מכתב תודה לחברה לשעבר

מכתב תודה לחברה לשעבר

להלן 5 טיפים כדי להפוך את מכתב התודה למשהו שמעורר מחדש כמה מרגשותיה כלפייך:

1. שמור על זה קצר ככל האפשר

עד כמה שזה יכול להיות מפתה לרצות לכתוב מכתב ארוך לחברה לשעבר שלך, לרשום את כל הדברים שאתה אוהב בה, לדבר על כל התקופות הנפלאות ששיתפת יחד ולשפוך את רגשותיך כלפיה, אל תעשה את זה.

למה?

אישה לא אוהבת לקבל מכתבים ארוכי רוח (מיילים או טקסטים) על תחושות האקס שלה כשאין לה רגשות כלפיו.

במקום זאת, היא פשוט מרגישה כבויה בגלל הנזקקות והרכות הרגשית שלו בזמן שהיא באמת זקוקה לו שיתקשה ויהיה גברי יותר ושולט בעצמו.

אם אתה כותב יותר מדי, היא עלולה לחשוב משהו כמו,“למה הוא כל כך רטוב ומפוח? אני יודע שהיו לנו כמה תקופות נהדרות יחד, אבל זה נגמר עכשיו. האם הוא חושב שאומר לי כמה אני נהדר, או איך הוא מרגיש כלפיי, יגרום לי לשנות את דעתי לגבי פרידה? אני מקווה שלא, כי זה לא יקרה. כבר אין לי רגשות כלפיו ומכתב מתוק, רומנטי, תודה לא הולך לשנות את זה. 'זו הסיבה שעליך לוודא שמכתבך קצר ומתוק ומעניין מספיק בכדי לגרום לה לרצות לדבר איתך בטלפון, או להיפגש איתך באופן אישי, שם תוכל להפעיל מחדש את רגשותיה אליך ולקבל אותה בחזרה.

אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא ...

2. השתמש בהומור במייל או במכתב כדי לגרום לה לחייך, לצחוק ולהרגיש טוב לשמוע ממך

שימוש בהומור במכתב הוא אחת הדרכים המהירות ביותר לפרק את ההגנות של האישה ולגרום לה להרגיש פתוחה יותר כלפיך, אז אל תפחד לגרום לה לצחוק ולחייך.

כמובן, זה לא אומר שאתה צריך לכתוב בדיחות או משהו כזה.

במקום זאת, בזמן שאתה מודה לה על היותך אדם נהדר, תוכל אז לזרוק בדיחה על משהו שהיא נהגה לעשות עבורך כדי לגרום לה להרגיש טוב עם עצמה.

לדוגמא: אם אתה אומר משהו כמו,'אני מאוד מעריך שתמיד היית כל כך מועיל,'לאחר מכן תוכל להשתמש בהומור על ידי הוספת משהו בסגנון,'אני מתגעגע אליך ... במיוחד כשאני לא זוכר איך עובד שואב האבק!'ואז להוסיף פרצוף סמיילי או'לצחוק בקול רם!'להודיע ​​לה שאתה פשוט מקניט אותה.

כשאתה משתמש בהומור ומביא את האקסית שלך מחייכת וצוחקת, זה הופך להיות הרבה יותר קשה לה להחזיק ברגשותיה השליליים כלפייך.

במקום זאת, היא מתחילה להרגיש כלפיך כבוד ומשיכה והיא מתחילה לחשוב דברים כמו,'מעניין מה נכנס אליו? הוא כל כך מצחיק ובטוח בפתאומיות. אולי הוא השתנה. אולי אני צריך לשלוח לו הודעה ולראות מה קורה משם. '

השומר שלה ואז יורד והיא נעשית פתוחה יותר לרעיון לדבר ולתקשר איתך כדי לראות לאן הדברים הולכים משם.

לכן, אל תפחדו להשתמש במעט הומור כדי לשבור את הקרח כשאתם כותבים מכתב לחברתיכם לשעבר, במיוחד אם היא כרגע סגורה וחסרת עניין.

