ראשית הקשר

תחילת מערכת יחסים

תחילת מערכת היחסים היא החלק הקל משום שהכל מרגיש חדש, נפלא ומרגש.

השאלה היא: האם תעבור את החלק הקל ותגיע אליו השלבים הקשים יותר של מערכת יחסים שבו אתה והיא באמת מתאהבים ומתחייבים עמוקות אחד לשני לכל החיים?

האם תעבור את תחילת הקשר שלך?

כגבר, באחריותך להדריך אישה לתחושות עמוקות יותר של אהבה, כבוד ומשיכה אליך. אם לא תעשה זאת, הקשר יחל להתפרק בהדרגה ובדרך כלל יסתיים בפרידה.

למה?

בעבר אישה הייתה תלויה כמעט לחלוטין בגבר לצורך קיומה. היא נאלצה להישאר בתולה עד הנישואין ואז לדבוק בגבר הנבחר שלה לכל החיים, גם אם היא לא הייתה מאושרת כי גירושים היו די אסורים.נישואים בימים ההם

כבר בשנת 1900, למשל, שיעור הגירושין היה פחות מ -10% ברחבי העולם המפותח, ואילו כיום הוא עומד על 50% בממוצע.

אם אתה רוצה לנהל מערכת יחסים משותפת עם אישה, אתה חייב להיות מסוגל להעמיק את רגשות הכבוד, האהבה והמשיכה אליך לאורך זמן. הרבה מזה מסתכם ביכולת שלך להיות גבר מושך בעיניה.

צפו בסרטון הזה כדי להבין איך זה עובד ...

מרגישים Goooood

אין תחושה גדולה יותר בעולם מההתרגשות והריגוש שאתה חווה בתחילת מערכת יחסים. הכל חדש, רענן ומרגש ואתה והאישה רוחשים ברגשות חדשים של אהבה, תאווה ושייכות. זה מרגיש טוב מאוד.

אתה שמח עם עצמך שנחת חברה חדשה וזה נותן לך תחושת סיפוק והישגיות. כעת אתה רשמי חבר במועדון בלעדי: מועדון הזוגות.

לא עוד לילות בודדים, לא עוד בילויים בניסיון למצוא את הילדה הנכונה ולא עוד חרדה מפני התקרבות לנשים. לא עוד להיות היחיד בלי אישה במסיבה או להיות הגלגל השלישי כשאתה מסתובב עם החבר שלך והחברה שלו.

אז לאן אתה הולך מכאן?

ברגע שהאבק שקע וההתרגשות מההתחלה של מערכת היחסים פגה, בחורים רבים מוצאים עצמם תקועים ולא בטוחים איך להמשיך.

רוב האנשים מניחים שעליך להמשיך לבלות, לקיים יחסי מין ולהתראות וזה יגרום לשניכם להתאהב עמוק יותר זה בזה.

עם זאת, ככה זה לא עובד.

אם אתה רוצה שאישה תרגיש בהדרגה רגשות עמוקים וחזקים יותר של אהבה, כבוד ומשיכה אליך, אז אתה צריך להיות מה שהיא מתייחסת אליו כגבר אמיתי.

אל תבקש עצות מנשים

מכיוון שחבר'ה מודרניים רבים גדלים בלי הרבה מודלים לחיקוי גברים סביבם, הרבה מהמידע שהם מקבלים על היכרויות ומערכות יחסים מגיע מנשים; האמהות, הסבתות, האחיות או המורים בבית הספר.

העובדה היא שאמנם נשים אמנם יודעות מה הן רוצות מגבר, אך הן מתביישות מכדי לומר זאת בפומבי או אפילו סביב רוב החברים. למה? הם לא יכולים לומר,'אני אוהב בחור בטוח שיודע שהוא יכול לקבל אותי. הוא כל כך בטוח ובטוח בעצמו שאני צריך להרשים אותו כדי להגיע איתו. '

במקום זאת הם יגידו,'אני אוהב בחור נחמד שמאזין, דואג ולא חושב שהוא יכול פשוט לקבל אותי'כי הם לא רוצים לתת לכל הבחורים את הרושם שהם הרבה יותר קלים לאסוף ממה שהם נותנים.

