חתום על אקס פתוח לפיוס

סימנים של אקס פתוח לפיוס

אם האקס שלך הוא אישה שקל לחזור אליה (למשל בגלל שהיא עדיין אוהבת אותך, היא לא יכולה להתמודד עם הכאב של להיות בלעדייך או לא מסוגלת להמשיך עם מישהו חדש) היא תתן לך סימנים שהיא פתוחה לפיוס. .

לדוגמא: אישה שפתוחה להתפייס עשויה לתת לאקס שלה כמה מהסימנים הבאים:

  • צרו איתו קשר בלי שייצור איתה קשר, רק להגיד'היי,'או לשוחח על דברים אקראיים.
  • אמור לו שהיא רוצה להיות חברים ובכל זאת להתראות.
  • מדברים על התקופות הטובות שעברו יחד.
  • להיות מוכן להיפגש כדי להתעדכן.
  • שאל אותו באופן קבוע אם הוא רואה נשים אחרות.
  • תגיד לו שהיא מתגעגעת אליו.
  • תגיד לו שהיא לא מעוניינת לצאת עם אף אחד אחר כרגע כי היא עדיין מנסה להתגבר על הפרידה.

כמובן שלא כל הנשים קלות לחזור, כך שאולי לא היית מקבל ממנה את הסימנים האלה.

לדוגמא: אם האקסית שלך היא אישה מושכת ועצמאית שיכולה לעבור בקלות בלעדייך, היא אולי לא תיתן לך שום סימנים מכיוון שהיא לא רוצה להקל עליך להחזיר אותה.

אז מה עליכם לעשות אם אינכם רואים סימנים ברורים שהיא רוצה להתפייס?

אתה צריך להיות אמיץ רגשית מספיק כדי ליצור איתה קשר ולהתחיל בתהליך הגב לשעבר עכשיו, במקום להיות חלש ולהתעלם ממנה כי אתה לא רוצה לתת לה יותר כוח ממה שכבר היה לה.אתה פונה אליה לא נותן לה כוח.

במקום זאת, אתה פשוט להיות גבר על זה ולהיות האמיץ רגשית מתוך שניכם שמוכן להתמודד עם דחיות פוטנציאליות ממנה בדרך כשאתה מחזיר אותה לזוגיות בהקדם האפשרי.

מבזבז זמן בחיפוש אחר סימנים ברורים ממנה

אני מקווה שהיא תחזור בריצה חזרה אם אתעלם ממנה

לפעמים, בחור יכול לבזבז זמן רב בהמתנה לסימנים ברורים וברורים מצד האקס שלו שהיא פתוחה לפיוס עד לנקודה בה היא בסופו של דבר עוברת כי הוא נותן לה יותר מדי מקום.

מה שאתה צריך להבין הוא שלא כל הנשים נותנות אותות ברורים של עניין כאשר בחור מנסה להחזיר אותן.

אישה יכולה להיות פתוחה לרעיון לחזור יחד עם האקס שלה, אך יחד עם זאת, אולי היא לא תרצה להיראות קלה מדי.

כדי להימנע ממראה נואש או להוט יתר על המידה, היא עשויה אפילו לפעול ללא עניין לחלוטין כאשר הוא יוצר איתה קשר.

לדוגמא: כאשר בחור מזכיר להיפגש למפגש, אישה עשויה לומר משהו כמו,'המממ ... אני לא יודע. אולי מאוחר מדי עבורנו, 'אוֹ'אני לא בטוח אם זה רעיון טוב,'ואז המתן לראות אם הוא מספיק חזק רגשית כדי לא לוותר בסימן ההתנגדות הראשון ממנה.

לחלופין, אם אישה קצת יותר פתוחה לרעיון להיפגש עם האקס שלה, אבל עדיין לא רוצה להיתפס כלהוטה מדי, היא עשויה לומר משהו כמו,'אוקיי, אולי נוכל להתעדכן ... אבל אני עסוק מדי השבוע,'אוֹ'אולי אוכל להדביק מתישהו בהמשך השבוע, אבל זה יצטרך להיות מהיר. אני אתן לך 10 דקות ואז אני עוזב. '

ללא קשר למידת העניין שהאקס שלך מראה לך כרגע, זה תלוי בך להיות חזק מספיק רגשית כדי להוביל ולהפעיל מחדש את רגשותיה כלפייך.

אם בחור לא בטוח כיצד להחזיר את אשתו לשעבר, הוא ינסה לא פעם לשכנע את עצמו פשוט לחכות ולקוות שהיא תיצור איתו קשר ומבהיר שהיא רוצה להתפייס.