כמובן, לא רק להתבדח במכתב שלך, במקום זאת אתה צריך גם ...

3. תודה לה שהיא מי שהיא ולא השלימה עם מי שהיית אז

לדוגמא: אולי תגיד משהו כמו,'רק רציתי להודות לך על היותך האדם הנהדר שאתה. לא משנה כמה דברים גרועים בינינו, תמיד היית נחמד ואני מכבד את זה לגביך. אני גם אסיר תודה שהיה לך האומץ לעמוד מול הבחור שהייתי אז, במקום לתת לי לברוח מלהיות מטומטם. '

בכך שאתה אומר לה משהו כזה אתה מציע בעדינות שאתה שונה עכשיו, מבלי שתצטרך לומר זאת בפועל.

כתוצאה מכך, היא הופכת להיות סקרנית לגביך ונפתחת לדבר איתך בטלפון או להיפגש איתך כדי לראות בעצמה אם זה נכון, או אם אתה פשוט אומר את זה כדי לגרום לה להפיל את השומר שלה.

ואז, ברגע שאמרת את כל מה שרצית לומר במכתב שלך, אתה צריך ...

4. לסיים את המכתב בהומור

שוב, שימוש בהומור לסיום מכתבך לחברתיך לשעבר הוא דרך נהדרת להשאיר אותה עם 'טעם מתוק בפה' (כלומר להרגיש טוב כלפיך).

דוגמה לכך היא לומר משהו בסגנון,'בכל מקרה ... רק רציתי להגיד לך שאני אסירת תודה על כך שהיה לי אותך בחיים שלי. כמובן, אני כן מתגעגע אליך והלוואי שנוכל להיות שוב ביחד, אבל בצד המואר, אני יודע שאני הולך לחיות הרבה יותר עכשיו כשאתה כבר לא מבשל לי! חה חה!'

סוף כל סוף…

5. חתום באהבה

לדוגמה:'אהבה, החבר לשעבר שלך, פיטר.'

לעתים קרובות למדי, בחור יפחד מדי להגיד דבר כזה כי הוא לא רוצה להפחיד את האקס שלו בכך שהוא מראה לה שיש לו עדיין רגשות כלפיה.

במוחו הוא אולי חושב דברים כמו,'אם אחתום באהבה, היא תדע שעדיין אכפת לי ממנה ואז היא תנותק. היא תסגור את עצמה אפילו יותר ממה שכבר היה לה ולא אוכל להחזיר אותה. '

עם זאת, ההפך הוא הנכון.

אם בחור מעמיד פנים שאין לו יותר רגשות כלפי האקס שלו, היא בדרך כלל תראה את זה כסימן שהיא צריכה להמשיך הלאה, במקום להסתובב בתקווה שהוא עשוי לשנות את דעתו.

סיבה נוספת מדוע בחור לא רוצה לחתום על מכתב באהבה היא משום שהוא חושב שזה סימן לחולשה (כלומר משום שהיא תדע שהוא עדיין דואג לה ואז יתכן שיש לה כוח עליו).

עם זאת, להודיע ​​לאקס שלך שאתה עדיין מטפל בה היא למעשה סימן לעוצמה רגשית.

האמת היא ששום דבר שאתה אומר לא יכול לגרום לך לאבד שום כוח מכיוון שאתה האיש.

אתה החזק יותר.

אתה תמיד בעמדת הכוח, כי אתה האיש, כך שתוכל לחתום את המכתב שלך באהבה ולא לדאוג בקשר לזה.

זו פשוט גבריות גולמית וכנה.

נשים מכבדות סוג כזה של כנות בטוחה ולא נחוצה מצד גבר.

איפה החבר'ה משתבשים כשכותבים מכתב תודה לאקס

עכשיו שאתה יודע מה עליך לעשות במכתב שלך לאקס שלך, הנה 5 דברים שכדאי להימנע מהם:

1. מתגלה כיהיר על סמך כמה שאתה אומר שאתה מאושר עכשיו כשהיא נפרדה ממך

לפעמים, כשבחור כותב מכתב תודה לאקס שלו, הוא עשוי לנסות להישמע כאילו הוא באמת מאושר בלעדיה, כדי לא להיתקל בנזקק או נואש.

