דברים מתוקים להגיד לאישה

דברים מתוקים להגיד לאישה

כשאישה נמשכת אליך מינית, רוב הדברים שאתה אומר לה יישמעו מתוקים והיא אפילו תתפוס אותך כמקסימה.

לחלופין, אם אישה לא נמשכת אליך מינית קודם, אמירת דברים מתוקים לה לא תגרום לפתע לעורר את רגשות התאווה והרצון אליך.

ביסודו של דבר, אין שום דבר רע בלומר דברים מתוקים לאישה, אך אם אינך יוצר משיכה מינית בינך לבינה, היא תיהנה מהחנופה, אך בסופו של דבר תראה בך רק בחור נחמד ומתוק אשר הוא רק 'חומר ידידי' אך לא יותר מכך.

לכן, אם זה לא מה שאתה רוצה שיקרה, עליך להיות מודע לכך שלמרות שאישה תעריך את זה כשאת מתוקה כלפיה, יש יותר גורם לאישה להרגיש מושכת עבורך מאשר רק לדברים המתוקים שאתה אומר לה.

נשים יכולות להרגיש נמשכות לגברים מסיבות רבות ושונות

מה שקורה לעיתים קרובות הוא, חבר'ה טועים בהנחה שנשים נמשכות אליהן מאותן סיבות בהן הן נמשכות לנשים. במילים אחרות, מכיוון שרוב הגברים הם יצורים 'חזותיים' וחשים נמשכים לנשים בגלל איך שהם נראים, הם מאמינים שנשים נמשכות לגברים מאותן סיבות.

לכן, באופן בלתי נמנע, מכיוון שרוב החבר'ה בעולם אינם דומים למודלים גבריים, הם עלולים למחוק את עצמם כלא 'טובים מספיק' כדי להשיג את סוג הנשים שהם באמת רוצים.כשזה קורה, כמה חבר'ה עשויים לוותר על נשים ולדייטים ולבלות את מרבית חייהם ברווקות. לחלופין, בחור עלול בסופו של דבר לצאת (ואף להתחתן) עם אישה לא מושכת שאף בחור אחר לא רוצה, כי הוא לא מאמין שהוא יכול לעשות טוב יותר.

יש גם כמה חבר'ה שמחפשים דרכים למצוא חן בעיניהם בסוג הנשים שהם באמת רוצים.

לדוגמא, בחור כזה עשוי לבוא עם כמה דברים מתוקים להגיד לאישה כדי להחמיא לה בתקווה שהיא תאהב אותו כי הוא כל כך קשוב כלפיה.

לחלופין, הוא עשוי להיות סופר נחמד כלפיה, או להעמיד פנים שהוא מתעניין בה רק כחבר וכו ', בתקווה שבסופו של דבר היא תתאהב בו.

למרבה הצער, מה שהחבר'ה האלה לא מבינים זה שנשים לא נמשכות ומופעלות כשכל בחור אומר להם דבר נחמד או מתוק. אתה צריך לגרום לאישה להרגיש נמשכת ומופעלת על ידיך תחילה והיא באמת תאהב ותעריך כל דבר מתוק שתגיד לה.

מה שאתה צריך להבין לגבי המשיכה של האישה לגבר הוא שלרוב צריך להפעיל אותה באופן יזום. בעוד שאישה יכולה להרגיש נמשכת למראה של הבחור, רוב הנשים לא מרגישות מספיק משיכה על סמך המראה של הבחור כדי לרצות לקיים יחסי מין ולהתחיל קשר.

נשים רוצות יותר מסתם מבטים בבחור. כן, יש נשים שרק רוצות בחור שנראה טוב, אך רוב הנשים מעוניינות יותר באישיותו ובפניו של הבחור (למשל הביטחון שלו, הכריזמה, הקסם וכו ') מושכים אותן ומדליקים אותן.

לכן, בניגוד לאישה שצריכה רק ללבוש שמלה סקסית, קצרה או צמודה, להתאפר ולסדר את שיערה כדי למשוך גבר, גבר יכול לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליו בדרכים רבות ושונות למעט מראה.

לדוגמה, גם אם בחור ממוצע למראה, או אפילו מכוער, רוב הנשים (לא כולן) יתעלמו מכך שאם הוא יכול להדליק אותה בביטחון שלו, להצחיק אותה, לגרום לה להרגיש נשית וסקסית בנוכחותו וכו '.

לרוב הנשים יש סוג פתוח כשמדובר בגברים, מה שבעצם אומר שהן פתוחות בפני כל מיני בחורים כל עוד הבחור יכול לגרום לה להרגיש משיכה אליו כשהוא מתקשר איתה.

