מפתיע את חברתו לשעבר עם מחווה רומנטית כדי לזכות בגבה

להפתיע את החברה לשעבר שלך במחווה רומנטית כדי לזכות בחזרה

זה יעבוד?

האם היא תתרשם מהמחווה הרומנטית ותרצה שתחזור?

הכל תלוי בדברים הבאים:

1. איך היא רואה מחוות רומנטיות

לפעמים, בחור היה שם לב שנשים בתוכניות טלוויזיה או בסרטים הגיבו בחיוב למחוות רומנטיות (למשל כשקיבלו זר פרחים גדול, מתנה מיוחדת, דובון, צרור בלונים עם כרטיס מצורף).

בהתבסס על המחווה המתוקה והרומנטית שלו, האישה תסלח לבחור על הטעויות שלו והן יחזרו להיות יחדיו.

לכן, כאשר בחור רואה את זה מספיק פעמים בטלוויזיה או בסרטים, הוא עשוי לחשוב לעצמו,'אם זה כל הזמן בסרטים, זה בטח אומר שנשים מגיבות היטב למחוות רומנטיות גם בחיים האמיתיים. כל מה שניסיתי לעשות כדי לשכנע את חברתי לשעבר לתת לי הזדמנות נוספת לא עבד, אבל אולי אם אעשה משהו רומנטי, יהיה בה שינוי של לב ואז אוכל לזכות בה בחזרה. 'עם זאת, מה שבחור כזה בדרך כלל לא מבין הוא שלא כל הנשים מגיבות באותה צורה.

בנוסף, נשים מודרניות רבות שונאות מחוות רומנטיות ורואות בהן צולעות, נדושות ומיושנות.

אז, אישה כזו שהרגישה כבוייה על ידי הבחור לשעבר שלה, תרגיש מכובה עוד יותר אם ייתן לה פרחים או מתנה.

אז היא עלולה להתחיל לחשוב משהו בסגנון,'אני לא מאמין שהוא מניח שניתן לפתור את מה שקרה בינינו במחוות רומנטיות ומפונפנות. מה שהוא לא יודע זה לראות בזה סימן שהוא לא בקשר עם איך מערכות יחסים עובדות עכשיו. נשים לא זקוקות לפרחים או למחוות רומנטיות כמו בעבר. נשים צריכות להרגיש משיכה ואהבה על סמך הבחור והתנהגותו, ולא על מה שהוא יכול לקנות או לעשות בשבילה. אם היו לי ספקות לגבי פרידה איתו בעבר, אני יודע שקיבל את ההחלטה הנכונה עכשיו. זה נגמר. נאלצתי למצוא את עצמי גבר שמבין איך מערכות יחסים עובדות בעולם של היום, אחרת אני אהיה תקוע עם האקס שלי שנמצא בפיגור. '

איך היא רואה מחוות רומנטיות

לאחר מכן היא תסתגר מהאקסית שלה ותשאיר אותו מרגיש מבולבל ותוהה דברים כמו,'אני לא מבין את זה. מדוע היא כל כך קרה ורעה כלפיי? מדוע המחווה הרומנטית שלי לא גרמה לה להפיל את השומר ולהיפתח חזרה לחזור להיות יחד? '

מצד שני, יש נשים שמחמיאות למחוות רומנטיות ורואות בהן חשובות, מיוחדות ומשמעותיות.

אישה כזו עשויה לפתוח בחזרה לאקס שלה ולהסכים לתת לו הזדמנות נוספת.

עם זאת, אם היא תחזור איתו ותבין שכל מה שהוא הולך לו זה רומנטיקה, אבל עמוק בפנים הוא עדיין לא התייצב כגבר ועושה את אותן שגיאות משיכה כמו בעבר, היא באופן טבעי תתמקם עם הוא שוב.

ואז, אם הבחור ינסה שוב את אותו פעלול כדי לזכות בחזרה (כלומר להפתיע אותה במחווה רומנטית), סביר להניח שהיא תחשוב משהו כמו,'פעם שננשך פעמיים ביישן. אני לא נופל על זה שוב. כל מה שהוא יודע לעשות זה לדבר איתי מתוק ולהפתיע אותי עם דברים יפים. עם זאת, כשאנחנו ביחד הוא חוזר לחשוב, להתנהג ולהתנהג כמו מטומטם. הוא פשוט לא מבין שלמרות שאני מעריך ונהנה מהרומנטיקה, אני צריך יותר מזה כדי לגרום לי לרצות להישאר איתו. מה השימוש בתנועות רומנטיות בעיני אם הוא ממשיך להציג את סוג המאפיינים ותכונות האישיות שמסירות אותי (למשל, הוא חסר ביטחון ונזקק, לוקח אותי כמובן מאליו, אינו בוגר רגשית וילדותי ומצפה ממני לטפל בו, לא לא יודע לגרום לי להרגיש כמו אישה נחשקת ומושכת כשאני איתו)? '

הנה העניין ...