כשהיא מתבגרת, אם עשויה לומר לבנה 'להיות ילד נחמד', להרעיף על חברתו פרחים ומתנות, להתקשר אליה (או לשלוח לה הודעה, או לשלוח אותה בדוא'ל) כל יום ולעשות את מה שחברתו אומרת לו. לעשות.

היא תגיד שלהיות נחמד ולהיות ג'נטלמן זו הדרך להבטיח שהוא לא יושלך לפני תחילת הקשר אפילו הייתה סיכוי להתחיל. עם זאת, במציאות, נשים לא מגיבות טוב לבחורים שהם נחמדים במיוחד בתקווה לקבל תגמול באהבה, מין וחיבה.

תקופת 'היכרות זו עם זו' בתחילת מערכת יחסים היא מכריעה והיא זו שתקבע אם היחסים הולכים להתפתח למשהו רציני וארוך טווח, או שמא הם מתמזגים ומתים ממש בזמן הַתחָלָה.

בעוד שלאם יש כוונות טובות לומר לבנה דבר כזה, זו לא התשובה לשמור על אישה מעוניינת ולהנחות אתכם וגם אותה אל תחושות עמוקות יותר של אהבה, כבוד ומשיכה זה לזה.

הפרדת הגברים מהבנים

הפרדת הגברים מהבנים
נשים נמשכות יותר לזכר אלפא מאשר כל סוג אחר של גברים.

זכר אלפא הוא חזק, נפשית ורגשית, הוא בטוח בעצמו, הוא בטוח בעצמו והוא מסוג הבחור שיודע מה הוא רוצה ויוצא ומקבל את זה. ההפך מזכר אלפא הוא הזכר בדרגה נמוכה יותר (החל מגבר בטא ויורד עד זכר אומגה).

הגבר בדרגה נמוכה יותר הוא חלש נפשית ורגשית, חסר ביטחון והערכה עצמית והוא מסוג הבחור שמחכה מסביב בתקווה שהחיים יתרחשו.

בחור כזה יכול לרוב להיות בר מזל ולהתחיל מערכת יחסים עם אישה, אך ברגע שזמזום התאווה הראשוני הזה פג, האישה בדרך כלל תזרוק אותו ותמשיך הלאה.

גברים בדרגה נמוכה יותר בדרך כלל יעשו ככל שביכולתם (כולל שתיית אלכוהול בכדי לעודד את האומץ לגשת לאישה) כדי להתמודד בחזית אמיצה ולגשת לנשים שנראות להם מושכות.

משם הם יגידו ויעשו כל שביכולתם כדי להרשים את האישה ולקוות שהיא מוסרת את מספר הטלפון שלה, מנשקת אותו, יוצאת איתו ומתחייבת להיות איתו בקשר.

אם יש להם מזל מספיק לקיים יחסי זוגיות עם אישה, זה בדרך כלל עם סוג האישה שאין לה הרבה ניסיון זוגי, נואש למצוא בחור חדש מייד (למשל להתגבר על אקס) או מי שלא מושך במיוחד עבור רוב הגברים.

לפעמים, עם זאת, בחור יקלע אישה מדהימה (מהסוג שרוב הבחורים רוצים), אך בדרך כלל זה לא יחזיק מעמד זמן רב מאוד. ככל שהיחסים יוצאים לדרך, הוא לא יכול פשוט למנוע את סגנון החשיבה הגברי הנמוך יותר שלו לגרום לבעיות בינו לבין האישה. לדוגמא, הוא:

1. הפוך לחסר ביטחון:

חוסר ביטחון מתגנב והוא מתחיל להטיל ספק במזל טובו. הוא מתחיל לתהות מדוע אשתו מחבבת אותו ומניח שהיא ככל הנראה תזרוק אותו בקרוב, בדיוק כמו שרוב הילדות עשו לו בעבר.

2. לא להיות מסוגל לשלוט בקנאה שלו

הנובע מחוסר הביטחון וחוסר הביטחון שלו, הוא יתחיל לחוש קנאה. הוא ירגיש בחשאי שכל בחור איתו היא מקיימת אינטראקציה יהווה איום על יחסיו איתה.

