לדבר בטלפון שעות עם אישה: האם זה יעזור או יפגע בקשר שלך?

מדברים בטלפון שעות

אלא אם כן אתה בקשר למרחקים ארוכים ואין לך שום דרך אחרת להתחבר אליה, לדבר בטלפון במשך שעות הוא לא מה שאתה צריך להתמקד בו.

בין אם זה עתה פגשת אישה והחלפתם מספרי טלפון ובין אם כבר יצאתם זמן מה, מערכת יחסים לא אמורה להסתובב בשיחה בטלפון לפרקי זמן ארוכים.

הנה 4 סיבות מדוע ...

1. זה מה שבנות עושות

בנות אוהבות לדבר בטלפון שעות כי הן נהנות לדבר על הרגשות שלהן, לדון ברכילות ופשוט לבזבז זמן על דברים אקראיים.

עם זאת, רק בגלל שבנות עושות את זה עם בנות אחרות, זה לא אומר שהן רוצות לדבר ככה עם בחורים.

נשים צעירות שאינן מנוסות ממערכות יחסים ואינן באמת מבינות את המשיכה שלהן לגברים בדרך כלל בסדר לדבר עם הטלפון במשך שעות במשך זמן מה.עם זאת, אם אותם סוגים של שיחות טלפון ממשיכים בשבועות או חודשים בתוך מערכת יחסים, אישה בסופו של דבר תשתעמם.

למה? נשים רוצות להיות עם בחור שאוהב אותן, רוצה אותן ומעריך אותן, אבל הן לא רוצות חברה אחרת שרק רוצה לשבת ולבזבז זמן.

נשים אינסטינקטיביות מרגישות נמשכות לבחורים שעולים ברמות החיים על ידי הגעה לפוטנציאל האמיתי שלהן כגבר, ולא להסתתר מפוטנציאל זה מאחורי מערכת יחסים עם אישה.

אם אישה מקבלת תחושה כי בחור מבסס את חייו וזהותו על מערכת יחסים עמה ומרגיש כאילו הוא יכול פשוט להירגע ולהיות איתה, היא באופן אינסטינקטיבי תתחיל להרגיש מכובה.

כשזה יקרה, היא תרצה להשקיע פחות זמן בטלפון ואף עשויה להתחיל להתעלם משיחותיו ולתת תירוצים כמו,'סליחה, הטלפון שלי מת!'אוֹ'סליחה, ישנתי. מדבר איתך בפעם אחרת! ”

לכן, וודאו שלא תיפלו בפח לעשות את מה שחברותיה עושות ופשוט לדבר איתה בטלפון במשך שעות כמו חברה.

אמנם גישה זו בהחלט מאפשרת לבחור ליצור קשר עם אישה ברמה שלה, אך היא אינה יוצרת את סוג הכבוד והמשיכה הגורמת לאישה להרגיש נלהבת כלפיו באמת.

במקום זאת, זה מוביל לסוג אהבה ידידותי שבו האישה רואה את הבחור יותר כמו אחד החברים הכי טובים שלה, ולא בחור שהיא חושקת בו מינית.

בנוסף, לאישה יש בדרך כלל שפע חברות שאיתן היא יכולה לדבר בטלפון שעות ולרכל על דברים טריוויאליים ולא רלוונטיים, כך שהיא גם לא צריכה את זה מגבר.

מה שהיא רוצה מבחור זה שהוא יניע את רגשותיה של חשק מיני כל כך שהיא רוצה להיפגש איתו באופן אישי כדי שתוכל לשחרר את הרגשות הבנויים שלה באמצעות נגיעה, נשיקה ומין.

להיפגש איתה באופן אישי, ולא רק לדבר איתה בטלפון

צפה בסרטון זה כדי להבין כיצד פועלת משיכה של אישה לגבר וכיצד תוכל להשתמש בה בכדי לגרום לאישה להרגיש אינטנסיבית להיות איתך מינית ורומנטית ...

כפי שתגלה מהסרטון שלמעלה, אתה יכול למעשה לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך כשאתה מדבר איתה בטלפון.

לדוגמא: להיות בטוח, לגרום לה לצחוק, לפלרטט איתה, להיות גברי, להיות מקסים וכו '.

עם זאת, עליכם לוודא שלא תבזבזו יותר מדי זמן בצ'ט ובבניית משיכה.