אם אתה רוצה לזכות בחברה לשעבר שלך בחזרה, תצטרך לעשות זאת על ידי התמקדות בלגרום לה להרגיש שוב כבוד ומשיכה מינית עבורך, במקום לנסות להרשים אותה במחווה רומנטית.

אתה יכול לעשות זאת על ידי התנהגות ודיבורים בדרכים המציגות ביטחון, גבריות, כריזמה ושנינות ועל ידי כך שאתה מראה ששינית ושיפרת חלק מהדברים החשובים לה (למשל אתה יותר בטוח ועצמאי רגשית עכשיו, יש לך מטרה וכיוון בחיים שלך, אתה יותר קלועי ויכול לעמוד מולה כשהיא מחוץ לקו).

זה מה שבאמת עובד כדי להחזיר אישה.

דבר נוסף שכדאי לקחת בחשבון לפני שתפתיע את האקס שלך במחווה רומנטית לזכות בחזרה הוא ...

2. כמה אתה בטוח כשאתה מתקשר איתה

במקרים מסוימים, אישה תחילה תתרשם מהמחווה הרומנטית של האקס שלה.

עם זאת, אם אז תתקשר עמו (בטלפון או באופן אישי) ותבחין שהוא מפקפק בעצמו ודואג אם מה שהוא מפתיע איתו מספיק טוב, היא תרגיש כבויה ממה שהיא תופסת כחולשתו הרגשית.

ואז היא יכולה לומר משהו כמו,'תודה על המחווה הרומנטית שלך. זה היה ממש מתוק ממך לעשות משהו נחמד בשבילי למרות שאנחנו נפרדים, אבל אני מקווה שאתה לא חושב שזה ישנה דברים בינינו. אני פשוט לא מעוניין לחזור שוב. כמובן שאני שמח להיות חברים אם תרצו, אבל זהו. '

לכן, אם אתה לא רוצה שזה יקרה לך, עליך לוודא שיש לך ביטחון לגבות את המחווה הרומנטית שלך, אחרת זה יהיה בזבוז זמן.

הנה העניין ...

נשים לא אוהבות לתגמל חולשה רגשית באהבה, בכבוד, במין ובחיבה.

נשים מחפשות אינסטינקטיבית להיות עם גבר בטוח שיכול להישאר בטוח וחזק מבחינה רגשית בשום מצב.

לכן, אם חברה לשעבר שלך שמה לב שאתה עצבני ולא בטוח בעצמך סביבה, זה פשוט משמש סיבה נוספת מדוע היא רוצה להישאר מפורקת.

זו הסיבה שחשוב לך להרגיש ביטחון ולהאמין בעצמך ובערך שלך אליה, לפני שתפתיע אותה במחווה רומנטית לזכות בה בחזרה.

דרך אגב…

אחת הדרכים בהן אתה יכול להכין את עצמך, היא על ידי התמקדות רק במחשבות בטוחות לגבי עצמך ובאופן שבו תגיב חברתה לשעבר כשתפתיע אותה.

לדוגמא: אתה יכול לומר לעצמך ...

 • לא רק שהיא הולכת לאהוב את ההפתעה שלי, היא גם תרגיש נמשכת אליי בגלל שאני כל כך בטוחה ובטוחה בעצמי.
  לא משנה מה היא אומרת או עושה כדי לבדוק אותי (למשל קר ואדיש כלפיי, מעמיד פנים שהיא לא אוהבת את ההפתעה שלי), אני לא מתכוונת לפקפק בעצמי ובערך שלי כלפיה.
  היא תאהב אותי החדשה.
 • כשהיא תראה ששיניתי והשתפרתי בדרכים שתמיד רצתה שאעשה, היא תחוש אוטומטית שוב תחושת כבוד ומשיכה מחודשת אלי.
 • אני מרגיש בטוח עכשיו ואמשיך להרגיש ביטחון כשאני מתקשר איתה כי אני יודע שאני מספיק טוב בשבילה.

