גבוה, אפל ונאה: האם זה מה שנשים רוצות?

גבוה, כהה ונאה: האם זה מה שנשים באמת רוצות בבחור?

יש נשים שרוצות את זה, אבל לרוב הנשים לא ממש אכפת מזה.

האמת היא שרוב הנשים נותנות חשיבות הרבה פחות למראה הגופני של הגבר ממה שרוב הבחורים מבינים.

צפו בסרטון הזה להוכחה ...

למרות שנשים בהתחלה יכולות להימשך לגבר על סמך איך שהוא נראה, זה לא אומר שהן לא ישקלו לצאת עם בחור שאינו גבוה, כהה ונאה, אם הוא יכול לגרום לה להרגיש מספיק משיכה אליו עבור אחרים. סיבות.

לדוגמא: אם בחור הוא בגובה ממוצע, עם מראה ממוצע, (כמו רוב החבר'ה בעולם), אבל במקרה גם בטוח, כריזמטי, מעניין וכיף לדבר איתו, יש לו חוש הומור נהדר וכו '. , אישה לא מתכוונת לדחות אותו פשוט משום שהוא לא נכנס לקטגוריה 'גבוה, כהה ונאה'.

מצד שני, בחור עשוי להיראות כמו דוגמן או שחקן הוליוודי סקסי, ואם הוא ביישן, עצבני וחסר ביטחון סביב נשים, או אם הוא מבצע מעשה (למשל הוא מתיימר להיות בטוח יותר, או נחמד יותר. ממה שהוא באמת), אישה תעלה כל מיני סיבות מדוע היא לא אוהבת אותו.אז אם אתה שואל,'גבוה, כהה ונאה: האם זה מה שנשים רוצות?'קחו בחשבון שאם זה היה המקרה, לא הייתם רואים כל כך הרבה בחורים נמוכים, מכוערים, חיוורים, רזים, שמנים, קירחים או סתם פשוט יוצאים עם נשים נשואות. זה פשוט לא יהיה אפשרי.

מטבע הדברים, לא כל הנשים ייצאו עם בחור שהוא לא מאוד גבוה ונראה טוב, אבל לרוב הנשים יהיה, כי לרוב הנשים יש מה ובייקון (מייסד האדם המודרני) מתייחס לפתח סוג. בעיקרון, זה אומר שרוב הנשים פתוחות לצאת עם סוגים שונים של בחורים, כל עוד הבחור יכול לגרום לה להרגיש כמו שהיא רוצה להרגיש כשהיא איתו.

בחורים מניחים שנשים נמשכות לגברים מאותה הסיבות שגברים נמשכים לנשים

אני

ביסודו של דבר, מכיוון שרוב הגברים נמשכים לנשים יפות, מתוקות וילדותיות, הם מניחים שאז טבעי שנשים נמשכות לגברים גבוהים, כהים ונאים.

זו הסיבה שכל כך הרבה חבר'ה יסתובבו ואמרו,'אני לא נראית מספיק טובה כדי להשיג את הנשים שאני רוצה,'אוֹ,'גבוה, כהה ונאה זה מה שנשים רוצות ... ואני לא מהדברים האלה.'

מה שהחבר'ה האלה לא מבינים הוא שכאשר אישה מרגישה נמשכת לאישיותו של הגבר ולאופן בו הוא גורם לה להרגיש, היא באופן טבעי תתעלם מהעובדה שהוא לא בגובה 6 מטר ולא נראה כאילו הוא פשוט יצא מה עמודים של מגזין, לאחר שביליתי כמה שבועות בחוף טרופי כלשהו.

אם נשים רק יצאו עם בחורים שהם גבוהים, כהים ונאים, אז רוב החבר'ה בעולם הזה לעולם לא היו מקיימים יחסי מין, לא יביאו חברה או יתחתנו, כי רוב החבר'ה הם בגובה ממוצע, עם מראה ממוצע.