לדוגמא: הוא אולי אומר,'אם אפנה אליה והיא לא תהיה פתוחה לפיוס, היא תדחה אותי ... ואני לא יכולה להתמודד עם תחושה מסוג זה שוב. היא כבר הרסה לי את הביטחון והאושר בכך שזרקה אותי ואני פשוט לא רוצה להרגיש ככה שוב, 'אוֹ'מדוע שאטרח לנסות להתקשר לאקסית שלי אם היא אפילו לא מעוניינת לחזור שוב? אולי עדיף לחכות שהיא תתן לי סימן שהיא מעוניינת ואז אעשה את הצעד שלי. '

עם זאת, התעלמות מאישה ומקווה שהיא עושה את כל העבודה בכדי להחזיר את היחסים למצב לעתים נדירות.

גם אם אישה עדיין מאוהבת באקס שלה, היא אולי לא תבהיר לו את זה ותמתין שיעשה את הצעד הראשון לפיוס.

היא רוצה לראות איזה גבר הוא והאם יש לו את הכדורים להחזיר אותה, לא משנה כמה קר לה כלפיו.

אם הוא חסר את הביטחון פשוט להרים טלפון ולתאם איתה פגישה, אין זה סביר שהיא תחכה לנצח בתקווה שהוא יגדל את הכדורים כדי לגרום למשהו לקרות.

אם אתה רוצה להחזיר את האקס שלך, עליך להיות אמיץ רגשית מספיק כדי לפנות אליה ולהתחיל בתהליך הגב לשעבר, במקום לחכות לסימנים ממנה שזה בסדר לפנות אליה.

לגרום לאקס שלך לחוש שוב רגשות כלפייך

זכרו: נשים מגיבות בצורה חיובית לעוצמה הרגשית אצל גברים (למשל ביטחון, נחישות, ללכת אחרי מה שהוא רוצה מבלי לוותר כשדברים מתקשים), ולהרגיש מכובה מחולשת רגשית (למשל חוסר ביטחון, ספק עצמי, וויתור כשדברים). תתקשה).

אם תחכה יותר מדי זמן, היא אולי תעבור

איפה שיש כמה חבר'ה שמשתבשים זה שהם מחכים יותר מדי זמן כדי לקבל סימן מהאקס שלהם שהיא רוצה לחזור שוב.

לפני שהוא יודע את זה, היא המשיכה הלאה ושמחה עם מישהו אחר, או כשהוא מנסה ליצור איתה קשר, היא לגמרי עליו והוא נהנה מהחיים כאישה רווקה.

משנות ה -100 של המקרים האחוריים לשעבר שעבדתי עליהם, גיליתי שחלק מהבחורים יבזבזו שבועות ואפילו חודשים בהמתנה לסימנים שהאקס שלהם פתוח לפיוס.

הוא פשוט מחכה ומקווה כי הוא לא יודע מה עוד לעשות.

בחור כזה מקווה לעיתים קרובות שהאקס שלו יבהיר איכשהו שהיא רוצה אותו בחזרה (למשל לשלוח לו הודעה ולומר,'אני מתגעגע אליך. רוצה להתעדכן? ') כך שהוא לא צריך לעמוד בפני האפשרות שהיא תדחה אותו אם הוא יגיע אלינו אליה כדי ליזום פיוס.

עם זאת, מכיוון שהוא כל כך דואג להידחות על ידה ומכיוון שהוא מרגיש לא ראוי לה, הוא לא יראה את הרמזים העדינים שהיא נותנת לו כסימן לכך שהיא פתוחה לפיוס.

לדוגמא: אישה עשויה לומר לגבר לשעבר שלה,'אני חושב שאנחנו צריכים להיות חברים. עלינו להישאר בקשר. '

במקום להסכים איתה לגבי היותה 'חברים' ואז לארגן מיד מפגש שבו הוא יכול להפעיל מחדש כמה מהרגשות שלה כלפיו באופן אישי, הוא אומר,'בטח, בואו נהיה חברים. שלחו לי סמס או התקשרו אלי אם אתם רוצים להגיד שלום 'ואז הוא ממתין שהיא תיצור איתו קשר.

למרות שהיא נתנה לו פתח כדי שיוכל להחזיר אותה באופן פעיל על ידי היותו חברים ולהישאר בקשר, הוא עדיין ממתין שהיא תיתן לו עוד יותר סימנים (למשל, בקש ממנו להיפגש, אמור לו שהיא עדיין אוהבת אותו ולא נראה שהוא יכול להמשיך הלאה) לפני שהוא מאמין שהאקס שלו פתוח לפיוס.

ואז, כשלא תשמע ממנו זמן רב, היא עלולה להתחיל לחשוב,'נו טוב ... אני מניח שהוא בכל זאת לא מעוניין לחזור איתי. נראה שזה באמת נגמר בינינו, 'ואז כנראה ימשיך הלאה ויתחיל לקיים יחסי מין עם בחורים אחרים.