ככל שתחשוב מחשבות בטוחות על עצמך, כך תפעל ותחוש בטוחה יותר.

ואז, כשתתקשר עם חברה לשעבר שלך, זה יעבור בטונאליות הקול שלך, בשפת הגוף שלך ובדרך שאתה מתנהג ומגיב אליה.

כשהיא תראה בעצמה שאתה עכשיו גבר הרבה יותר מושך רגשית (למשל בטוח, בטוח בעצמו, רגוע ונינוח בלחץ), היא באופן טבעי תתחיל לחוש שוב כבוד ומשיכה אליך.

היא גם תתרשם מהמחווה הרומנטית שלך.

כתוצאה מכך השומר שלה יירד ואז היא תפתח בחזרה לרעיון לחזור שוב.

דבר נוסף שכדאי לקחת בחשבון לפני שתפתיע את האקס שלך במחווה רומנטית לזכות בחזרה הוא ...

3. כמה הסיבות שלה היו נפרדות ממך

כמה הסיבות שלה להיפרד ממך היו חמורות

יש כמה נשים שייפרדו עם בחור בהורדת כובע (למשל, הוא אמר או עשה משהו כדי להרגיז אותה, היא נמצאת במתח רב בעבודה או באוניברסיטה ולא יודעת איך להתמודד עם עליות היחסים שלה) וירידות).

עם זאת, היא מתחרטת על מעשיה מיד כיוון שהיא יודעת שבעומק היא עדיין דואגת לבחור שלה ולא באמת רוצה להיפרד ממנו.

במקרה כזה, מחווה רומנטית תהיה לעתים קרובות הטריגר שהיא זקוקה לו כדי לחזור איתו.

עם זאת, מקרים אלה הם נדירים וברוב המקרים, כאשר אישה נפרדת מבחור, זה בגלל שהיא איבדה יותר מדי כבוד, משיכה ואהבה בשבילו לרצות להישאר עוד בזוגיות.

במצב רציני כזה היא לא תנצח מחוות מפתיעות ורומנטיות כמו קניית פרחים, מתנה, קבלת הודעה בשמיים במטוס או שליחת סינגגרם לביתה או למקום עבודתה.

במקום זאת, היא עשויה אפילו להרגיש מוטרדת מהמחווה שלו ולחשוב משהו בסגנון,'זו רק עוד הוכחה שהוא לא מביא אותי. הוא חושב שהוא יכול למחוק את מה שקרה ולהרוויח את הכבוד והאהבה שלי בכך שהוא מפתיע אותי במחוות רומנטיות. הוא אפילו לא מבין מה הוא עשה לא בסדר, או איך לשנות את הדברים האלה לגבי עצמו. הוא רק מקווה שאתרשם כל כך עד שאשכח מכל הדברים שמכבים אותי ואחזור לזרועותיו. ובכן, לא רק שזה לא יקרה, אני גם בטוח שהוא לא האיש הנכון בשבילי. '

אז היא עשויה להיות עוד יותר רחוקה ובלתי נגישה (למשל, היא חוסמת את המספר שלו בטלפון שלה, לא מתיידדת איתו ברשתות החברתיות, נמנעת מכל אינטראקציה איתו).

זו הסיבה, חשוב יותר שתבין תחילה את הסיבות האמיתיות של החברה לשעבר שלך להיפרד ממך, לפני שתעשה משהו אחר.

לאחר מכן תוכל לערוך לעצמך במהירות כמה שינויים אטרקטיביים, כך שכאשר תתקשר איתה בטלפון או באופן אישי, היא תוכל לאסוף זאת באמצעות גישה, התנהגות וסגנון השיחות שלך.

באופן טבעי זה יעורר שוב כמה מרגשי הכבוד והמשיכה שלה כלפיך.

ואז, אם אתה מפתיע אותה עם מחווה רומנטית, אז זה מרגיש טבעי ונורמלי שהיא תפיל את המשמר ותפתח שוב לרגשותיה כלפייך, כי היא מרגישה נמשכת אליך ברמה עמוקה יותר, רגשית, ולא שטחית אחד.