בשלב מסוים, אתה צריך להיפגש איתה באופן אישי כדי שתוכל לשחרר את המתח המיני הבנוי עם נשיקות ומין, ולא רק להמשיך ולדבר ואולי לגרום לה להרגיש מכובה שתמיד נראה שאתה זמין ואינך ' נראה שאתה לא עושה הרבה עם החיים שלך מלבד לדבר איתה בטלפון במשך שעות.

מדברים בטלפון מול פגישה אישית

זה מוביל אותי לנקודה הבאה ...

2. היא עשויה להניח שאין לך הרבה חיים בלעדיה

אישה אוהבת את זה כשאתה נותן לה חיבה אמיתית, תשומת לב ואהבה. עם זאת, רוב הנשים לא אוהבות את זה אם אתה הופך אותה למוקד העיקרי שלך בחיים.

למרות שיש כמה נשים חסרות ביטחון שאוהבות לשלוט בגברים שלהן ורוצות שהכל יהיה עליהן, ברוב המקרים האחרים, נשים מעדיפות להיות עם גבר שיודע מה הוא רוצה מהחיים ולא מבזבז זמן להימנע מכך.

להשיג דברים גדולים בחיים בדרך כלל לוקח הרבה זמן ומאמץ ונשים יודעות זאת באופן אינסטינקטיבי. כאשר אישה מוצאת את עצמה עם בחור שממוקד בה יותר מדי, היא תתחיל להרגיש מכובה ממנו.

אולי היא לא תוכל להסביר לו את זה (למשל היא יכולה לומר,'אני פשוט לא מרגיש כמוני יותר'), אבל באופן אינסטינקטיבי, היא תדע שמשהו לא בסדר.

כדי להחמיר את המצב, אם הבחור לא יודע למה היא באמת מתכוונת, הוא לרוב יטעה לחשוב שהוא צריך לבלות איתה אפילו יותר זמן.

אז אולי הוא ינסה להשקיע כל דקה פנויה שיש לו בשיחה איתה בטלפון במשך שעות, לחבב את הפוסטים שלה ברשתות החברתיות ולשלוח לה מיילים וטקסטים, כדי לוודא שהיא יודעת כמה היא מיוחדת וחשובה לו.

לרוע המזל, סוג זה של התנהגות רק גורם לה להרגיש חנוקה עוד יותר ממנו.

בניגוד למה שרבים בחורים מאמינים, נשים לא רוצות שגבר יוותר על הכל בחייו רק כדי להתמקד בה ולעשות אותה מאושרת.

רוב הנשים רוצות גבר ש:

  • יש לה חברים ותחומי עניין.
  • בעל מטרות ושאיפות לחייו ולעתידו, שיכללו אותה אם יחליטו לעבור לגור יחד, להתארס, להקים משפחה או להתחתן יום אחד.
  • שואף להגיע לפוטנציאל האמיתי שלו כגבר.
  • יכול להיות מאושר וליהנות מהחיים איתה או בלעדיה.

בעיקרון, אין שום דבר רע בלשוחח בטלפון עם אישה במשך שעות אם אתה רוצה לעשות את זה לפעמים.

זו יכולה להיות דרך נהדרת לגרום לה להרגיש כבוד ומשיכה אליך, בכך שהיא מאפשרת לה לחוות את הביטחון והכוח הנפשי והרגשי שלך באמצעות גוון קולך.

עם זאת, כשבחור לא בטוח לגבי המשיכה והערך שלו לאישה, לדבר בטלפון במשך שעות נראה כמו הדבר הנכון לעשות מכיוון שבמצבו הרגשי הנמוך הוא מאמין שזה מה שהיא באמת רוצה מגבר, ועם זאת. שאם הוא ייתן לה את תשומת ליבו הבלתי מחולקת, היא תרגיש מוכרח להישאר איתו.

עם זאת, זו לא הדרך בה זה עובד.

אם לדבר בטלפון במשך שעות זה כל מה שאתה עושה במערכת היחסים שלך (למשל בגלל שאתה מתחבא מאזורים אחרים בחיים שלך, אתה מפחד מכדי לראות אותה באופן אישי ולהתחיל קשר מיני וכו '), אז בסופו של דבר היא תאבד עניין בך ברגע שהחידוש של כל תשומת הלב שלך יתפוגג.

3. אתה לא נותן לה את ההזדמנות להתגעגע אליך באמת

יש חבר'ה שלא מבינים שנשים באמת אוהבות את זה כשגבר קצת אתגר או קשה לנצח.

