טקסטים איומים שמכבים נשים

אישה שמקבלת הודעת טקסט ילדתית מבחור

אם פגשת לאחרונה בחורה שהייתה על כלייך בתחילה, אבל כבר לא עונה לטקסטים שלך, הסיבה היא פשוטה.

לא הגעת לדברים לשלב הבא.

אתה כל הזמן שולח לה הודעות ומצפה שמשהו יקרה מעצמו (למשל היא תציע להיפגש), אבל אתה חייב לעשות את הצעד הבא.

אתה צריך לקרוא לה, למשוך אותה בטלפון (למשל בביטחון, בקסם, בהומור שלך וכו ') ואז קבע זמן לפגוש אותה באופן אישי. אז אתה צריך להתנשק, לקיים איתה יחסי מין ולקחת את זה משם.

טקסטים משתעממים מהר מאוד עבור אישה

אישה שמשתעממת מטקסטים מבחור

אם אישה מחבבת אותך, היא תתרגש לקבל את הטקסטים הראשונים שלך. היא תתהה מה הולך לקרות בינך לבינה. האם תקיים יחסי מין בקרוב? תפתח מערכת יחסים ותתאהב? האם אתה יכול להיות זה?עם זאת, אם כל מה שאתה עושה זה לשלוח הודעות טקסט, היא תשתעמם או שתתחיל לשחק קשה להשיג. לדוגמה:

אם מפסיקה לשלוח לך הודעות פתאום בגלל שהיא משועממת, זה אומר שהיא לא זוכה לגירוי מספיק מלראות מילים על מסך הטלפון שלה עם פרצופים מחייכים ו- LOL. היא רוצה לראות אותך באופן אישי ולהרגיש אותך, לגעת בך ולקחת את זה משם.

אם היא משחקת קשה להשיג זמן רב כדי להגיב לטקסטים, זה אומר שהיא או בודקת את הביטחון שלך (למשל, תבהל ותחשבת שאיבדת את העניין שלה?) או שהיא מנסה לראות כמה אתה כמוה (למשל האם אתה מסמס לה כמו שאתה מסמס לכל שאר הבנות, או שאתה באמת רוצה לדפוק אותה בקרוב?)

מה שהרבה חבר'ה לא מבינים זה שרוב הנשים פתוחות לקיים יחסי מין עם בחור די מהר בימינו. אתה לא צריך להשקיע הרבה זמן בניסיון להכיר ילדה באמצעות טקסט לפני שתוכל להיפגש איתה ולקיים איתה יחסי מין.

התחל בנשיקות ובמין ואז קח את זה משם

מחקר שנערך לאחרונה באמריקה, גילה כי 55% מהזוגות קיימו יחסי מין בפגישה הראשונה שלהם. מחקר אחר באירופה מצא כי 70% מהנשים הודו כי חוו דוכן לילה אחד.

סקס קורה כל הפעמים בימינו וזה בדרך כלל קורה מהר מאוד. לכן, אל תבזבז זמן להסתתר מאחורי טקסטים ולקוות שהיא מבקשת ממך, קוראת לך או אומרת שהיא באמת אוהבת syou. בפשטות לגרום לה להרגיש נמשכת אליך ואז להביא אותה לשיחת טלפון, להיפגש איתה ולהתחיל איתה קשר מיני.

טקסטים טובים לעומת טקסטים רעים

השוואת הודעות טקסט

במקום לתת לך רשימה מסיבית של הודעות טקסט גרועות שבחורים שולחים לנשים, אני אסביר איפה החבר'ה משתבשים כשמסרונים ולמה זה מכבה נשים.

פשוט ליצור רשימה של טקסטים גרועים עבורך לא יהיה מדויק מכיוון שמה שעשוי להיות טקסט רע מ- ONE GUY, יהיה למעשה טקסט מצחיק ומרגש של ANY AND GUY. זה בדיוק כמו שבאופן אישי, בדיחה של בחור אחד לא נשמעת מצחיקה, אבל כשבחור אחר אומר את זה, אנשים מוצאים את זה מצחיק, מקסים ומגניב והם מפצחים בצחוק.

עם התמונה למעלה שמציגה דוגמה להודעת טקסט 'נכונה' ו'לא נכונה ', זה יהיה' שגוי 'רק אם היא נשלחה מבחור שבדרך כלל עצבני, ביישן או חסר ביטחון סביב נשים. עם זאת, אם זה נשלח כבדיחה של בחור בטוח שיש לו בחירה עם נשים, זה היה מצחיק ויגרום לאישה לצחוק.

מבינה?

אז, כל אתר שנותן לך ' רשימת 10 הראשונים ” של טקסטים 'טובים' או 'רעים' זה פשוט לספק לך עצות חובבניות. אל תלך שולל לחשוב שלהיות בחור מגניב, בטוח ומקסים זה פשוט כמו לקרוא רשימת 'טופ 10' מאתר כלשהו.