עם זאת בכל רחבי העולם, בחורים ממוצעים, ואפילו מכוערים, שמנים או נמוכים, מקיימים יחסי מין ויוצאים עם נשים ומתחתנים עם נשים מושכות ואפילו יפות. איך זה אפשרי?

החבר'ה האלה הצליחו לגרום לנשים להרגיש נמשכות אליהן מסיבות אחרות.

צפו בסרטון זה בכמה דוגמאות מהחיים האמיתיים ...

כפי שתגלו מהסרטון שלמעלה, משיכה לא הכל על להיות גבוהים, כהים ונאים.

נשים יכולות להימשך לכל סוגי הבחורים מסיבות שונות (למשל הבחור בטוח, מצחיק, כריזמטי וכו ').

זו הסיבה, כאשר אישה מקיימת אינטראקציה עם בחור גבוה, כהה ונאה שבמקרה הוא עצבני, חסר ביטחון וספק עצמי סביבו, למרות שבתחילה חשבה,'וואו! הוא ממש חם, אשמח להיפגש איתו, ”לאחר אינטראקציה איתו במשך כמה דקות היא תרים באופן אינסטינקטיבי את חוסר הביטחון שלו.

כשזה יקרה, המשיכה הראשונית שחשה למראהו תתחיל להשתנות והיא תתחיל למצוא עליו (לכאורה לא רלוונטי) דברים שמכבים אותה.

לדוגמא: היא אולי תחשוב,“מעולם לא שמתי לב לכך קודם; יש לו אף מוזר למראה. הממ ... הוא בכל זאת לא כל כך נראה טוב. מה חשבתי לעצמי?'

לפעמים אישה לא יכולה אפילו למצוא פגם פיזי לא לאהוב לגבי בחור טוב אבל חסר ביטחון, אבל במוחה היא תחשוב,'הוא ממש חם אבל פשוט יש בו משהו שאני לא אוהב. אני מניח שהוא פשוט לא הטיפוס שלי. זה בטח האף שלו ... או הנעליים הדורקיות האלה. '

גם אם היא לא יכולה לנסח את זה במילים, עמוק בפנים אישה יודעת שחוסר הביטחון שלו הוא שמכבה אותה.

כמובן, יש נשים שיקבלו בחור שנראה חסר ביטחון, אבל רוב הנשים לא.

יכול להיות שקשה לך להאמין שכל הנשים לא רוצות בחורים גבוהים, כהים ונאים, אבל ההוכחה נמצאת בכל מקום סביבך.

זה מי שאתה כאדם שבאמת משנה

נשים רק רוצות גברים בגלל המראה שלהם. אני

רוב הבחורים שמעו את הקלישאה,'זה לא איך שאתה נראה, אלא מי שאתה בפנים חשוב',וברוב המקרים, בחור יכתוב זאת כ'משאלת חשיבה '.

עם זאת, יש יותר אמירה באמירה הזו ממה שרוב הבחורים מבינים.

האמת היא: אולי לא תוכל לשנות את מראהך, אך אתה יכול לשנות את הדרך בה אתה מרגיש כלפי עצמך ואת האופן שבו אתה מתקשר עם נשים.

כשאתה מציג את עצמך עם ביטחון ואמונה עצמית ויכול לעורר את רגשות המשיכה והכבוד של האישה כלפיך כגבר, אז לא באמת יהיה אכפת לה שאתה לא גבוה, כהה ונאה כי היא תימשך אל 'מה יש בפנים.'

אז במקום לשבת ולחשוב,'גבוה, כהה ונאה: האם זה מה שנשים באמת רוצות בבחור?'ולהרגיש כאילו לעולם לא תוכל להשתלב בתבנית הלא מציאותית הזו, אז במקום זאת לעשות את הדברים שאתה יכול לעשות כדי לגרום לנשים להרגיש נמשכות למי שאתה כגבר.

לדוגמא, הנה כמה עשה ואל תעשה בעת אינטראקציה עם נשים.

האם לעורר את רגשות המשיכה המינית שלה כלפיך.