הנה למה…

כפי שתגלו מהסרטון למעלה, רוב הנשים משועממות מהקלות שבה רוב החבר'ה מרגישים נמשכים אליהן ומתאהבים בהן.

על ידי היותך קצת אתגר לנצח, אתה למעשה נותן לאישה מתנה שהיא תעריך פי 100 יותר מקופסת שוקולדים, פרחים או ארוחת ערב במסעדה יקרה.

לתת לה את מתנת ההרגשה שנמשכת אליך (זה צריך להתבסס תחילה) ואז להרגיש כאילו היא צריכה להרשים אותך הרבה יותר לפני שאתה נותן לה להיות איתך, זה דבר יקר ערך שנשים מאחלות שהחבר'ה יוכלו לתת להם .

חלק מלהיות אתגר לאישה הוא בכך שהיא לא תמיד תהיה זמינה עבורה כאשר היא רוצה לדבר בטלפון.

כל עוד אתה גורם לה להרגיש נמשך אליך כאשר אתה מתקשר איתה באופן אישי או מדבר איתה בטלפון, אישה תתאהב בך בטירוף כשהיא מנסה להשיג יותר ויותר את תשומת הלב והזמן שלך.

היא רוצה להתקשר לחברות שלה ולהגיד דברים כמו,'הוא לא התקשר אליי כבר יומיים! זה משגע אותי! מעניין אם הוא פגש מישהו אחר? אתה חושב שהוא עדיין מחבב אותי? האם עלי לשכב איתו כדי להפוך אותו לשלי? '

כשתתקשר אליה סוף סוף, היא תתרגש כי נתת לה את ההזדמנות להתגעגע אליך. זה מרגש בשבילה כי זה גורם לה להרגיש בר מזל שיש לך ולמשוך את תשומת ליבך.

אתה מסוגל לגרום לה להרגיש נמשכת אליך כשאתה מתקשר איתה באופן אישי או בטלפון, כך שהיא יודעת שאתה יכול בקלות לקבל נשים אחרות, אבל בחרת בה וזה מרגש אותה.

4. לדבר בטלפון במשך שעות פירושו שאתה כנראה לא נפגש באופן אישי מספיק

כאשר בחור מקבל את מספר הטלפון של האישה, הוא לפעמים ישאף לדבר איתה רק בטלפון או לשלוח הודעות קדימה ואחורה, במקום לקבוע בפועל פגישה אמיתית שבה הוא יוכל להתחבר אליה באופן אישי, לגעת, להתנשק ולקיים יחסי מין.

כאשר בחור עושה זאת, אישה באופן טבעי תתחיל לתהות מדוע הוא ממשיך להתקשר אליה, אך לא נראה שהיא רוצה להיפגש עמה באופן אישי.

בסופו של דבר, היא תתחיל לחשוד שהוא פשוט ביישן, עצבני או חסר ביטחון מכדי להיפגש איתה פנים אל פנים והיא בהכרח תאבד עניין.

מה שנשים באמת רוצות

נשים מחפשות היום בחור גברי וחזק רגשי שלא מפחד לפגוש אותה באופן אישי ולהפעיל את רגשות המשיכה המינית שלו אליו.

היא מחפשת גבר שיכול לעסוק בה בשיחה מעניינת ומהנה, לפלרטט איתה, לנשק אותה ולהכניס אותה למיטה לקראת מין מרגש. היא לא מחפשת אחר חברה הכי טובה שהיא יכולה לרכל איתה בטלפון כל השנה.

לדבר בטלפון שעות זה בסדר אם אתה ואשתך רחוקים מדי אחד מהשני ואין שום דרך אחרת שתוכל להתחבר אחד לשני.

עם זאת, אם אתה והיא גרים זה ליד זה, אתה צריך להשקיע את רוב זמנך בעלייה ברמות החיים ולהגיע לפוטנציאל האמיתי שלך כגבר.

את הזמן שאתה נותן לה צריך לבלות באופן אישי, כך שתוכל להעמיק את רגשות האהבה, הכבוד והמשיכה אליך כגבר.

אם אתה מבלה יותר מדי זמן בשיחה בטלפון, זה עלול להיות משעמם ושגרתי עבורה והיא עלולה להיפתח לחיבור עם בחור אחר שגורם לה להרגיש נמשכת באופן אישי.