לשלוח הודעות טקסט לחברה לשעבר שלך

שולח הודעת טקסט לחברה לשעבר שלך

ישנן מספר סיבות שבגללן היית שולח הודעה לחברתך לשעבר, אך הסיבה הסבירה ביותר היא בדרך כלל כי עדיין יש לך רגשות כלפיה ואתה רוצה לחזור איתה.

סיבות אחרות עשויות לכלול:

  • אתה רוצה לברר אם היא מתגעגעת אליך ואם היא אומללה בלעדייך.
  • אתה רוצה לברר אם היא פגשה מישהו אחר ואם היא יוצאת וקיימת יחסי מין עם בחורים אחרים מאז שנפרדת.
  • אתה רוצה לבקש משהו שלך שיש לה עדיין, או שאתה רוצה להזכיר לה להביא משהו ממנה ממך.
  • אתה מרגיש בודד ואומלל וחסר לך להיות במערכת יחסים (לאו דווקא איתה).

עם זאת, הסיבה העיקרית תהיה בדרך כלל בגלל שאתה רוצה אותה בחזרה, ואתה לא בטוח איך ללכת לפנות אליה כדי לראות אם היא תהיה מוכנה לתת לך הזדמנות נוספת.

להחזיר את החברה לשעבר שלך קל יותר ממה שאתה חושב

למרות שכרגע זה אולי נראה בלתי אפשרי להחזיר את החברה לשעבר שלך, במיוחד אם הפרידה שלך הייתה ממש מכוערת והיא אומרת דברים כמו,'עזוב אותי בשקט', 'אני לא רוצה לראות אותך שוב,'או אפילו,'אני שונא אותך ואני אף פעם לא רוצה לראות אותך יותר,'זה בעצם לא קשה כמו שאתה יכול לחשוב.

תחשוב על זה ככה ...

האם אי פעם הייתה תקופה בה שנאת אדם והרגשת שלעולם לא תרצה להיות חברים איתם? עם זאת, כאשר הם שינו את התנהגותם ואת סגנון התקשורת כלפייך, גילית כי גם רגשותיך כלפיהם השתנו ובסופו של דבר הפכת לחברים.זה למעשה די טבעי וזה קורה להרבה אנשים בשלב כלשהו בחייהם.

באותו אופן, כשאתה משנה את הדרך שבה אתה מתקשר עם האקס שלך, ומתחיל לומר ולעשות דברים שגורמים לה לחוש כבוד ומשיכה אליך שוב, באופן טבעי היא תתחיל להרגיש גם אחרת.

כרגע, חברה לשעבר שלך אולי לא מרגישה שהיא רוצה להיות איתך, אבל הרגשות שלה בהחלט יכולים להשתנות.

עם זאת, כמה מהר זה הולך לקרות תלוי כמה מהר אתה יכול לגרום לה להרגיש כבוד ומשיכה מחודשת אליך כגבר, והכל תלוי איך אתה הולך לגשת אליה ולגרום לה להרגיש פתוחה לרעיון להיות עם אתה שוב.

מה לשלוח הודעות טקסט לחברתיך לשעבר יכול ולא יכול לעשות

האם תוכל להחזיר את החברה לשעבר באמצעות טקסט?

אם אתה שוקל לשלוח הודעות SMS לחברה לשעבר שלך, אל תעשה כלום עד שברור לך מה הודעות SMS יכולות ולא יכולות לעשות בשבילך.

הנה כמה שאלות שאתה עשוי לשאול ...

האם אוכל לשלוח הודעה לחברתי לשעבר כדי להחזיר אותה?

התשובה הפשוטה היא'לֹא.'

למה?

אחת הסיבות העיקריות היא מכיוון שהיא לא יכולה לראות אותך או לשמוע את הקול שלך, לכן, היא צריכה לנחש את הסיבה שבגללה אתה באמת שולח לה הודעה ואת המצב הרגשי שאתה באמת נמצא בו.

לדוגמא: נניח שאחת הסיבות שגרמו לגבר ואישה להיפרד היא מכיוון שהוא היה דבק ונזקק בזוגיות, אם אז הוא שולח לה הודעת טקסט, איך לדעתך היא תגיב?