כיבוי טקסטים

ילדה מוטרדת מטקסט

רוב הנשים לא אוהבות את זה כשחבר'ה מנסים לקבוע איתם דייט ראשון באמצעות טקסט.

בטח, כמה בנות אוהבות את זה כי הן ביישניות מכדי לדבר עם הבחור, אבל רוב הנשים, במיוחד נשים יפות, מתעצבנות על בחורים שמנסים לארגן הכל באמצעות טקסט.

כאשר הודעות טקסט הופכות לצורת התקשורת העיקרית של הגבר עם אישה, זה יכול לגרום לה להרגיש שהיא לא מספיק חשובה כדי שהוא יתקשר אליה או שהיא תניח שהוא עצבני מכדי להתקשר אליה.

נשים רוצות לחוות את האמיתי שלך, ולא רק טקסט על המסך. כשאתה מתקשר אליה בטלפון, היא יכולה בקלות להרגיש נמשכת ומופעלת על ידי שמיעת קולך הגברי ומבחינת העובדה שאתה בטוח כאשר אתה מדבר איתה.

הימנע משימוש בסגנון כתיבה ילדותי

לאחרונה, בחור בן 25 יצר איתי קשר דרך האיש המודרני וביקש עצות לדייטים כאלה,'היי דן ... אני לא אומר לך 2 טל לי מה אתה עושה כדי לתת צ'יקים חמים כאלה.'עניתי לו ואמרתי לו שאני יכול לעזור לו רק אם הוא יכתוב לי כמו שצריך, במקום לכתוב כמו ילד / ילדה קטנים.

אני גם הודעתי לו שנשים לא מוצאות את סגנון המסרונים הזה מרשים או מושך ... בכלל. זה לא מגניב או סקסי. זה בוסר ו זו מגמה שהתחילה ילדות קטנות כאשר קיבלו לראשונה טלפונים ומחשבים והצליחו לטלפון לטקסט או לשוחח בצ'אט ברשת.

אם אתה רוצה למשוך נשים, אל תסמס כמו ילדה.

אני מבין שחלק מהבחורים שקוראים עכשיו עשויים להיות מעט מבולבלים מכיוון שהם עשויים לדעת על איזה בחור שכותב ככה ועדיין מקבל רגוע. למה? זה לא בגלל שהם כותבים כמו ילדה קטנה כשהם שולחים הודעות טקסט. זה בגלל שהם יודעים למשוך נשים באופן אישי, ולכן נשים שמחות להשלים עם כמה טעויות קלות כאלה.

עם זאת, אם אינך יודע איך למשוך נשים באופן אישי ואז אתה גם כותב כמו ילד קטן (או ילדה), נשים לא יתנו לך 'מעבר חופשי' בכך שתיתן לטעות שלך להחליק.

שיהיה ברור כאן ...

זה בסדר להשתמש בסלנג ובקיצורים כשאתם שולחים הודעות טקסט לנשים, אבל אם תעלו על החומר הזה זה יגרום לחלק מהנשים להניח שחסרה בגרות. בימים אלה, הרבה חבר'ה טועים להשתמש בסגנון ילדותי וילדותי יותר של כתיבת טקסטים מכיוון שהם חושבים שכך נשים רוצות לתקשר עם בחורים באמצעות טקסט.

הם לא.

נשים נמשכות לבחורים גבריים, לא לבחורים נשיים שמתנהגים בנות דרך טקסט. כמה דוגמאות לסגנון הנשי והילדותי שחלק מהבחורים עושים את הטעות בשימוש בסמסים לנשים:

'מה אתה עושה? Idk wat 2 do ”

'LOL .... צער !!! אני מאוחר ב -20. '

'C u l8r'

'OMG ... .זה כל כך בסדר: אה, אתה בסדר ???'

יש להניח שלא הייתם שולחים טקסט כזה ללקוח חשוב או לבוס שלכם בעבודה, נכון? כשאתם שולחים הודעות SMS לבוס שלכם או ללקוח חשוב, הייתם רוצים להראות את הבגרות שלכם, נכון?

כשאתה שולח הודעות SMS לאישה, עליך תמיד לשאוף להיות הבוגרת יותר. לא משנה אם הילדה שאתה אוהב היא בת 15, 25, 35 או 45 - היא לא רוצה שתסמס כמו ילד קטן באמצעות טקסט. לא משנה באיזה גיל אתה, נסה תמיד להציג את עצמך בצורה בוגרת וגברית תוך כדי שובבות ומתבדח עם האישה.

