תספורות נוער: 20 התסרוקות הטובות ביותר לבני נוער

לבני נוער ישנן אפשרויות עיצוב רבות מאשר למבוגרים. מארוך עד קצר, היפי לשמרני, ואופנתי ועד וינטאג '; בני נוער יכולים ללכת הלוך ושוב בין סגנונות שונים שכן יש להם את הגיל והזמן להתנסות.

אם אתה נער ומתבלבל לגבי איזה סגנון לבחור מתוך אפשרויות עצומות, אנו ממליצים לך להתחיל עם דהייה או חיתוך. הסיבה לכך היא שניתן לשלב הן דהייה והן חיתוך תחתון עם סגנונות איקוניים אחרים כמו צופים, פומפדור, גב חלקלק ומסרק. אם אתה רוצה ללכת על תסרוקות פשוטות ותחזוקה נמוכות מאלה, אתה תמיד יכול להסתמך על גזירת צוות, גזירת באז, טופ מבולגן וכו '.

באמצעות מאמר זה, נציג בפניכם את 20 התסרוקות הטובות ביותר המבוקשות מאוד לבני נוער. כאן תוכלו ללמוד גם את נהלי ה- DIY הפשוטים לטיפוח סגנונות אלה בעצמכם.

20 התסרוקות המובילות לחבר'ה מתבגרים

1. תסרוקת הצד המופרדת

תסרוקת הצד המופרדת

מָקוֹר

החלק הצדדי בדרך כלל נכלל בקטגוריית המראה היוקרתי. עם זאת, פרידה בצד יכולה להיות מעוצבת גם כן. בדיוק כמו הסגנון הזה. צור חלק גס על השיער הספוג שלך בין החלק העליון לדפנות. שמור את החלק נמוך יותר לרמת המקדשים כדי להשאיר שטח נוסף לחלק העליון. הקטינו את השיער בצדדים ובחזרה לאורך קצר מאוד עם מספריים. לשיער מלמעלה, טיפח את השיער מעבר לקצוות כדי לשמור על מסדר נקי אך עדיין ארוך. החל מוצר עיצוב וסרק את שיערך מלמעלה לאחור באלכסון. וודא שאף שיער לא נופל על הפנים שלך.

2. שיער קוצני עם שכבות

שיער קוצני עם שכבות

מָקוֹראם יש לך שיער חלק אז יש לך סיכוי לעצב את השיער שלך מדי פעם עם קוצים. תן הידרדרות נינוחה בצדדים עם קשת כלפי מטה המשתרעת לגב. שמור את השיער למעלה לאורך בכל מקום בין קצר לבינוני. יש למרוח מוצרי סטיילינג באיכות טובה כגון פומדה, ג'ל לשיער או מוס להמשך עיצוב. השתמש בידיים או במסרק כדי לתקן קוצים לשיער שלך למעלה. וודא שלא נופלים שוליים על פניך.

3. שיער מלוטש מסוקס

שיער מסורק לאחור

מָקוֹר

גב מסורק הוא, כברירת מחדל, סגנון יוקרתי. עם זאת, ניתן לעצב אותו גם למראה פאנקי או מרושע. תן פרידה גסה מכל צד קרוב ככל האפשר למקדשים. אתה לא מפחית את נפח השיער בצדדים לסגנון זה. במקום זאת, אתה מטפח על הקצוות בדיוק כמו שהיית עושה לשיער בחלקו העליון. כתוצאה מכך שיער ארוך בצדדים ובחלק העליון אך עם וריאציה ניכרת. מרחו על השיער מט כדי לתת גימור מבריק. סגנון כל השיער שלך לאחור לחלוטין בעזרת מסרק.

4. תלתלים ארוכים

תלתלים ארוכים

מָקוֹר

גידול השיער המתולתל עד הצוואר על הגב הוא סגנון מגמתי הניתן אם תוכל לסבול את מבחני העונות. הסגנון שאתה רואה בתמונה קל מאוד להשיג אם יש לך שיער מתולתל באופן טבעי. הצמיח את שיערך לאורך לכל הצדדים. היו סבלניים וגזרו את הקצוות במספריים ובידיים. השתמש במוס או בפומדה לפני שתתחיל לסרק את השיער. השתמש במברשת עגולה וחתן את השיער ביסודיות. תן לשיער לנוח מכל הצדדים כולל המצח, האוזניים והצוואר שלך.