באופן טבעי היא הולכת להניח שהוא פשוט נצמד ונזקק כל פעם מחדש.

גם אם כל מה שהוא אומר בהודעה שלו הוא,'היי. רק רציתי לראות מה שלומך, ”מכיוון שהיא לא יכולה לראות את התנהגותו ואת שפת גופו, ומכיוון שהיא לא יכולה לשמוע את הטונאליות של קולו, ברוב המקרים היא צפויה לחשוב,'אה! שוב אנחנו חוזרים על זה. האקס שלי הוא פשוט האני הנצמד והנזקק שלו. למה הוא לא יכול פשוט להשאיר אותי לבד? '

העובדה היא, הודעת טקסט לא יכולה להביא לה שהוא שינה, ושהיא אכן תעשה לעצמה טובה על ידי חזרה איתו.

כשאתה קורא הודעת טקסט, חברתך לשעבר לא יכולה לראות באיזה מצב רגשי אתה נמצא. לכן, תלוי כמה הדברים הסתיימו בינך לבינה, היא תחשוב על מגוון דברים שנע בין ניטראלי,'אה, זה האקס שלי. מעניין מה הוא רוצה? 'לשלילי יותר,'אה, זה הוא! הלוואי שהוא יעזוב אותי לבד, 'אוֹ'מדוע הוא ממשיך לשלוח לי הודעות SMS, האם הוא לא יכול פשוט לקבל את המסר שזה נגמר בינינו ופשוט להמשיך בחייו?'

באותו אופן, לשלוח הודעות SMS לחברה לשעבר שלך לא ישנה דבר כדי לשנות את הדרך בה היא תפסה אותך והרגישה כלפייך כששניכם נפרדו, כי היא פשוט תניח שאתה פשוט אומר מה שאתה חושב שהיא רוצה שתעשה זאת אמר.

היא תסיק שבגלל שהיא לא יכולה לראות אותך, אתה יכול להגיד כלום, כי היא לא תוכל לקבוע אם אתה באמת כן או שאתה פשוט עושה מעשה כדי להחזיר אותה.

אז אם אתה רוצה לשלוח הודעה לחברה לשעבר שלך, עשה זאת רק כדרך לגרום לה לדבר איתך בטלפון.

כשאתה מדבר איתה בטלפון, לא רק שאתה יכול לגרום לה להרגיש מובן על ידי התנצלות על החלק שלך בפרידה, היא גם תהיה אפשרות לשמוע את הביטחון שלך ולחוות את השינויים שביצעת לעצמך מאז ההפסקה. למעלה, באופן שאתה מדבר איתה.

על ידי כך שהיא תרגיש טוב כשאתה מדבר איתה בטלפון, למשל, על ידי הצחוק שלה, או על ידי כך שהיא תרגיש שהיא מובנת, ואז היא תפתח את עצמה לרעיון להיפגש איתך באופן אישי.

האם עלי להשתמש ב'אין כלל קשר? '

רק בגלל שאתה לא יכול לסמס לחברה לשעבר בחזרה, זה לא אומר שהתעלמות ממנה היא אפשרות טובה יותר.

אם כי אולי קראת איפשהו כי באמצעות אין כלל קשר זו דרך טובה לגרום לחברה לשעבר להבין שהיא פשוט לא יכולה לחיות בלעדיך בחייה, ברוב המקרים, התוכנית הזו מחליפה.

למה?

כשאישה נפרדה מבחור ואז לא שומעת ממנו במשך תקופה ארוכה, במקום לשבת ולהסתובב לו, יש לה את ההזדמנות להמשיך בחייה.

במקרים רבים, אישה ש'התעלמה ממנה 'על ידי האקס שלה בדרך כלל יוצאת עם מין עם חבר'ה אחרים עד שהוא מגיע ליצור קשר איתה שוב כדי לראות אם היא רוצה לחזור איתו.

כמובן, 'כלל אין קשר' אכן עובד לפעמים. עם זאת, אם אישה אכן תיצור קשר עם האקס שלה ותגלה שיש לו עדיין את אותן הבעיות והבעיות שמובילות להתפרקות מלכתחילה, אז היא לא מתכוונת להיות מעוניינת לחזור איתו.

