מדבר עם האקס שלי שוב, אבל היא נשמרת

מדבר שוב עם האקס שלי, אבל היא שמורה

5 סיבות נפוצות לכך שאישה לשעבר תשמור עליה כשהיא מתחילה לדבר שוב עם האקס שלה ...

1. היא חשה שאתה רוצה שהיא תתחייב למערכת יחסים

היא חשה שאתה רוצה שהיא תתחייב למערכת יחסים

כאשר גבר מסוגל להתחיל לדבר שוב עם אשתו לשעבר, הוא עשוי לחשוב,'בסדר, זה טוב! אנחנו מדברים שוב! זה הצעד הראשון שאנחנו חוזרים למערכת יחסים. '

ובכל זאת, הנה העניין ...

רק בגלל שאתה להוט לחזור למערכת יחסים איתה, זה לא בהכרח אומר שהאקס שלך מרגיש אותו דבר.

היא פשוט יכולה להיות סקרנית לדבר איתך כדי לראות איך היא מרגישה, אבל היא לא חושבת,'אני רוצה לחזור למערכת יחסים.'לכן, אם היא חשה שאתה מקווה בסתר לחזור למערכת יחסים (למשל אתה מאוד נחמד אליה, מנסה לגרום לה לצאת לדייט איתך, אתה כל הזמן רוצה לדון בקשר ואיך והיא יכולה לתקן דברים ביניכם), זה יכול לגרום לה להיות שמירה כי היא לא רוצה לגרום לך לחשוב שכבר זכית בה והיא מוכנה לקשר.

אם אתה רוצה שהאקס שלך יפיל את השומר ויפתח לרעיון לחזור שוב, אתה צריך להימנע מלגרום לה להרגיש שהיא בלחץ להתחייב לרעיון להיות בקשר איתך.

אתה צריך להפסיק לחשוב על כל שיחה שאתה מנהל איתה כהזדמנות האחרונה שלך להחזיר אותה למערכת יחסים איתך ובמקום זאת, פשוט להתמקד במקום בכיף יחד.

ככל שתגרום לה לצחוק, לחייך ולהרגיש טוב לשוב ולדבר איתך, כך היא תוכל להרפות את משמרתה ולהיפתח להתחבר מחדש לתחושות הכבוד, המשיכה והאהבה אליך.

ואז, לחזור יחד יקרה באופן טבעי, כי זה ירגיש טוב לשניכם.

מצד שני, אם היא מרגישה שהמוקד הראשון שלך גורם לה להתחייב למערכת יחסים, היא תמשיך לשמור על המשמר.

סיבה אפשרית נוספת מדוע האקס שלך נשמר סביבך היא בגלל ...

2. היא עדיין לא נמשכת אליך לגמרי מחדש

היא

בהרבה מקרים של גב לשעבר, כשבחור מתחיל לדבר שוב עם האקס שלו, הוא עושה את הטעות שהוא נייטרלי מדי איתה (כלומר מדבר בצורה ידידותית וישרה ונמנע מלהתמזמז איתה או ליצור מתח מיני).

הוא עשוי לנסות לשכנע את עצמו שלהיות ניטרלי זו הדרך ללכת, באומרו לעצמו,'אני צריך לקחת איתה דברים לאט כדי שלא אפחיד אותה. אני פשוט אהיה חבר טוב עבורה בכך שאמצא שם בשבילה. פעולה זו תראה לה שאכפת לי ושהיא תמיד יכולה לסמוך עלי. '

ובכל זאת, במקום לגרום לה לחשוב,'אוווו, הוא כל כך מתוק לקחת איתי את הדברים ופשוט להיות שם בשבילי,'אישה בדרך כלל תחשוב,“הדברים מרגישים מוזר ביני לבינו עכשיו. אנחנו מדברים, אבל אין ניצוץ. אני לא יודע מה הוא רוצה ממני. האם הוא רק רוצה להיות חבר שלי? האם עלי להתחיל לצאת עם בחורים אחרים אז? אולי אני צריך לצאת עם בחור חדש כדי לראות איך האקס שלי מגיב. אם לא אכפת לו, אז הוא רק רוצה להיות חבר שלי, אבל אם כן, ברור שהוא התנהג כמו חבר רק כדי להישאר בראש שלי. '

ברור, אתה לא רוצה שזה יקרה נכון?