הנה מה שאתה צריך כדי להתברר לגבי ...

זה לא ממש משנה אם האקס שלך נותן לך סימנים שהיא פתוחה לפיוס או לא.

מה שחשוב הוא אם אתה גורם לה באופן פעיל לגרום לרגשות כלפייך מחדש כאשר אתה מתקשר איתה.

כשאתה מתקשר איתה, בשיחת טלפון או באופן אישי, אתה צריך שיהיה לך את האומץ והיכולת להפעיל מחדש את רגשותיה כלפיך בדרך שבה אתה מדבר, מתנהג ומגיב אליה.

ברגע שעוררת מחדש את רגשותיה כלפייך, השלב הבא הוא להנחות אותה בביטחון בחזרה לזוגיות.

'אז מה קורה?'

האם תוכל להחזיר את החברה לשעבר באמצעות טקסט?

דרך נוספת שהחבר'ה משתבשים היא לשלוח לאישה יותר מדי 'טקסטים מרגישים' כדי לראות אם היא מגיבה בסימני עניין.

לדוגמא: בחור מסמס לאקס שלו משהו כמו,'אז מה עוללת? האם אתה כבר רואה מישהו אחר? 'בתקווה שהיא תגיב באמירה,'לא אני לא רואה אף אחד. אני עדיין מתגעגע אליך. רוצה להתעדכן? '

לחלופין, הוא עשוי לשלוח הודעות טקסט,'היי ... חשבתי עליך היום כי נזכרתי במשהו שעשינו יחד. אתה זוכר איך הלכנו למסיבת הבית של דייב השנה שעברה? זה היה לילה נהדר. ”

הוא מקווה שעל ידי כך שהוא יזכיר לה את התקופות הטובות שהיו להם יחד, היא תבין עד כמה היא מתגעגעת אליו ואז אולי תגיב על ידי שליחת הודעה בדוא'ל כמו,'כן אני זוכר את זה. באמת היו לנו כמה תקופות טובות יחד כזוג, לא? אתה חושב שאנחנו צריכים לחזור שוב? '

עם זאת, אישה לעיתים רחוקות תצא ותגיד לבחור שהיא רוצה לחזור איתו באמצעות טקסט, אלא אם כן היא עדיין מאוהבת בו נואשות ולא יכולה להתגבר על כאב הפרידה, או שהיא לא מסוגלת למשוך בחור טוב יותר להחליף אותו.

הנה מה שאתה צריך לזכור לגבי הודעות SMS לאקס שלך ...

גם כשאישה אומרת שהיא מתגעגעת לאקס שלה באמצעות טקסט, או שואלת אותו אם הוא רוצה לחזור יחד, זה לא מבטיח שזה סימן שהיא פתוחה לפיוס.

במקרים מסוימים, זו פשוט דרך של אישה לבדוק עד כמה האקס שלה מתגעגע אליה, ואם הוא לא מרוצה בלעדיה.

לכן, אל תבזבזו זמן רב בהודעת SMS באופן אקראי לאקסית שלכם בתקווה שהיא תתן לכם סימן ברור שהיא פתוחה לחזור שוב.

העניין של שליחת טקסט כלשהו לאקס שלך צריך להיות להביא אותה לשיחת טלפון, שם תוכל להפעיל מחדש חלק מרגשותיה של כבוד, משיכה ואהבה אליך.

כשמדברים איתה בטלפון, אתה יכול לגרום לה לחייך, לצחוק ולהרגיש שמח לדבר איתך שוב.

משם, עליכם לתאם זמן להיפגש איתה, שם תוכלו להמשיך ולהפעיל מחדש את רגשותיה, על ידי אמירה ועשיית סוגי הדברים שהולכים לגרום לה לחוש כבוד ומשיכה אליכם שוב.

דוגמה כיצד להפעיל מחדש את תחושותיה עבורך

דוגמה כיצד להפעיל מחדש חלק מהרגשות שלה כלפייך

במקום לחכות לקבל סימן מהאקס שלך כדי ליידע אותך אם היא פתוחה לפיוס, אתה יכול להרים טלפון ולהתחיל מיד בתהליך הגב לשעבר.

תאר לעצמך שאתה מתקשר לשעבר שלך לבקש ממנה להיפגש איתך לכוס קפה כדי להגיד שלום ולנהל שיחה אישית.

אתה יכול להשתמש בשיחת הטלפון ההיא כדי לעורר בה תחושות של משיכה ורצון, או שאתה יכול להשאיר אותה בתחושה שהיא דיברה עם חבר, אח או אקס שכבר אין לה רגשות רומנטיים כלפיהם.