זה בסדר שילדה (או אפילו אישה בוגרת) כותבת כמו ילדה, אבל זה לא בסדר עבור בחור בכל גיל. כל שעליך לעשות הוא לכתוב בחזרה אליה בצורה בוגרת יותר וגברית ולא משנה כמה ילדותית היא תקבל איתך.

לדוגמה:

האם ענה לה ככה:

ילדה: היי ... מה אתה עושה? אני רוצה לך ... אתה אוהב אותי 2?
איש: כן, אתה בסדר 😉 אתן לך לראות אותי בקרוב

אל תשיב לה ככה:

ילדה: היי ... מה אתה עושה? אני רוצה לך ... אתה אוהב אותי 2?
גבר (ילד?): אני אוהב אותך 2. im doin nothin ... i wana cu 2

הדוגמה השנייה לעיל נראית כמו שתי ילדות שמסמכות זו לזו. לעולם אל תשיב ל- SMS של אישה וכתוב כמו שהיא עושה. כתוב כמו גבר והיא תרגיש נמשכת לגבריות שלך. לדוגמה:

ילדה: האהההה ... כל כך מצחיק ... אתה מפצח אותי! 😛
איש: הפנים שלך מצחיקים יותר.
ילדה: ? 🙁
איש: אופס! תיקון אוטומטי ארור. התכוונתי לומר שהפנים שלך יפות.
ילדה: 🙂 tanx
איש: אופס! שוב תיקון אוטומטי לעזאזל. התכוונתי לומר שהפנים שלך מצחיקות, אבל גם יפות.
ילדה: חחח
איש: חחח…

באותה נקודה של חילופי טקסטים הייתי מתקשר לילדה או אומר לה להתקשר אלי. למה? כבר משכתי אותה עם קצת הומור בטוח וכעת הגיע הזמן לקחת את חילופי הדברים לשלב הבא (כלומר להתעדכן באופן אישי, להתנשק ולקיים יחסי מין).

קשר מתמיד

שולח יותר מדי הודעות בפייסבוק

אם אתה מסמס לאישה שאתה אוהב, ודא שאתה נותן לה הזדמנות להתגעגע אליך. לא תמיד ענה לכל טקסט שהיא שולחת מיד ואם אתה מתקשר איתה באמצעות פייסבוק, וודא שאתה לא מתעצבן על ידי שליחת יותר מדי הודעות.

אין שום דבר רע בלהשיב מיד להודעה של אישה, אבל לא תמיד לעשות את זה ולא להעביר לה מסר יתר על המידה.

הדבר החשוב ביותר הוא איך אתה גורם לה להרגיש כשהיא מתקשרת איתך בשיחת טלפון ובאופן אישי. להודעות אין השפעה זהה לשיחת טלפון או לשיחה אישית.

אם האישה שאתה אוהב תהיה מושכת, בדרך כלל יהיו לה הרבה בחורים שונים שיעבירו לה הודעות ברשת ולטלפון שלה. הבחור שמסיים איתה יחסי מין או נמצא איתה בקשר הוא הבחור שמביא אותה לשיחת טלפון, נפגש איתה באופן אישי ואז מנשק אותה ומקיים איתה יחסי מין.

אם אתה סתם עוד בחור שמעביר לה הודעות, זה לא משנה עד כמה ההודעות שלך 'מגניבות'. כל מה שיידרש כדי שתישכחו או תידחקו הצידה זה שבחור ינשק אותה באופן אישי.

בנוסף, על ידי שליחת הודעות או הודעות כל הזמן לנערה, אתה הופך להיות ההפך ממה שנשים מכנות כאתגר. רוב הנשים לא יודו שהן אוהבות בחור שהוא אתגר, אבל אם תשימו לב לזמרות פופ, תוכלו לשים לב שרוב השירים שלהן (שהם אוהבים לשיר) הם בערך חבר'ה שהם אתגר.

'למה היא לא עונה לי ?!'

למה לא

לעתים קרובות, אותם סוגים של בחורים ששולחים נשים טקסט אחר טקסט יצפו ממנה להשיב להודעות באופן מיידי. אם היא לא תענה או תגיב בצורה כלשהי בתוך דקות (הרבה פחות שעות או ימים), הוא יעבור למצב פאניקה ויתחיל לתהות מה יכול להיות לא בסדר.

הוא עשוי לחשוב,'לְחַרְבֵּן! היא כבר לא אוהבת אותי! אולי היא אוהבת מישהו אחר! ”אולי אזלהגביראת תדירות הטקסטים שלו כדי לוודא שהוא נמצא כל הזמן ברדאר שלה.

הוא עשוי אפילו להרגיש נאלץ לשלוח מסר נואש כמו,'היי, שלחתי לך אתמול הודעה. מדוע לא ענית? 'לא מבינים שיש אנשים שיש להם חיים ואין להם זמן להתעסק עם הודעות טקסט כל יום.