אם לא, וודא שאתה עושה יותר מסתם לדבר עם האקס שלך בצורה נייטרלית וידידותית.

אם אתה רוצה שהיא תחזור אמיתי, אתה צריך לגרום לה באופן פעיל לגרום לה לחוש שוב רגשות מיניים ורומנטיים עבורך.

סיבה אפשרית נוספת מדוע שומרים על האקס שלך כשמדברים איתך היא ...

3. היא בודקת אם תאבד את הביטחון בעצמך

היא בודקת אם תאבד את הביטחון בעצמך

נשים רבות יבדקו את ביטחונם של האקסיות שלהן על ידי שמירה ולא יקל עליו לזכות בה בחזרה.

אישה רוצה לראות אם היא תשמור על הביטחון שלו, או אם הוא יתחיל להרגיש חסר ביטחון ולא ראוי לאהבתה.

האם הוא יוותר ויתרחק כי היא לא מבהירה שהיא רוצה אותו בחזרה, או שהוא יתמיד עד שיהיה לה הגב בזרועותיו וישמע אותה אומרת,'אני אוהב אותך'שוב פעם?

האם הוא יבין שהיא רק בודקת את הביטחון שלו, או שהוא ייקח את זה כסימן שהוא כבר לא מספיק טוב בשבילה?

אם הוא לא מצליח לעבור את מבחן הביטחון שלה, היא תתפוס אותו כחלש רגשית ולא מסוגל להתמודד עם האתגרים שהחיים משליכים עליו.

כתוצאה מכך, היא תאבד את הכבוד אליו ולא תוכל להרגיש בטוחה איתו כגבר שלה.

מצד שני, אם הוא יכול לשמור על הביטחון שלו למרות שהיא נשמרת, היא תתחיל לחוש שוב עליות של כבוד ומשיכה.

לאחר מכן היא תפיל את השומר שלה, תפתח אליו בחזרה ואז הוא יכול להחזיר אותה.

הסיבה האפשרית הבאה להגן על האקס שלך כשאתה מדבר איתה, היא ...

4. היא לא רוצה להיראות נלהבת מדי במקרה שתשנה את דעתך או תאבד בה עניין

היא לא

אישה תשמור לפעמים על המשמר סביב האקס שלה, כי היא לא רוצה לפתוח את עצמה לאפשרות להיפגע.

לדוגמא: תאר לעצמך שאישה נפרדה מבחור ואז, לאחר מספר ימים, הוא מתחיל לשלוח לה שוב הודעות SMS או מדבר איתה בטלפון ונשמע שהוא מעוניין לעבוד על הדברים ביניהם.

בלבה, היא שמחה שהוא עושה את המאמץ לקיים עמה אינטראקציה ולקבל את הקשר מחדש.

אולי היא אפילו חושבת דברים כמו,'אולי טעיתי בפרידה איתו. אולי נוכל לגרום לדברים לעבוד בינינו. אני באמת רוצה להאמין שנוכל להיות שוב ביחד. '

עם זאת, במקביל, היא עשויה להתחיל לדאוג,'אל תאכזב את השומר שלך כל כך בקלות! מה אם הוא ישנה את דעתו ויגיד שהוא לא מעוניין לחזור איתך? אתה תהיה זה שנזרק. אז, היה על המשמר שלך. אל תגלה יותר מדי עניין! 'אוֹ'מה אם זו רק תחבולה שתגרום לי להתאהב בו שוב, כדי שהוא יוכל לזרוק אותי כדי לנקום על שנפרדתי ממנו? אתה תיפגע. אתה צריך להיות זהיר!'

כתוצאה מכך, היא נשארת שמורה ולא רוצה לגלות יותר מדי עניין.

סיבה אפשרית נוספת מדוע שומרים על האקס שלך כשאתה מדבר איתה היא ...

5. היא לא מאמינה שבאמת שינית

לפעמים אישה לשעבר תוכל לראות שהאקס שלה הוא עדיין אותו בחור ממנו נפרדה.

הוא עדיין חושב, מתנהג ומתנהג בדרכים שגרמו לה להיפרד ממנו מלכתחילה (למשל הוא חסר ביטחון, נזקק, חושש רגשית, לא בטוח בעצמו וערכו כלפיה), כך שהיא לא רואה טעם בפתיחה אליו ונתן לו הזדמנות נוספת.