זו הסיבה העיקרית שבטח ראיתם הרבה בחורים ממוצעים למראה, מכוערים, נמוכים, שמנים, קירחים או רזים, ואפילו נשואים לנשים יפות. זה לא בגלל שהחבר'ה האלה עשירים או מפורסמים או בגלל שיש להם משהו שאין לך, אלא בגלל שהם הצליחו לגרום לאישה שלהם להרגיש איך היא רוצה להרגיש כשהיא איתו.

באופן טבעי לא כל הנשים יקבלו בחור שהוא לא גבוה, נראה טוב, שרירי או עשיר, אבל רוב הנשים כן.

כאשר בחור יכול לגרום לאישה להרגיש נמשכת מינית לאישיותו, משהו מוזר מתחיל לקרות ...

הוא מתחיל להראות לה 'חם'. 'פגמים' פיזיים כמו אף גדול, ראש קירח, שן עקומה וכו 'יתחילו להיראות אטרקטיביים בעיניה, וזה הופך להיות הדבר ה'חמוד 'הזה שרק' הבחור שלה 'יש לה שהיא באמת מוצאת סקסית.

מצד שני, לא משנה כמה בחור מושך, רוב הנשים לא ירגישו נמשכות אליו אם הוא חסר ביטחון בעצמו וחסר ביטחון ועצבני סביבה; וזו הסיבה שתראו כל כך הרבה חבר'ה שנראים רווקים.

האם אתה מחפש דברים מתוקים להגיד לאישה מכיוון שאתה מקווה שזה יגרום לה כמוך מספיק כדי לתת לך צ'אנס איתה?

האמת היא שאתה יכול לומר דברים מתוקים לאישה ולמרות שהיא עשויה למצוא חן בעינייך כאדם, זה לא אותו דבר כמו התחושה שלה נמשכת ומופעלת על ידיך מינית.

משיכה מינית היא מה שחשוב באמת בכל מה שקשור לאסוף נשים ולקבל אותן לקשר איתך. אם אתה מתמקד יותר מדי בניסיון לחבב אותך בגלל היותך בחור מתוק, תמצא את עצמך באזור החברים 99% מהמקרים.

מצד שני, כשאתה משתמש באישיות שלך, בשפת הגוף שלך, בגישה שלך, בסגנון התקשורת שלך וכו ', כדי למשוך אותה, אז היא תשמח לשמוע את הדברים המתוקים שאתה אומר לה כי הם יגרמו לה להרגיש מיוחדת. ובנות.

הנה תרחיש לדוגמא כיצד שני בחורים יכולים לומר את אותו הדבר לאישה, ולהשיג תוצאות שונות לחלוטין, פשוט בגלל האופן שבו כל אחד מהם גורם לה להרגיש במהלך השיחה.

דוגמא גיא מס '1 - ג'ורג'.

ג'ורג 'הוא בחור ממש נחמד ומושך, שחסר ביטחון וספק עצמי סביב נשים מושכות. עם זאת, ג'ורג 'מאמין שאם הוא יכול לומר דברים מתוקים לאישה, היא תאהב אותו והיא תעלם מעצבנותו וחוסר הביטחון שלו.

לכן, בפעם הבאה שג'ורג 'רואה אישה מושכת שהוא אוהב, הוא ניגש אליה ומשתף אותה בשיחה. ואז הוא אומר,'אתה יודע שהחיוך שלך גורם לי לחשוב על החוף?'היא מחייכת אליו בחזרה ושואלת,'באמת למה?'

עם זאת, מכיוון שג'ורג 'משתמש רק בשורה שלמד על ידי רוטה, הוא נהיה מבולבל כשהיא 'מאתגרת' אותו, מתחילה למעד את דבריו ובסופו של דבר מרגיש ונראה טיפשי.

למה?

אף על פי שג'ורג 'ידע את הדברים הנכונים לומר לאישה, הוא לא ממש ידע כיצד להשתמש בהם כדי לפתוח את זרם השיחה בינו לבינה, ואז השתמש בשיחה זו כדי לגרום לה להרגיש נמשכת אליו מינית.

דוגמא גיא מס '2 - ג'יימס.

מצד שני, יש בחור בשם ג'יימס.

ג'יימס קצת בצד הקצר עם אף גדול וכמה קילוגרמים עודפים סביב המותניים. עם זאת, ג'יימס הוא בחור בטוח המאמין בעצמו.