ברוב המקרים, כאשר אישה מתקשרת לשעבר לאחר שהוא מתעלם ממנה זמן רב, זה בגלל שהיא רוצה לבדוק אם הוא עבר הלאה, או שהוא עדיין מתגעגע אליה ובודד בלעדיה.

אם כשהיא מתקשרת הוא אומר משהו כמו,'אה, אני כל כך שמח שהתקשרת. התגעגעתי אליך כל כך הרבה! האם אנחנו יכולים בבקשה לעבוד על הדברים? אתה יכול לתת לי הזדמנות נוספת? 'היא תדע ששתיקתו הייתה מעשה, והיא תרגיש טוב לעבור על חייה.

מה שאתה צריך לדעת, זה שאתה לא צריך להשתמש ב'טריקים 'כדי להחזיר את החברה לשעבר. אתה יכול לגרום לה באופן פעיל להרגיש אחרת לגבי להיות איתך שוב מיד.

האם עלי להתנצל בפניה באמצעות טקסט?

לא.

האמת היא שהתנצלות היא תמיד הטובה ביותר כשאתה פנים מול פנים עם האדם האחר.

הקלדה,'אני מצטער. אני אשתנה, אני מבטיח. רק תן לי הזדמנות נוספת, ”זה קל, אבל זה לא אומר שאתה מתכוון לזה, ומסיבות הסיבות שהוזכרו לעיל, מכיוון שהיא לא יכולה לראות את שפת הגוף שלך או לשמוע את הטונאליות שלך, רוב הסיכויים שהיא פשוט לא תאמין שאתה כן.

בנוסף, רוב מערכות היחסים לא מתפרקות בגלל משהו שרק אדם אחד עשה. לכן, אלא אם כן בחור מרמה, מתנצל שוב ושוב מבלי להבין היטב מה גרם לחברתו לשעבר להיפרד ממנו, רק מעמיד אותו במצב חלש איתה; שרוב הנשים מוצאות לא מושכות.

אם חברתיך לשעבר לא תוכל לכבד אותך ולהביט אליך, היא לא תוכל להרגיש נמשכת אליך מינית, וללא כבוד ומשיכה היא לא תהיה מעוניינת לחזור שוב.

רק שלח לה הודעה כדי לארגן פגישה

עד כמה שהרעיון עשוי להישמע לך מפתה, הודעות SMS לחברתיך לשעבר כדי לפתור את הבעיות במערכת היחסים שלך היא לא הדרך הטובה ביותר לעשות אותה לחוש תחושה מחודשת או כבוד ומשיכה אליך.

במקום לבזבז זמן בהודעות טקסטים הלוך ושוב ובכל זאת בסופו של דבר להגיע לשום מקום, פשוט שלח אותה לטלפון שבו תוכל לעורר מחדש את תחושות המשיכה שלך עבורך ולגרום לה להסכים לפגישה.

עד שחברתך לשעבר תוכל להרגיש כבוד ומשיכה אליך כגבר, היא תשמח להישאר בתחום ה'אקס '.

מצד שני, אם כשאתה מדבר איתה היא יכולה לחוש ששינית (כי היא יכולה לשמוע את זה בקולך), היא תהיה מוכנה להיפגש איתך כדי לראות בעצמה אם האינסטינקטים שלה לגביך צודקים.

ואז כשאתה נפגש באופן אישי, אתה יכול לגרום לה להרגיש נמשכת אליך בדרכים חדשות ומרתקות, כמו להיות יותר בטוחה ומקסימה, להצחיק אותה, להראות לה שיש לך פוקוס וכיוון בחיים שלך וכו '. .

כשהיא תראה בעצמה שיש לך את התכונות שהיא מחפשת בגבר, היא באופן טבעי תרגיש נמשכת אליך ושם הדברים ישתנו בינך לבינה לטובה.

לכן, אם אתה עדיין חושב שהדרך הטובה ביותר להחזיר את החברה לשעבר שלך היא באמצעות טקסט; תפסיק לעשות את זה. פשוט תרים טלפון והתקשר אליה.