היא עשויה לחשוב,'אין טעם לבזבז איתו זמן שוב. הוא לא השתנה ואם אני אפיל את המשמר ואאפשר לעצמי לחוש שוב רגשות כלפיו, אני פשוט הולך להיפגע פעם נוספת. עדיף לי להישאר סגורים ולהתמקד בלמצוא לעצמי בחור חדש שיכול לתת לי את מה שאני צריך ... אני צריך למצוא מישהו להמשיך איתו. '

לכן, אם אתה רוצה שהאקס שלך ישמט את השומר שלה ויהיה פתוח בחזרה להיות איתך שוב, אתה צריך לעשות כמה שינויים באופן שאתה מתקשר איתה ולהתנהג סביבה (למשל להיות בטוח, במקום להיות חסר ביטחון, לפלרטט עם אותה, ולא רק להיות ניטרלית או נחמדה, מצחיקה אותה, במקום לנהל שיחות פשוטות כל הזמן או גרוע מזה, ומנסה לדון איתה ביחסים כל הזמן).

כשתעשה זאת, היא תתחיל לשים לב שנעשו שינויים אמיתיים (למשל אתה עכשיו יותר בטוח ובטוח בעצמי, אתה בוגר יותר מבחינה רגשית מבעבר, אתה כבר לא מאפשר לה לשלוט בך עם האישיות האסרטיבית שלה , אתה מסוגל לגרום לה לצחוק ולחייך למרות שהיא סגורה ומרוחקת כלפייך) וכתוצאה מכך היא לא תוכל למנוע מעצמה להיפתח עוד קצת.

5 טעויות שעושים כמה חבר'ה כשהם מתחילים לדבר שוב עם האקס שלהם

טעויות עושים כאשר הם מתחילים לדבר שוב עם האקס שלהם

לגרום לאקס להוריד את השומר ולהרגיש כלפיך זה דבר די קל לעשות.

עם זאת, אם תבצע אחת או יותר מהטעויות הבאות, זה לא יהיה קל ...

1. דבקות בטקסט, במקום להיכנס לשיחת טלפון

במקרים רבים, בחור יניח שהאקס שלו לא יאהב את זה אם הוא יתקשר אליה, או שהוא ידאג שהוא עלול בסופו של דבר להרגיש דחוי ופגוע אם היא לא תענה לשיחתו.

אז, במקום להביא אותה לשיחת טלפון שבה יותר קל לו להצחיק אותה, לחייך ולהרגיש טוב להיות איתו שוב, הוא פשוט מקפיד על הנוחות והבטיחות של הודעות טקסט.

כאן העניין ...

אם האינטראקציה היחידה שמקבלת אישה עם האקס שלה היא באמצעות טקסט, היא לא יכולה להרגיש נמשכת אליו לגמרי כי היא לא מסוגלת לשמוע את קולו ולקבל תחושה אמיתית עד כמה הוא בטוח עכשיו.

טקסטים הם בסדר כדי להתחיל שיחה, אבל אתה צריך לעבור לשיחת טלפון או להיפגש באופן אישי בהקדם האפשרי.

אחרת, אתה מסתכן בכניסה לשיחות טקסט שאינן הולכות לשום מקום, או שהיא מאבדת עניין לשלוח לך הודעות טקסט מכיוון שנדרש יותר מדי מאמץ והיא לא מקבלת מזה מספיק תגמול (כלומר היא לא מרגישה ניצוצות של כבוד, משיכה ואהבה ובמקום זאת, הוא מרגיש קצת מוטרד, מכובה ומשועמם מכל הטקסטים).

טעות נוספת היא ...

2. להשתדל להרשים אותה באמצעות טקסט, על ידי בדיחה רבה מדי או השקעת מאמץ רב מדי בכל תשובה

איפה שיש בחורים שמשתבשים זה לחשוב שהם יכולים לגרום לאישה לשעבר לשחרר את המשמר שלה בכך שהם מצחיקים או תמיד אומרים לה 'הדבר הנכון' באמצעות טקסט.