כשהוא ניגש לאישה יפה ואומר,'החיוך שלך גורם לי לחשוב על החוף,'הוא משתמש בה מאתגר,'באמת למה?'כהזדמנות ליצור עוד יותר משיכה בינו לבינה.

הוא עשוי לחייך בחזרה ולהגיד,“כי זה גורם לי להרגיש חם ומאושר; כאילו אני בחופשה, 'ולהשתמש בזה כהזדמנות לגרום לה להרגיש מאושרת יותר לדבר איתו באומרו,“אפרופו חופשות; אם היית יכול ללכת לכל מקום בעולם כרגע, לאן היית הולך ולמה? '

עם זאת, האמת היא שזה לא ממש משנה מה ג'יימס אומר לה, רק שהוא אומר את זה בביטחון ובביטחון עצמי ושהיא מלהיבה אותה להתרגש לדבר איתו.

לכן, למרות שהוא לא נראה כמו דוגמן גברי, היא מוצאת אותו כיף וסקסי כי היא מרגישה שהוא נמשך אליו בגלל הביטחון שלו, ההומור שלו, או אפילו העובדה שהוא לא נופל לרסיסים כשהיא מאתגרת אותו .

להיות מתוק לאישה זה לא מספיק טוב

אין שום דבר רע בלהיות מתוק לאישה ולהיות בחור טוב. עם זאת, זה לא מה שעומד לגרום לה להרגיש מופעלת מינית, ואם אישה לא מרגישה שנדלקת על ידך, היא לא תהיה מעוניינת לנהל איתך קשר מיני ורומנטי.

מה שקורה לעתים קרובות הוא חבר'ה ניגשים לאישה יפה ומקווים שעל ידי היותם נחמדים מדי או מתוקים כלפיה, היא הולכת לומר,'וואו! הבחור הזה כל כך מתוק! אני רוצה לקיים איתו יחסי מין ולהתחיל איתו מערכת יחסים. ”

ככה זה לא עובד.

מה שהרבה חבר'ה נחמדים ומתוקים לא מבינים, זה שרוב החבר'ה בעולם הזה הם נחמדים ומתוקים. למעשה, אם אישה מושכת, רוב הבחורים שהיא פוגשת מדי יום הולכים להיות נחמדים ומתוקים כלפיה.

לכן, כשבחור ניגש לאישה ואומר לה דברים מתוקים, זה לא מסמן אותו כשונה מרוב הבחורים שהיא כבר פגשה.

מה שגורם לבחור להתבלט מכל שאר החבר'ה הנחמדים והמתוקים בעולם הוא היכולת שלו לעורר תחושות משיכה מינית בתוכה.

בעיקרו של דבר, כשאתה מתקשר עם אישה, אתה מציג את תכונות האישיות וההתנהגויות (למשל ביטחון, קסם, הומור וכו ') שמושכות נשים באופן טבעי ומפעילות אותן, או שאתה לא.

אם אתה פשוט נחמד לנשים, או אומר דברים מתוקים רק כשאתה מתקשר איתן, אתה לא יכול לצפות שהן ירגישו מופעלות על ידך ותרצה לקיים איתך יחסי מין, או להתחיל איתך קשר מיני.

להיות יותר מסתם בחור מתוק

בימים אלה, בחור צריך להיות מסוגל לומר ולעשות דברים שידליקו נשים באופן פעיל, ולא רק לקוות שנשים יתנו לו הזדמנות פשוט כי הוא נחמד ומתוק ויש לו כוונות טובות.

האישה המודרנית של ימינו תבחר גבר למין ומערכות יחסים המבוססות תחילה, על יכולתו לגרום לה להרגיש משיכה מינית כלפיו, ורק אז היא תחליט אם ברצונה להיות בקשר איתו.

לכן, אם ביזבזת זמן במחשבה שאמירת דברים מתוקים לנשים תהיה לך 'מזל', אני מקווה שכעת אתה מבין שכשאתה גורם לאישה לחוש משיכה מינית לאישיות שלך, לביטחון ולכריזמה שלך וכו '. , כל מה שאתה אומר ועושה ייראה לה מתוק ומקסים.

במקום לקוות שתהיה בר מזל עם אישה שתיתן לך הזדמנות (וכנראה תאבד עניין מאוחר יותר אם אינך מצליח להעמיק את המשיכה שלה במערכת יחסים), תהיה לך בחירה של נשים יפות ואתה תהיה מסוגלת לשמור על אישה מאושרת, מחויבת ומאוהבת כשהיא בקשר איתך.