זה נראה כמו דבר ברור מאליו לומר, אבל אישה לא מתעניינת לקיים יחסי מין עם בחור אם הוא לא גרם לה תחילה להרגיש נמשכת אליו מינית.

לכן, בכל פעם שאתה מתקשר עם אישה שאתה נמשך אליה, ודא שמה שאתה אומר ועושה בנוכחותה גורם לה להרגיש נמשכת גם אליך.

ככל שתוכלו לגרום לה להרגיש נמשכת אליכם יותר תוך כדי אינטראקציה איתה, כך הרצון שלה יהיה אינטנסיבי יותר לקיים איתכם יחסי מין.

האם נתקל בצורה מקסימה.

אם אתה מחפש את ההגדרה קסם במילון, זה:

קסם (שֵׁם עֶצֶם): העוצמה או האיכות של הנאה, משיכה או מרתק של אחרים.

להיות מקסים זה לגרום לאישה להרגיש נמשכת אליך בזמן שהיא עדיין בחור נחמד בסביבה.

כשבחור מקסים, לא רק שהוא מעורר את רגשותיה של אישה בתשוקה מינית כלפיו, הוא גם גורם לה להרגיש 'בטוחה' משום שהיא מקבלת את התחושה שהוא לא מסתכל עליה רק ​​כ'חתיכת בשר ', אלא מתעניין בה גם כאדם.

אל תעמיד פנים שאתה לא מעוניין לקיים איתה יחסי מין.

טעות נפוצה שעושים הרבה בחורים היא להעמיד פנים שהם לא מעוניינים לקיים יחסי מין עם אישה שהם באמת רוצים לקיים איתה יחסי מין.

זה מבלבל את הנשים.

אם בחור מתיימר להיות רק חבר אליה ואז ינסה לגעת בה או לנשק אותה, באופן טבעי היא תנותק מכיוון שהתנהגותו הייתה ידידותית או ניטרלית והוא לא עורר את רגשות המשיכה המינית שלה.

אם אתה מעוניין באישה באופן מיני, אז אל תעמיד פנים שאתה לא ואז עשה עליה מהלך. בדרך כלל זה יביא לנאום דחייה, 'אתה מתוק, אבל אני לא רואה אותך בצורה כזו'.

אל תחכה סביב בתקווה שאישה תעשה את הצעד הראשון.

מה שקורה לפעמים הוא שכאשר בחור מרגיש חסר ביטחון במראה שלו, במקום להתקרב לנשים ולגרום להן להרגיש נמשכות אליו בדרכים אחרות, הוא ממתין לנשים שיעשו את הצעד הראשון.

בחור כזה מאמין שמכיוון שהוא לא גבוה, כהה ונאה אישה יפה תדחה אותו אוטומטית, אבל אם אישה ניגשת אליו קודם, אז היא תהיה בסדר עם המראה שלו.

עם זאת, רוב הנשים מעדיפות להחמיץ את היותן עם בחור, ולא להצטרך להוביל.

ביצוע הצעד הראשון הוא האינדיקציה הראשונה שאישה מקבלת שאתה גבר בטוח. למה להכחיש לה את החוויה הזו?

אף אחד לא מושלם

כך,'גבוה, כהה ונאה: האם זה מה שנשים רוצות?'

כאמור בתחילת מאמר זה, יש נשים שכן, אך עבור רוב הנשים זה לא ממש משנה.

כשאתה בטוח בעצמו, גברי, מקסים ומסוגל לעורר את רגשות המשיכה והכבוד של האישה כלפייך כגבר, לרוב הנשים לא כל כך אכפת מהמראה שלך.

אז אל תבזבז יותר זמן בפחד שאתה לא מספיק חתיך, או מספיק גבוה כדי למשוך את הנשים שאתה רוצה. אף אחד לא מושלם, והחלק הכי טוב הוא שאם קראת את המאמר הזה, אתה יודע עכשיו שאתה לא צריך להיות מושלם כדי למשוך אישה יפה.