לדוגמא: בחור עשוי לחשוב לעצמו,'אולי אם אני אבדח איתה יותר, היא תבין שאני לא רצינית או דוחפת איתה והיא תירגע ותפתח לי.'

לחלופין, הוא עלול להיות אובססיבי לגבי מה שהוא מסמס לה ולהשקיע זמן רב בניתוח יתר של כל תשובתו אליה.

בסתר, הוא מקווה שאם הוא יגיד את הדבר הנכון, היא תרגיש בטוחה שהוא כנה ואז תתחיל לחשוב,'הוא כל כך מתחשב ומתחשב. אני מניח שאני לא סביר להרגיש כל כך שמור סביבו. הטקסטים שלו מעולים! ברור שכוונותיו טובות ואני צריך לסמוך עליו שוב. '

זה יהיה נחמד אם נשים היו כל כך מטומטמות, אבל הן לא.

נשים הן אינטליגנטיות, מרגישות בני אדם בדיוק כמו גברים וברוב המקרים, הן לא מתאהבות באקס שוב רק בגלל שהוא שולח טקסטים נחמדים.

ברוב המקרים, מכיוון שאישה לא יכולה לראות את שפת הגוף של הבחור לשעבר שלה, או להעריך את מצבו הנפשי על ידי ניתוח הטונאליות וההתנהגות שלו, היא תחשוב בשלילה.

לדוגמא: אם הוא מתבדח איתה ללא הרף, היא עלולה לחשוב,'למה הוא מתנהג כל כך מטופש? זה למעשה די גביני שהוא מתלוצץ איתי כל הזמן. הוא מעולם לא היה כזה, אז ברור שהוא מנסה להרשים אותי או משהו כזה. או זה, או שהוא לא לוקח את מה שקרה בינינו ברצינות רבה. אם הוא חושב שפיצוח של כמה בדיחות באמצעות טקסט יגרום לי לשכוח הכל ולתת לו הזדמנות נוספת, יש לו דבר נוסף שמגיע, 'אוֹ'הוא לא מבין שאני יכול לראות שהוא מוצץ לי באומרו את מה שהוא חושב שאני רוצה לשמוע? קל להסתתר מאחורי הודעות טקסט, אבל אני מהמר שאם הוא היה איתי פנים אל פנים, הוא לא היה יכול להסתיר ממני את האני האמיתי שלו. הוא כנראה לא השתנה בכלל ורק מנסה לשכנע אותי שיש לו הודעות SMS מה שהוא חושב שאני רוצה. אלא אם כן אדבר איתו באופן אישי, אני לא הולך להאמין שהוא השתנה. '

כתוצאה מכך, היא נשארת שמורה, למרות שהוא אומר את כל 'הדברים הנכונים' או מתאמץ לגרום לה לחייך ולצחוק.

לכן אתה לא צריך להסתמך ב 100% על טקסטים כדי להחזיר את האישה לשעבר שלך.

אם אתה באמת רוצה שהיא תפסיק להישמר, אתה צריך לתקשר איתה בטלפון ובאופן אישי, שם היא יכולה לשמוע, או לראות בעצמה שבאמת השתנית והפכת לגבר טוב יותר מאז הפרידה.

כשאתה עושה זאת, השומר שלה באופן טבעי יורד ומשם, החזרתה הופכת להרבה יותר קלה ומהירה.

טעות נוספת היא ...

3. לא לגרום לה להרגיש ניצוצות של משיכה מינית ורומנטית כשהוא מדבר איתה בטלפון או באופן אישי

אחת הטעויות הגדולות שעושים חבר'ה היא להתנהל בצורה הטובה ביותר סביב האקס שלהם (למשל, הוא נחמד ומנומס מדי, הוא לא מפלרטט, הוא מעמיד פנים שהוא לא מעוניין בקשר איתה ורק רוצה להיות חברים , הוא עושה כל מה שהיא רוצה שיעשה).

הוא עשוי לחשוב,'אני צריך לשמור על דברים ניטרליים וידידותיים כדי לא להפחיד אותה. בצורה כזו אני יכול לאט לאט להחזיר לה את האמון ואז, כשהרגע נכון, אני יכול להודיע ​​לה שאני עדיין אוהב אותה ורוצה שהיא תחזור. '

ובכל זאת, הנה העניין ...