בחורים כאלה יבזבזו את רוב זמנם בדאגה מדוע האישה לא מגיבה, ולא מבינים שנשים שונאות בחורים שמפקפקים בעצמם ודואגות אם בחורה לא מעבירה מייד הודעה. הוא עשוי אפילו לשלוח טקסט ושואל אם עשה משהו כדי להרגיז אותה או שהיא רואה מישהו אחר.

אם היא לא תענה והוא ימשיך לנסות להגיע אליה, המשיכה והכבוד כלפיו יתמעטו עם כל טקסט נוסף.

הודעות דביקות

רוב הנשים לא עושות

יש גברים שלא מבינים שכמעט כל הנשים אינן צופות בפורנו ומבין אותן נשים שכן, כמעט כולן לא צופות בזה מאותן סיבות כמו גברים.

נשים מופעלות יותר על ידי התנהגות ותכונות אישיות של גבר מאשר על החלקים הפיזיים שלו, ואילו גברים יכולים להיות מופעלים פשוט על ידי הסתכלות על ציצים, כוס ותחת של אישה ... או אפילו רק את פניה.

שליחת תמונה של הזין שלך תשפיע מעט על אישה. עבור רוב הנשים, זה מעורר מינית באותה מידה כמו להסתכל על כף רגל או אוזן. במילים אחרות, זה לא מדליק אותה וזה לא גורם לה לרצות לקיים איתך יחסי מין.

מרבית הנשים מופעלות יותר מאיך שאישיותו והתנהגותו של הגבר גורמים להן להרגיש. נשים יכולות להרגיש נמשכות למראה הגופני או לחלקיו של הגבר (למשל פין), אך הן נמשכות הרבה יותר למה שאתה אומר ועושה כשאתה מתקשר איתן.

לדוגמא: האם סגנון השיחה ואווירתך מדליקים אותה, או שאתה מכבה אותה וגורם לה להרגיש מסורבלת או מתוחה כשאתה מדבר איתה? האם אתה לעורר את רגשות המשיכה המינית שלה כשאתה מתקשר איתה, או שהיא רואה בך יותר בחור חביב ונחמד שאין לה שום עניין מיני?

אנו הגברים מפעילים את המראה הגופני של האישה, ולכן פורנו כל כך מושך אותנו הגברים, ומדוע תעשיית הפורנו תמיד הייתה מכוונת לספק תמונות וסרטונים של נשים סקסיות שגם גברים יתבאסו עליהם.

איש מסתכל על פורנו. גברים נמשכים בעיקר למראה הגופני של נשים

אם אישה שולחת לך תמונה עירומה שלה, זה מושך מכיוון שאתה בחור ואתה מופעל מייד על ידי המראה הפיזי של האישה. עם זאת, אם תשלח לאישה סקס עם תמונה של הזין או שרירי הבטן שלך, היא לא תמצא את זה מעורר אלא אם כן כבר עשית זאת משך אותה באופן אישי עם ההתנהגות והאישיות שלך.

הנחיות הודעות טקסט

להלן מספר הנחיות בסיסיות למסרונים שאני ממליץ לבחורים לעקוב אחריהם אם הם רוצים להימנע מלבלבל הזדמנויות עם נשים כדי שיוכלו להגיע לדייטים, נשיקות, מין ומערכות יחסים:

1. לאחר שקיבלה את מספר הטלפון שלה בפעם הראשונה: שלח לה הודעה מהירה כמו,'היי - טוב להכיר אותך. יתקשר אליך להגיד היי מתישהו. '

2. אם אתה מתקשר לקביעת תאריך והיא לא עונה: פשוט שלח טקסט מהיר כדי להודיע ​​לה שאתה זה ומה הכוונות הבסיסיות שלך,'היי - זה דן. פשוט מתקשר להגיד שלום. משוחח איתך בפעם אחרת. '

3. כשאתה מתחיל לצאת: השתמש רק בטקסט כדי לפלרטט איתה מעט. לדוגמה:'היי סקסי ...'ואז לקחת את זה משם. המטרה תהיה להביא אותה לשיחת טלפון, או אם כבר מרגישים בנוח זה עם זה, שלחו טקסט כדי לארגן פגישה שנייה או שלישית.

4. לאחר שהתחלת לקיים יחסי מין: בשלב זה, זה בסדר להשתמש רק בטקסט כדי לתקשר איתה ואז להתקשר רק כשזה הכרחי.

5. עמוק בתוך מערכת יחסים: זה לא משנה. התקשרו, שלחו הודעות טקסט או השאירו הודעות בכל עת שתרצו, אך כמובן - אל תסרבו יתר על המידה או תעבירו הודעות יתר. תן לה הזדמנות להתגעגע אליך ולהיות זו שתשלח הודעות טקסט, שיחות או הודעות קודם.