תספורות צד צד: 20 התסרוקות הטובות ביותר לחלק צדדי לגברים

תסרוקות חלק צדדיות נובעות עוד משנות ה -20 של המאה העשרים וגם כיום ניתן לראות תסרוקות אלה על ראשים רבים. ניתן לייחס את הסיבה לפופולריות של תסרוקות חלק צד להתאמתן לאירועים וצורות פנים שונות. כשאין לך זמן או שאתה מבולבל לגבי איזו תספורת לקבל, אתה יכול להתחייב לתספורות חלק צדדיות. קל להשיג אותם וגורמים לך להיראות אלגנטי מיידי. במאמר זה, הבאנו לך את 40 תסרוקות החלק הצדדי המובילות שאפשר לעקוב אחריהן באופן עיוור.

1. דהיית חלק צד עם עליון מתולתל

דהיית חלק צד עם עליון מתולתל

מָקוֹר

אם אתה שונא את הגרמניות המתולתלות שלך שנפלו על המצח שלך ובכל זאת רוצה לתת לשיער שלך את המראה הטוב ביותר, אתה יכול ללכת על תסרוקת זו! עם התחדדות ודהייה גלויים לצדדים ולחלק האחורי, החלק העליון נשאר קופצני ונפח. יש גם ציוף גלוי בחזית שמעלה את המראה הכללי של הפנים.

2. החלק הדהוי בצד

החלק הצדדי דוהה

מָקוֹר

עם דהייה נמוכה לרקות ותיחום ברור ממש מעל הגבה, תסרוקת החלק הצדדי הזה נראית טוב למטרות מקצועיות ועל גברים שחצו את גיל 30. תסרוקת זו מתאימה היטב למצח קטן יותר ותוכל להתאים זאת לזקן עבות גזוז להיראות גברי יותר.

3. צדדים קצרים ארוכים למעלה

צד עליון קצר

מָקוֹראם את מחפשת תסרוקת מוזרה וייחודית, זו בהחלט נמצאת בראש הרשימה. כאן תוכלו לראות דהייה בצורת U ברורה לאורך הצדדים והאחוריים. ואילו החלק העליון נשאר נפח. השוק הקדמי נשמר לאורך זמן על ידי הברשת השיער לפנים ויצירת הגבהה. כפי שאתה יכול לראות בתמונה, חלק מהשיער בצבע בלונדיני ליצירת מראה מובהק. אתה יכול להתאים תסרוקת זו עם שפם עבה וזקן מנותק.

4. עליון ארוך עם צדדים מזמזמים

חולצה ארוכה עם צדדים זמזומים

זוהי תספורת נמוכה עם התחדדות ברורה למקדשים. כדי לקבל תסרוקת זו, תחילה עליך לגדל את שיערך באורך בינוני ולאחר מכן לבקר במספרה שלך. השיער הסמיך לאחר המחיצה מוברש לצד ומותקן באמצעות ג'ל לשיער או שעווה. תסרוקת זו מתאימה לפנים אליפויות בצורה הטובה ביותר.

5. הגזרה המקצועית

החיתוך המקצועי

מָקוֹר

אם אתה מחפש תספורת הגונה המתאימה למטרות רשמיות, תספורת זו מתאימה לך. עם מחיצה יפה משמאל וצדדים קצרים קצוצים, התספורת מרימה אוטומטית את החלק העליון של השיער שלך. הציף מורם על מנת לתת הגדרה ונפח נאים לשיער. אתה יכול לבחור לשמור על השפם והזקן, רכים וגזומים. למראה מקצועי יותר, מרחי חלק מהשעווה לשיער למעלה והנח את השיער.

6. מפץ צד ספונקי

המפץ הצדדי

מָקוֹר

זוהי תסרוקת ורסטילית ואופנתית שמתאימה בעיקר לדור הצעיר. המחיצה משמשת כתיחום מהדהיית הצד והחלק העליון. בתסרוקת זו החלק העליון נשמר סמיך וארוך ומוברש הצידה ליצירת פוני. ניתן גם להגדיר את השיער באמצעות מייבש שיער.