אז הוא יכול לומר דברים כמו,'יש לי תקופה כל כך נפלאה עכשיו שאנחנו נפרדים. מעולם לא הבנתי כמה כיף היו החברים הרווקים שלי עד עכשיו. הייתי במועדונים, בארים ומסיבות יותר מאי פעם בחיי. זה נהדר!'

במוחו הוא אולי חושב,'כשהיא קוראת שהיא תראה שאני לא יושב בבית ומצטער על עצמי ושאני נהנה בלעדיה. אז היא עלולה להתחיל להתחרט שהיא הרפתה לי וליצור איתי קשר כדי שנוכל לעבוד על הדברים. '

ובכל זאת, הנה העניין ...

למרות שאתה מאושר באמת וממשיך בחייך יכול להרשים את החברה לשעבר שלך (מכיוון שנשים אוהבות את הרעיון להיות עם גבר שרוצה אותה, אבל לא זקוק לה להיות מאושרת ומסופקת), ולגרום לזה להישמע כאילו אתה עדיף שעכשיו שהיא מחוץ לחיים שלך, זה לא רעיון טוב.

למה?

במקום להתרשם מהעצמאות הרגשית החדשה שלך, סביר להניח שהאקס שלך יראה במכתב שלך ניסיון לשפשף את פניה בו.

היא תתפוס אותך כיהירה ומלאה בעצמך והיא עשויה להתעלם ממכתבך ככל הנראה וכנראה אפילו להתיידד איתך ברשתות החברתיות ותחסום גם את המספר שלך בטלפון שלה (אם היא עוד לא עשתה זאת), מה שהופך אותו אפילו יותר קשה לך לקיים איתה אינטראקציה כדי שתוכל להחזיר אותה.

דבר נוסף שעליך להימנע ממנו בעת כתיבת מכתב תודה לחברך לשעבר הוא ...

2. להיות נחמד מדי, מנומס או מתוק

ההפך מלהיות יהיר במכתב שלך הוא להיות סופר נחמד, מתוק ומפוח.

לדוגמא: בחור עשוי לכתוב דברים כמו,'רק רציתי לומר כמה אני מעריך את הזמן שהיה לנו יחד. את אישה נפלאה ואני גבר טוב יותר כי היה לי אותך בחיים שלי. אני רק מאחל לך את הטוב ביותר מעכשיו ומקווה שתמיד תהיה מאושר. '

בעיקרו של דבר, הוא חושב שהוא ג'נטלמן מושלם לאקס שלו ושאם היא תקרא שהיא תזכיר לו שהוא בעצם בחור טוב ואז תפתח לו לתת לו צ'אנס נוסף.

עם זאת, ההפך הוא בדרך כלל נכון.

האמת היא שנשים מרגישות מגעילות מכך, אם התחושות אינן הדדיות.

דבר נוסף שעליך להימנע ממנו בעת כתיבת מכתב תודה לחברך לשעבר הוא ...

3. עושה הכל עלייך

ברוב המקרים, כשבחור מחליט לכתוב מכתב לאקסית שלו, זה בדרך כלל בגלל שהוא רוצה לשפוך לה את רגשותיו ולהודיע ​​לה שהוא עדיין דואג לה.

עם זאת, כאשר אישה איבדה קשר עם רגשות האהבה שלה, הכבוד והמשיכה המינית כלפי בחור, זה שהוא כותב לה כדי להביע את רגשותיו לא אומר לה כל כך הרבה.

אז, במקום לחשוב,'זה פשוט כל כך מדהים! הוא עדיין כל כך דואג לי. זה פשוט ממיס את ליבי וגורם לי להתחרט על פרידה איתו, 'במקום זאת היא מרגישה כבויה מחוסר הבנת הרגשות שלה.

במקרים מסוימים, אישה אף תיקח זאת כסימן לכך שהוא אנוכי וקליט יותר מכפי שחשבה בתחילה.