חשיבה גברית נמוכה יותר זו תגרום לו להתחיל להאשים אותה בכך שהיא אוהבת בחורים אחרים או אפילו מרמה. הוא אולי אפילו יגיד לה שאם היא רוצה להישאר איתו, היא תצטרך להפסיק לדבר עם בחורים אחרים שהיא מכירה ... מי הוא חושב שיגנוב אותה ממנו.

3. תרגישו כנועים או חסרי אונים סביבה

לאחר שהציבו חזית בטוחה בתחילת הקשר, החבר'ה האלה יהפכו בהדרגה לכניעים על ידי מסירת כוחם לידי האישה.

הוא פחות או יותר יאפשר לאישה להפוך לדומיננטית עד כדי כך שהיא בסופו של דבר מרגישה כמו 'הגבר' במערכת היחסים וזה מפנה את שניהם זה מזה מבחינה מינית.

4. תפסיק לפתות אותה:

אין דבר גרוע יותר עבור אישה מאשר להתפתות למערכת יחסים חדשה, רק לגלות שהכל היה מעשה או שהבחור באמת לא יודע להנחות אותה לתחושות עמוקות יותר של אהבה, כבוד ומשיכה.

כל מה שהוא יכול לעשות זה להגיע לתחילת מערכת יחסים, לקיים יחסי מין, ללכת לבלות יחד בכמה מקומות מגניבים (למשל חוף ים, סרטים וכו ') ואז זה כל מה שיש לו להציע. ללא פיתוי מתמשך של מערכת יחסים, זה יכול להיות גם ידידות. פיתוי מתמשך הוא זה שמאפשר להדליק אישה (וגבר) ורוצים יותר ככל שעוברות השנים.

5. הפסיקו להעריץ אותה

יש לו את הילדה, אז עכשיו הגיע הזמן להתרכז במשחק משחק הווידיאו המסיבי החדש שרק יצא לאקרנים, נכון? לא נכון.

חבר'ה שמתנהגים באותה צורה שהתנהגו כשהיו רווקים יהיו שוב רווקים מהר ממה שחשבו. אין שום דבר רע בלשחק משחקי וידאו כשאתה בקשר, אבל יש משהו לא בסדר בלקבל אישה כמובן מאליו ולהסתתר מהפוטנציאל האמיתי שלך בחיים מאחורי משחקי וידאו.

עליכם לוודא כי אתם שומרים על איזון בריא בין התמקדות בתחומי העניין שלכם לבין מתן לה את האהבה, תשומת הלב והכבוד הראוי לה.

החיים משתנים כשאתה נכנס לזוגיות מחויבת באמת

הנה מה שקרה לי כשפגשתי את חברתי, שהפכה לאחרונה לאשתי (התארסנו לאחר תקופת אירוסין קצרה) ....

עמוק בפנים, יש חבר'ה שלא רוצים לעשות שינויים כלשהם בעצמם או באורח החיים כאשר הם מקבלים חברה.

אם, בליבך ובנפשך, אינך רוצה שזוגיות תשנה אותך בשום צורה, אז רק וודא שאתה לא מנסה להפוך את זה למחוייב.

אם אתה פשוט מעוניין בקשרים עם זוגיות שנמשכים כמה חודשים עד שנה או יוצא עם מספר נשים בבת אחת, אז אתה לא צריך לדאוג לשנות משהו לגבי עצמך - היחסים ככל הנראה יסתיימו.

עם זאת, אם אתה רוצה שמערכת יחסים תימשך, עליך לבחור באישה הנכונה ואז להיות מוכן לצמוח כל הזמן כזוג. אם רק אחד מכם יגדל, אך השני יישאר עומד, אז יתעוררו בעיות וכל זה יתחיל להתפרק, אלא אם כן האדם השני ירים את המשחק שלו.

הדריך אותך ואת אשתך לאהבה עמוקה יותר

כגבר, זו האחריות שלך להדריך גם את עצמך וגם את האישה שלך לתחושות עמוקות יותר של אהבה, כבוד ומשיכה זה לזה.

אתה צריך להיות המנהיג עם זה. היא גם צריכה לעשות את זה, אבל פשוט אל תצפו ממנה או שתבקשו ממנה להיות המנהיגה של זה. זו האחריות שלך.