיה והיא תחילה תדחה אותו או שיהיה לה חבר שמתייחס אליה רע.

אחרי שאותו שורת סיפור בסיסית יסתיים, הבחור העצבני, שמפקפק בעצמו, יציל את היום, יציל את העולם או יציל את הילדה מהבחור הרע. לאחר מכן הם יתנשקו, היא תחשוף את רגשותיה כלפיו והם יחיו באושר ועושר.

בעולם האמיתי, אתה לא צריך להציל את העולם או להיות אביר של אישה בשריון נוצץ כדי להישכב או להשיג חברה.

זה הרבה יותר פשוט מזה.

כל שעליך לעשות הוא לגרום לה להרגיש נמשכת אליך ואז להסלים לדייט, נשיקה או יחסי מין ולהתחיל קשר ככה, או למשוך אותה ולבנות הרבה מתח מיני לפני שעוברים לנשיקה, סקס או דייט.

באופן אישי, אני אף פעם לא אומר לאישה שיש לי 'רגשות' כלפיה. איך שאני אומר לילדה שאני מחבב אותה (זה שונה מהגידול שיש לה 'רגשות' כלפיה) הוא אומר שאני חושב שהיא סקסית. עם זאת, אני עושה זאת רק לאחר שווידאתי שהיא תחילה נמשכת אלי מינית.

לכן, אם אני מדבר עם אישה וגרמתי לה להרגיש נמשך אליי, ואז אסתכל עליה בצורה מינית בעדינות ואגיד משהו כמו,'אתה סקסי ...'

שפת הגוף הגברית שלי, האווירה וקשר העין שלי באותו רגע יגרמו לה להרגיש ילדותית. היא תרגיש כמו הפחות דומיננטית כי היא תרגיש את הנוכחות הגברית שלי כשאני אומר את זה ... והיא תאהב את זה. היא תרגיש כאילו מסתכלים ומדברים איתו גבר גברי שיטרוף אותה בחדר השינה.

אני לא אגיד,'אתה סקסי ...'בצורה ידידותית. אני אגיד את זה בצורה שתשים אותה תחת אור הזרקורים של המבט הגברי שלי. היא תרגיש את הנוכחות שלי באותו הרגע וזה ידליק אותה.

כשאתה גורם לאישה להרגיש ילדה בתגובה לגבריות שלך, זה מדליק אותה בצורה מאוד עמוקה. שום דבר שאי פעם אתה יכול לומר לאישה הוא חזק יותר מאשר לגרום לה להרגיש ילדה בתגובה לגבריות שלך. זהו סוג המשיכה המיני הבסיסי והראשוני ביותר בין גברים ונשים.

הערה: אם אישה ביישנית או מטילה ספק עצמי סביבי, אני גם אוסיף'אני מחבב אותך'לאמירה זו. אז אני אגיד,'אתה סקסי ... אני אוהב אותך.'זה מאפשר לה להרגיש בטוחה שאני באמת אוהב אותה, כך שהיא לא צריכה להיות מודאגת מכדי שתידחה על ידי אם היא מגלה עניין.

איך להתאושש אם כבר פישלת

זה די פשוט.

אם גילית כבר את רגשותיך בפני ילדה בצורה רגישה וזה כיבה אותה, או אם פעלת מוזר ועצבני סביבה - פשוט אל תדאג.

הדבר העיקרי שאתה צריך לעשות מעכשיו והלאה הוא להרגיש כאילו לא פישלת. אתה צריך להאמין שהיא עדיין מחבבת אותך, לא משנה כמה טעויות עשית עד כה.

למה?

נשים נמשכות בעיקר לביטחון של בחור, כך שכשהיא רואה שאתה עדיין בטוח סביבה לא משנה מה היא אומרת או עושה (למשל נותן לך מבטים מוזרים, מתעלם ממך וכו '), היא תתחיל להרגיש נמשכת אליך.

אם אתה מרגיש שהתמלאת ומתחיל להתעלם ממנה או להימנע ממנה מכיוון שאתה מרגיש נבוך, היא תרגיש מכובה מחוסר האמונה שלך בעצמך.

אתה חייב להאמין בעצמך. במקום לחשוב כמו בחור חסר ביטחון,'האם היא עדיין אוהבת אותי?'אוֹ'האם כיביתי אותה באומרתי את זה?'או 'איך אוכל להרשים אותה?' אתה צריך להאמין שאתה מספיק טוב בשבילה.

כאשר גרמת לה להרגיש שוב משיכה רבה כלפיך, תוכל לבקש ממנה, לנשק אותה או לגרום לה לבוא למקום שלך 'לבלות'. עם זאת, וודא שאתה מתמקד בכך שהיא תחושה שהיא נמשכת אליך קודם.

ה'תחושות 'שלך כלפיה לא יהיו חשובות רק אחרי יחסי מין, או לפחות עד שנישקת אותה. גם אז, כדאי לך לנסות להעניק לה את המתנה שהיא מסוגלת לחשוף בפניך את תחושותיה קודם ...