דרך אגב…

אם אין לך מושג איך להבין את הסיבות האמיתיות שלה להיפרד ממך, הנה כמה שאלות שתשאל את עצמך:

 • האם הייתם בטוחים וחזקים רגשית סביבה, או שהייתם דבוקים, נזקקים וחסרי ביטחון?
 • האם הצלחת לגרום לה להרגיש כמו אישה רצויה בנוכחותך, או שהיא הרגישה יותר כמו אחד מחבריך?
 • האם היית מספיק כדורית כדי לעמוד מולה כשהיא הפכה לתובענית או זרקה התקף זעם, או שפשוט נכנעת לה כדי לשמור על השלום?
  האם שמרת על עצמאותך הרגשית (למשל, המשכת לעקוב אחר מטרותיך וחלומותיך, שמרת על קשר עם החברים שלך, עשית תחביבים או תחומי עניין בלתי תלויים ממנה), או האם הפכת אותה לסיבה העיקרית שלך לחיים?
 • האם הרגישה אהובה ומוערכת, או שהרגישה שהיא מובנת מאליה?

על ידי הבנת היכן טעית עם חברתך לשעבר, תוכל לשנות את הדברים שהיא באמת רוצה שתשנה ולזכות בה בקלות.

3 טעויות שיש להימנע מהן כשאתה מנסה לזכות בגבך לשעבר

כשאתה מתקשר עם האקס שלך באופן שמצית את רגשות הכבוד והמשיכה אליך, ההגנות שלה יורדות באופן טבעי והיא הופכת פתוחה לתת לך הזדמנות נוספת איתה.

מצד שני, אם היא מרגישה שאתה עדיין תקוע באותה רמה שהיית בה כשהיא נפרדה ממך, היא כנראה פשוט תמשיך לדחוק אותך ולהגיד דברים כמו,'למה לא תקבל שזה נגמר בינינו? באמת שאין לי יותר רגשות כלפייך ושום דבר לא ישנה את זה. לכן, אם באמת אכפת לך ממני כמו שאתה אומר שאתה עושה, אז תקבל את החלטתי ותמשיך הלאה. '

לכן, מכם שאינכם מעוניינים בתגובה מסוג זה, וודאו כי אתם נמנעים מהטעויות הבאות:

1. בתקווה שהמחווה הרומנטית המפתיעה תגרום לה לשכוח מהסיבות האמיתיות שהיא נפרדה ממך

לפעמים מחווה רומנטית יכולה לעבוד אם האישה מגיבה היטב להפגנות רומנטיקה, לא משנה מי שולח את דרכה.

עם זאת, ברוב המקרים היא תראה את זה למה זה ...

ניסיון 'לקנות' בחזרה את חיביה.

ואז, במקום להרגיש מחמיאה מהמחווה ולרצות שהאקס שלה יחזור, היא עשויה להתעצבן ואפילו לחשוב משהו בסגנון,'אני לא מאמין שהוא חושב שהוא יכול לתמרן את רגשותיי כלפיו בכך שהוא רומנטי ומתוק. האם הוא לא מבין שהסיבות שלי להיפרד ממנו הן עמוקות ושאני נותן לו צ'אנס נוסף, אני צריך לראות שהוא מקבל את זה ויכול לתת לי את מה שאני רוצה ברמה הרגשית ולא בשטחית ( כלומר על ידי מתן חווית משיכה שתמיד רציתי ממנו ומעולם לא קיבלתי, במקום להפתיע אותי במחוות רומנטיות)? '

זכרו: רומנטיקה מהנה לאישה לשעבר רק אם היא חשה שהיא נשמעת ומובנת וכתוצאה מכך, מתחילה להיפתח אליכם רגשית.

עם זאת, אם תקבל תחושה שהאקס שלה רק מנסה להסיח את דעתה מהתמקדות בנושאים האמיתיים שגרמו לפרידה ביניהם, היא תאבד עוד יותר כבוד אליו כגבר.

לכן, במקום לנסות להשתמש בגישה (מחוות רומנטיות) שעובדת כאשר אישה מאוהבת, עליכם להשתמש בגישה שתעבוד על האקסית שלכם.

במילים אחרות, אתה צריך להראות לה שהבנת את הסיבות האמיתיות והסודיות שלה להיפרד ממך (למשל היית ביישן מדי ודחיפה איתה, לא התבגרת מהר כמוה, לא עשית ' לא יודע לגרום לה להרגיש כמו אישה סקסית איתך והתייחס אליה יותר כמו חבר ניטרלי) וכבר נקטו בשינוי ושיפור חלק מאותם דברים לגבי עצמכם.

כאשר היא חווה את החדש לך בעצמה, היא תתחיל באופן אוטומטי לחוש תחושת כבוד מחודשת ומשיכה למי שאתה עכשיו.

כשזה קורה, ההגנות שלה יורדות ותוכל להחזיר אותה.