היא תחשוב משהו כמו,'לִי! לִי! לִי! זה כל מה שהוא מדבר עליו בכל המכתב שלו אלי. הכל עליו ואיך שהוא מרגיש! אכפת לו רק מעצמו. זה כאילו שהוא אפילו לא מבין שנדרש שניים כדי לגרום לזוגיות לעבוד. הוא חושב שרק בגלל שהוא דואג לי, אני פשוט צריך לקבל את זה ולתת לו צ'אנס נוסף. ובכן, אני לא הולך לחזור עם בחור על סמך מכתב על איך הוא מרגיש. הוא בהחלט יצטרך לעשות יותר מזה. '

לכן, אם אתה רוצה להחזיר את האקס שלך, פשוט תבין שהמכתב שלך לא יכול להיות כל כמה שאתה דואג לה או כמה אתה זקוק לה בחזרה בחיים שלך, כי לא אכפת לה מזה.

מה שאכפת לה עכשיו זה איך היא מרגישה, ולא איך אתה מרגיש ומה אתה רוצה.

לכן, הגישה שלך להחזיר אותה צריכה להיות על האופן שבו אתה גורם לה להרגיש, במכתב שלך ואז כשאתה מדבר איתה בטלפון או באופן אישי.

דבר נוסף שעליך להימנע ממנו בעת כתיבת מכתב תודה לחברך לשעבר הוא ...

4. רוצה אותה בחזרה, אבל מתנהג כמו שאתה רק רוצה להודות לה

רוב הנשים אינן טיפשות והן יכולות לראות בקלות את כוונותיו של הבחור.

לכן, אם היית נסערת כשאתה ואקסך נפרדת וניסית בלהט לגרום לה לשנות את דעתה, סביר להניח שהיא תדע שיש לך עדיין רגשות כלפיה ותרצה שהיא תחזור.

אם היא תקבל מכתב ממך שבו אתה מתנהג כאילו אתה רק רוצה להודות לה, היא כנראה תראה דרכו ותחוש בכוונותיך האמיתיות (כלומר לגרום לה לחשוב שאתה מאושר בלעדיה, שההפסקה היה הדבר הטוב ביותר שקרה לך אי פעם ושלא תשקול לחזור איתה).

לאחר מכן היא תתפוס אותך כילדותית ובוגרת ותתמקד עוד יותר להמשיך בלעדיך.

דבר נוסף שעליך להימנע ממנו בעת כתיבת מכתב תודה לחברך לשעבר הוא ...

5. לאבד ביטחון ביכולת שלך להחזיר אותה אם היא לא עונה או אם היא עונה בצורה ניטרלית

האמת היא שרוב הנשים לא יקלו על אקס להחזיר אותה.

במקום זאת, היא תישען לאחור ותמתין עד כמה הוא באמת חזק מבחינה רגשית.

לדוגמה:

  • האם הוא הולך להתפורר ולהתחיל לפקפק בסיכוייו איתה רק בגלל שהיא לא מגיבה למכתב התודה שלו, או רק מגיבה בצורה ניטרלית?
  • האם הוא יוותר על להחזיר אותה רק בגלל שהיא קצת קרה ומרוחקת כלפיו?
  • האם הוא יעשה את הצעד הבא ויתקשר אליה בטלפון, או שהוא ייצמד למכתבים ולהודעות טקסט?

אם הוא יגיב באחת מהדרכים הללו, זה יוכיח לה שהוא לא באמת הגבר שהיא רוצה להיות איתו בקשר.

מצד שני, אם האקס שלה יישאר בטוח לא משנה איך היא מגיבה למכתב התודה שלו ואז הוא פשוט מתקשר אליה ומתמקד בלגרום לה להרגיש נמשכת שוב, היא לא תוכל למנוע מעצמה לחוש תחושה מחודשת של כבוד אליו כגבר.

כאשר היא מרגישה כבוד כלפיו, היא גם תתחיל להרגיש נמשכת שוב וכשזה יקרה, ההגנות שלה יירדו והיא תפתח את עצמה להיות שוב הילדה שלו.