7. מוהוק עם חתך תחתון

מוהוק עם חתך תחתון

מָקוֹר

קיצוצים תמיד באופנה. כשהוא משולב עם מוהוק בחלקו העליון, התספורת נראית הכי אופנתית ועכשווית. כדי לקבל תסרוקת זו, עליך קודם כל לצמוח את שיערך ארוך (לפחות באורך 5 אינץ '). תסרוקת זו מתאימה ביותר לגברים בעלי צורות יהלומים ופנים אליפויות.

8. מפוצץ פומפאדור עם פרידה חדה

פומפדור יבש עם פרידה חדה

מָקוֹר

תסרוקת זו מפגינה פרידה חדה משמאל ודהייה מסודרת לצדדים. עם ההתחדדות הבהירה והזקן המחובר, התסרוקת הזו מתאימה בעיקר לגברים בגילאים צעירים יותר. החלק העליון של הראש נשאר עבה ומוברש לחלק הקדמי. יש גם שפיץ מחודד מלפנים ושיער גזוז מאחור, המעניק לשיער שלך מראה ייחודי.

9. חלק חצי קשה עם דהייה גבוהה

חלק חצי קשה עם דהייה גבוהה

מָקוֹר

כפי שמוצג בתמונה, אתה יכול לבקש מהספר שלך לבצע חלוקה חלקית משמאל. הצד השמאלי של המחיצה נוצר לדהייה גבוהה ולצד הימני של המחיצה יש קווצות שיער ארוך המוברשות לצד אחד. גם הציף נחתך ארוך ומסורק לאחור, ומעניק למצח שלך מראה מוגדר. הזקן המחובר והשפם הגזום יתאימו באופן מושלם למראה הזה.

10. הפומפדור החדש

הפומפדור החדש

מָקוֹר

זוהי הגרסה המשודרגת לפומפדור, תסרוקת וינטאג '. יש דהייה ברורה בצדדים והגב חתוך. החלק העליון נשמר לאורך זמן ומוברש לאחור והשיער מאחור מוברש קדימה ויוצר פמפדור מושלם. כדי לגרום לשיער שלך להיראות פחות מבולגן, השתמש בשעווה או בג'ל לשיער. אתה יכול אפילו לבחור לצבוע את שיערך בלונדיני או חום. תסרוקת זו מתאימה לגברים בשנות ה -20 וה -30 לחייהם.

11. הצד ההפוך עם פרידה מסודרת

הצד הפוך עם פרידה מסודרת

מָקוֹר

זוהי גם תסרוקת חתוכה עם שיער ארוך שהופך לצד אחד. אם יש לך שיער חלק באופן טבעי, תוכל לבקש ממעצב השיער שלך ליצור גלים שיעזרו לשיער שלך להיראות נפח. תוכל גם לבחור לצבוע את שיערך בגוונים חום בהיר או בלונדיני.

12. תסרוקת פרידה מוצקה ומובנית

תסרוקת פרידה מוצקה ומובנית

מָקוֹר

בתסרוקת זו, למרות שהבסיס נוצר באמצעות מחיצה צדדית, לא ניתן לראות בבירור את המחיצה הזו. החלק העליון של השיער ארוך ועבה והוא מוברש לאחור ליצירת מראה מסודר. הצדדים נחתכים לחתך כדי להדגיש את החלק העליון. כדי להסתפר זה יהיה עדיף אם יש לך שיער עבה וחלק. אתה יכול גם לבחור להחיל הדגשות על השיער שלך למראה אופנתי. תסרוקת זו מתאימה לגברים בשנות ה -20 וה -30 לחייהם.

13. מסכה-החלקה נמוכה עם החלקה כירורגית

Lo Fade Slick Comb-over עם פרידה כירורגית 01

מָקוֹר

אם אתה לא אוהב להתפוגג אבל אוהב לנסות מראה מודרני, תסרוקת זו היא בשבילך. שלא כמו מחיצת צד שגרתית, אתה יכול להוסיף הגדרה לשיער שלך על ידי יצירת דהייה נמוכה לצד אחד והתאמתו עם צחצוח צד עבות לצד השני. אתה יכול להתאים את השיער שלך עם זקן מלא ושפם. מראה התסרוקת והזקן הזה מתאים לפרצופים ארוכים.