טעות נוספת להימנע מלעשות היא ...

2. לא משפר את היכולת שלך למשוך אותה במהלך אינטראקציות

לפעמים בחור עשוי להפתיע את חברתו לשעבר במחווה רומנטית ולקבל ממנה תגובה חיובית (למשל, היא מסמסת או מתקשרת אליו להגיד תודה, היא מסכימה להיפגש איתו לכוס קפה מהירה).

עם זאת, אז היא מאבדת במהירות עניין כשהיא מבחינה שהיא לא מרגישה ניצוץ עבורו.

כן, היא מעריכה את המחווה, אבל היא פשוט לא מרגישה אותו, אז היא מתנתקת ממנו פעם נוספת.

רק שהפעם, קרוב לוודאי שהיא הופכת לחסינה מפני מחוותיו, מכיוון שבמוחה היא אולי חושבת דברים כמו,'זה כל מה שהוא באמת יודע לעשות, אבל זה פשוט לא מספיק בשבילי. אני פשוט לא מרגישה ניצוץ כשאני איתו יותר, אז זה בעצם בזבוז זמן להמשיך להיפתח אליו עכשיו כשאני כמעט 100% בטוח שהוא לא הבחור הנכון בשבילי. זה כנראה חביב יותר אם אני פשוט מנתק אותו לגמרי כדי שהוא יוכל לקבל את המסר ולקבל שזה נגמר בינינו. ואז, שנינו יכולים להמשיך ולמצוא מישהו אחר. '

זו הסיבה שחשוב ביותר שכשאתם מתקשרים עם חברכם לשעבר מנקודה זו ואילך, תגרמו לה להרגיש עליות חזקות של משיכה מינית ורומנטית עבורך (למשל על ידי הצחוק שלה וחיוך, שמירה על הביטחון שלך בלי קשר לקר או לזרום היא לקראתך, מפלרטטת איתה כדי ליצור מתח מיני).

כשאתה עושה את זה, יש לה סיבה לחזור איתך, או לפחות רוצה לתקשר איתך יותר, לחקור את רגשותיה החדשים עבורך.

לכן, אל תסתובבו במחשבה שהמחווה הרומנטית היא המפתח לזכות בה בחזרה ולא לשפר את יכולתכם גם למשוך אותה, כי בסופו של דבר תתאכזבו כשהיא אומרת משהו כמו, 'תודה על המחווה. זה מאוד מתוק ממך, אבל זה לא משנה את מה שאני מרגיש כלפיך. אני לא הילדה בשבילך. אני מקווה שתמצאו מישהו אחר בקרוב. מאחל לך את הטוב ביותר. הֱיה שלום.'

טעות נוספת להימנע מלעשות היא ...

3. בתקווה שהיא מדברת בגלוי על כך שרוצים עכשיו מערכת יחסים

למרות שזה יהיה נחמד אם אישה פשוט תצא ותגיד משהו בסגנון,'אני חושב שאני מוכן לחזור לקשר איתך שוב,'האמת היא שרוב הנשים לא הופכות את זה לברור או קל כל כך.

אישה רוצה לראות שלגבר יש את הביטחון לגרום לפיוס לקרות.

היא רוצה לדעת שהוא מספיק גבר כדי לקחת אחריות על תהליך הגב לשעבר ולהוביל את שניהם חזרה לזוגיות.

אם הוא לא יכול לעשות זאת ללא עזרתה, היא תתפוס אותו כחסר ביטחון וחלש רגשית מדי וזה יכבה אותה.

עם זאת, אם הוא לוקח אחריות ועושה את מה שהוא צריך לעשות כדי להחזיר אותה, היא תחוש אוטומטית תחושת כבוד ומשיכה מחודשת כלפיו.

כשהיא מכבדת אותו ומרגישה שהוא נמשך אליו, ההתחברות מחדש עם רגשות האהבה שלה הופכת לה להרבה יותר קלה.

לכן, אם אתה רוצה לזכות בחברה לשעבר שלך בחזרה, אל תחכה שהיא תקל עליך על ידי מתן רמזים לגבי מה שהיא רוצה.

במקום זאת, היה אמיץ מספיק ופשוט קח את ההובלה בתהליך הגב לשעבר.

התקשר אליה או נפגש איתה, הפעל מחדש את רגשותיה כלפייך (למשל על ידי כך שאתה מראה לה שאתה גבר חדש ומשופר) והחזיר אותה.

ככה עושים את זה.