5. תסרוקות דהייה

תסרוקות דהייה

מָקוֹר

Fade היא אחת התסרוקות הפשוטות והקלאסיות שהיו במגמה כבר עשרות שנים. אתה יכול להשיג את הסגנון הזה ללא הרבה מאמץ ובגלל הרבגוניות שלו, אתה יכול לשלב אותו עם תסרוקות אחרות גם כן. כדי להשיג את הסגנון שאתה רואה בתמונה, התחל עם דהייה גבוהה מעל הרקות ותן לו לרדת סביב האוזניים שלך. שמור את השיער למעלה עד אורך בינוני ובתוך שטח מוגבל. החל מוצר סטיילינג באיכות טובה תקן את זה ללא סדר בכיוון ההעברה.

6. תסרוקת מבולגנת מבולגנת

תסרוקת מבולגנת מבולגנת

מָקוֹר

גיל ההתבגרות הוא הזמן הטוב ביותר עבור בנים להתנסות בתסרוקות שונות. אם אתה לא מעוניין מאוד לבלות יותר מדי שעות מול המראה מדי יום, אז אתה בהחלט צריך לנסות את הסגנון הזה. כפי שהשם מציין, לסגנון זה אין סדר בשיער. תן לשיער לצמוח כל עוד אתה יכול. כדי להימנע מקצוות מפוצלים, העניקו טיפוח מזדמן מעבר לקצוות. מרחו ג'ל או מוס לשיער והקפידו על שיער ללא כל סדר אך עדיין מרובד. תנו לשיער לנוח מכל הצדדים כולל האוזניים, הצוואר והמצח.

7. מסרק קלאסי עם חלוק בצד

מסרק קלאסי עם חלוק בצד

מָקוֹר

מסרק מעל הוא סגנון שבו אתה נותן לשיער לנוח הצידה אך עם בליטה קלה. בצעו פרידה גסה מעל הרקות כדי לחלק את השיער מלמעלה מהצדדים. תן דהייה נמוכה בצדדים על ידי התחדדות השיער סביב האוזניים שלך. בדרך זו אתה מתמקד יותר בשיער למעלה. שמור את השיער בחלק העליון עד אורך בינוני. מרחו פומדה או מט על השיער וסרקו אותו הצידה מהפרידה. כאשר אתה מחיל מוצר סטיילינג, אתה אכן מוסיף יותר מרקם וכתוצאה מכך מסרק קלאסי.

8. תסרוקת Faux Hawk

תסרוקת Faux Hawk

מָקוֹר

תסרוקת נץ טיפוסית טיפוסית בעלת שיער עבה ומבולגן בחלקו העליון כשכל שאר האזורים מסוככים נמוך. לסגנון שאתה רואה בתמונה, לך עם דהייה בינונית קירח החל מהמקדשים. שמור את השיער למעלה עד אורך בינוני. מרחו פומדה והמתינו עד לייבוש. השתמש בידיים שלך כדי לעצב את השיער שלך יותר. בלי להקצות כיוון תן קוצים אקראיים בחלק העליון. תנו כמה שוליים ליפול על המצח כדי שזה ייראה קריר.

9. תסרוקת פומפדור

תסרוקת פומפדור

מָקוֹר

פומפדור היא תסרוקת פופולרית נוספת שהייתה במגמה כבר כמה עשורים. ראשית, הפחיתו את השיער בצדדים ובגב כדי להדגיש את השיער מלמעלה ואת הפאמפ. בצעו פרידה גסה חלקו את השיער בין החלק העליון לדפנות. העניקו התחדדות קלאסית בצדדים החל מהפרידה וכלה סביב האוזניים. שמור את השיער בחלק העליון בין בינוני לארוך. מרחו מוס לשיער וסרקו את השיער הרחק מהפרידה וסגנו את השיער מלפנים לאחור. אתה יכול ללכת עם חלק קשה כדי שזה ייראה יותר ייחודי.