14. גברים תסרוקת חלק חלקה וישרה

תסרוקת חלק חלקה וישרה גברים 01

מָקוֹר

זוהי תסרוקת חלקה חלקה עם דהייה גבוהה ברורה משני הצדדים. בניגוד לזה החלק העליון של השיער מוברש לאחור ומייצב באמצעות שעווה או ge. תסרוקת זו מתאימה ביותר לגברים עם שיער חלק. אם יש לך שיער שחור או חום טבעי, אתה יכול אפילו לבחור לצבוע אור בגוונים בהירים יותר כדי לשפר את הברק.

15. התסרוקת הקצרה הקוצנית

התספורת הקצרה הקוצנית

מָקוֹר

אם את רוצה להיראות ייחודית וטרנדית בו זמנית ומחפשת איזו אפשרות קלה לעצב את השיער שלך, תסרוקת זו היא בשבילך! יש פרידה ברורה לצד שמפרידה בין החלק העליון לדפנות. הצדדים מקבלים דהייה גבוהה וגם החלק האחורי נסלל. עם זאת, החלק העליון נשאר סמיך ובאורך בינוני. אתה יכול גם ליצור קוצים בחלק העליון של השיער שלך ולצבוע אותו בכסף כדי להפוך את עצמך לבלוט. מכיוון שהתסרוקת הזו דורשת טיפול, אתה יכול לעצב את השיער שלך מדי פעם. והתסרוקת הזו מתאימה בעיקר לבנים צעירים יותר, סלבס, דיג'יים וראפרים.

16. החלק הצדדי לשיער דק

החלק הצדדי לשיער דק

מָקוֹר

אם יש לך פנים דקות וסגלגלות כמו גם שיער דק, תסרוקת זו היא בשבילך. עם פרידה ברורה לצד אחד, אתה יכול לבחור להתנסות בשיער שלך משני הצדדים. כפי שמוצג בתמונה למעלה, החלק הימני של השיער הופך לדהייה גבוהה ולצידו השני של הראש יש זיזים ארוכים המוברשים הצידה. יש חזית לחלק המוברשת גם הצידה כדי להדגיש את המצח. תספורת זו מתאימה לגברים צעירים יותר ואולי לא תיראה טוב על גברים מבוגרים.

17. קוויף עם חלק צדדי

קוויף עם חלק צדדי

מָקוֹר

אם אינך אוהב לקבל דהייה או קיצוץ, אתה תמיד יכול לבחור לשמור על הצדדים קצרים יותר ולהרים את החלק הקדמי של השיער שלך. תסרוקת זו מתאימה לאנשים עם שיער עבה וארוך שאינם רוצים לקצר את שיערם. כמו כן, גברים בעלי צורות פנים אליפסה, עגולה, לב ויהלומים עשויים למצוא תסרוקת זו מתאימה.

18. תסרוקת מגניב ניתוק

תסרוקת מגניב ניתוק

מָקוֹר

כדי ליצור תסרוקת זו, תחילה יהיה עליך להאריך את שיערך ולאחר מכן לבקר אצל מעצב השיער שלך. הוא/היא תיצור תחילה פרידה בצד גלויה והצדדים והגב יהיו נמוגים נמוכים. לעומת זאת, החלק העליון של הראש שלך נחתך למרקמים שונים תוך השארת שוליים עבים נופלים על המצח. כדי לקבל תסרוקת זו, עליך להיות בעל שיער עבה. זה בעיקר מתאים לנוער.

19. דהיית עור הפומפ עם חלק צדדי

דהיית עור הפומפ עם חלק צד

מָקוֹר

למרות שתסרוקת זו מזכירה פרידה בצד פשוטה עם ג'ל, אתה יכול להעניק לשיערך ייחוד כלשהו על ידי יצירת דהיית עור לצד אחד תוך שמירה על חלקה עבה, מיד לאחר הפרידה. גולת הכותרת של תסרוקת זו היא הציר המוברש לאחור ומעלה את הלוק כולו.

20. מסרק רופף עם דהייה נמוכה

מסרק רופף עם דהייה נמוכה

מָקוֹר

עם דהייה מסודרת למקדשים הסותרים מאוד את החלק העליון, אתה יכול להתהדר בשיער הסמיך והטבעי שלך עם מסרק נחמד אל הגב. זהו תסרוקת פשוטה אך מסוגננת המתאימה כמעט לכל הגברים בכל צורת פנים.