לדוגמא: כשאתה מתקשר אליה אתה יכול לומר משהו כמו,'היי קרוליין, פשוט התקשרתי לראות אם זה יהיה בסדר להיפגש לקפה מתישהו. יש משהו שאני רוצה לדבר איתך עליו. '

ברור שזה לא ישאיר אותה תחושה נמשכת, תחושה שמחה לדבר איתך ולהרגיש נרגשת מהרעיון לראות אותך באופן אישי.

מצד שני, אתה יכול לומר משהו כמו,'היי קרוליין, עברתי היום על פני מקום הפיצה האיטלקי הקטן הזה וחשבתי עליך מייד.'

סביר להניח שהיא תשאל, 'למה?' ותוכל לענות באמירה כמו,'טוב, רק נזכרתי כמה נראית טוב באותה תקופה שאכלת פיצה והיה לך גבינה על כל הפנים. היית בלגן מוחלט באותו הלילה. ”

בשלב זה היא בטח תצחק ותרגיש קצת מודעת לעצמה.

ואז תוכל לומר,'בכל מקרה, אז חשבתי שאתקשר אליך להגיד היי כחבר. מה שלומך?'

ואז, שוחח איתה קצת והוסף עוד קצת הומור כדי להקל על מצב הרוח.

על ידי כך שתדבר איתה, היא תתרשם לראות שאתה מספיק בטוח להתבדח איתה, למרות שאתה ועכשיו אתה נפרד.

אחרי עוד קצת צחוק ושיחה נוחה, פשוט תגיד,'בכל מקרה, אז אנחנו צריכים להתעדכן ולהגיד היי מתישהו השבוע. כמובן, זה בדיוק כמו חברים, אז זה לא צריך להיות שום דבר רציני. אנחנו יכולים להתעדכן ולהגיד שלום לקפה מהיר, אבל בלי פיצה כי אני לא רוצה לראות חזרה על שפם המוצרלה שעברת באותו לילה. '

סביר להניח שהיא תצחק, תחייך ותיהנה מהשיחה איתך כי היא יכולה לחוש שאתה נוח ולא לוחץ עליה לעשות שום דבר.

היא גם תבחין שיש קצת קנטור ופלירטוטים, מה שיהיה מרגש אותה ויגרום לה לתהות,'מה קורה פה? אני ממש אוהב לדבר עכשיו עם האקס שלי. זה כיף. אולי זה לא רעיון כל כך רע להתכנס לביס לאכול, או קפה, ולראות לאן הדברים הולכים משם. '

אחרי שעזרתי למאה בחורים להחזיר נשים, גיליתי שכאשר אתה גורם לחייך לשעבר ולצחוק כשאתה מתקשר איתה, היא לא תוכל למנוע מעצמה ליהנות שוב מלדבר איתך.

כשזה קורה, רוב או כל התחושות השליליות והזועמות שלה שיש לה עדיין מתחילים להיעלם.

השומר שלה יורד והיא נעשית פתוחה להיפגש איתך ולראות לאן זה הולך.

תורך

באופן פעיל למשוך אותה ולקבל אותה בחזרה

כאשר אישה רוצה להתפייס עם החבר לשעבר, ארוסה או בעלה היא עשויה לתת לו סימנים ברורים להודיע ​​לו.

אתה לא צריך לחכות לנצח בתקווה שהאקס שלך הוא מאותן נשים קלות שנותנות אותות ברורים.

רוב הנשים רוצות שלבחור יהיה את האומץ והיכולת להפעיל מחדש את רגשותיה ולהנחות אותה בביטחון למערכת יחסים, ללא קשר לשאלה אם היא פתוחה וברורה לגבי האינטרס שלה לפיוס או לא.

אם אישה מבינה שהאקס שלה חסר ביטחון או ספק עצמי מכדי להתקשר אליה ולהתחיל בתהליך הגב לשעבר, היא ככל הנראה פשוט תמשיך הלאה עם גבר בטוח יותר.

לכן, אם אתה ברצינות להחזיר את האקס שלך, אתה צריך לעשות צעד מייד במקום לדאוג שנדחה על ידה או ייכשל בתהליך הגב לשעבר.

גם כשאקס אומר,'עזוב אותי לבד. אני לעולם לא רוצה לראות אותך שוב, 'כמעט תמיד אפשרי לבחור להחזיר אותה כשהוא מפעיל מחדש את רגשות הכבוד, המשיכה והאהבה אליו.

כשאתה מפעיל מחדש את רגשות האקס שלך כלפייך (למשל על ידי התאמות מסוימות להתנהגותך ולאופן שבו אתה מדבר איתה ואינטראקציה עמה) היא תפתח לרעיון לחזור שוב יחד, גם אם בעבר הייתה בטוחה לגבי נפרדים ממך.

רגשות הכבוד, המשיכה והאהבה שלה הופכים שוב ושוב
היא הופכת פתוחה לפיוס.