10. פוני מודגש

פוני מודגש

מָקוֹר

זוהי התסרוקת הנפוצה ביותר שתוכל למצוא בקרב בני נוער. זה מאוד קל להשיג ודורש תחזוקה נמוכה מאוד. זכור כי סגנון זה עובד נהדר עבור בחורים עם שיער חלק. הדבר הראשון שאתה צריך לעשות עבור סגנון זה הוא לתת לשיער שלך לצמוח בחופשיות ללא כל הגבלה. חתכו את הצדדים ואת הגב כך שהשיער מלמעלה יתרומם יותר. לאחר שהגיעו לאורך מסוים, שיער חלק נראה באופן טבעי עבה ונופל על הצדדים. כדי להפוך אותו ליותר מושך יש למרוח מט על השיער ולהגדיר את השיער כך שהשיער מונח על האוזניים, המצח והעורף שלך בחינניות.

11. תסרוקת באז

תסרוקת באז

מָקוֹר

למרות שהוא לא נפוץ במיוחד בקרב בני נוער, סגנון הבאזז בולט מאוד בשל המראה הפשוט שלו ותחזוקה נמוכה מאוד. ידוענים רבים כמו כריס אוונס, צ'אנינג טאטום, טום הולנד, עוררו השראה מבוגרים צעירים רבים לחתוך תספורת באז. במילים פשוטות, גזירת באז היא סגנון שבו אתה שומר על כל השיער שלך בצורה אחידה. התאם את הקוצץ שלך לרמה אחת או שתיים וטיפח בצורה מסודרת את שיערך באורך קצר. הטריק להשגת אחידות בכל הראש הוא לתת וריאציה בין הצדדים, הגב והחלק העליון במהלך הסטיילינג הראשוני שלך.

12. החתך

החתך

מָקוֹר

אין להגזים לומר שחיתוך הוא אחת התסרוקות השולטות מתחילת המאה ה -20. עם חיתוך, אתה יוצר הבדל ניכר בין החלק העליון לדפנות. אתה מקצר את אורך השיער בצדדים ובגב ללא קשר לאורך בחלקו העליון. דוחף את המיקוד לשיער למעלה. תן התחדדות אחידה סטנדרטית בצדדים ובגב מבלי לשבש את החלק העליון. כדי להפוך אותו למשכנע יותר, יישר קו על הרקות על ידי שמירה על חדותן ותואמות את קו השיער של המצח. אל תקצר את השיער מלמעלה למעט טיפוח מזדמן מעבר לקצוות. יש למרוח מוצר סטיילינג כדי להוסיף מרקם נוסף ולסרוק את השיער בצורה אחורית לחלוטין.

13. תסרוקת שאגי

תסרוקת שאגי

מָקוֹר

תסרוקת דרוכה מוציאה אישיות פרועה וחופשית. ברור שסגנון זה דורש תחזוקה נמוכה מאוד. תן לשיער שלך לצמוח כל עוד אתה יכול אפילו לאורך האורך שבו נוצרים גלים. לאחר שהגעת לגבול שלך, צור את הגלים כך שהם יראו מושכים. גזרו את השיער מלפנים כך שהשוליים הנופלים על פניכם מעט מעוקלים אך אין להם גלים. החל את מוצר הסטיילינג האיכותי ביותר ותקן את שיערך בעזרת מברשת. תן לשיער לנוח מכל הצדדים כולל המצח, האוזניים והעורף.

14. הקוקו

הקוקו

מָקוֹר

רשימה זו אינה מלאה אם ​​דילגנו על קוקו. לאחר הגדלת השיער באורך ארוך בהצלחה, הדבר הטוב ביותר הבא הוא לנסות תסרוקות קוקו. גדל את שיערך לאורך שבו תוכל לעצב קוקו עבה או לחמנייה לגבר. הקפד לטפח את השיער לעתים קרובות כדי למנוע קצוות מפוצלים. מרחי מוס או פומדה לשיער כדי להפוך את שיערך ללא סבך ומבריק. מסרק את כל אחוריך וימין בכתר, עשה קוקו. צור קשר עם הקוקו כדי להפוך אותו ללחמנייה לגבר.

15. ליגת הקיסוס

ליגת הקיסוס

מָקוֹר

אייבי ליג הוא סגנון פופולרי נוסף שמוסיף רמז לתמימות למראה שלך. הקטינו את השיער בצדדים ובחזרה לאורך קצר בעזרת מספריים. שמור את השיער למעלה בכל אורך בין קצר לבינוני. מרחו מוצרי עיצוב כגון מוס לשיער ופומדה. סגנון כמה קוצים אקראיים ללא כיוון מתאים. עשו סכין קטנה מורגשת על ידי סירוק של כמה גדילים מאחור. אתה יכול לתמוך בסגנון בולט זה עם זקן אם אתה יכול לגדל כזה.