אם בחור אינו מעורר מחדש את תחושות הכבוד והמשיכה המינית של האקסית שלו, היא לא תחוש מוטיבציה מאוד להוריד את משמרתה ולהסכים לראות אותו באופן אישי או לנסות שוב את הקשר.

במקום זאת, בתרחיש הטוב ביותר, היא עשויה להתחיל להסתכל עליו כחבר ולהתחיל בשקט להמשיך בלעדיו.

לחלופין, היא עשויה לחשוב,'אני לא טיפש! אני יודע למה הוא כל כך מתוק ונחמד מסביבי! הוא חושב שאני הולך ליפול על המעשה שלו של מר ניס גאי וניתן לו הזדמנות נוספת בגלל זה. ובכן, הוא יכול לשכוח מהניסיון להערים עליי לסלוח לו. זה ייקח הרבה יותר ממה שהוא יורה לי בשביל שזה יקרה! '

כתוצאה מכך השומר שלה נותר ונעשה לו קשה יותר להחזיר אותה.

לכן, אם אתה רוצה שהאקס שלך יירגע וייפתח, אתה צריך לגרום לה לרגשות חיוביים כלפייך (למשל כבוד, משיכה מינית, אהבה) ובמקביל לתת לה לראות שאתה לא מחפש נואשות קשר איתה.

ככל שתעורר בתוכה רגשות רומנטיים ומיניים מבלי להפעיל עליה לחץ להתחייב למערכת יחסים, כך השומר שלה יירד יותר.

אז היא תרצה להיות סביבך, לחבק אותך, לנשק אותך, לקיים איתך יחסי מין ולחזור למערכת יחסים.

טעות נוספת שעושים בחורים אחרים במצבך היא ...

4. מתן אנרגיה של צורך ממנה בזוגיות

לאחר פרידה, נשים רבות נשארות שמורות ומשחקות את'בוא נחכה ונראה מה קורה,'משחק כשמדברים עם האקס שלהם.

הבחור לשעבר יכול להחזיר אותה, אבל הכל תלוי איך הוא ניגש לאינטראקציות איתה (כלומר אם הוא גורם לה להרגיש נמשכת במהלך אינטראקציות או לא).

לכן, אם אישה מקבלת תחושה שהבחור לשעבר שלה פשוט מנסה לדחוף אותה למערכת יחסים לפני שהיא מוכנה לחלוטין, זה רק טבעי שהיא תסתגר ותישמר כשמדברת איתו.

אישה לא רוצה להלחץ לחזור להיות יחד, רק בגלל שבחור רוצה את זה.

היא רוצה להרגיש שזו ההחלטה שלה והבחירה שלה, כי זה מרגיש לה טוב.

לכן, אם אתה באמת רוצה שהאקס שלך ישליך את השומר שלה סביבך, פשוט תירגע כשאתה מדבר איתה והתמקד בכיף יחד, במקום לתת לה את התחושה שאתה בסתר, בתקווה מאוד לשמוע אותה אומרת שהיא רוצה מערכת יחסים איתך שוב.

טעות נוספת היא ...

5. אינטראקציה איתה בדרכים שכיבו אותה במערכת היחסים

במקרים רבים, הסיבות האמיתיות של האישה להתפרקות יהיו דברים עדינים שלא סיפרה עליהם לשעבר (למשל, שהוא נותן לה יותר מדי כוח, שהוא מבין יותר מדי או נחמד מדי כאשר היא באמת רצתה שיהיה לו יותר של עמוד שדרה).

הדברים האלה חשובים לה יותר מכל דבר אחר, אבל היא לא רוצה לספר לו על זה כי אז הוא יגיד,'בסדר מגניב! אני אשנה את הדברים האלה בשבילך! תן לי הזדמנות נוספת! '

אז במקום לספר לו הכל, אישה פשוט תיפרד מגבר ואז, אם הוא מבין מדוע בכוחות עצמו ומסוגל למשוך אותה מחדש על ידי שינוי הדברים האלה, היא תיפתח ותיתן לו הזדמנות נוספת.

עם זאת, אם הוא לא ישתנה ובעצם אותו בחור שהולך לעשות את אותן טעויות, היא תישאר שמורה ותתחיל בשקט להמשיך בלעדיו.