קח את האתגר 30 יום

הורד

אתגר 30 יום

הורד

על ידי השלמת האתגר ל -30 יום, תוכלו:

  • קבל לפחות 7 מספרי טלפון מנשים חדשות.
  • בחר אחת או יותר מאותן נשים שתהיה חברה שלך.
  • להכיר חברים חדשים.
  • שפר את הכישורים החברתיים שלך, אֵמוּן , כישורי שיחה ויכולת להתקרב לנשים .
  • להיות מושך יותר ומושך יותר נשים באופן כללי.
  • הגבירו את ההערכה העצמית שלכם לרמה גבוהה יותר מבעבר.
  • לקיים יחסי מין עם אישה חדשה אחת לפחות.

לא רק שתקבל את התוצאות המפורטות לעיל, אלא תנסה הרבה דברים חדשים וכיפיים שישפרו את אורח החיים שלך וימלאו אותו בנשים. העמיד את עצמך למבחן. נסה את אתגר ה- 30 יום עוד היום.

לחיים
וגם

נ.ב. האתגר ל -30 יום הוא שלנו מתנה בחינם עבורך כשאתה רוכש http: // חנות, כל טיפ ועצה רלוונטיים שאתה צריך כדי להצליח ולגרום לנשים להתעניין בך בסביבות שונות. תתפלאו כמה מהר הביטחון שלכם מתגבר ולפני שתדעו, תהיה לכם אישה חדשה (או חבורה של נשים חדשות) בחייכם.

דוגמית חינם

יום 3 - ספידסטר!

האתגר: השתתף באירוע ספיד דייטינג וקבל לפחות שני משחקי 'כן'.הערה: הזמינו את זה שהוזמן לעצמכם היום ואז עברו ליום 4 של האתגר.

רקע כללי: היכרויות מהירות היא הדרך המושלמת להעמיד במבחן את הכישורים החברתיים שלך בסביבה מהירה ולהביא את הכדור לגלגל בחיי הדייט שלך.

היכרויות מהירות זה נהדר אם אתה עדיין לא כל כך טוב בפנייה לנשים, כי אתה בעצם לא צריך 'לגשת' לאף נשים. אתם פשוט מתיישבים ושניכם מתחילים לדבר זה עם זה.

דבר טוב נוסף בקשר לדייטים מהירים הוא שזה מזרז את התהליך של פיתוח הלך הרוח המתקדם והאלפי הגברי 'האם הילדה הזו מספיק טובה בשבילי?' ולא כרגיל 'האם אני מספיק טוב להשיג את הילדה הזאת?'

למתג חשיבה פשוט זה ישפיע באופן דרמטי על הביטחון העצמי והתוצאות שלך עם נשים ... והאתגר הזה הוא דרך נהדרת להתחיל לתרגל אותו!

דרך אגב…

'התאמת כן' היא כאשר גם אתה וגם האישה בוחרים 'כן' זה על זה, על 'גיליון הסימון' המסופק. כשתמסור את גיליון הסימון שלך, מארגני האירוע ימסרו לך את פרטי הקשר של הנשים שאמרו לך 'כן'.

הכנה: אירועי מהירות היכרויות ניתן למצוא בעיתונים המקומיים ובאינטרנט. הקלד 'היכרויות מהירות' והמיקום שלך ב- Google. לדוגמא: ספיד דייטינג ניו יורק. אתה אמור לקבל רשימה טובה של תוצאות המורכבת מתערובת של ארגונים המתמחים באירועי ספיד דייטינג וקבוצות מקומיות שעשויים לעשות אירועים חד פעמיים כדי לגייס כסף עבור צדקה.

המפתח להצלחה עם אתגר זה הוא להתבלט מהקהל. זה מחייב אותך להפגין ביטחון עצמי, אישיות וחוש הומור טוב. עיין ב- 21 דרכים נהדרות לגרום לחברה לשמוע את דן מדגים 7 דוגמאות שונות כיצד להתחיל את האינטראקציה עם נשים בצורה בטוחה ומצחיקה.

עליכם ליצור רושם ראשוני טוב ולשמור על גלגולו לכל אורך התאריך (בדרך כלל 2-5 דקות תלוי בגודל האירוע).

השתמש במה שלמדת עד כה בשני האתגרים הראשונים ועבוד על שמירת התאריך מהנה וקליל. אל תהיה רציני מדי לגבי כל זה, אך אל תיגש אליו ברצינות. אם תתייחס לזה ברצינות רבה מדי, האישה תריח את ריח הייאוש המכוער ותבחר ב'לא 'לצד שמך.

אם אינך מעוניינת בכמה מהבנות, עדיין תמשיכי על האלמנט המהנה מכיוון שהוא ירשים את הנשים האחרות ויגרום להתעניינות בך.