16. בוב עם סמל

בוב עם סמל

מָקוֹר

בני נוער עם שיער כהה מעדיפים סגנון זה לעתים קרובות למדי. זכור כי סגנון זה נראה נהדר על גברים עם שיער חלק. הגדל את שיערך עד לרמת הצוואר. שמור על קצוות חוטי השיער מסודרים על ידי מתן טיפוח מזדמן עם מספריים וידיים. החל מוצרי עיצוב באיכות טובה כמו מוס או ג'ל לשיער. המתן עד לייבוש המוצר. השתמש במברשת שיער ועיצב את שיערך בצורה מסודרת. תנו לחוטים ליפול בחופשיות על המצח כשוליים כמו גם באוזניים ובעורף.

17. תסרוקת אמו

תסרוקת אמו

מָקוֹר

מוזיקאים רבים נראים לעתים קרובות בסגנון זה. זה הפך לסמל של מרדנות הנלחמת בנורמות הסטריאוטיפיות. ניתן להשיג תסרוקת מורכבת זו בעזרת איש מקצוע. אתה צריך שיער חלק כהה כדי להסיר את זה. הצמיח את שיערך לרמת הצוואר שלך או יותר. מטפחים את הקצוות כדי שהן יהיו חדות ומסודרות. השתמש במוצרי סטיילינג באיכות מעולה כדי לתקן סגנון זה. הניחו לאזור שנבחר בחלקו העליון לעמוד ישר ותן לו להשתרע בחזרה אל הכתר. תן לשאר שיערך ליפול מכל הצדדים אך וודא שהחוטים הנופלים על הפנים ישרים וחדים.

18. תספורת יבול צרפתית

תספורת יבול צרפתית

מָקוֹר

יבול צרפתי הוא תסרוקת פשוטה אך בולטת המעניקה לך שוליים קצרים ייחודיים על המצח. ראשית, לתת דהייה גבוהה החל מעל המקדשים וכלה סביב האוזניים. צמצם את השיער מלמעלה לאורך קצר. תן לשיער בחזית ליפול על המצח. תנו לחלק הקטן הזה בחזית להיות אחיד באורכו. יש למרוח מוס שיער או ג'ל לשיער ולעצב את שיערך בעזרת קוצים העומדים לכיוונים אקראיים. לבסוף, צור את הרקות חדות וישרות.

19. תסרוקת חתך צוות

תסרוקת גזירת צוות

מָקוֹר

גזרת הצוות היא אחת מתסרוקות הקיץ הטובות ביותר שיכולות להיחשב גם כתספורת בסגנון צבאי. זוהי גם אחת התסרוקות הפשוטות שניתן להשיג בקלות ודורשות תחזוקה נמוכה מאוד. תן התחדדות סטנדרטית בצדדים המתחילים ממש מעל המקדשים. התאימו את ההתחדדות בגב עם הצדדים. שמור את השיער למעלה קצר באורך. מרחו ג'ל לשיער או פומדה על החלק העליון והפכו את השיער למרקם. לבסוף, העניקו את השורה עד למקדשים ולפיחות הצד למראה מטופח.

20. תסרוקת שוליים

תסרוקת שוליים

מָקוֹר

לשוליים תפקיד חיוני בכדי לגרום לכם להיראות צעירים ומגניבים יותר. ניתן לעצב אותם בכל מיני אורכי שיער. תן לשיער לגדול ארוך במיוחד בחזית כך שיכסה את המצח לחלוטין. וודא שהשיער נפגש עם גבות אך אינו יורד למטה. אם אתה מעדיף את הסגנון שאתה רואה בתמונה, הצמיח את שיערך עד כדי כך שהקצוות מונחים מכל הצדדים כולל האוזניים, המצח והעורף.

הכל מהכל

אם אתה מרגיש המום אפילו עם רשימה זו, אתה יכול לבחור את סגנונות הביקוש הגבוהים כמו בוב עם סמל, תלתלים ארוכים או מבולבלים. אם אתה לא מעוניין יותר מדי בטיפוח אז לך עם תספורות פשוטות כמו חתך באז או אייבי ליג. השתמש ברשימה ובהליכי DIY במאמר זה כהפניה לפגישת הטיפוח הבאה שלך.